بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 12

موضوع: تبریک و شاد باش سال جدید 92 به تمامی و کاربران و بازدیدکنندگان گرامی باشگاه پیام نور و اعطای عیدانه

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

Icon10 تبریک و شاد باش سال جدید 92 به تمامی و کاربران و بازدیدکنندگان گرامی باشگاه پیام نور و اعطای عیدانه

با عرض سلام خدمت سلامی کاربران و بازدیدکنندگان گرامی باشگاه

بسیار خوشحالیم که توانسته ایم برای چهارمین سال پیاپی به عنوان اولین و بزرگترین جامعه مجازی و اینتنرتی دانشجویی خاص (دانشگاه پیام نور) در خدمت شما بازدیدکنندگان گرامی باشیم و بدین وسیله از طرف خودم و به نیابت تمامی مدیران رده ی بالایی باشگاه پیام نور فرا رسیدن سال نو و جدید 92 را به تمامی بازدیدکنندگان گرامی الخصوص مدیران زحمت کش و کاربران و همیاران همشگی باشگاه تبریک و تهنیت می گویم

و از صمیم قلب امیدوارم برای شما کاربران و بازدیدکنندگان گرامی باشگاه سالی که در پیش رو داریم سرشار از شادی و سلامتی و موفقیت در تمامی عرصه های زندگی تان باشد.

اما در راستای این عید باستانی و فرخنده ما مسئولین ارشد باشگاه تصمیم گرفتیم جهت سپاسگزاری و تقدیر از زحمات جبران ناپذیر شما همیاران همیشگی باشگاه تعدادی عیدی و هدایای ویژه و ناقابل برای همه کاربران مشتاق باشگاه ارایه کنیم که امیدوارم مورد پسند شما عزیزان قرار بگیرد.جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه عیدی و هدایای باشگاه به آدرس زیر مراجعه کنید
    اما اهداف و برنامه های و پروژه های آینده باشگاه در سال 91 بدین صورت می باشد

• -میتیگ و نشت رسمی معرفی و اطلاع رسانی باشگاه در نمایش بین اللملی کتاب تهران 92
    • - ارتقا و بروزرسانی سیستم محتوایی و مدیریتی و گرافیکی باشگاه بصورت ویژه
    • - تکمیل و بازسازی و بروزرسانی کامل بانک نمونه سوالات باشگاه بصورت ویژه
    • - طراحی زیبا و راه اندازی صفحه ی خانگی اصلی جدید باشگاه پیام نور با گرافیک زییا
    • - تکمیل و راه اندازی فازهای جدید فروشگاه جدید باشگاه پیام نور با امکانات متنوع و کاربردی
    • - ارایه خدمات و امکانات جدید برای مقاطع کارشنانسی ارشد و دکترا پیام نور
    • - فراهم آوردن امکاناتی جهت تسریع و در فرآیند پرسش و پاسخ پیام نوری در کمترین زمان
    • - و بسیار از خدمات دیگر که قطعا در صورت اجرایی شدن نهایی آن حتما درموردش اطلاع رسانی خواهد شد.

در اینجا جا دارد ار دوستان و عزیزانی که در سال سال های گذشته همواره لطف کردند در کنار ما و باشگاه بودند و همیشه همیار باشگاه و تاثیر گذار در بخش های مختلف باشگاه بودند,کمال تشکر و قدردانی کنم مخصوصا دوستان و همراهان عزیز چون: ( هیج اولویت و ترتیبی در معرفی و تشکر از مدیران نبوده)

جناب مهندس آذرپیوند(sunyboy)مدیر کل محترم باشگاه همیشه به رورش های مختلف و با سختی و مشقت فراوان حم و غم ان بود که باشگاه را به هر صورت ممکن سرزنده و قابل دسترس برای ما کاربران باشگاه نگه دارند که جدا هرکسی این لطف بزرگ را برای همه انجام نمی دند و واقعا دست مریزاد دارد ایشون.

و بسیار ممنونم از ناظم و کنترل باشگاه و برادره گل از گلم امیداقا(Redboy64)که با حضور عالی و فعالیت همشگی خودن و ارتباط عالی و برادرانه با همه مدیران باعث شده که خوب و صمیمی تری بیشتر در باشگاه برقرار باشد

و بسیار ممنونم از ناظم باشگاه و برادره گلم سعید اقا (saeidking)که هر چند فرصت و حضور کمی در باشگاه دارند اما همیشه با سحه صدر پاسخگویی سوالات مختلف پیام نور و ارایه جدید اخبار و اطلاعیه های پیام نور هستند.

و تانیا خانم گرامی معاونت تالار و مدیر بخش حقوق و گفتگوی آزاد (tania) که همواره با وجود مشکلات فراوان با حضور و فعالیت گرمشون باعث رونق بخشیدن بخش رشته ی تحصیلی حقوق و گفتگوی ازاد شده اند جای تقدیر و تشکر دارد این لطفشون نسبت به باشگاه.

همچنین بسیار متشکرم از کنترلر محترم باشگاه سرکار خانمalamatesoall عزیز که همیشه با حضور و فعالیت مداوم و خسته ناپذیرشون باعث سرفرازی و دلگرمی ما و دیگران شده که جای تقدیر و تشکر دارد این لطفشون نسبت به باشگاه

و دنیا خانم گرامی(donya88) سرپرست بخش علوم اقتصادی و امار و کنترل باشگاه همیشه با حضور فعالیت مناسبشون در بخش های تحت نظرشون ما را شرمنده خودشون می کنند. جای تقدیر و تشکر دارد این لطفشون نسبت به باشگاه.

و سرپرست بخش علمی و درسی خانمfr.chemi3tکه هر وقت فرصت کنند در باشگاه حضور پیدامی کنند و در حد توانشون بخش های تحت نظرتشون رو بروزرسانی می کنند جای تقدیر و تشکر دارد این لطفشون نسبت به باشگاه.

و همچنین مدیر ارشد خانمnegar92 مدیر بخش درسی زبان انگلیسی زحمت می کشند و زمان های مناسب بخش و تالار تحت نظرشون رو به روزرسانی می کنند دارند و جای تقدیر و تشکر دارد این لطفشون نسبت به باشگاه.

و همچنین خانم غریب آشنا و آیسودا مدیرا گرامی بخش های ادبیات و پزشکی و سلامت که با سعی و کوش فراوان و وصف ناپذیر و ستودنی باعث هر بهتر و کاملتر شدن بخش های مربوطه در باشگاه شده که جای تقدیر و تشکر دارد این لطفشون نسبت به باشگاه.

و از مدیرa_gadgetتالار تلفن همراه که بسیار متشکرم که در مدت کوتاهی باعث رونق بخشیده به بخش تخصصی این تالار باشگاه شده که جای تقدیر و تشکر دارد این لطفشون نسبت به باشگاه.

از سرپسرست تالار اخبار باشگاه خانم fatemeh2011که هرچند با حضور کمشون اما حضور مثبت و مفیدی دارد و باعث بروزسانی مناسب بخشون می شوند که جای تقدیر و تشکر دارد این لطفشون نسبت به باشگاه.

و جناب یاسین (Y@SiN) مدیر بخش رشته های گرایش کامپیوتر و بخش ای تی باشگاه با حضور و فعالیت مناسب و در حد خودشونهم در بخش تحت نظره و سایر بخش های باشگاه از جمله بخش ای تی باعث رونشق بخشیدن ان بخش های شده که جای تقدیر و تشکر دارد این لطفشون نسبت به باشگاه.

و جناب اقا فرهاد گرامی مدیر محترم بخش درسی الاهیات و معارف اسلامی بکی مثل خودت هر وقت فرصت کنند در باشگاه حضور پیدامی کنند و در حد توانشون بخش های تحت نظرتشون رو بروزرسانی می کنند و باعث رونق و پربار شدن این بخش ها شده و جای تقدیر و تشکر دارد این لطفشون نسبت به باشگاه.

و هم چنین از خانم مدیر
    saharnaz_71 و javad jan که زحمت بروزرسانی بخشهای از را برعهده دارد تشکر می کنم و لطف می کنند هر وقت فرصت کردند در باشگاه حضور می بایند و بخش مربوطه را بروزرسانی می کنند.

و در پایان
    از شیما خانم گرامی shima_glk و همسر محترم جناب مدیر کل باشگاه و مدیر ارشد بخش مقالات و کاریابی با اطلاع رسانی های خوبشون در مورد مشاغل مورد استخدامی و همچنین ارایه مقالات کاربردی برای تمامی رشته ها باعث هرچه بروز بودن باشگاه در این زمینه می شدند کمال تشکر را دارم و امیدوارم هرچا هستند سلامت و شاد باشند
    .

و سایر کاربران فعال و مثبت باشگاه که کم نیستند و اینقدر زیاد هستند نمی توانند اسمشان را بگویم همواره با حضور در باشگاه و همراه ما باعث دلگرمی همه ماها شدند کمال تشکر دارم و امیدوارم بیش از این بتوانیم در خدمت همه کاربران باشگاه باشی

در هر حال از این عزیزانی که عده ای ازانها ذکر شده کمال تشکر دارم و امیدوارم هرجا هستند سلامت و شاد و موفق باشند و امیدوارم سالی که در پیش رو داریم پراز خوبی و خوشی برای همه به ویژه برای باشگاه و کاربرانش باشد.

باتشکر: Borna66 / طه
    گروه مدیریت کل باشگاه

روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

غریب آشنا آواتار ها
    • 2,343
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    باشگاه دانشجویان پیام نور-طبقه ی اول-پلاک7
    راه های ارتباطی

به نام خدا

سلام

ممنونم از شما و امیدوارم لایق باشم.

من کوچک تر از اونی هستم که تشکر کنم اما از تمام هم باشگاهی های عزیز که برای باشگاه زحمت میکشن کمال تشکر رو دارم.

امیدوارم سال خوبی پیش رو داشته باشید.

پیشاپیش سال نو همگی مبارک .

موفق باشید

یا حق

...

ﭠۄﺁטּὧـعــر بلندےکهﺁرزۄ میکنم امضاے ﻣـנּ زیر ﺁטּ باشد!

Nimak2012 آواتار ها
    • 88

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    Payam Noor University of Tehran
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    English Language and Literature
    راه های ارتباطی

منم به نوبه خودم به همه بچه ها سال نو رو تبريك ميگم...ايشالله در سال جديد بيشتر همديگر رو دوس داشته باشيم و در راه پيشرفت تلاش كنيم تا به جايگاهمون آنطور كه شايسته هست نائل بشيم...موفق باشيد.

saharnaz_71 آواتار ها
    • 735

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

برای همه دوستان سال خوبی رو ارزومندم

ممنون از لطفتون جناب معاون

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

با عرض سلام و ادب خدمت شما دوستان عزیز
    بنده هم به نوبه خودم پیشاپیش سال جدید رو خدمت تمامی عزیزان تبریک عرض میکنم و ارزوی سلامتی و موفقیت روز افزون برای تک تک شما کاربران گل باشگاه دارم
    و از یکایک عزیزانیکه تو این مدت یار و همراه ما در باشگاه بودن ممنون و متشکریم
    طه ی عزیز داداش گلم تک تک نام برد مدیران زحمتکش باشگاه رو و فقط خودش از قلم افتاد که بنده به نمایندگی از تمامی مدیران باشگاه بخاطر حضور گرم و همیشگی و فعالیت فوق العاده ش و خدمات بی منتی که در زمینه های مختلف از قبیل اماده سازی نمونه سوالات و پاسخگویی به سوالات شما کاربران گرامی باشگاه ارائه میکنه ازش تشکر میکنم و در میتینگ نمایشگاه کتاب روی ماهشو خواهم بوسید
    طه جان خسته نباشی داداش
    تقدیر دیگر ما از مدیران بازنشسته باشگاهه که در زمان حضورشون زحمات زیادی برای باشگاه کشیدن و به شکرانه این زحمات عیدانه ای مجزا هم برای این عزیزان در نظر گرفتیم که اعلام میکنیمافتتاح انجمن مدیران بازنشسته(عیدی مخصوص همکاران دیروز)

خدا رو شکر میکنم که صمیمیت فوق العاده ای بین کادر مدیریت باشگاه بوجود اوردیم و امیدواریم کاربران عزیز هم به جمع ما بپیوندن برای بزرگتر کردن این جمع صمیمی و نشون بدیم که صمیمی ترین انجمن ایران هستیم

با ارزوی بهترینها امید

زندگی تفسیر سه کلمه است : خندیدن .... بخشیدن .... و فراموش کردن

.... پس.... بخند .... ببخش .... و فراموش کن

• 82

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    دزفول
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    ریاضی
    راه های ارتباطی

Icon10 تبریک سال نو

خدایا زمان در گذر است و مخلو قات در تغییر و سال جدید در شروف حلول و به نا چار تغییر تغییر تغییر ... پس ارزو مندم زندگیتان به بهترین ها تغیر کند پیشاپیش سال نو به تمامی بچه های کلوپ و مدیران سایت تبریک عرض می نماییم با ازوی داشتن سالی خوب
    موفق باشید

MIN@MAN آواتار ها
    • 4,997

عنوان کاربری
    مدیر بازنشسته
    راه های ارتباطی

سلام

منم بعد از مدتهای مدیدی امدم اینجا و خوشحال شدم باشگاه پیشرفت خوبی در زمینه های مختلف داشته و همه این ها مدیون مدیران زحمت کش قلیل باشگاه مخصوصا اقا طه عزیز و همین امید اقا که بی وقعه و بی دریقانه برای باشگاه زحمت می کشند
    دست مریزاد و ایول به معرفت و همتون و امیدوارم قدرشون زیاد دانسته بشه و براشون ارزش گذاری ویژه گذاشته بشه که شک نکیند باشگاه بدون این دو فرد بسیار فعال و کوشا ،بیشی هیچ گاه هست الان که باشگاه تنومند و قدرتمند و یکتازی هست به همت این عزیزان و پیگیری sunyboy
    ضمنا به همه عید مبارک میگم و امیدواذم سالی خوب و پرباری داشته باشیم

*مائده* آواتار ها
    • 454

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    زیست شناسی
    راه های ارتباطی

سال نو رو به همه ی مدیران و کاربران عزیز باشگاه تبریک عرض می کنم
    امیدوارم سال جدید سالی توام با سلامتی،موفقیت و شادکامی برای همه ی شما عزیزان باشه

دانشجوی پیام نور 90 آواتار ها
    • 26

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    دانشجوی ارشد
    رشته تحصیلی
    حسابداری
    راه های ارتباطی

سال نو همتون مبارک

یکی مثل خودت
    • n/a

خدایا عاشقان را با غم عشق آشنا کن
    ز غم‌های دگر غیر از غم عشقت رها کن
    تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری
    شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن

خدایا بی پناهم، ز تو جز تو نخواهم
    اگر عشقت گناهست ببین غرق گناهم
    دو دست دعا فرا برده‌ام بسوی آسمانها
    که تا پر کشم به باغ غمت رها در کهکشانها
    چو نیلوفر عاشقانه چونان می‌پیچم به پای تو
    که سر تا پا بشکفد گل ز هر بندم در هوای تو
    بدست یاری اگر که نگیری تو دست دلم را دگر که بگیرد ؟!
    به آه و زاری اگر نپذیری شکست دلم را دگر که پذیرد ؟!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع