بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 53

موضوع: داشتن دوست دختر یا پسر قبل از ازدواج، درست یا غلط ؟

یکی مثل خودت
    • n/a

نقل قول نوشته اصلی توسط reza2kn نمایش پست ها
    100 نفر؟ شما میدونی جامعه ایران چند میلیون نفره دیگه؟!
    کلا ما ایرانی ها عادت داریم همه چیز رو برای باورپذیر ترین کردن درصد بندی کنیم در صورتی که هیچ چیزی تو این مملکت درست بررسی و تحقیق نمیشه که بخوان درصد بندی کنن! چه برسه به این مسائل که ازدواج هایی که با نظر پدر و مادر نبوده 99% شون از هم پاشیده! قطعا اگه شما با 1000 نفر هم مصاحبه کرده باشی و از همه نظر سنجی کرده باشی هم نمیتونی درصد بندی کنی! چون این 1000 نفر در برابر جمعیت ایران ، اقوام مختلف ، شهر های مختلف ، فرهنگ های مختلف هیچی نیستن!

شما نمیتونی اگه حتی همه اون 100 پسر هم شخصیت های بدجوری داشتن این رو گردن همه بندازی! بعد از این هم جواب من رو ندادید! اگه یه پسری از شما خوشش بیاد و بخواد طبق همین روشی که شما میگی زیر نظر خانواده باهات رفت و آمد داشته باشه ، باید چیکار کنه؟ یعنی همینجوری راست بیاد بگه من میخوام با شما آشنا بشم آدرس خونتون رو بدید؟ بعد ایشون هم که اومدن خونتون باید چی بگن؟ وقتی شما رو درست نمیشناسه باید بگن قصدم ازدواجه؟! اگه بگن فقط قصد آشنایی دارم و میخام باهم بگردیم بشناسمش ببینم چجوریه اینا همین ، پدر شما ظرف چند ثانیه ایشون رو از خونه بیرون پرت میکنن؟!

موفق باشید
    منم موافقم که هر گردی گردو نیست
    اما مشکل اینجاست که دیگه گردویی نیست
    دوست عزیز
    با احترم فراوان تفکرات شما قبلا توسط بزرگان روانشناسی مثل....
    مورد تحقیق وآزمایش قرار گرفته و با شکست فاجعه آمیزی روبرو شده

موفق بودن شرط نیست دنبال موفقیت بودن شرط است

reza2kn آواتار ها
    • 45

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط BISOOTOON نمایش پست ها
    منم موافقم که هر گردی گردو نیست
    اما مشکل اینجاست که دیگه گردویی نیست
    دوست عزیز
    با احترم فراوان تفکرات شما قبلا توسط بزرگان روانشناسی مثل....
    مورد تحقیق وآزمایش قرار گرفته و با شکست فاجعه آمیزی روبرو شده

موفق بودن شرط نیست دنبال موفقیت بودن شرط است
    منظور شما ار تفکرات من چی هست دقیقا؟

یکی مثل خودت
    • n/a

منظور شما ار تفکرات من چی هست دقیقا؟
    منظورم دقیقا اونی که شما فکر میکنید نیست اما فکر میکنم اهل تجربه کردن باز باشید که این سبک ادمی رو دچار مشکل میکنه
    همین

reza2kn آواتار ها
    • 45

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط BISOOTOON نمایش پست ها
    منظورم دقیقا اونی که شما فکر میکنید نیست اما فکر میکنم اهل تجربه کردن باز باشید که این سبک ادمی رو دچار مشکل میکنه
    همین
    اونی که شما فکر میکنید
    تفکرات شما
    دوست عزیز شما از من هیچی نمیدونی ، پس بهتره که اینقد مطمئنانه برای خودت حدس و گمان نزنی ، این سبک هم آدمی رو دچار مشکل میکنه.

بحث هم بر سر چیز دیگری ست ، نه بر سر تفکرات یا سبک زندگی من!
    موفق باشید

negar92 آواتار ها
    • 2,576

عنوان کاربری
    باز نشسته بخش زبان و ادبیات انگلیسی
    شغل , تخصص
    دانشجو مترجمی زبان انگلیسی
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    راه های ارتباطی

reza2kn

من فقط یه چیز از شما فهمیدم که تو هر بحثی بشه شما ساز مخالف اون بحث هستید
    و هیچ وفت موافق دیگرون نیستید
    ترجیح میدم هیچ وقت با شما وارد بحث نشم
    این دفعه اولم نیست میبینم که شما باز بحث راه انداختین و حرفای غیر منطقی میزنید و دیگرون رو شماتت میکنید
    بارها و بارها دیدم
    موفق باشید

طــــروات زندگـــی در جریان یادگیری است
    ذهن های بسته بوی مـــــرگ میدهند...

http://up.pnu-club.com/images/vce8ofsvkn51mo3s63t.jpg

reza2kn آواتار ها
    • 45

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط negar92 نمایش پست ها
    reza2kn

من فقط یه چیز از شما فهمیدم که تو هر بحثی بشه شما ساز مخالف اون بحث هستید
    و هیچ وفت موافق دیگرون نیستید
    ترجیح میدم هیچ وقت با شما وارد بحث نشم
    این دفعه اولم نیست میبینم که شما باز بحث راه انداختین و حرفای غیر منطقی میزنید و دیگرون رو شماتت میکنید
    بارها و بارها دیدم
    موفق باشید
    از شما انتظار نداشتم نگار خانوم..
    من کلا شاید تو این انجمن با این بحث تو 2 تا بحث شرکت کرده باشم.
    هیچ وقت هم دیگران رو شماتت نکردم! شما دوست ندارید با من وارد بحث بشید ، مشکلی نداره ، هرکسی انتخاب خودش رو داره ، ولی من هیچ وقت کسی رو شماتت نکردم و همیشه گفتم نظرات شما با ارزش و محترم هست. دیگران هستن که بنده و "افکار من" رو شماتت می کنن و حرفای من رو غیر منطقی خطاب می کنن...

راجع به این بحث هم تو ایران دیگه همه داریم میبینیم که تعداد کسانی که دوست پسر و دختر دارن خیلی خیلی زیاد تر از کسانی هست که ندارن ، ولی تو تاپیک همه از دم گفتن که من مخالفم ، من بدم میاد ، من به شدت مخالفم و ... اگه همه مخالفن ، پس مردم جامعه ایران چه کسانی هستن؟ من هم فقط از دوستان سوال پرسیدم ، نگفتم نظر من نسبت به نظر فرد دیگری برتری داره ، یا نظر کسی اشتباه هست. بحث و گفتگو فقط حرف زدن افرادی که همه در یک طرف هستن نیست! بحث (discussion) یعنی باهم صحبت کردن افرادی که درباره چیزهای مختلف نظر های مختلف دارن.. اگر شما یا هر کدام دیگر از مدیران محترم کلا با بحث کردن مخالفتی دارید ، اعلام کنید که در تاپیک ها فقط نظرات مثبت و موافق بقیه پذیرفته می شود..
    من با هرکسی که حرف زدم و ازشون سوال کردم ، واقعا برای این بود که می خواستم نظرشون رو بدونم ، قصد شماتتی در کار نبوده.
    کاربر fian میگن99% ازدواج هایی که زیر نظر خانواده نبوده شکست خورده! خوب مشخص هست که این یک واکنش احساسی هست ، نه یک آمار حقیقی! ایشون تجربه ای داشتن از آمار گرفتن و صحبت کردن با کسانی که از دوستشون ، همکارشون آسیب دیدن و واقعا هم تجربه بدی بوده ، ولی آیا واقعا میشه نتایج اعمال 100 نفر رو به حساب چند میلیون نفر نوشت؟ من فقط سوال کردم ، همونطور که بقیه دوستان میتونن سوال کنن ، من هم جواب دادم و میدم.
    کاربر bisootoon اومدن میگن تفکرات شما! اونی که شما فکر می کنید! و ... در صورتی که هیچ چیزی از من نمیدونن. من حتی نظرات و احساسات خودم رو درباره این مطلب بیان نکردم! فقط از دوستانی که گفتن مخالفم سوال هایی که برام پیش اومده بود رو پرسیدم ، اگر تمایلی هم به پاسخ دادن به سوال های من ندارند ، هیچ مشکلی نیست ، هرکسی اختیار خودش رو داره...
    موفق باشید

mohsen100 آواتار ها
    • 224

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

نگار خانوم منظور بدی نداشتن.
    ببیت عزیزم اقا رضا بعضی از نضرات شما تتوسط روانشناسای اروپایی(اگه اشتب نکنو فروید)تو اروپا روی تمام مردم ارپا ازمایش شده.
    شما به دوستی قبل از ازدواج اشاره کردید.اما کم کم این دوستی به سنهای پایینتر کشیده میشه همینطور که الان کشیده شده. و نتیجش میشه کشور اینگیلیس!
    تو اینگیلیس میدونی برای دخترای 13 ساله چی مد شده؟چن وقت پیش شنیدم.

بچه توی شکم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    و یه سوال دیگه
    چرا ماباید تمام جنبه های مثبت منفی تمدن خارجکی ها رو با هم بگیریم؟
    من میگم علم رو بگیریم و منفی یاش رو بزاریم برا خودشون؟هرکی موافقه دستاش بالا.

reza2kn آواتار ها
    • 45

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen100 نمایش پست ها
    نگار خانوم منظور بدی نداشتن.
    ببیت عزیزم اقا رضا بعضی از نضرات شما تتوسط روانشناسای اروپایی(اگه اشتب نکنو فروید)تو اروپا روی تمام مردم ارپا ازمایش شده.
    شما به دوستی قبل از ازدواج اشاره کردید.اما کم کم این دوستی به سنهای پایینتر کشیده میشه همینطور که الان کشیده شده. و نتیجش میشه کشور اینگیلیس!
    تو اینگیلیس میدونی برای دخترای 13 ساله چی مد شده؟چن وقت پیش شنیدم.

بچه توی شکم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    و یه سوال دیگه
    چرا ماباید تمام جنبه های مثبت منفی تمدن خارجکی ها رو با هم بگیریم؟
    من میگم علم رو بگیریم و منفی یاش رو بزاریم برا خودشون؟هرکی موافقه دستاش بالا.
    اشتباه میکنی عزیزم! شما چندتا از کتاب های فروید رو خوندی که حرفهای من رو با اون مقایسه میکنی؟! اون بیشتر نظریه هاش رو آزادی جنسی کامل میچرخید! این چه ربطی به حرفای من داره؟!
    بازم من میگم من هنوز نظر خودم رو راجع به این مسائل نگفتم و فقط از دوستانی که نظرشون منفی بوده سوال کردم!
    سوال من از شما اینه که چرا این قضیه رو قسمت منفی فرهنگ "خارجکی ها" میدونی؟
    میدونی که اومدن علم نیاز به آرامش روحی و روانی و جسمی داره؟ میدونی انسان به یه سنی که میرسه نیازش به همراه و همدل تو زندگی بیشتر میشه؟
    میدونی تو اون سن و مخصوصا الان تو جامعه ما همه کس موقعیت و شرایط ازدواج رو ندارن؟ سوال هایی که از کاربر fian کردم رو شما میتونی جواب بدی آقا محسن عزیز؟
    موفق باشید

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

سلام رضای عزیز ما به هیچ وجه مخالف بحث و تبادل نظر نیستیم و در صورت مفید بودن مسلما باعث خوشحالی ماست از دوستان خواهش میکنم به نظرات و عقاید هم احترام بگذارن و نسبت به عقاید دیگران موضع گیری نکنن و هر کس فقط نظرش رو کاملا دوستانه اعلام کنه با تشکر و ارزوی بهترینها
    زندگی تفسیر سه کلمه است : خندیدن .... بخشیدن .... و فراموش کردن

.... پس.... بخند .... ببخش .... و فراموش کن

negar92 آواتار ها
    • 2,576

عنوان کاربری
    باز نشسته بخش زبان و ادبیات انگلیسی
    شغل , تخصص
    دانشجو مترجمی زبان انگلیسی
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    راه های ارتباطی

از شما انتظار نداشتم نگار خانوم..
    من کلا شاید تو این انجمن با این بحث تو 2 تا بحث شرکت کرده باشم.
    هیچ وقت هم دیگران رو شماتت نکردم! شما دوست ندارید با من وارد بحث بشید ، مشکلی نداره ، هرکسی انتخاب خودش رو داره ، ولی من هیچ وقت کسی رو شماتت نکردم و همیشه گفتم نظرات شما با ارزش و محترم هست. دیگران هستن که بنده و "افکار من" رو شماتت می کنن و حرفای من رو غیر منطقی خطاب می کنن...

راجع به این بحث هم تو ایران دیگه همه داریم میبینیم که تعداد کسانی که دوست پسر و دختر دارن خیلی خیلی زیاد تر از کسانی هست که ندارن ، ولی تو تاپیک همه از دم گفتن که من مخالفم ، من بدم میاد ، من به شدت مخالفم و ... اگه همه مخالفن ، پس مردم جامعه ایران چه کسانی هستن؟ من هم فقط از دوستان سوال پرسیدم ، نگفتم نظر من نسبت به نظر فرد دیگری برتری داره ، یا نظر کسی اشتباه هست. بحث و گفتگو فقط حرف زدن افرادی که همه در یک طرف هستن نیست! بحث (discussion) یعنی باهم صحبت کردن افرادی که درباره چیزهای مختلف نظر های مختلف دارن.. اگر شما یا هر کدام دیگر از مدیران محترم کلا با بحث کردن مخالفتی دارید ، اعلام کنید که در تاپیک ها فقط نظرات مثبت و موافق بقیه پذیرفته می شود..
    من با هرکسی که حرف زدم و ازشون سوال کردم ، واقعا برای این بود که می خواستم نظرشون رو بدونم ، قصد شماتتی در کار نبوده.
    کاربر fian میگن99% ازدواج هایی که زیر نظر خانواده نبوده شکست خورده! خوب مشخص هست که این یک واکنش احساسی هست ، نه یک آمار حقیقی! ایشون تجربه ای داشتن از آمار گرفتن و صحبت کردن با کسانی که از دوستشون ، همکارشون آسیب دیدن و واقعا هم تجربه بدی بوده ، ولی آیا واقعا میشه نتایج اعمال 100 نفر رو به حساب چند میلیون نفر نوشت؟ من فقط سوال کردم ، همونطور که بقیه دوستان میتونن سوال کنن ، من هم جواب دادم و میدم.
    کاربر bisootoon اومدن میگن تفکرات شما! اونی که شما فکر می کنید! و ... در صورتی که هیچ چیزی از من نمیدونن. من حتی نظرات و احساسات خودم رو درباره این مطلب بیان نکردم! فقط از دوستانی که گفتن مخالفم سوال هایی که برام پیش اومده بود رو پرسیدم ، اگر تمایلی هم به پاسخ دادن به سوال های من ندارند ، هیچ مشکلی نیست ، هرکسی اختیار خودش رو داره...
    موفق باشید
    سلام دوست عزیز
    من هم از شما انتظار نداشتم
    اخه من تو 3 مبحث با شما بودم که تو هر بحثی یه ساز مخالف زدین
    من نظرات همه رو خوندم
    همه میگن مخالن که ظاهر سازی کنند
    وگرنه الان از هر 10 نفر 9 نفر تو رابطه هستند
    نظر کاربرها همه فقط این رو گفته که پسرا دخترا رو گول میزنند و احساسات دختر زیر سوال میره
    مثلا امار این کاربر گرامی که میگن 99 % ازدواج ها ... تا حدودی موافقم چون خودتون برین فقط مجوعه ی کوچیکی رو ببنید مثلا فامیل
    یه براورد بزنید
    راستش الا بچه های دهه 70 رو کار اومدن
    معرفت بچه های دهه 60 خحیلی خیلی بیشتر بوده تا این بچه های الان
    منظور شما رو فهمیدم که میگین نباید 10 نفر با 70 میلیون مقایسه کرد
    اما خود شما گین اکثرا اینجوری نیستن؟ اوکی همه اینجور نیستن اما اکثرا هستن
    کدوم پسری تو رابطش ثابت قدمه یا کدوم دختری خیانت نمیکنه؟!!!!
    بعد همین دو نفر ازدواج میکنند چی میشه؟
    هر کاربری نظر خودشو میگه اما میبینید که همه گفتند مخالفن چه از ترسشونه چه از ....
    اما من اینو فهمیدم که تو رابطه ی الان هیچ پسر و دختری عشق واقعی ندارن
    همون بهتر که با هم ازدواج نکنند
    چون خودم بارها دیدم بین دوستام که همزمان با چند نفر بودند.
    درسته ما از شما هیچی نمیدونیم اما ممکنه این نتیجه رو استنباط کنیم که شما جز اون افراد که مخالف این کار هستند ، نیستید
    شما تو رابطه ممکنه باشید
    اما موافقین با همون افراد ازدواج کنید؟ قبولش دارین؟ ممکنه طرف مقابل شما جز اون افراد نباشه اما به این معنا نسیت که همه دخترا خوب باشند
    من خودم دخترم و اینو میگم
    پسرا هم دسته کمی از ماها ندارند...
    موفق باشید

طــــروات زندگـــی در جریان یادگیری است
    ذهن های بسته بوی مـــــرگ میدهند...

http://up.pnu-club.com/images/vce8ofsvkn51mo3s63t.jpg

صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع