بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 39

موضوع: مراحل انجام پذیرش غیر حضوری پذیرفته شدگان فراگیر ۹۱ کلیه مقاطع ورودی نیمسال دوم ۹۲-۹۱ پیام نور

sunyboy آواتار ها
    • 33,773
    مدیـریت کــل باشگاه

عنوان کاربری
    مدیــــریت کـــــل باشگاه
    محل تحصیل
    علوم - فناوری
    شغل , تخصص
    وب مستر - طراح وب
    رشته تحصیلی
    مهندسی نرم افزار
    راه های ارتباطی

توجه مراحل انجام پذیرش غیر حضوری پذیرفته شدگان فراگیر ۹۱ کلیه مقاطع ورودی نیمسال دوم ۹۲-۹۱ پیام نور

قابل توجه دانشجویان ورودی جدید جهت ثبت نام

نكته بسيار مهم : در صورتيكه مدارك ارسالي با اصل مدارك در زمان مراجعه حضوري و تحويل مدارك ناقص يا داراي تناقض باشد ، قبولي شما در دانشگاه پيام نور ملغي مي شود .
    توجه داشته باشيد تا زمان تحويل مدارك (با توجه به تاريخ مندرج در گواهي پذيرش غير حضوري ) شما دانشجو قطعي دانشگاه محسوب نمي شويد. مسئوليت تناقض و كسري مدارك تا زمان تحويل بعهده شخص پذيرفته شده مي باشد .

خلاصه مراحل پذيرش و انتخاب واحد:
    الف) تكميل مشخصات و ارسال مدارك و دريافت "گزارش260"
    ب) انتخاب واحد و دريافت "گزارش 101 "
    ج) مراجعه حضوري مطابق با تاريخ ثبت شده در" گزارش 260" د) پرداخت شهريه مطابق با "گزارش 101"
    1- پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي ارشد با شناسه كاربري و گذرواژه به شرح زير وارد سيستم شويد.

شناسه كاربري: شماره داوطلبيu912

گذرواژه : شماره ملي ( در صورتيكه در ابتداي كد ملي رقم صفر وجود داشته باشد بايد هنگام درج گذرواژه ثبت گردد.)

مثال :
    شناسه كاربري: u9128703070

گذرواژه :0611111111

2- ثبت نام پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي و كارشناسي ناپيوسته متعاقبا اعلام خواهد شد.

3-از طريق مسيرزير نسبت به تكميل اطلاعات و همچنين ارسال مدارك لازم اقدام نمائيد. تذكر : حجم هر تصوير حداكثر 250كيلوبايت و ترجيحا فرمت آن jpg يا jpeg باشد.

آموزش==> دانشجو==> پذيرش غيرحضوري==> "پذيرش غير حضوري دانشجويان جديدالورود"

4-بعد از 24 ساعت مجدداً به سيستم مراجعه (بعد از پذيرش نهايي ، شناسه كاربري : شماره دانشجويي، گذرواژه: شماره شناسنامه مي گردد لازم به ذكر است شماره دانشجويي از پردازش اطلاعات جامع دانشجو و گزارش 260 قابل مشاهده ميباشد) .(حداكثر تعدادواحد انتخابي دانشجويان كارشناسي 17 واحد و كارشناسي ارشد 14 واحد و حداقل واحد انتخابي 5 واحد مي باشد.)

جهت انتخاب واحد از مسير زير اقدام نمائيد. ثبت نام ==> عمليات ثبت نام ==> "ثبت نام اصلي"

5-جهت سهولت در انتخاب دروس در هنگام انتخاب واحد به پورتال اطلاع رساني دانشگاه به آدرس درگاه اطلاع رسانی دانشگاه پيام نور مراجعه و سرفصل دروس رشته خود را مشاهده نماييد .
    در هنگام اخذ درس رعايت روابط دروس ( روابط پيش نيازي و هم نيازي دروس ) الزامي است.

6- بعد از انجام مراحل فوق با توجه به تاريخ مندرج در گواهي پذيرش اينترنتي جهت

دانلود لیست منابع و لیست ارائه دروس نیمسال دوم 92-91 پیام نور

پیشنهاد باشگاه:

دوستان گرامی مشکلات سایت گلستان برای کاربران تازه کار مخصوصا کسانی که اولین بار با ان مواجه می شوند خیلی سخت و زیاد هست و گاهی اوقات مشکلات و خطایی های مواجه می شوند که به راحتی قابل حل شدن نیست توسط این گونه کارنه.... بهترین پیشنهاد این هست که بصورت تکی و انفرادی اقدام به این گونه ثبت نام ها نکنید چون واقعا همانطور گفتم برای هرکسی ثبت نام در این سایت ها راحت و ساده نیست، اگر می تونید به مراکز و کافی نت معتبری مراجعه کنید که این گونه ثبت نام های اینترنتی را براحتی انجام می دهند چون در طول روز چندین بار این کار را می کنند و اصلا کارشون همین هست و تجربه ای بیشتر داند در این زمیه.....درسته شیاد یکم هزینه بر باشد یا حتی شاید مطمئن ولی حداقل انها کارشون را تا حدی بلد هست نستبت به شما و بهتر با سیستم گلستان کار می کنند و کار ثبت نام تون سریعتر و بهتر از شمایی که با این سیستم گلستان واقعا.. بهتر بلد انجام می دهند و قطعی می کنند.

کلا برخی پیام هایی و خطاهایی که در این سیستم رخ می دهد نتیجه بی اطلاعی ثبت نام کننده هست .....در هر حال این پیشنهاد من بود دیگر خوددانید

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال اول 93-92 پیام نور

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال دوم 92-91 پیام نور مقطع کارشناسی

دانلود رایگان مجموعه نمونه سوالات تمامی رشته های پیام نور نیمسال اول 90-91 دانشگاه پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور

دانلود مجموعه نمونه سوالات ارشد فراگیر پیام نور

برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

• 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

با سلام:بنده از دیروز تا حالا هنوز موفق به ثبت نام کامل در سایت گلستان برای کارشناسی ارشد نشده ام. ایراد کار ثبت نام من در قسمت ارسال مدارک می باشد که روی گزینه ی ارسال که کلیک می کنم هیچ پیجی برای آپلود مدارکم وجود ندارد.آیا سرعت اینترنت تاثیر دارد؟(128 ای.دی.اس.ال دارم).در ساعات مختلف شبانه روز هم امتحان کرده ام ولی فرقی ندارد.آیا کسی از دوستان با چنین مشکلی برخورد کرده است؟سوال دیگر این است که:نمره ی خام ثبت شده در کارنامه ی قبولی ارشد فراگیر چگونه بر حسب 12نمره برای اطمینان از پاس شدن یا پاس نشدن درس مربوطه محاسبه می شود؟

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط iran-man نمایش پست ها
    با سلام:بنده از دیروز تا حالا هنوز موفق به ثبت نام کامل در سایت گلستان برای کارشناسی ارشد نشده ام. ایراد کار ثبت نام من در قسمت ارسال مدارک می باشد که روی گزینه ی ارسال که کلیک می کنم هیچ پیجی برای آپلود مدارکم وجود ندارد.آیا سرعت اینترنت تاثیر دارد؟(128 ای.دی.اس.ال دارم).در ساعات مختلف شبانه روز هم امتحان کرده ام ولی فرقی ندارد.آیا کسی از دوستان با چنین مشکلی برخورد کرده است؟سوال دیگر این است که:نمره ی خام ثبت شده در کارنامه ی قبولی ارشد فراگیر چگونه بر حسب 12نمره برای اطمینان از پاس شدن یا پاس نشدن درس مربوطه محاسبه می شود؟

در ثبت نامم عجله نکنید و حتی الامکان از مراکزی که این گونه ثبت نام ها را انجام می دهند ، و تجربه ای بالاتری دارند در این زمینه ، ثبت نامتان انجام دهید بهتر هست و سرعت اینترنت هم تاثیر بسزایی در روند ثبت نامتان دارد...

در مورد سوال دومتون بله همین طور هست و نمره قبولی بدین صورت مشخص می شود
    موفق باشید

روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

• 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام دوست عزیز
    ما که کارشناسی قبول شدیم باید چیکار کنیم وقتشم که کم هستش ؟؟؟

• 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    فیروزکوه
    راه های ارتباطی

لطفا منو هم راهنمایی بفرمایید
    من کارشناسی قبول شدم همین دوره ولی نمیتونم وارد سیستم گلستان بشم داخل صهحه اول نوشته برای کارشناسی و کاردانی به کارشناسی متعاقبا اعلام میشه زمان ثبت نام دقیقا کی من که گیج شدم
    کمککککککککککککککککککککککک ککککککککک

Nimak2012 آواتار ها
    • 88

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    Payam Noor University of Tehran
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    English Language and Literature
    راه های ارتباطی

بچه ها سلام!يك چيز بسيار عجيبي در روند ثبت نام كارشناسي ها مشاهده كردم گفتم حتما بهتون بگم..بزرگترها و با تجربه ترها نظراتشون رو بگن!

توي ثبت نام كارشناسي در بخش ارسال فايل مدارك شماره 10 نوشته:

ارسال اصل مدرك كارداني!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!! بعد جلويش نوشته اجباري:بله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

چرا انقدر داغونه همه چيه ما؟!!!!!

مهربان34 آواتار ها
    • 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام من کارشناسی ارشد مهر 92 قبول شدم لطفا بگید که برای ثبت نام چیکار باید بکنم و چه موقع؟ ممنون میشم زود جواب بدین . خیلی نگرانم همش میترسم از ثبت نام جا بمونم.http://www.pnu-club.com/images/smilies/105.gif

• 18

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام یکی به من بگه تاییدیه تحصیلی قضیه اش چیه ؟؟

همون مدرک پیشی که داریم قبول نیس؟؟

امروز که دفاتر پستی تعطیله باید تا شنبه واسه ثبت نام صبر کنم؟؟

کمکــــــــــــــــــــــ ـــــــــ

• 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    ?
    شغل , تخصص
    azad
    رشته تحصیلی
    ?
    راه های ارتباطی

سلام به دوستای گلم
    من تو پیام نور کرج رشته مهندسی بالینی قبول شدم برای ورودی بهمن 91 اما نمیدونم ثبت نام کی هست اگه میشه یکی از دوستای گل کمکم کنه واقعا" گیج شدم ضمن اینکه یه مشورت میواستم من تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد پرند مهندسی سخت افزار قبول شدم حالا کدوم و برم به نظر شما ؟ تا شنبه وقت دارم یکی رو انتخواب کنم ....

• 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام دوستای گلم من ارشد نرمافزار تههران قبول شدم واسه نیمسال دوم بهمن 91 تو سایت گلستان ثبت نام کردم اما نمیدونم چرا تآیید نهایی نمیشم برا انتخاب واحد و بحث های دیگه ممنون میشم اگه کمکم کنید وقت زیادی ندارمhttp://www.pnu-club.com/images/smili...smilies/42.gif

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع