بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 4 از 7 اولیناولین ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 64

موضوع: قواعد حرکت دادن اجسام با نیروی چشم (تله کینزی)

• 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

پیش فرض حرکت دادن اجسام با نیروی اراده

سلام دوستان ..انسان علاوه بر علم و آگاهی احساس هم دارد احساس کردن همان ایمان است.
    برای هر کلمه حسی وجود دارد و اگر به فرهنگ لغت نگاهی بیندازیم متوجه می شویم که کلمات یا همون پدیده های خدا چقدر زیاد هستند
    ..بله کلمه یعنی پدیده، اتفاق...و اما احساس کردن هر کلمه یا جمله ترشح هورمونی خاصی در بدن شخص( ایماندار) یا (با احساس) ایجاد می کند که بوی خاص خود دارد و بحث آن جدا است، آنچه می خواهم بگویم این است که ترشحهات هورمونی نیز یه نوبه خود انوار نامرئی در هاله شخص ایجاد می کنند و این نورهای نامرئی می توانند بر طبیعت اثر بگذارند.
    مثل نور نامرئی کنترل تلفزیون که با آن تلفزیون کنترل می شود..این نور نامرئی را با دوربین گوشی می توانید ببینید.
    در واقع انسان ایماندار یا کسی که احساس روشن، و قدرت تصور و تخیل دارد مثل دستگاه کنترل است و طبیعت مثل همان تلفزیون.
    دنیای نیروهای درونی دنیای ایمانداری است و زیرک کسی است که نیروی درونی داشته باشد .
    اشتباه نکنید نیروهای درونی،گیاهان داروئی اینها آیات خدا هستند و نباید نسبت به آیات خدا تکبر ورزید،بلکه افتخار ایماندار است.
    همین نیروی تله کینزی خودش درک کردن و احساس کردن چند تا کلمه است،کلماتی مثل فشاردادن،هل دادن،بالا بردن یا کشیدن ..
    و اما کلمات بی شمار خدا بی شمارند و با هرکدام می شود پدیده ای ایجاد کرد..دنیای ایمان آنقدر وسیع و در عین حال سرگرم کننده است که اگر وارد شویم دیگر وقتی برای سایر علوم نخواهیم داشت..یعنی اصلا نیازی نخواهیم داشت..معنویت را از دست ندیم

amir26arak آواتار ها
    • 650

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    شغل , تخصص
    ازاد
    رشته تحصیلی
    Phalsaphy
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط avdell نمایش پست ها
    سلام دوستان ..انسان علاوه بر علم و آگاهی احساس هم دارد احساس کردن همان ایمان است.
    برای هر کلمه حسی وجود دارد و اگر به فرهنگ لغت نگاهی بیندازیم متوجه می شویم که کلمات یا همون پدیده های خدا چقدر زیاد هستند
    ..بله کلمه یعنی پدیده، اتفاق...و اما احساس کردن هر کلمه یا جمله ترشح هورمونی خاصی در بدن شخص( ایماندار) یا (با احساس) ایجاد می کند که بوی خاص خود دارد و بحث آن جدا است، آنچه می خواهم بگویم این است که ترشحهات هورمونی نیز یه نوبه خود انوار نامرئی در هاله شخص ایجاد می کنند و این نورهای نامرئی می توانند بر طبیعت اثر بگذارند.
    مثل نور نامرئی کنترل تلفزیون که با آن تلفزیون کنترل می شود..این نور نامرئی را با دوربین گوشی می توانید ببینید.
    در واقع انسان ایماندار یا کسی که احساس روشن، و قدرت تصور و تخیل دارد مثل دستگاه کنترل است و طبیعت مثل همان تلفزیون.
    دنیای نیروهای درونی دنیای ایمانداری است و زیرک کسی است که نیروی درونی داشته باشد .
    اشتباه نکنید نیروهای درونی،گیاهان داروئی اینها آیات خدا هستند و نباید نسبت به آیات خدا تکبر ورزید،بلکه افتخار ایماندار است.
    همین نیروی تله کینزی خودش درک کردن و احساس کردن چند تا کلمه است،کلماتی مثل فشاردادن،هل دادن،بالا بردن یا کشیدن ..
    و اما کلمات بی شمار خدا بی شمارند و با هرکدام می شود پدیده ای ایجاد کرد..دنیای ایمان آنقدر وسیع و در عین حال سرگرم کننده است که اگر وارد شویم دیگر وقتی برای سایر علوم نخواهیم داشت..یعنی اصلا نیازی نخواهیم داشت..معنویت را از دست ندیم
    هر چیزی که خارج از علم و خاصیت ابطال پذیری نداره در ردیف مهملات قرار می گیره

• 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

آنان که به دنیای پشت پرده و نامرئی باور دارند آنان از جانب خدا هدایت شده و آنان همانا رستگارانند.

amir26arak آواتار ها
    • 650

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    شغل , تخصص
    ازاد
    رشته تحصیلی
    Phalsaphy
    راه های ارتباطی

آنان که به دنیای پشت پرده و نامرئی باور دارند آنان از جانب خدا هدایت شده و آنان همانا رستگارانند.
    می تونی ثابت بکنی؟ چون خیلی ها هستن که به دنیای پشت پرده و نامرئی باور دارند اعتقاد دارن ولی به خدا اعتقاد ندارن

roya 90 آواتار ها
    • 805

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    cvvfv
    شغل , تخصص
    cvsvs
    رشته تحصیلی
    vs
    راه های ارتباطی

این جمله از کی هست؟
    مثلاً میخوای جلوی مخالفت رو با این حرفت ببندی؟ که اگه کسی اعتراض کرد بگی مورد هدایت الهی قرار نگرفت؟
    این بحثها انسان رو از مسیر پیشرفت دور میکنه، تا حالا که هرکی تونست به بشریت کمک کنه از راه علم بوده و با این چیزا چیزی تکون نخورده! این حرفا مال کسایی که راحت طلب هستند و نمیخوان سختی بکشن و تلاش کنن

این تفکر ادم رو به بیراهه میبره!
    و در اخر یه چیز بهت میگم
    ترسم نرسی به کعبه ای اعرابی این ره که تو می روی به ترکستان است

• 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

یه چیزی فقط میخوام بهتون بگم من 1000 برابر بیشتر از شما دنبال این چیزا رفتم و به یه جاهایی هم رسیدم که صحبتش رو نمیکنم و مطمعنم که واقعا هیچکس نمیخواد بدونه این چیزا چی هستن بهتره که بیخیالش شید زندگی عادیتون رو بکنید خیلی براتون بهتره

• 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

یه چیزی فقط میخوام بهتون بگم من 1000 برابر بیشتر از شما دنبال این چیزا رفتم و به یه جاهایی هم رسیدم که صحبتش رو نمیکنم و مطمعنم که واقعا هیچکس نمیخواد بدونه این چیزا چی هستن بهتره که بیخیالش شید زندگی عادیتون رو بکنید خیلی براتون بهتره

reza2kn آواتار ها
    • 45

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام به همه دوستان
    اول از همه ، از همه بچه ها میخوام که سعی کنن تو یه قالب مودبانه و محتاطانه بحث کنیم که خدایی نکرده باعث ناراحتی کسی نشیم.
    هرآدمی طرز فکر و دیدش به دنیا با دیگری فرق میکنه ، باورها و عقیده هاش همینجور. چیزهایی که برای اون خیلی ساده معنی دارن و تو ذهنش یه پاسخ دیفالت دارن ، ممکنه برای یه سری دیگه چرت و پرت یا رویا یا غیر ممکن باشه. ولی چیزی رو که باید یاد بگیریم این هست که به عقیده و باورهای همدیگه احترام بذاریم و همه چیز رو به سخره نگیریم.

اول راجع به روانشناسی بحث شد ، چون من خودم مطالعاتی داشتم و دارم تو این رشته میتونم بگم که از همون ریاضی و فیزیک که فارغ التحصیلانش خیلی پر مدعا هستن و میخوان همه چیز رو با ریاضی توجیح کنن هم خیلی قدرتمندتر هست ، هم خیلی پیچیده تر. البته اصلا قصد مقایسه ندارم!!! فقط چون بحث شد که این چیزا علم نیست و جادوگریه و ... احساس کردم باید گفته میشد.
    دوم راجع به انرژی مغز بیشتر راجع به مغز و قدرت هاش مطالعه کنید ، متوجه قدرتش میشید.
    از انرژی مغز هم که بگذریم ، شما اگه راجع به قانون جاذبه اطلاعاتی داشته باشی ، متوجه میشی که همه قوانین دنیا با ریاضی نوشته نشده و همه چیز رو نمیشه با ریاضیات توجیح و تفسیر کرد. میزان انرژی که از بدن یه فرد میتونه ساتع بشه خیلی خیلی بیشتر از تکون دادن یه خودکار یا مداد یا ... هست. فقط اینکه تو چه زمینه ای و به چه قصدی استفاده بشه همونطور که دوستان گفتن نیازمند تمرکز و باور مورد نیاز خودش هست.
    شما تحقیقات دکتر ماسارو ایموتو رو اگه بررسی کنید و کارهاشون رو ببینید ، یکی از کارهاشون این بوده که آب رو تو شرایط های مختلف پیش انسان های مختلف گذاشتن. تو جمعی که مردم دعا میخوندن ، تو جمعی که همه شاد بودن ، تو شرایطی که عصبانیت وجود داشته ، تو شرایطی که فحش داده شده و بعد سلول های آب رو زیر میکروسکوپ قرار دادن و شاهد تغییر شکل مولکول ها بودن!!! ( ما حتی از اینکه تو شرایط مثبت شکل مولکول های آب زیبا میشدن هم میگذریم! )
    60% بدن ما انسان ها و 70% مغز هم از آب تشکیل شده و در نتیجه در شرایط مختلف ، ما هردفعه به یک انسان کاملا متفاوت تبدیل میشیم!
    تو بحث انرژی ساتع شده از بدن ، میتونیم به "چی" هم اشاره کنیم که این یکی توی یه سطح پایه ای توسط همه افراد و به صورت فیزیکی کاملا قابل احساس هست. ( کسایی که یوگا کار میکنن راجع به چی اطلاعات زیادی دارن ) یه تمرین کوچیک هم برای حس کردن این انرژی :
    کف 2 دست رو برای مدت کوتاه ( حدود 10 ثانیه ) به هم مالش بدید و بعددست ها رو جدا کنید و تو یه فاصله خیلی کم ( 5 تا 10 سانت) نگه دارید بعد از چند ثانیه انرژی و کشش رو بین دستهاتون حس می کنید و حتی با تمرکز و نگه داشتن دست ها برای مدت طولانی تر ، میتونید تکون خوردن دست هاتون رو هم ببینید.
    بحث ها و مقولات بسیاری تو این زمینه ها هست که توسط دکتر ها ، دا ثابت شدن.

راجع به Telekinesis هم من به شخصه چند بار با باور قلبی امتحان کردم ، ولی موفق نشدم که البته دلیل بر غلط بودن این مهارت نیست ، ولی من کم تلاش کردم و نتیجه تلاش شخصیم این بوده. اگه از دوستان هم کسی امتحان کرده و نتیجه موفقی داشته ، خوشحال میشم که از تجربیاتش برامون بگه.

موفق باشید

• 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    عکاسی و کوهنوردی
    شغل , تخصص
    سینما
    رشته تحصیلی
    سینما
    راه های ارتباطی

خواستم از شما بابت در ج این مقاله تشکر کنم . دوستی دارم می گوید من گاهی که شرو ع به مطالعه قرآن می کنم بعد از فراغت ازاین کار و هنگام خوابیدن احساس می کنم در حالی که چشمانم بسته هستند نوری زرد رنگ را مبینم البته نه با مختصات کامل ولی گاهی به گونه ای است که دچار اشتباه می شوم که نکند چراغی در خانه رو شن است اما چشمانم را که باز می کنم نه چراغی هست نه منبع رو شنایی دیگری . باز هم از شما کمال تشکر و قدر دانی را دارم

• 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    Stanford University
    شغل , تخصص
    Astrochemist
    رشته تحصیلی
    Astrochemist
    راه های ارتباطی

من تونستم.

صفحه 4 از 7 اولیناولین ... 23456 ... آخرینآخرین