بالا
 تعرفه تبلیغات

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا شما موافقید که نمره ی ردی در معدل کل تاثیر داده شود

رأی دهندگان
71. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • شدیدا مخالفم

68 95.77%
  • مخالفم

3 4.23%
  • موافقم

0 0%
  • برایم مهم نیست

0 0%

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 2 از 5 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 47

موضوع: اعتراض ما دانشجویان به تاثیر دادن نمره ردی در معدل کل

• 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    ايران
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    حسابداري
    راه های ارتباطی

سلام.
    ميتونين آدرس دقيق اين قانون رو از يه سايت معتبر مثل سايت خود دانشگاه بدين؟

Arak_fx آواتار ها
    • 80

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    اراک
    راه های ارتباطی

سلام

آقا این سایت تابناک چند بار مشکلات پیام نوری ها را نوشته و گویا هر بار که مینویسه برای دانشگاه پیام نور هم مطلب را ارسال میکنه تا جوابیه بدهند . به نظرم از این طریق هم اقدام کنیم خوبه .

سایت خبری تحلیلی تابناک | Tabnak.ir

• 7

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    tehran
    شغل , تخصص
    dabir
    رشته تحصیلی
    sociology
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط payamenoor نمایش پست ها
    سلام.

من تو سایت پیام نور ندیدم چون اصولا جایی ندیدم مصوبه های شورای دانشگاه رو قرار بدن ولی تو سایت یکی از مراکز (فکر کنم تو استان مازندران بود چون واسه خیلی وقت پیشه فراموش کردم) دیدم.
    ولی اصلا احتیاجی به تو سایت دیدن نیست. خودم به کارشناسمون مراجعه کردم همین جواب رو ازش شنیدم که اولین نمره ی ردی و اولین نمره ی قبولی تو معدل جمع می شه. مثلا اگه نمره های شما تو یه درس به این صورت باشه:4-9-6-12 نمره اول ردی یعنی 4 و نمره قبولی یعنی 12 رو تو معدل تاثیر میدن.
    چند سال پیش کل نمره ها رو چه قبولی چه ردی تاثیر می دادن ولی دو سه سال بود که قانون خیلی خوبی تصویب شده بود و اون این که فقط نمره های قبولی رو تو معدل تاثیر بدن. به نظر من خیلی خوب و عادلانه بود. چون بالاخره کسی که رد میشه هم پولش رو از دست میده و هم وقتش رو. بالاخره هم که باید قبول بشه پس تاثیر نمره منفی چیه اون هم با این شرایط سخت دانشگاه پیام نور. به خدا خیلی از دوستامون حتی تو دانشگاههای روزانه راحت تر از ما درس میخونن و قبول میشن.
    اصلا من که قبلا دانشجوی انصرافی دانشگاه پیام نور بودک به همین خاطر که دو سه سالی بود نمره های ردی رو تاثیر نمی دادن دوباره وارد این دانشگاه شدم وگرنه آدم عاقل که نباید از یه سوراخ دوبار گزیده بشه.

monak آواتار ها
    • 63

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    رامسر
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    مدیریت صنعتی
    راه های ارتباطی

کم توی این پیام نور مشکل داریم
    یه مشکل تازه هم اضافه کردن؟؟؟
    واقعا متاسفم.

• 7

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    tehran
    شغل , تخصص
    dabir
    رشته تحصیلی
    sociology
    راه های ارتباطی

چهارشنبه که رفته بودم دانشگاه متوجه شدم که چند تا از دانشجوها نامه اعتراضی نسبت به این مصوبه نوشته امضا کردند و به رییس دانشکده دادند.
    دوستان عزیز به هر حال من و شما داریم پول و عمرمون رو تو این دانشگاه صرف می کنیم نباید نسبت به تصمیم هایی که گرفته می شه و به ضرر ماست بی تفاوت باشیم. از همه می خوام که مراتب اعتراضشون رو به گوش مسئولین دانشگاه برسونن. به نظر من این مصوبه ناعادلانه که نمره های ردی رو تو معدل تاثیر میده باید لغو بشه.
    شما هم میتونیین با جند نفر از همکلاسی هاتون نامه بنویسید و اعتراض کنید به هر حال وقتی دانشجوهای زیادی مراتب اعتراضشون رو نسبت به این مصوبه ابراز کنند مسلما مسئولین دانشگاه بی تفاوت نخواهند بود.

Arak_fx آواتار ها
    • 80

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    اراک
    راه های ارتباطی

سلام

متاسفانه کلاس های ما در این ترم تمام شد. وگرنه همه بچه ها می دادم امضا کنند . اما با این حال اعتراضی هم از طریق مرکز اراک خواهیم نوشت .

هر جا صحبت از گرفتن حق و حقوق بود پایه هستم و تا آخرش هستم . هیچ وقت رفیق نیمه راه نبودم و نخواهم بود

• 3

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    بجنورد
    شغل , تخصص
    بجنورد
    رشته تحصیلی
    مهندسی مدیریت اجرایی
    راه های ارتباطی

هرچیز غیرممکنی درپیام نور ممکنه واصلا به فکر دانشجوها نیستن پس اصلا خودتون رو ناراحت نکنین وبشینین از این ببعدش رو بخونین

• 12

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    qom
    راه های ارتباطی

پیش فرض من نيز مخالفم

معلومه جناب شما اصلا به درد پيام نور نمي خوريد
    من كه ورودي 88 هستم هرچي به بچه ها گفتم بي يان اعتراض كنن ترسيدن
    به نظر من از هر مركز يكي نماينده بشن وبه جمع امضا از دانشجويان بپردازن.
    البته به وزارت آموزش عالي و سايت رياست جمهوري هم ميل بزنيد
    شايد حداقل دليل اين را بگن
    چرا وقتي مي خواستيم ثبت نام كنيم به ما نگفتن؟

• 7

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    tehran
    شغل , تخصص
    dabir
    رشته تحصیلی
    sociology
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط payamenoor نمایش پست ها
    سلام.
    در پی درخواست شما به پورتال اصلی پیام نور سر زدم تا ببینم این مصوبه رو میتونم پیدا کنم یا نه؟ خیلی جالبه شما هم سری بزنید. آیین نامه ها ی مربوط به چند سال پیش اونجا بود. یعنی اصلا سایت از این جهت آپدیت نمی شه. باز هم اگه کسی از دوستان این رو تو سایت رسمی دید خبر بده/
    از بابت اینکه چنین مصوبه ای تصویب شده یا نه صد در صد و مطمئنا باید بگم بله/
    هر کس شک داره کاری نداره زحمت بکشه به کارشناس رشته ش سر بزنه تا ببینه که درسته یا نه؟ متاسفانه اطلاع رسانی تو پیام نور صفره. حداقل از جهت این بخشنامه هایی که مستقیما به سرنوشت دانشجو مربوط میشه/ من هم این مصوبه رو چند وقت پیش تو سایت یکی از شهرستانها دیدم اول باور نکردم ولی وقتی به کارشناس رشته سر زدم و تاثیر نمره های منفی رو هم توی کارنامه م دیدم باورم شد/
    از همه ی دوستانی که نسبت به این مصوبه اعتراض دارند میخوام که نامه بنویسند و امضا جمع کنند و به مسئول دانشکده ههاشون بدن شاید ایشالا فرجی بشه تاثیر نمره های منفی تو معدل رو لغو کنند.

Mehr@n آواتار ها
    • 19

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

چیه این پیام نور روی عقل و منطقه که این یکی باشه. خدا کنه این یک سال هم بگذره از شر این خراب شده نجات پیدا کنم. تو این حدود چهار سال که توی این پیام نور هستم از زندگی سیر شدم، اگه می دونستم اینجوریه دستم قلم میشد هرگز توی برگ انتخاب رشته اون آخر آخرا کد 3 رو توشو پر نمی کردم با مداد. عجب اشتباهی کردم. کاش میشد به عقب برگشت حاضر بودم تا آخر عمرم پشت کنکور بمونم ولی اینجا نیام اگه می دونستم اینجوریه. ولی دیگه پشیمونی سودی نداره، چهار سال از عمرم توی این پیام نور کوفتی تلف شد. حیف عمرم.

صفحه 2 از 5 اولیناولین 1234 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع