بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: تعیین محل آزمون برای دانشجویان ارشد پیام نور فعال شد

sunyboy آواتار ها
    • 33,773
    مدیـریت کــل باشگاه

عنوان کاربری
    مدیــــریت کـــــل باشگاه
    محل تحصیل
    علوم - فناوری
    شغل , تخصص
    وب مستر - طراح وب
    رشته تحصیلی
    مهندسی نرم افزار
    راه های ارتباطی

New1 تعیین محل آزمون برای دانشجویان ارشد پیام نور فعال شد

امکان تعیین محل آزمون برای دانشجویان کارشناسی ارشد پیام نور در سیستم گلستان فعال شد.
    بوسیله این امکان دانشجویان ارشد به راحتی می توانند با مراجعه به سیستم گلستان پیام نور نسبت به تعیین محلآزمون خود اقدام کنند.هیچ محدودیتی برای این دسته از دانشجویان وجود ندارد.همچنین در تعیین محل آزمون،شهریه و استاد تغییری نمی کند و فقط محل آزمون تغییر می کند.

دانشجویان متقاضی از امروز تا 15 اردیبهشت می توانند با مراجعه به سیستم گلستان به آدرس

reg.pnu.ac.ir

از مسیر: آموزش ->دانشجو ->درخواستها ->"انتخاب محل آزمون"

نسبت ثبت درخواست تعیین محل آزمون نیمسال دوم 92-91 خود اقدام کنند(الزامی برای این کار وجود ندارد)
    مهم نیست آن شهری که دانشجویان انتخاب می کنند رشته ارشد دارد یا ندارد تنها چیزی که مهم است داشتن دانشگاه پیام نور در آن شهر است.
    اما این موضوع برای شهر تهران استثنا می باشد .
    دانشجویان فقط از چهار مرکز موجود در شهر تهران یعنی پیام نور تهران جنوب،پیام نور تهران شمال،پیام نور تهران شرق و پیام نور تهران غرب فقط مرکزی را می توانند انتخاب کنند که رشته آنها را داشته باشد! اگر رشته دانشجو در هیچ یک از چهار مرکز تهران وجود نداشت هر کدام را که بخواهند می توانند انتخاب کنند دانشجويان برون مرزي مجاز به انتخاب مركز آزمون نمی باشند.
    همچنین دانشجويان بدهكار تا زمان واريز شهريه مجاز به تكميل فرم نخواهند بود و حداقل 48 تا 72 ساعت بعد از پرداخت شهریه می توانند در سیستم از امکان تعیین محل آزمون استفاده کنند.

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال اول 93-92 پیام نور

دانلود رایگان نمونه سوالات نیمسال دوم 92-91 پیام نور مقطع کارشناسی

دانلود رایگان مجموعه نمونه سوالات تمامی رشته های پیام نور نیمسال اول 90-91 دانشگاه پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمون فراگیر کارشناسی ارشد تمامی دوره های دانشگــــاه پیــــام نور

دانلود مجموعه نمونه سوالات ارشد فراگیر پیام نور

برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

saeidking آواتار ها
    • 1,727
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    وجدان
    شغل , تخصص
    کارشناس امور کشاورزی
    رشته تحصیلی
    مهندسی آب و خاک
    راه های ارتباطی

***زمان تعیین مرکز محل آزمون دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد پیام نور تغییر کرد***

رئیس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور گفت: زمان تعیین مرکز محل آزمون دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد از 9 اردیبهشت ماه سال جاری لغایت 15 اردیبهشت ماه است.
    به گفته دکتر سلیم بهرامی پیش از این در تقویم دانشگاهی سال تحصیلی 91-92 دانشگاه پیام نور زمان 8 اردیبهشت ماه اعلام شده بود که به تاریخ 9 اردیبهشت تغییر یافت.
    اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست.(شریعتی)

http://up.pnu-club.com/images/70ud7bp0svld9vwyherq.jpg

sz.alavi آواتار ها
    • 5

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام
    من قبل از عید شهریه رو کامل پرداخت کردم و تو سیستم هم 0 ریال شد اما حالا که می خوام محل آزمونم رو تعیین کنم و کارتم رو دریافت کنم می بینیم که پونصدهزار تومن بدهی شهریه دارم! یعنی چی؟

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط sz.alavi نمایش پست ها

سلام
    من قبل از عید شهریه رو کامل پرداخت کردم و تو سیستم هم 0 ریال شد اما حالا که می خوام محل آزمونم رو تعیین کنم و کارتم رو دریافت کنم می بینیم که پونصدهزار تومن بدهی شهریه دارم! یعنی چی؟
    با سلام

دوست گرامی شما باید فیش واریزی شهریه را بصورت حضوری به مسئول شهریه محل دانشگاهتون ارایه بدید تا این مشکل حل شود

موفق باشید

روزگار خوش

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

• 3

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    کردکوی
    راه های ارتباطی

سلام من نمی دونستم می تونیم محل ازمون را انتخاب کنیم تازه فهمیدم که مهلتش تموم شده. ایا دوباره تمدید میشه؟اگه تمدید نشد چکار میتونم انجام بدم؟ایا با مراجعه به دانشگاه حضوری می تونم در خواست بدم؟

• 7

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    خدمات کامپیوتری وکافی نت
    رشته تحصیلی
    علوم اقتصادی
    راه های ارتباطی

دانشگاه اصلا جواب نمیده فیشو حضوری بردم امور مالی دانشگاه گفتم برام درستش کنین کلی بهمون خندیدن انگار که نه انگار .اقای عزتی رو میگم امور مالی تهران شرق. ما خیلی بدبختیم نشستن رو صندلیشون و از دل دانشجوها خبر ندارن. خاک بر سرشون!

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط herokh نمایش پست ها
    دانشگاه اصلا جواب نمیده فیشو حضوری بردم امور مالی دانشگاه گفتم برام درستش کنین کلی بهمون خندیدن انگار که نه انگار .اقای عزتی رو میگم امور مالی تهران شرق. ما خیلی بدبختیم نشستن رو صندلیشون و از دل دانشجوها خبر ندارن. خاک بر سرشون!
    با سلام

دوست گرامی اگر کارت ورود به جلسه هم نتونستید بگیرید کافی هست فیش واریزی هم با خودتون ببرید سرجلسه امتحان مشکلی ندارد و قطعا سرجلسه امتحان راه می دهند و دیگه کاریش نمیشه کرد

روزگار خوش

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png

به ادرس زیر مراجعه کنید

برچسب برای این موضوع