بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 27

موضوع: تكدرس يا معرفي به استاد

saeidking آواتار ها
    • 1,727
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    وجدان
    شغل , تخصص
    کارشناس امور کشاورزی
    رشته تحصیلی
    مهندسی آب و خاک
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط alpha2009 نمایش پست ها
    این تکدرس رو بلافاصله بعد از اعلام نتایج ترم تابستان میشه برداشت؟ نمرش کی اعلام میشه و کی میتونیم گواهی پایان کارشناسی رو بگیریم؟؟؟( یعنی تا مهر انجام میشه یا تا بهمن طول میکشه؟؟)

سوال دوم: اگه مثلا نتیجه تکدرس آبان اعلام بشه راهی هست که بتونیم کارشناسی ارشد ثبت نام کنیم و ریز نمرات و گواهی کارشناسی رو بعدا ببریم؟؟؟
    دوست عزیز به آبان و آذر و غیره مربوط نمیشه,شما اگه این ترم تک درس هستین,زمان ثبت نامش اوایل سال دیگه و امتحانش توی اردیبهشت هست,نتیجش هم معمولا زود اعلام میشه,هر وقت انشاالله قبول شدین,میتونین برای فارغ التحصیلی اقدام کنید

سوال دوم بله
    اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست.(شریعتی)

http://up.pnu-club.com/images/70ud7bp0svld9vwyherq.jpg

• 15

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidking نمایش پست ها
    دوست عزیز به آبان و آذر و غیره مربوط نمیشه,شما اگه این ترم تک درس هستین,زمان ثبت نامش اوایل سال دیگه و امتحانش توی اردیبهشت هست,نتیجش هم معمولا زود اعلام میشه,هر وقت انشاالله قبول شدین,میتونین برای فارغ التحصیلی اقدام کنید

سوال دوم بله
    اگه تکدرس رو مهر برداریم جواب سوال دوم چی میشه؟ ممنون

• 3

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    ایران
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    رشته
    راه های ارتباطی

باسلام
    من دانشجوی خراسان جنوبی هستم که درس فرهنگ و تمدن را می خواهممعرفی به استاد
    بزنم آیا می شود در شهر دیگری این کار را انجام دهم. ضمنا دانشجوی شاهد و
    ایثارگر هستم.
    ممنون از راهنمایی شما

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط karbalanajaf نمایش پست ها
    باسلام
    من دانشجوی خراسان جنوبی هستم که درس فرهنگ و تمدن را می خواهممعرفی به استاد
    بزنم آیا می شود در شهر دیگری این کار را انجام دهم. ضمنا دانشجوی شاهد و
    ایثارگر هستم.
    ممنون از راهنمایی شما
    با سلام
    بله به احتمال زیاد می تونید اقدام کنید... شما شرایطتون ویژه هست و می توانید این کار را بکنید
    موفق باشید
    روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

• 3

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    ایران
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    رشته
    راه های ارتباطی

باسلام از چه طریقی می تونم اقدام کنم چون دانشگاه قبول نمی کنه ممنون از لطف شما

saeidking آواتار ها
    • 1,727
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    وجدان
    شغل , تخصص
    کارشناس امور کشاورزی
    رشته تحصیلی
    مهندسی آب و خاک
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط karbalanajaf نمایش پست ها
    باسلام از چه طریقی می تونم اقدام کنم چون دانشگاه قبول نمی کنه ممنون از لطف شما
    سلام
    باید حتما دانشگاه خودتون تک درس بگیرین,این قانونشه
    اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست.(شریعتی)

http://up.pnu-club.com/images/70ud7bp0svld9vwyherq.jpg

• 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام خسته نباشید می خواستم بپرسم من الان ترم آخر هستم و الان وسطهای امتحانات هستیم که تمامی نمرات امتحاناتی که دادم آمده
    فقط در یکی از درس های عمومی افتادم الانم وسطهای امتحانات دانشگاه چی کار باید بکنم ممنون میشم پاسخ بدید.

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood8 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید می خواستم بپرسم من الان ترم آخر هستم و الان وسطهای امتحانات هستیم که تمامی نمرات امتحاناتی که دادم آمده
    فقط در یکی از درس های عمومی افتادم الانم وسطهای امتحانات دانشگاه چی کار باید بکنم ممنون میشم پاسخ بدید.
    با سلام

خواهش...

فعلا کاری نمی تونید بکنید و باید تا ایتدای ترم بعد صبر کنید و و اگر فقط یک درس دارید که فارغ التحصیل بشوید، درس مربوطه در در ترم جدید بصورت تک درس اخذ و امتحان دهید پاس کنید و کلا امسال کارتون تموم میشه اگر روال درخواست و اقدامات مربوطه را سر موقع و درست انجام بدید... تاریخ درخواست هم در باشگاه سره موقع اش اطلاع رسانی می شود و شما پیگیر باشید

روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

• 3

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط Borna66 نمایش پست ها
    با سلام

خواهش...

فعلا کاری نمی تونید بکنید و باید تا ایتدای ترم بعد صبر کنید و و اگر فقط یک درس دارید که فارغ التحصیل بشوید، درس مربوطه در در ترم جدید بصورت تک درس اخذ و امتحان دهید پاس کنید و کلا امسال کارتون تموم میشه اگر روال درخواست و اقدامات مربوطه را سر موقع و درست انجام بدید... تاریخ درخواست هم در باشگاه سره موقع اش اطلاع رسانی می شود و شما پیگیر باشید

روزگار خوش
    سلام و با تشکر از شما
    من شنیدم که اگر کسی درسی رو توی ترم آخر بیافته نمیتونه از قانون تکدرس استفاده کنه یا اگر بتونه تاریخ فارغ التحصیلیش میافته برای ترم ترم بعد نه همون ترم قبلی
    آیا این قانون درسته و بخشنامه ای چیزیدر این مورد هست؟
    با تشکر

• 3

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

خودم پیدا کردم:

صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع

قوانین معرفي به استاد, قوانین معرفی به استاد, قوانین معرفی به استاد دانشگاه پیام نور, قوانین امتحان تک درس, قوانین تک درس در دانشگاه پیام نور, قوانین تکدرس, قوانین تکدرس پیام نور, قوانین تکدرس در پیام نور, قوانین تکدرس در بیام نور, قوانین درس معرفی به استاد, قانون معرفي به استاد پيام نور, قانون معرفی به استاد, قانون معرفی به استادچ, قانون معرفی به استادپیام نور, قانون معرفی با استاد پیام نور, قانون امتحان تک درس, قانون تک درس, قانون تک درس کارشناسی ارشد, قانون تک درس پیام نور, قانون تک درس دانشگاه پیام نور, قانون تک درس در پیام نور, قانون تک درسی پیام نور, قانون تکدرس, قانون تکدرس پیام نور, مراحل معرفی به استاد, معرفي, معرفي به استاد, معرفي به استاد چيست, معرفي به استاد پيام نور, معرفي به استاد دانشگاه پيام نور, معرفي به استاد در پيام نور, معرفي به استاد در دانشگاه پيام نور, معرفی بہ استاد درپیام نور, معرفی به استاد, معرفی به استاد چیه؟, معرفی به استاد چیست, معرفی به استاد چیست؟, معرفی به استاد پیام نور, معرفی به استاد دانشگاه پیام نور, معرفی به استاد در پیام نور, معرفی به استاد در دانشگا ه پیام نور, معرفی به استاد در دانشگاه, معرفی به استاد در دانشگاه پیام نور, معرفی به استاد در دانشگاه پیام نور فارس, معرفی به استاد درس سه بار افتاده در پیام نور, معرفی به استاددرپیام نور, معرفی به استاددرارشدپیام نور, نحوه معرفی به استاد دانشجویان پیام نور, نحوه معرفی به استاد در پیام نور, نحوه معرفی به استاد در دانشگاه پیام نور, نحوه امتحان تکدرس, نحوه امتحان تکدرس در پیام نور, نحوه انتخاب تك درس دانشگاه پيام نور, نحوه تک درس در پیام نور, نحوی معرفی به استاد در پیام نور, واحد معرفی به استاد در پیام نور, واحدمعرفی به استادپیام نور, يا, پیام نور معرفی به استاد, پیام نور تکدرس منظور, امتحان معرف به استاد پیام نور, امتحان تك درس پيام نور, امتحان تک درس پیام نور, امتحان تک درس پیام نور معرفی به استاد, امتحان تکدرس, امتحان تکدرس چیست, انتخاب واحد دروس تک درس پیام نور, انتخاب تک درس پیام نور, انتخاب تک درس در دانشگاه پیام نور, ايا مي توان6واحد معرفي به استاد درپيام نور گرفت, اتخاب واحد تک درس معرفی به استاد, اخبار پیام نور تاریخ امتحانات تک درس, اخبار پیام نورمعرفی به استاد, اخبار پیام نوردروس تک درس, اخذ معرفی به استاد دانشگاه پیام نور, استاد, اصطلاح تک درس, به, بخشنامه معرفي به استاد پيام نور, تفاوت معرفی به استاد با تکدرس, تك درس, تك درس پيام نور, تك درس در دانشگاه, تك درس درپيام نور, تكدرس, تكدرس در پيام نور, تكدرس در سيستم پيام نور يعني چه, تک درس چیست, تک درس چیست؟, تک درس یعنی چه, تک درس پیام نور, تک درس در پیام نور, تک درس در پیام نور تهران, تک درس درپیام نور, تکدرس, تکدرس چیست, تکدرس چیست؟, تکدرس پیام نور, تکدرس پیام نور کرج, تکدرس پیام نور90, تکدرس دانشگاه پیام نور, تکدرس در پیا منور, تکدرس در پیام نور, تکدرس درپیام نور, تاريخ فارغ التحصيلي با تك درس پيام نور, تدروس تک درس پیام نور, جدول معرف به استاد پیام نور, در مورد معرفي به استاد پيام نور, در پيام نور درس معرفي به استاد داريم؟, دروس تک درس پيام نور, دروس تک درس پیام نور, دروس تکدرس چیست, دروس تکدرس پیام نور, درس معرفي به استاد يعني چه, درس معرفی به استاد چیست, روش آزمون امتحانات تک درس پیام نور, راهنمای نمایش نمره تک درس پیام نور, زمان معرفی به استاد دانشگاه پیام نور, زمان معرفی به استاد در دانشگاه پیام نور, زمان ونحوه معرفی به استاد در دانشگاه پیام نور, زمان امتحان دروس تکدرس ومعرفی به استاد پیام نور, زمان انتخاب واحد دروس تک درس پیام نور, زمان انتخاب تک درس واحد پیام نور, سقف معرفی به استاد, سقف معرفی به استاد دانشگاه پیام نور, شیوه معرفی نامه به استاد پیام نور, شرايط معرف يبه استاد در دانشگاه پيام نور, شرايط معرفي به استاد پيام نور, شرايط انتخاب تك درس, شرايط تك درس و معرفي به استاد, شرايط تك درس در پيام نور, شرايط دروس تك درس پيام نور چيست, شرایط معرفی به استاد, شرایط معرفی به استاد پیام نور, شرایط معرفی به استاد دانشگاه پیام نور, شرایط معرفی به استاد در پیام نور, شرایط معرفی به استاددردانشگاه پیام نور, شرایط گرفتن تک درس درپیام نور, شرایط گرفتن درس معرفی با استاد, شرایط تک در س در پیام نور, شرایط تک درس, شرایط تک درس چیست؟, شرایط تک درس پیام نور, شرایط تک درس در پیام نور, شرایط تک درس در پیامنور, شرایط تکدرس پیام نور, شرایط دروس تک درس پیام نور, طريقه معرفي به استاد در دانشگاه پيام نور

نمایش برچسب ها