بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 4 از 6 اولیناولین ... 23456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 از مجموع 57

موضوع: نظراتان در مورد رشته مهندسی نرم افزار؟؟

• 6

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

sunboy خان این بحثها رو ول کنید.فعلا به داد ترم تابستان برسید که ظلم به دانشجویان بیداد کرده است.در درس سیستمهای اطلاعات مدیریت( رشته مهندسی کامپوتر) مورخ4/6/89 که امروز نتایج تستی و کلید ان منتشر شده است دو سئوال کاملا غلط کلید شده و 4 سئوال ابهام و اشکال دارند.امکان اعلام اشکال در سیستم گلستان هم کار نمیکند.هر چه سریعتر اعلام موضع و اطلاع رسانی کنید.

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

Icon10

نقل قول نوشته اصلی توسط arman89 نمایش پست ها
    sunboy خان این بحثها رو ول کنید.فعلا به داد ترم تابستان برسید که ظلم به دانشجویان بیداد کرده است.در درس سیستمهای اطلاعات مدیریت( رشته مهندسی کامپوتر) مورخ5/6/89 که امروز نتایج تستی و کلید ان منتشر شده است دو سئوال کاملا غلط کلید شده و 4 سئوال ابهام و اشکال دارند.امکان اعلام اشکال در سیستم گلستان هم کار نمیکند.هر چه سریعتر اعلام موضع و اطلاع رسانی کنید.
    با سلام
    دوست عزيز منم هم اين درس سيستم هاي اطلاعات مديريت در ترم تابستان رو داشتم كه امتحانتش مورغ 4/6/89 بوده اما نه هنور نمرات تستي اعلام نشده و هنوز هم خبري نشده. ولي قوبل دارم سوالاتش يك مشكل دار بود و الان هم مي خواهم به سوالاتش تثبت اعتراض كنم توي سيستم گلستان خطاي عدم ثبت پاسخنامه ي تستي ميده كه !! ديگه موندم چيكار كنم!!!
    اگر شما راهكاري داري دوست عزيز بگيد
    روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

• 6

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام-از بابت تاریخ امتحان حق با شماست و اشتباه تایپی بود.به نظر من اطلاع رسانی گسترده برای بسج عمومی دانشجویان و اقدام از طریق مراجعه حضوری و اعتراض بصورت حضوری بهترین راه حل است .مدیران گروه باید پاسخگو باشند.موفق باشید

• 4

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    اسفراین
    راه های ارتباطی

من تازه نرم افزار قبول شدم و آشنایی ندارم.اگه رشته بدیه بگین نخونم

• 4

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    اسفراین
    راه های ارتباطی

Icon6

R@ha 69 آواتار ها
    • 1,085

عنوان کاربری
    مدیر بازنشسته باشگاه
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر
    راه های ارتباطی

پیش فرض عالیه

من که خیلی راضیم.رشته ی فوق العاده خوبیه،درسته خیلی سخته اما اگه لیسانسشو بگیری حتما میتونی بری یه جایی شاغل بشی.
    منم به همین امید همه ی سختی هاشو تحمل میکنم.
    (مخصوصا برنامه نویسی که ازش متنفرم....)

• 31

عنوان کاربری
    كاربر اخراجي
    راه های ارتباطی

رشته خوبیه ولی منابعی که ما میخونیم با این شیوه اموزش به هیچ عنوان با روح این رشته ی پویا منطبق نیست.

همه فکر میکنن مهندسی نرم افزار یعنی بلد بودن 50 زبان برنامه نویسی که اصلا غلط جا افتاده.

IT.88 آواتار ها
    • 14

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    یزد
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    مهندسی فناوری اطلاعات
    راه های ارتباطی

سلام دوستان
    بابا مهم استعداد و پشت کاره طرفه فرقی نداره
    یه سوال داشتم خواهشن جوابمو بدین
    شنیدم تو دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی رشته های مهندسی جدیدن تو مدرکشون وزارت علوم کارشناسی ثبت میکنه مهندسی نمینویسه
    حالا می خواستم بدونم تو دانشگاه ما ( پیام نور) که این خبرا نیست؟ آیا کسی هست که مدرک فارغ التحصیل رشته مهندسی از پیام نور داشته باشه یا دیده باشه ؟ مهندسی نوشتن یا کارشناسی؟
    البته این فقط واسه دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی هست

مجتبيpc آواتار ها
    • 5

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    0441
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    مهندسي كامپيوتر-نرم افزار
    راه های ارتباطی

سلام دوستان من تازه تو اين باشگاه دانشجويان پيام نور عضو شدم و ورودي جديد سال تحصيلي 89-90 هستم رشته ام مهندسي كامپيوتر -سخت افزار هست ولي ميخام بعد از دو نيمسال تغيير گرايش بدم و نرم افزار بخونم چون از اين رشته خوشم مياد
    -------------
    رشته مهندسي كامپوتر مخصوصا نرم افزار رشته بسيار خوبيه توي كشور هاي پيشرفته در رديف اول شغل هاي پردرآمد قرار دارد ولي در كشور ما ايران كه قانون حق كپي رايت رعايت نميشه كه ميشه درآمد زايي كرد مثلا از ماهي 600 تومان بگير تا 5 تومن در ماه (البته عرايض بده براي كسايي هست كه واقعا به اين رشته علاقه دارن- مثل كسايي نيست كه فكر ميكنن با دوتا سي دي رايت كردن خودشونو مهندس كامپوتر معرفي ميكنن )
    البته فرمول موفقيت دراين رشته به نظر من اينه نه اين رشته كليه رشته ها
    در اول كه خيلي خيلي مهم هست علاقه هست دوم تلاش و پشتكار وسوم بايد از بسياري از تفريحاتت بگزري (البته برا دانشجويان پيام نوري) ودر آخر ميتوني به آرزوهات برسي ماشين آنچناني خانه آنچناني داراي اعتبار ميشي البته اين رو هم بگم كه همه چيز پول نيست و همه چيز دانشگاه نيست همه چيز مدرك نيست همه چيز گرفتن مدرك كارشناسي و كارشناسي ارشد و پوز دادن نيست ولي تو كشور ما اين چنين هست .اين چنين هست كه 1- اگه پارتي دارد با دو كلاس سواد استخدام رسمي هستي نه پيماني 2-زرنگ زرنگ زرنگ باشي اين ديگه خوبه به نفع هست و چيزي نيست كه بايد گفت نقض قانون ميشه و از اين حرفا
    زندگي يك بار هست پس بايد تصميم گرفت كه چه جور زندگي كنيد چه جور شاد باشيد چه جور دوست داشته باشيد

اسمان اينجا چندين ساله ابري هست يا شايد واسه من ابري هست شايد من نميه كورم كه اينجوري ميبينم يا شايد قلب من سياهه كه اينجوري حس ميكنه
    حالا نميدونم شما چه جوري آسمون اينجا رو ميبينين
    ابري
    يا
    روشن
    ؟
    ولي در هر حال مهم خودتي بايد تصميم بگيري كه چه كار كني كه چه جوري باشه كه احساس خوشبخت بودن كني احساس عاشق بودن بكني احساس دوستي بكني و
    ..
    ..
    حرف زياده و گوش شنوا شايد كم واسه ي اين حرفا

هر جا هستين سعي كنين شاد باشين.
    مرسي

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

Icon140

نقل قول نوشته اصلی توسط it.88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بابا مهم استعداد و پشت کاره طرفه فرقی نداره
    یه سوال داشتم خواهشن جوابمو بدین
    شنیدم تو دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی رشته های مهندسی جدیدن تو مدرکشون وزارت علوم کارشناسی ثبت میکنه مهندسی نمینویسه
    حالا می خواستم بدونم تو دانشگاه ما ( پیام نور) که این خبرا نیست؟ آیا کسی هست که مدرک فارغ التحصیل رشته مهندسی از پیام نور داشته باشه یا دیده باشه ؟ مهندسی نوشتن یا کارشناسی؟
    البته این فقط واسه دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی هست
    سلام دوست عزيز
    خوش امديد به اينجا و منتظره حضور سبز و گرمه بيشتون هستم
    در در مدرك پيام نور همان نام رشته كه مهندسي هست درج مي شود. در پيام نور قطعا همين طور هست.

موفق باشيد

روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

صفحه 4 از 6 اولیناولین ... 23456 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع