بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 43 از مجموع 43

موضوع: اخبار گوانگ جو

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

حدادی: باید بیشتر از این پرتاب می‌کردم/ رکورد بازیهای آسیایی را شکستمقهرمان پرتاب دیسک آسیا بعد از کسب دومین مدال طلای خود در بازیهای آسیایی گفت: توقع داشتم بیشتر از این پرتاب کنم.به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به گوانگجو، احسان حدادی بعد از کسب دومین مدال طلای خود در بازیهای آسیایی گفت: رقابتهای پرتاب دیسک این دوره از بازیها بسیار خوب بود و همه حریفان با بهترین شرایط به میدان آمده بودند. من موفق شدم با پرتابی به میزان 67 متر و 99 سانتی متر رکورد بازیهای آسیایی را که متعلق به یک چینی بود جابجا کنم و دومین مدال طلای خودم را در این بازیها بدست بیاورم.
    رکورد دار پرتاب دیسک آسیا خاطرنشان کرد: توقع داشتم بیشتر از این دیسک را پرتاب کنم. باید پرتابی به میزان 68 متر و نیم را می انداختم اما نشد.
    وی در مورد اینکه آیا پرتاب های فصل بهار و زمستان یک پرتابگر با هم فرق می کند گفت: این طور نیست من در تمام فصول پرتاب هایم نزدیک به هم است و از نظر رکوردی تفاوت خاصی با هم ندارند.
    حدادی در پاسخ به سوال خبرنگاران در این خصوص که پرتاب کردن در میان 80 هزار تماشاچی سخت است ؟ گفت: این مسئله روی عملکرد من تاثیری نمی گذارد. من این طور پرتاب کردن را دوست دارم و به این مسئله عادت کرده ام.
    شانزدهمین دوره بازیهای آسیایی که از 21 آبان ماه در گوانگجو چین آغاز شده است تا روز 6 آذرماه ادامه خواهد داشت.
    زندگی تفسیر سه کلمه است : خندیدن .... بخشیدن .... و فراموش کردن

.... پس.... بخند .... ببخش .... و فراموش کن

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

مظاهری هم برنز گرفت/ پرونده تیم ملی بوکس ایران با سه مدال برنز بسته شدعلی مظاهری در وزن 91 کیلوگرم با شکست مقابل محمد قسون سوری به مدال برنز رقابت های بوکس شانزدهمین دوره بازی های آسیایی دست پیدا کرد.به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به گوانگجو، مظاهری که پیش از این دیدار موفق به شکست عبدالایف ازبکستان شده بود در این دیدار با نتیجه 2 بر یک مقابل قسون تن به شکست داد تا به عنوان سومین بوکسور کشورمان باشد که در این بازی های مدال برنز می گیرد.
    روح الله حسینی در وزن 91+ کیلوگرم و محمدستارپور در وزن 75 کیلوگرم پیش از این موفق به کسب مدال برنز این بازی ها شده بودند.

.... پس.... بخند .... ببخش .... و فراموش کن

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

گزارش خبرنگار ايسنا از گوانگ‌جو
    ايران با 4 طلاي امروز چهارمي‌اش را تثبيت كرد

دوازدهمين روز بازي‌هاي آسيايي گوانگ‌جو با چهار مدال طلا براي كاروان ورزشي ايران و بازگشت به جايگاه چهارمي اين رقابت‌ها همراه بود.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، كاروان ورزشي ايران در دوازدهمين روز بازي‌هاي آسيايي گوانگ‌جو كاروان ورزشي ايران به چهار مدال طلا، يك نقره و چهار برنز دست پيدا كرد و به جايگاه چهارم بازگشت.

روز گذشته در يازدهمين روز رقابت‌ها، تايوان با درخشش در رقابت‌هاي اسكيت و كسب مدال‌هاي ماده‌هاي مختلف اين رشته، بالاتر از ايران در مكان چهارم قرار گرفته بود كه كاروان ورزشي ايران با درخشش در دوازدهمين روز اين رقابت‌ها جايگاه چهارمي‌اش را پس گرفت و اميدوارانه در انتظار سه روز پاياني اين رقابت‌ها خواهد بود.

آزادكاران ايران در سه وزن دوم خوش درخشيدند و دو مدال طلا توسط جمال ميرزايي و صادق گودرزي، حذف حسن رحيمي و سعيد احمدي در دو وزن اول را جبران كرد. مهدي تقوي هم به نشان نقره رسيد.

در كاراته، ذبيح‌الله پورشيب به مدال طلا دست پيدا كرد.

در دووميداني و در ماده‌ي پرتاب ديسك احسان حدادي به نشان طلا دست يافت و محمد صميمي ديگر پرتابگر ايران در اين ماده به مدال برنز دست پيدا كرد.

در بوكس محمد ستارپور، علي مظاهري و روح‌الله حسيني به نشان برنز دست پيدا كردند.

جدول رده‌بندي توزيع مدال در بازي‌هاي آسيايي گوانگ‌جو:
    1- چين (173 طلا، 93 نقره، 86 برنز)
    2- كره جنوبي (71 طلا، 59 نقره، 81 برنز)
    3- ژاپن (36 طلا، 66 نقره، 74 برنز)
    4- ايران (16 طلا، 10 نقره، 19 برنز)
    5- چين تايپه (12 طلا، 12 نقره، 33 برنز)
    6- تايلند (9 طلا، 7 نقره، 30 برنز)
    7- هنگ‌كنگ (8 طلا، 14 نقره، 15 برنز)
    8- مالزي (8 طلا، 14 نقره، 11 برنز)
    9- قزاقستان (7 طلا، 14 نقره، 31 برنز)
    10- هند (7 طلا، 13 نقره، 26 برنز)