بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 2 از 4 اولیناولین 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 از مجموع 31

موضوع: پیشنهادات و نظرات بخش اقتصاد نظری

donya88 آواتار ها
    • 2,753
    كنترل باشگاه

عنوان کاربری
    كنترل باشگاه
    راه های ارتباطی

Icon Gol

نقل قول نوشته اصلی توسط مژگان نمایش پست ها
    به نظر من هر موضوع مناسبی رو باید اینجا بذاری چون موقع جستجو هم که شده به درد یکی میخوره ....در بیشتر مواقع وقتی ادم به یه موضوعی احتیاج داره در موردش سرچ می کنه....پس بهتره بنا به تشخیص خودت موضوعات رو اینجا جمع اوری کنی
    ممنون از نظرت
    اما خب متوجه نميشم بهتر واضحتر بگي مژي جون
    خب من تالارم تقسيم بندي كردم . موضوعاتش مرتب كردم مقاله ها سر جا خودشون . كلان هم همينطور . اموزشي هم و.....
    اين تايپيك هم در اكثر تايپيكهام تبليغش كردم
    حالا اگه غير اينه كه در بالا توضيح دادم واضحتر برام توضيح بده تا اگه ديدم پيشنهادت خوبهحتما اجراش مي كنم
    O` Freedom !.... I hate oppression , I hate imprisonment , I hate the chains , I hate prisons , I hate Regimes (oppressors) , I hate orders and I hate whoever and anything that imprisons you ....

• 10

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    کرمانشاه
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    راه های ارتباطی

خواهشا اگه توضیحات مربوط به تبعیض قیمت درجه سه رو هم قرار بدید فوق العاده میشه جزوتون.
    ولی بازم خیلی ممنون

• 10

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    کرمانشاه
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    راه های ارتباطی

اگه یه قسمت هم برای معرفی وبلاگ ها یا سایت های اقتصادی که به پیام نور مربوط میشن بزاری خوب میشه . برای جمع آوریشون هم هر کسی میتونه اگه وبلاگی رو بلده بفرسته و به مرور زمان میتونیم به بیشتر وبلاگ های اقتصادی پیام نور دسترسی داشته باشیم.

donya88 آواتار ها
    • 2,753
    كنترل باشگاه

عنوان کاربری
    كنترل باشگاه
    راه های ارتباطی

Icon Gol

نقل قول نوشته اصلی توسط سامان امیری نمایش پست ها
    اگه یه قسمت هم برای معرفی وبلاگ ها یا سایت های اقتصادی که به پیام نور مربوط میشن بزاری خوب میشه . برای جمع آوریشون هم هر کسی میتونه اگه وبلاگی رو بلده بفرسته و به مرور زمان میتونیم به بیشتر وبلاگ های اقتصادی پیام نور دسترسی داشته باشیم.
    سلام
    ممنون از پيشنهاد بسيار خوبتون
    اينكار ميذارم به عهده ي خود شما تا شما هم در اين باشگاه و در رشته ي تحصيليتان فعال باشيد
    شما مي تونيد اين تايپيك در قسمت تالار اقتصاد نظري ( قسمتي كه همين تايپيك وجود دارد) بگذاريد و ادرسها را جمع اوري نماييد و اگر بنده هم توانستم ادرسي بيابم كمكتان مي كنم
    موفق باشيد

sa.pezeshk آواتار ها
    • 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام
    اين کتاب پرويز داوودي را کجا پيدا کنم. من اصفهانم. مرسي

donya88 آواتار ها
    • 2,753
    كنترل باشگاه

عنوان کاربری
    كنترل باشگاه
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط sa.pezeshk نمایش پست ها
    سلام
    اين کتاب پرويز داوودي را کجا پيدا کنم. من اصفهانم. مرسي
    سلام
    از توجهتون ممنون
    در مورد كتاب اطلاعي ندارم . بهتره كه به دانشگاه پيام نور اصفهان واحد كهندژ مراجعه فرماييد.يا ميتونيد جهاد دانشگاهي دانشگاه اصفهان دروازه شيراز مراجعه كنيد.
    اطلا عاتم در همين حد است.
    با تشكر
    سرپرست تالار علوم اقتصادي 1
    O` Freedom !.... I hate oppression , I hate imprisonment , I hate the chains , I hate prisons , I hate Regimes (oppressors) , I hate orders and I hate whoever and anything that imprisons you ....

• 3

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    اصفهان
    شغل , تخصص
    کارشناس فروش
    رشته تحصیلی
    اقتصاد ارشد
    راه های ارتباطی

سلام
    مطالب در مورد کارشناسي ارشد اقتصاد بسيار محدود است . اميدوارم در آينده مطالب بيشتري از شما ببينيم.

donya88 آواتار ها
    • 2,753
    كنترل باشگاه

عنوان کاربری
    كنترل باشگاه
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط ا-دادخواه نمایش پست ها
    سلام
    مطالب در مورد کارشناسي ارشد اقتصاد بسيار محدود است . اميدوارم در آينده مطالب بيشتري از شما ببينيم.
    سلام و ممنون از توجه شما به تالار تخصصی خودتون
    مدتیه که درسام سنگین شده . اگه توجه بفرمایید بخشیو بنام خرد در سطح ارشد باز کردم ولی به دلیل نداشتن فرصت نتونستم مطلبی بذارم .
    شما هم میتونید با توجه به اینکه در مقطع ارشد اقتصاد هستید به کمک بنده بشتابید و اطلا عات خودتونو بذارید تا پر محتوا تر شه
    با تشکر

• 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

پیش فرض rotbt ghaboli

salam, akharin rotbe ghaboli dar arshade eghtesad chand bode?albate dar danshgah dolati.

donya88 آواتار ها
    • 2,753
    كنترل باشگاه

عنوان کاربری
    كنترل باشگاه
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط farzane@ نمایش پست ها
    salam, akharin rotbe ghaboli dar arshade eghtesad chand bode?albate dar danshgah dolati.
    با سلام
    من اطلاع دقيقي در ارتباط با اخرين رتبه ي قبولي ندارم . اما ميتونم يه حدس بزنم شايد اطراف 600 يا اندكي بيشتر باشه مثلا 680. معمولا تا رتبه هاي 120 - 100 در دانشگا ههاي شريف - تهران - بهشتي - علامه - مدرس قبول ميشن البته بين خود اين دانشگا هها هم رتبه بندي ميشه حال مثلا اين بين شبانه ها هم هستن مثلا براي شبانه ي شريف تا حدود 70 يا 80 و براي بقيه شايد تا حدوداي 200 و يا اندكي بيشتر قبول شن . بازم گرايش مطرحه كه بين اين رتبه ها اول محضو ميزنن بعد هم توسعه و بعد بقيه را. بازم به غير از محض و توسعه بقيه ي گرايشها بستگي به مطلو بيت فرد داره شايد يك نفر با رتبه ي 140 ترجيح بده بره محض اصفهانو بخونه تا انرژي بهشتيو.
    از رتبه هاي 160 .. به بعد هم معمولا الزهراي تهران - شيراز - اصفهان- مشهد- تبريز- همدان ميرن. كه تا حدوداي 270 ادامه داره براي روزانه ي محضو توسعه شايدم 300 و از اين رتبه تا حدوداي 480 يا 500 شبانه هاي اين دانشگاهها ميرن. از حدوداي اين رتبه ها احتما لا از 470به بعدهم ميشه روزا نه هاي كرمان و اهواز و اروميه و زاهدان و شايد كرمانشاه را اورد البته تو كرمانشاه روزانشمحضشو شك دارم اما تو سعشو ميشه اورد . معمولا تا حدوداي 680 هم شبا نه هاشونو . اينا را بر اساس اطلا عاتي كه از كنكور 88 كه خودم شكت كرده بودم بدست اوردم .
    درمورد رتبه هاي غير انتفاعيو پيام نور هم متاسفانه اطلاعاتي ندارم.
    البته اينايي را كه گفتم بصورت تقريبيه و دقيق نيست . مثلا اينا را ميدونم كه رتبه ي 75 سال 88 محض علامه را او.رده و اخرين رتبه ي روزانه ي الزهراي تهران گرايش توسعه حدوداي 250 (البته اگه اشتباه نكنم و درست يادم مونده باشه ) اورده
    موفق باشيد

برچسب برای این موضوع