بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 5 از 12 اولیناولین ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 از مجموع 113

موضوع: مشكلات باشگاه از نظر كاربران

mahdi271 آواتار ها
    • 3,305

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته تالار زبان و ادبیات فارسی
    محل تحصیل
    رشت
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    عمران
    راه های ارتباطی

دوست عزیز شما هم بیا تاپیک الکی باز کن اما پست بیخود نزار یکبار گفتم
    ما مدیر هستیم باید راجع به همه چیزای تالارمون موضوع بزاریم
    شما می خوای برادریت رو ثابت کنی تالار من در اختیار شما اگه تونستی 4 تا تاپیک باحال باز کن که پر بیننده باشه.
    عزیزم تو اون دور نشستی میگی لنگش کن،اگه مردش هستی بیا تو میدون و نشون بده و به ما حال بده به قول خودت.
    می خوام ببینم عملت هم مثل حرفت هست یا نه

mahdi271 آواتار ها
    • 3,305

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته تالار زبان و ادبیات فارسی
    محل تحصیل
    رشت
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    عمران
    راه های ارتباطی

در ضمن کسی که قرار باشه نظر بده میده.

• 8

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    همدان
    راه های ارتباطی

Warning

درود
    1_ وجود این آگهی ها از جمله لوگو ها و بنر ها سطح تارنما را آورده پایین اگر مقدور است این سایت را به مانند سایتی علمی دانشگاهی تبدیل کنید و از استفاده ی چنین چیز هایی بپرهیزید(سایتتون خیلی شلوغه)
    2_ چطور می توان فایلهای pdf و word و... در تارنما قرار داد (من کتابهای ارزشمندی دارم که می توانم در دسترس عموم قرار بدهم)
    3_تارنمای خود را در دیگر وبلاگ ها و تارنما های رسمی تبلیغ کنید
    4_ قسمتی را برای ذخیره ی کتابها درست کنید تا کتابهای مفید و درسی ای که نادر هستند در آنجا قرار بگیرند
    با سپاس

yashar آواتار ها
    • 2,478

عنوان کاربری
    مدیر بازنشسته تالار تخصصی ( IT )
    محل تحصیل
    اردبیل
    شغل , تخصص
    مدیر شرکت پارسیان اردبیل
    رشته تحصیلی
    مهندسیIT
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_pm نمایش پست ها
    درود
    1_ وجود این آگهی ها از جمله لوگو ها و بنر ها سطح تارنما را آورده پایین اگر مقدور است این سایت را به مانند سایتی علمی دانشگاهی تبدیل کنید و از استفاده ی چنین چیز هایی بپرهیزید(سایتتون خیلی شلوغه)
    2_ چطور می توان فایلهای pdf و word و... در تارنما قرار داد (من کتابهای ارزشمندی دارم که می توانم در دسترس عموم قرار بدهم)
    4_ قسمتی را برای ذخیره ی کتابها درست کنید تا کتابهای مفید و درسی ای که نادر هستند در آنجا قرار بگیرند
    با سپاس
    تو رپید شیر آپلود کن

50cent آواتار ها
    • 1,528

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط mr_pm نمایش پست ها
    درود
    با سپاس
    من چند وقت پیش هم به دوستانه مدیر گفتم باشگاه خیلی شلوغه اما دوستان نظره خودشونو دادند و گفتند اینطوری بهتره

مژگان آواتار ها
    • 14,355

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط 50cent نمایش پست ها
    جناب مدیر میشه به مدیر بخشها بگین لطف کنن این همه تاپیک الکی نذارن یه چنتا خوبشو بذارن همه دیدن کنند. نه اینکه تاپیکی میذارن که یه نفرم در موردشون نظر نمیده.
    من نمی خوام به کسی توهین کنم اما مثل اینکه مدیرا می خوان فقط ارسال کننده برتر باشن به کمیت فک میکنن نه کیفیت

والا این موضوع کیفیت برتر از کمیت ومن بارها حتی خصوصی به طه گفتم .منم قصد توهین ندارم به هیچ وجه....ولی فرقی بین پست تخصصی با پستهایی که حتی خودم مثلا تو پاتوق می ذارم نیست .البته به نظرم بعضی تاپیک هاش جالبه هر چند من تو بحثاش شرکت نکردم .فکر کنم زدن تاپیک تو بخش گفتگوی ازاد زیر نظر مدیر همون بخش باشه بهتره ....البته فقط نظره هاااااااااااا

من همچنان بی امضاء

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

Icon10

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_Pm نمایش پست ها
    درود
    با سپاس
    با سلام
    دوست عزيز هزينه ي نگهداري و پشتيباني اين باشگاه و سايت كه در نوع خودش بي نظير و تك هست بالا بوده و اندكي از ان از طريق همين تبليغات تامين مي شود /در صورتي كه تمام امكانات باشگاه فعلا بصورت كاملا رايگان در اختيار كاربران قرار گرفته شده . بنابراين خوب است باشگاه از تمام راههاي درآمدزار براي پايدار بودن اش استفاده كند تا باشگاه براي همه ي شما در دسترس باشد.

در مورد سوال دومتون شما مي توانيد ابتدا فايل ها و كتابهاتون رو در اين سايت
    كه هم زمان در چند جا اپلويد و ذخيره مي كند قرار دهيد سپس لينك دانلود ان را در بخش هاي مرتبط با موع در باشگاه درج كنيد كه مشتاقانه منتظره فعاليت شما دوست عزيز هستيم.

در مورد تبليغات باشگاه در جاهاي ديگه هم چند راه و روش را انجام داديم كه در اينده نزديك چند روش ديگر هم براي معرفي باشگاه در نت لنجام خواهيم داد

و در مورد سوال چهارموتون هم خدمتتون عرض كنم كه در اينده نزديك هم روي ان برنامه ريزي شده و انجام خواهد شد اما فعلا بايد باشگاه از نظر محتوا و كاربران به حد خاصي برسد.

من چند وقت پیش هم به دوستانه مدیر گفتم باشگاه خیلی شلوغه اما دوستان نظره خودشونو دادند و گفتند اینطوری بهتره
    نقل قول نوشته اصلی توسط مژگان نمایش پست ها
    والا این موضوع کیفیت برتر از کمیت ومن بارها حتی خصوصی به طه گفتم .منم قصد توهین ندارم به هیچ وجه....ولی فرقی بین پست تخصصی با پستهایی که حتی خودم مثلا تو پاتوق می ذارم نیست .البته به نظرم بعضی تاپیک هاش جالبه هر چند من تو بحثاش شرکت نکردم .فکر کنم زدن تاپیک تو بخش گفتگوی ازاد زیر نظر مدیر همون بخش باشه بهتره ....البته فقط نظره هاااااااااااا
    در مورد نظر شما مديران عزيز هم خدمتون بگم كه حرف شما هم درست و نبايد كيفيت رو فداي كميت كرد! اما اين نكته را در نظر بگيريد كه همه كاربران باشگاه دانشجوي پيام نور نيستند كه وقتي وارد باشگاه شدند فقط معطوف به بخش تخصصي پيام نور بشند و از مطالب ان استفاه كننده.كاربران غير پيام نوري هم در باشگاه وجود دارد كه از طريق موتور هاي جستجو و ساير راهاي ديگر وارد باشگاه شدند و دنال مطالب علمي و آموزشي هستند /بنابراين هدف اصلي باشگاه ابتداعا غني سازي و پرمحتوا كردن بخش هاي تخصصي مربتط با پيام نور هست و در كنار ان فراهم آوردن محتوا و مطالب عمومي و تخصصي در ساير زمينه ها مثل كامپيوتر و اينترنت و سرگرمي هست كه اين امر با همت و فعاليت خوب شما مديران عزيز ميسر شده
    ممنون از شما عزيزان كه نظراته قشنگتون رو در مورد باشگاه مطرح مي كنيد
    روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

50cent آواتار ها
    • 1,528

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

جناب مدیر میشه به مدیر بخشها بگین لطف کنن این همه تاپیک الکی نذارن یه چنتا خوبشو بذارن همه دیدن کنند. نه اینکه تاپیکی میذارن که یه نفرم در موردشون نظر نمیده.
    من نمی خوام به کسی توهین کنم اما مثل اینکه مدیرا می خوان فقط ارسال کننده برتر باشن به کمیت فک میکنن نه کیفیت
    البته این پسته من واسه زمانیه که تازه عضو شده بودم.

مژگان آواتار ها
    • 14,355

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

خب منظور من این نبود که صرفا بچه های پیام نوری بتونن از اینجا استفاده کنن .گاهی بخاطر زیاد شدن تعداد پستا خب طبیعیه که کیفیت اونا میاد پایین . عدم نوشتن مرجع نوشته ها، عدم جستجو کردن مطالب قبلی یا حتی ضعیف بودن موتور جستجو این سایت ( می تونه هر دو دلیل باشه ) گاهی وقتا هم کم لطفی وعدم توجه به نوشته های قبلی باعث تکراری پست شدن چند تا مطلب می شه .اینکه تو یه تالار تخصص نداشته ویا مدتی براش مطلب نذاشته باشیم هم باعث این آشفتگی وکیفیت پایین می شه ( برای اینکه باز ! شبه ای پیش نیاد توضیح بدم که مثلا خودمن با وجودی که مطالب خیلی خوبی در مورد موبایل دارم چون بیشتر در قسمتهای دیگه پست گذاشتم واحاطه کامل وکافی رو تالار گوشی ها ندارم بارها وبارها از گذاشتن این مطالب در این قسمت خودداری کردم ) خب نمیدونستم مطلب تکراریه یا نه ؟ یکی دوبار مثلا برای گذاشتن اخبار پیام نور از اقا نیما پرسیدم که این مطالب وایشون قبلا گذاشته یا نه ؟ خب تا حد خیلی کمی از این وسواس باعث می شه تا جایی که می شه مطلب تکراری وفاقد ارزش ارسال نشه .کاش کمی بیشتر رو این گونه مسائل هم توجه بشه .چون همین رعایت یکی دونکته ( در شروع کار ) باعث هر چه بهتر شده پستای ارسالی می شه .....نه ؟

من همچنان بی امضاء

• 12

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    qom
    راه های ارتباطی

سلام نوروز مبارک
    چرا اینقدر نم.نه سئال های رشته حقوق قدیمی جدید هم بذارید
    راستی یه ÷یشنهاد هر کتابی که عوض میشه اعلم کنید الکی نریم نمونه سئوال بخریم
    مرسی

صفحه 5 از 12 اولیناولین ... 34567 ... آخرینآخرین