بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 27

موضوع: شوهر دوست داشتنی

فریبا آواتار ها
    • 1,510

عنوان کاربری
    مدیر سابق تالار پاتوق
    محل تحصیل
    جای خوبیه
    شغل , تخصص
    بیکار
    رشته تحصیلی
    مهندسی فناوری اطلاعات
    راه های ارتباطی

پیش فرض شوهر دوست داشتنی

سلام.بار دیگه نوبت به آقایون رسید با "شوهر دوست داشتنی" آی آقایون یادتون این نکات بمونه ها!

حضرت علی(ع):هر کدام از شما که تصمیم گرفت ازدواج کند،دو رکعت نماز بخواند... و بگوید:خدایا!به من همسری عطا کن،که هرگاه یاد خدا نمودم مرا یاری کند . اکر خدا را فراموش کردم،به من یادآوری نماید.

1.به کمک همسرت بعضی از ویژگی های خوب را از ابتدای زندگی زناشویی عادت زندگیتان کنید.زندگی مشترک یک تولد دوباره است،قرار عادتهای خوب را اول بگذارید وآنها را در زندگی نهادینه کنید.مثلا عادت کردن به بوسیدن هنگام دیدار.ابراز علاقه به صورت زبانی.فرار دادن جلساتی برای صحبت در مورد مسائل زندگی به صورت ماهیانه یا هفتگی،نظم و برنامه ریزی . .....

2.قبل از تلاش برای اینکه همسرت را علاقه مند به خود سازی،استعداد محبوبیت را در خود افزایش بده.

3.یادت باشد من و تو می شود ما،بعد از ازدواج به این مفهوم بیشتر فکر کن.مهم نیست من یا تو حائز مقام و موقعیت شویم.مثلا اگر تو مدرک کارشناسی داری و من کارشناسی ارشد،احساس ضعف و عقب افتادگی نکن،به این فکر کن که خانواده ما دو لیسانس دارد و یک فوق لیسانس،این را در بقیه امور هم تعمیم بده و همیشه مشوقم باش.

4.همسرت را ستایش کن.حتی برای چیزهای کوچک،تنها به دیگران نگو که چقدر به من افتخار می کنی،به خودم بگو!

5.وقتی ناراحتم بگذار هر چه در دلم هست بیرون بریزم و سیر گریه کنم،اینجوری تخلیه می شم و خیلی از مشکلات پیش نمیاد
    غصه نخور دلم ... هر کسی جایگاهی داره که درکش برای همگان دشواره ...
    اگه تو رو شکستن ...چون میخواستن کوچیک بشی ...درست به قدر فهم و درک خودشون .

فریبا آواتار ها
    • 1,510

عنوان کاربری
    مدیر سابق تالار پاتوق
    محل تحصیل
    جای خوبیه
    شغل , تخصص
    بیکار
    رشته تحصیلی
    مهندسی فناوری اطلاعات
    راه های ارتباطی

6.بی هیچ دلیل دستم را بگیر و ابراز محبت کن،به خصوص در زمانهایی که ناراحتم،این کار مسکن خوبی است.
    7.از غیرت ناشایست و بی مورد دوری کن و حد صحیح و اشتباه آن را در ذهنت مشخص کن.همانقدر که غیرت به جا مفید است و نشانه توجه تو به همسرت می باشد،غیرت ناشایست آفتهایی را در بر دارد که ندانسته تو را مبتلا به مشکل می کند.
    8.گاهی اوقات خودت را جای همسرت بگذار،و یادت باشد همانطور که تو به محبت او نیاز داری،او هم به محبت تو نیاز دارد.
    9.وقتی اشتباه می کنی عذرخواهی کن.وقتی اشتباه نمی کنی ببخش.
    10.در مواقع پر تنش،لطفا با کلمات آرام کننده با من حرف بزن تا به خودم بیایم و تعادلم را بدست آورم.

فریبا آواتار ها
    • 1,510

عنوان کاربری
    مدیر سابق تالار پاتوق
    محل تحصیل
    جای خوبیه
    شغل , تخصص
    بیکار
    رشته تحصیلی
    مهندسی فناوری اطلاعات
    راه های ارتباطی

11.نگو:"من همینم که هستم"،تو این گفته را از بچه ها نمی پذیری،من هم از تو نمی پذیرم.
    12.وقتی از دست من یا مسئله ای دیگر ناراحت و عصبانی هستی،کنار من بشین و بگو چه چیز تو را ناراحت می کند.احساساتت را پنهان نکن.رنجشهایت را با رفتار غیر عاقلانه تخلیه نکن.بیا و درباره آنها با من حرف بزن،من همدل خوبی برایت خواهم شد.
    13.وقتی می خواهم با تو حرف بزنم،دلم می خواهد دست از کاری که مشغولش هستی بکشی و در چشمهایم نگاه کنی تا من بفهمم که واقعا داری به حرفهای من گوش می کنی،وقتی پشتت به من است یا از پشت روزنامه با من حرف می زنی،احساس تنهایی می کنم.حداقل دو بار در روز واقعا به من نگاه کن،درست در چشمم نگاه کن.
    14.مهم نیست درباره چه صحبت کنیم،مهم ارتباط است.وقتی ساعتها با کامپیوتر مشغول می شوی یا وقتی در خانه مدام سرگرم تماشای تلویزیون هستی،احساس می کنم عشقمان کمرنگ شده.
    15.همیشه وقتی می خواهی دیر به خانه بروی قبلا تلفن کن.به این ترتیب نه او نگرانت می شود و نه از دست تو ناراحت می شود.ضمنا گاهی اوقات در طول روز هم به همسرت تلفن بزن،حالش را بپرس و بگو دلت برایش تنگ شده است،این کار به پایداریزندگی شما بسیار کمک خواهد کرد.

فریبا آواتار ها
    • 1,510

عنوان کاربری
    مدیر سابق تالار پاتوق
    محل تحصیل
    جای خوبیه
    شغل , تخصص
    بیکار
    رشته تحصیلی
    مهندسی فناوری اطلاعات
    راه های ارتباطی

6.مردان کل نگرند و زنان جزئی نگر،این خصوصیت را برای برقراری ارتباط در نظر داشته باش.هرگاه در تفاهمتان خللی وارد شد،دنیا را از دریچه همسرت ببین.
    17.سعی کن همسرت را نزد خانواده ات خوب جلوه دهی و او را محبوب سازی.رفتار دیگران با همسرت آینه رفتار توست.
    18.در مقابلدیگران از من حمایت کن.در خلوت می توانیم راجع به اختلافاتمان حرف بزنیم.
    19.توجه داشته باش همسرت چه احساساتی دارد و از او بپرس:"امروز حالت خوب است؟" "روزت را چگونه گذراندی؟" و ......به کارهایی که در عرض روز انجام می دهد توجه و علاقه نشان بده،مثل کتابهایی که می خواند و یا کارهایی که برای خانه انجام می دهد.
    20.گاهی برایم یادداشتهای عاشقانه بگذار،این کار وقت زیادی از تو نمی گیرد،ولی برای من یک دنیا می ارزد.

فریبا آواتار ها
    • 1,510

عنوان کاربری
    مدیر سابق تالار پاتوق
    محل تحصیل
    جای خوبیه
    شغل , تخصص
    بیکار
    رشته تحصیلی
    مهندسی فناوری اطلاعات
    راه های ارتباطی

21.هرگاه من غذایی درست می کنم،بگذار بفهمم که زحمتم را ارج می نهی.احساس قدردانی حس خوبی را ایجاد می کند.
    اگر هم از غذا خوشت نیامد،قیافه نگیر و به رویم نیاور،بدان که خودم زودتر از تو ایراد آن را فهمیده ام.
    22.به جای اینکه همسرت را در خیال با "همسر ایده ال" مقایسه کنی،او را تحسین کن و به خاطر آنچه هست،عزیزش بدار.
    23.بیش از اندازه توانش به او کاری را واگذار مکن،تا طراوت و لطافت و زیبایی و محفوظ بماند.
    24.هدف زنان در صحبت کردن،علاوه بر مخابره و دریافت پیام،رهایی یافتم از ناراحتی،انجام صمیمیت و برآوردن نیازهای عاطفی می باشد.هنر خوب گوش دادن مرد،گرمی کانون خانواده را در پی دارد.
    25.قبل از حرف زدن فکر کن،کلمات می تواند تا مغز استخوان را سوراخ کند.
    26.برای نشان دادن حبتت گاهی از علایقت بگذر،مطمئن باش که من این ایثار را می فهمم.
    27.خانمها دوست دارند همسرشان مثل قلعه ای محکم و در عین حال پر حوصله باشد.
    28.اگر همسرت شاغل است و ساعات کمتری در منزل حضور دارد،در کارهای منزل بیشتر به او یاری بده،او در تامین مخارج زندگی به تو کمک می کند تو هم در کارهای خانه به او کمک کن.
    29.برای حوادثی که شاید روی ندهد،خودت و مرا آزار نده،ضمنا از کاه کوه نساز.
    30.به ظاهرت در مقابل من توجه کن.در عین حال که در منزل لباسهای راحت می پوشی،خوش تیپی ات را حفظ کن.

فریبا آواتار ها
    • 1,510

عنوان کاربری
    مدیر سابق تالار پاتوق
    محل تحصیل
    جای خوبیه
    شغل , تخصص
    بیکار
    رشته تحصیلی
    مهندسی فناوری اطلاعات
    راه های ارتباطی

31.در مواقع بخصوصی از من عکس بگیر.
    32.مثل روزهای عقد حداقل هفته ای یکبار با من تنها بیرون برو واگر مشغله اجازه نمی دهد،آن را به عنوان درخواست قلبی ات به زبان بیاور،وقتی برای خودمان دوتا وقت می گذاری می فهمم که برای تو خاص هستم.با من چنان رفتار کن که گویی آخرین روزیست که با هم هستیم.
    33.از هدیه هایی که برایت خریده ام استفاده کن و کارت تبریکهایی را که بهت داده ام نگه دار.
    34.اگر اشتباهی کردم،مدام آن را به من یادآوری نکن.
    35.موقعی که از خانه بیرون می روی همسرت را ببوس و با او خداحافظی کن.
    36.کارهایکوچکی که برایم انجام می دهی خیلی برایم بیشتر از یک هدیه سخاوتمندانه در یک مناسبت خاص،اهمیت دارد.اصل غافلگیری را به خاطر بسپار،حتی با یک شاخه گل،راه تقرب به دل زن انجام کارهای کوچک اما ادامه دار برای اوست،مهم ارزش مادی آن نیست،مهم استمرار است و این بیانگر عشق پاک توست.
    37.جمله"دوستت دارم"عمر مفیدش بسیار کوتاه است،زیاد آن را تکرار کن.
    38.دوست دارم جوری رفتار کنی که در تمام مشکلاتم بتوانم روی همفکری و مشورت با تو حساب کنم و آرام بشوم.
    39.یکی از مصداقهای احترام به زن،این است که به خانواده اش احترام بگذاری.
    40.زن ها گذر زمان را ثبت می کنند و حساب کارها را با دقت نگه می دارند،از جمله حساب دقیق قولهای همسرشان را.خوش قول باش و همسرت را نسبت به خودت دلسرد نکن.

فریبا آواتار ها
    • 1,510

عنوان کاربری
    مدیر سابق تالار پاتوق
    محل تحصیل
    جای خوبیه
    شغل , تخصص
    بیکار
    رشته تحصیلی
    مهندسی فناوری اطلاعات
    راه های ارتباطی

41.سالروز ازدواجمان را به یاد داشته باش،من برای رسیدن به سالروز ازدواجمان لحظه شماری می کنم.
    42.در زمان عصبانیت تصمیم نگیر،صحبت نکن و ادامه بحث را به زمان دیگری موکول کن.
    43.به زنان دیگر توجه نکن.
    44.شاه کلید اعتماد به نفس من،نگاه تاییدگر توست.
    و در آخریادت باشد
    گل بی عیب خداست

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

با سلام.
    واقعا به نظر من براي مردان انجام اين كار هاي موثر و مفيد در زندگي خيلي سخت نيست .
    فقط به خودمان سخت ميگريم در انجام اين كار ها در زندگي.
    به نظر من بايد خيلي ساده و ريلكس اين كارها رو نسبت به طرف مقابل مان انجام دهيم.تا عشق پاك و محبت در زندگي مان هميشه ماندگار و جاويد باشد.

ممنون فريبا خانوم نكته هاي خوبي و اموزنده ي بود براي زندگي اينده مان.
    اميدوارم بتوانيم اين موارد مه
    م را توي زندگي مان رو رعايت كنيم .
    روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

pnugirl
    • n/a

فریبای عزیز
    از نوشته هات ممنونم. خیلی نکات خوبی بود و همشون حقیقت بود
    کاشکی مردا می دونستن و می تونستن اینهارو انجام بدن تا زندگی همه شیرین می شد

فریبا آواتار ها
    • 1,510

عنوان کاربری
    مدیر سابق تالار پاتوق
    محل تحصیل
    جای خوبیه
    شغل , تخصص
    بیکار
    رشته تحصیلی
    مهندسی فناوری اطلاعات
    راه های ارتباطی

مرسی طه جان و مرسی سارا جان ..
    بله مشکل همیشه اینجاست ریشه تمام بدبختی ها جهله ! حالا هر زمانی به به شکل خاصی ...

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع