بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 50

موضوع: پسران بعد از رابطه جنسی،با دوست دختر ازدواج نمی‌ کنند!

roya 90 آواتار ها
    • 805

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    cvvfv
    شغل , تخصص
    cvsvs
    رشته تحصیلی
    vs
    راه های ارتباطی

ttrasn آواتار ها
    • 2,209

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته بخش IT و شبکه و بازی
    محل تحصیل
    مشهد
    شغل , تخصص
    تا شما چی بخوای ؟!
    رشته تحصیلی
    IT
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط reza2kn نمایش پست ها
    چه ربطی داره دوست عزیز؟
    همه سوالات من نتیجش شد اگه خوبه چرا ازدواج نمیکنن؟
    نه درست نیست! من خیلی سوالای دیگه ای از شما پرسیدم و شما پیچوندی!
    جواب سوالت هم خیلی سادس! همه امکانات و شرایط ازدواج و ندارن!
    مطمئن باش اون پسر بیشتر از شما دوست داره که با اون خانوم ازدواج کنه و بهش بگه زنم
    مطمئن باش اون دختر بیشتر از شما دوست داره که با پسره ازدواح کنه و بهش بگه شوهرم
    ولی ازدواج مخصوصا تو این کشور و تو این زمان پول خیلی خیلی زیادی میخواد ، شما پولشو میدی؟
    خونه رو شما براشون میخری؟
    من اصلا دین رو به این جا نمیکشم که ثواب داشته باشه و اینا. از نظر من تو وقتی پشت کسی باشی ، وقتی خوشحالش کنی ، وقتی چیزایی رو که میخواد بهش بدی ، خدا هواتو داره و کار خوبی کردی ، حالا میخوای اسم این رو ثواب بذار یا کارما یا ... و برای این که به کسی خوبی کنی نیاز نداری باهاش ازدواج کنی تا اون کار مثبت تلقی بشه!
    ازدواج هم یه مسئله ساده نیست!!! باید 2 طرف خیلی از هم شناخت داشته باشن و کاملا از همه خصوصیت های اخلاقی همدیگه با خبر باشن تا ازدواج کنن و همچنین برای یه ازدواج شاد و موفق یه سن عقلی مشخص نیاز هست! ولی واسه محبت کردن و محبت دیدن و ابراز عاطفه نیاز نیست. حد اقل در اون سطح ازدواج!
    بله کسی که هردو نفر همه امکانات و شرایط و دارن و مامان باباهای جفتشون دارن التماس میکنن که یکی و انتخاب کن ما همه کارا رو میکنیم و نمیخواد با دختره ازدواح کنه ، اون شک برانگیز هست ، ولی همه رو نمیتونی با این مقیاس مقایسه کنی.

موفق باشید
    این ریسکه.اگه دختر بیاد و اینکارو کنه و بعدش پسره پشیمون بشه از ادامه رابطه.دختره دیگی چیزی نداره.
    معمولا هیچکسی هم با کسی که قبلا باشخص دیگه رابطه داشته ازدواج نمیکنه.
    Contact me
    ttrasn[at]Gmail[dot]com
    ttrasn_moon[at]yahoo[dot]com
    ttrasn[at]live[dot]com

ترجمه تخصصی

reza2kn آواتار ها
    • 45

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط ttrasn نمایش پست ها
    این ریسکه.اگه دختر بیاد و اینکارو کنه و بعدش پسره پشیمون بشه از ادامه رابطه.دختره دیگی چیزی نداره.
    بازم پیچوندی. بیخیال . دوطرف مذاکره باید حاضر باشن درست صحبت کنن . اینجور صحبت کردن ارزشی نداره. ;)

negar92 آواتار ها
    • 2,576

عنوان کاربری
    باز نشسته بخش زبان و ادبیات انگلیسی
    شغل , تخصص
    دانشجو مترجمی زبان انگلیسی
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    راه های ارتباطی

چه ربطی داره دوست عزیز؟
    همه سوالات من نتیجش شد اگه خوبه چرا ازدواج نمیکنن؟
    نه درست نیست! من خیلی سوالای دیگه ای از شما پرسیدم و شما پیچوندی!
    جواب سوالت هم خیلی سادس! همه امکانات و شرایط ازدواج و ندارن!
    مطمئن باش اون پسر بیشتر از شما دوست داره که با اون خانوم ازدواج کنه و بهش بگه زنم
    مطمئن باش اون دختر بیشتر از شما دوست داره که با پسره ازدواح کنه و بهش بگه شوهرم
    ولی ازدواج مخصوصا تو این کشور و تو این زمان پول خیلی خیلی زیادی میخواد ، شما پولشو میدی؟
    خونه رو شما براشون میخری؟
    من اصلا دین رو به این جا نمیکشم که ثواب داشته باشه و اینا. از نظر من تو وقتی پشت کسی باشی ، وقتی خوشحالش کنی ، وقتی چیزایی رو که میخواد بهش بدی ، خدا هواتو داره و کار خوبی کردی ، حالا میخوای اسم این رو ثواب بذار یا کارما یا ... و برای این که به کسی خوبی کنی نیاز نداری باهاش ازدواج کنی تا اون کار مثبت تلقی بشه!
    ازدواج هم یه مسئله ساده نیست!!! باید 2 طرف خیلی از هم شناخت داشته باشن و کاملا از همه خصوصیت های اخلاقی همدیگه با خبر باشن تا ازدواج کنن و همچنین برای یه ازدواج شاد و موفق یه سن عقلی مشخص نیاز هست! ولی واسه محبت کردن و محبت دیدن و ابراز عاطفه نیاز نیست. حد اقل در اون سطح ازدواج!
    بله کسی که هردو نفر همه امکانات و شرایط و دارن و مامان باباهای جفتشون دارن التماس میکنن که یکی و انتخاب کن ما همه کارا رو میکنیم و نمیخواد با دختره ازدواح کنه ، اون شک برانگیز هست ، ولی همه رو نمیتونی با این مقیاس مقایسه کنی.

موفق باشید

همه خرفای شما درست اما ی درصد هم اختمال بدین پسره دختره رو ول کنه شما جوابگوی دختره هستین؟!!!
    درسته پول نیست شغل نیست اما باید این رفتار کنترل بشه

طــــروات زندگـــی در جریان یادگیری است
    ذهن های بسته بوی مـــــرگ میدهند...

http://up.pnu-club.com/images/vce8ofsvkn51mo3s63t.jpg

محدیس آواتار ها
    • 968

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    کرج
    راه های ارتباطی

موفق باشیداین ریسکه.اگه دختر بیاد و اینکارو کنه و بعدش پسره پشیمون بشه از ادامه رابطه.دختره دیگی چیزی نداره.

موافقم .پسری که دختری را بخواهد به هر قیمتی حاظر میشه شرایط ازدواج با اون دختر مهیا کنه نه اینکه به خاطر سختی هایی که داره تنها به یه رابطه عاطفی و جنسی قبل ازدواج بسنده کنه. من خیلی از دخترها رو دیدم که به خاطر علاقه شون از خیلی خواسته هاشون صرفه نظر کردن وشرایط ابتدایی واولیه که خیلی پایین بوده قبول کردن وازدواج کردن البته اگه عشق واقعی درمیان باشه
    موفق باشید

;hlgh l,htrl

reza2kn آواتار ها
    • 45

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط negar92 نمایش پست ها
    همه خرفای شما درست اما ی درصد هم اختمال بدین پسره دختره رو ول کنه شما جوابگوی دختره هستین؟!!!
    درسته پول نیست شغل نیست اما باید این رفتار کنترل بشه
    خیلی بیشتر از یه درصد احتمال میدم که پسره دختره رو ول کنه!
    مسئله اینجاست که میگم نمیگن به خاطر این که باهات خوابیدم نمیتونم باهات ازدواج کنم!! به دلایل دیگه ای که همه به هم میزنن از هم جدا میشن. این وسط هم س.. اگه نقش خوبی ندشاته باشه تو جدا نشدن ( که در بیشتر شرایط داره) اثر منفی نخواهد داشت!!
    من بالا توضیح دادم که س.. چبکار میکنه برای یه رابطه!
    جوابگوشون هم نه من نیستم! مگه موقع لذت بردن لذتشو من بردم که جوابشو من بدم؟ مگه خودشون عقل ندارن؟
    راجع به کنترل شدن هم مطمئن نیستم بدونم منظورتون چیه ، ولی حتما! حتما که باید کنترل بشه. میتونن با همدیگه صحبت کنن و مرز ها رو مشخص کنن.
    بعد از اون هم حرفای دیگه ای هست که اینجا نمیشه درست بیانش کرد چون هم کسی نیست که حاضر باشه تا آخر مبحث بشینه و جواب بده ، هم ممکنه استفاده از بعضی کلمات باعث شیتلر شدن سایت بشه....

reza2kn آواتار ها
    • 45

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط محدیس نمایش پست ها
    موفق باشیداین ریسکه.اگه دختر بیاد و اینکارو کنه و بعدش پسره پشیمون بشه از ادامه رابطه.دختره دیگی چیزی نداره.

موافقم .پسری که دختری را بخواهد به هر قیمتی حاظر میشه شرایط ازدواج با اون دختر مهیا کنه نه اینکه به خاطر سختی هایی که داره تنها به یه رابطه عاطفی و جنسی قبل ازدواج بسنده کنه. من خیلی از دخترها رو دیدم که به خاطر علاقه شون از خیلی خواسته هاشون صرفه نظر کردن وشرایط ابتدایی واولیه که خیلی پایین بوده قبول کردن وازدواج کردن البته اگه عشق واقعی درمیان باشه
    موفق باشید

;hlgh l,htrl
    حرف شما درسته... خود من هم همینطور هستم. همونطور که بالاتر گفتم :

"مطمئن باش اون پسر بیشتر از شما دوست داره که با اون خانوم ازدواج کنه و بهش بگه زنم
    مطمئن باش اون دختر بیشتر از شما دوست داره که با پسره ازدواح کنه و بهش بگه شوهرم"

ولی واسه بعضی ها تهیه کردن حتی کمترین شرایط هم خیلی دشوار هست... حداقل واسه یه زمان مشخص
    همونطور که گفتم همه نیازمندی های ازدواج به پول ختم نمیشه!!! خیلی نیازهای دیگه داره که باید زمان زیادی بگذره تا اونا آماده بشن...
    به نظر من اگه یه خانوم دختر با یه آقا پسر دوست باشن و حتی بعد از 1 سال به هم بزنن خیلی خیلی خیلی بهتر هست تا واسه اینکه به اسم عشق پاک و عشق واقعی زودتر از اون که بخوان همدیگه رو بشناسن با هم ازدواج کنن و بعد ببینن که اصلا این طرف نمیفهمه چی میگن!! یا بدتر از اون به حرف قدیمی ها گوش کنن و بچه دار بشن تا زندگی شون بهتر بشه! مطمئنا تو اون شرایط زندگی هم بدتر میشه و بعد مجبورن " به خاطر بچه" با هم بمونن. مخصوصا تو جامعه مریض مردسالار ما که تو دادگاه ها و موارد طلاق معمولا همه چیز به نفع آقایون تموم میشه. ( البته به جز مهریه) و بعد از اون به عنوان یه خانوم مطلقه به زندگی شون ادامه بدن و بخوان دوباره ازدواج کنن. اونم تو جامعه ما که مطلقه بودن = مجرم هست!
    بنده هم مثل باقی دوستان برای کسی باید یا نباید تعیین نکردم.
    من فقط میگم همچین چیزی که پسرانی که با دوست دختراشون میخوابن هیچوقت حاضر نیستن با اونا ازدواج کنن اصلا درست نیست!!
    میگم شان و احترام یه فرد رو نمیشه با داشتن یا نداشتن س... با دوست پسر یا دخترش سنجید! چون یه چیز خیلی خصوصی ، زیبا و از نظر من ( و اگر نه همه شون ، بسیاری از روانشناسان بزرگ دنیا ) برای یه رابطه ضروری هست!

موفق باشید

محدیس آواتار ها
    • 968

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    کرج
    راه های ارتباطی

حرف شما درسته... خود من هم همینطور هستم. همونطور که بالاتر گفتم :

"مطمئن باش اون پسر بیشتر از شما دوست داره که با اون خانوم ازدواج کنه و بهش بگه زنم
    مطمئن باش اون دختر بیشتر از شما دوست داره که با پسره ازدواح کنه و بهش بگه شوهرم"

ولی واسه بعضی ها تهیه کردن حتی کمترین شرایط هم خیلی دشوار هست... حداقل واسه یه زمان مشخص
    همونطور که گفتم همه نیازمندی های ازدواج به پول ختم نمیشه!!! خیلی نیازهای دیگه داره که باید زمان زیادی بگذره تا اونا آماده بشن...
    به نظر من اگه یه خانوم دختر با یه آقا پسر دوست باشن و حتی بعد از 1 سال به هم بزنن خیلی خیلی خیلی بهتر هست تا واسه اینکه به اسم عشق پاک و عشق واقعی زودتر از اون که بخوان همدیگه رو بشناسن با هم ازدواج کنن و بعد ببینن که اصلا این طرف نمیفهمه چی میگن!! یا بدتر از اون به حرف قدیمی ها گوش کنن و بچه دار بشن تا زندگی شون بهتر بشه! مطمئنا تو اون شرایط زندگی هم بدتر میشه و بعد مجبورن " به خاطر بچه" با هم بمونن. مخصوصا تو جامعه مریض مردسالار ما که تو دادگاه ها و موارد طلاق معمولا همه چیز به نفع آقایون تموم میشه. ( البته به جز مهریه) و بعد از اون به عنوان یه خانوم مطلقه به زندگی شون ادامه بدن و بخوان دوباره ازدواج کنن. اونم تو جامعه ما که مطلقه بودن = مجرم هست!
    بنده هم مثل باقی دوستان برای کسی باید یا نباید تعیین نکردم.
    من فقط میگم همچین چیزی که پسرانی که با دوست دختراشون میخوابن هیچوقت حاضر نیستن با اونا ازدواج کنن اصلا درست نیست!!
    میگم شان و احترام یه فرد رو نمیشه با داشتن یا نداشتن س... با دوست پسر یا دخترش سنجید! چون یه چیز خیلی خصوصی ، زیبا و از نظر من ( و اگر نه همه شون ، بسیاری از روانشناسان بزرگ دنیا ) برای یه رابطه ضروری هست!

موفق باشید

حرفهایی که شما میگید و هم بچه ها درسته اما هرکدام بایه دید ویه سلیقه فکری بیان میکنه با کمی تفاوت من هم حرفاتون قبول دارم اما نه به طور کامل و اگه این تفاوت های فکری نباشه انسانها نمیتونن کنار هم زندگی کنن
    موفق باشی

ttrasn آواتار ها
    • 2,209

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته بخش IT و شبکه و بازی
    محل تحصیل
    مشهد
    شغل , تخصص
    تا شما چی بخوای ؟!
    رشته تحصیلی
    IT
    راه های ارتباطی

حرف شما درسته... خود من هم همینطور هستم. همونطور که بالاتر گفتم :"مطمئن باش اون پسر بیشتر از شما دوست داره که با اون خانوم ازدواج کنه و بهش بگه زنممطمئن باش اون دختر بیشتر از شما دوست داره که با پسره ازدواح کنه و بهش بگه شوهرم"ولی واسه بعضی ها تهیه کردن حتی کمترین شرایط هم خیلی دشوار هست... حداقل واسه یه زمان مشخصهمونطور که گفتم همه نیازمندی های ازدواج به پول ختم نمیشه!!! خیلی نیازهای دیگه داره که باید زمان زیادی بگذره تا اونا آماده بشن...به نظر من اگه یه خانوم دختر با یه آقا پسر دوست باشن و حتی بعد از 1 سال به هم بزنن خیلی خیلی خیلی بهتر هست تا واسه اینکه به اسم عشق پاک و عشق واقعی زودتر از اون که بخوان همدیگه رو بشناسن با هم ازدواج کنن و بعد ببینن که اصلا این طرف نمیفهمه چی میگن!! یا بدتر از اون به حرف قدیمی ها گوش کنن و بچه دار بشن تا زندگی شون بهتر بشه! مطمئنا تو اون شرایط زندگی هم بدتر میشه و بعد مجبورن " به خاطر بچه" با هم بمونن. مخصوصا تو جامعه مریض مردسالار ما که تو دادگاه ها و موارد طلاق معمولا همه چیز به نفع آقایون تموم میشه. ( البته به جز مهریه) و بعد از اون به عنوان یه خانوم مطلقه به زندگی شون ادامه بدن و بخوان دوباره ازدواج کنن. اونم تو جامعه ما که مطلقه بودن = مجرم هست!بنده هم مثل باقی دوستان برای کسی باید یا نباید تعیین نکردم.من فقط میگم همچین چیزی که پسرانی که با دوست دختراشون میخوابن هیچوقت حاضر نیستن با اونا ازدواج کنن اصلا درست نیست!!میگم شان و احترام یه فرد رو نمیشه با داشتن یا نداشتن س... با دوست پسر یا دخترش سنجید! چون یه چیز خیلی خصوصی ، زیبا و از نظر من ( و اگر نه همه شون ، بسیاری از روانشناسان بزرگ دنیا ) برای یه رابطه ضروری هست!موفق باشید
    ببخشید. اما این چیزایی که شما میگید.مثل مردسالاری و سنتی و ... خیلی وقته که تموم شده.مگه شما کجا زندگی میکنید؟آخه حدودا 7_8 سالی میشه که دیگه زندگیها مدرن شده.
    Contact me
    ttrasn[at]Gmail[dot]com
    ttrasn_moon[at]yahoo[dot]com
    ttrasn[at]live[dot]com

ترجمه تخصصی

negar92 آواتار ها
    • 2,576

عنوان کاربری
    باز نشسته بخش زبان و ادبیات انگلیسی
    شغل , تخصص
    دانشجو مترجمی زبان انگلیسی
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    راه های ارتباطی

خیلی بیشتر از یه درصد احتمال میدم که پسره دختره رو ول کنه!
    مسئله اینجاست که میگم نمیگن به خاطر این که باهات خوابیدم نمیتونم باهات ازدواج کنم!! به دلایل دیگه ای که همه به هم میزنن از هم جدا میشن. این وسط هم س.. اگه نقش خوبی ندشاته باشه تو جدا نشدن ( که در بیشتر شرایط داره) اثر منفی نخواهد داشت!!
    من بالا توضیح دادم که س.. چبکار میکنه برای یه رابطه!
    جوابگوشون هم نه من نیستم! مگه موقع لذت بردن لذتشو من بردم که جوابشو من بدم؟ مگه خودشون عقل ندارن؟
    راجع به کنترل شدن هم مطمئن نیستم بدونم منظورتون چیه ، ولی حتما! حتما که باید کنترل بشه. میتونن با همدیگه صحبت کنن و مرز ها رو مشخص کنن.
    بعد از اون هم حرفای دیگه ای هست که اینجا نمیشه درست بیانش کرد چون هم کسی نیست که حاضر باشه تا آخر مبحث بشینه و جواب بده ، هم ممکنه استفاده از بعضی کلمات باعث شیتلر شدن سایت بشه....

بازم منظورم منو نفهمیدین من میگم اگه دختره رو ول کرد چی؟!!!!
    پسرا یا دختره هست اما فقط برای وقت گذرونیش ن ازدواج
    این ی ریسک بزرگه
    مطمئنا هیچ پسری خاضر ب ازدواج با اون دختر نیست
    خود شما حاضزی دختری ک ب شما پا داده باهاش تا اخر باشی؟
    مطمئنا ن.

طــــروات زندگـــی در جریان یادگیری است
    ذهن های بسته بوی مـــــرگ میدهند...

http://up.pnu-club.com/images/vce8ofsvkn51mo3s63t.jpg

برچسب برای این موضوع