بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 از مجموع 8

موضوع: سوال در مورد حذف و اضافه

• 5

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

Icon30 سوال در مورد حذف و اضافه

سلام.
    من میخوام یه درس رو حذف و درس دیگه ای رو تو سیستم گلستان اضافه کنم.اما الان افتادم تو شک.میترسم ثبت کنم و درسم حذف نشه.
    حالا چرا؟
    برای اینکه وقتی از تب کناری حذف رو برای درس مورد نظر انتخاب می کنم و از لیست دروس که پایین هست درسامو اضافه میکنم،بعد از فشردن بررسی تغییرات اون درسایی که اضافه کردم تو لیست میاد اما درسی که باید حذف بشه هنوز تو لیست هست و کنارش نوشته حذف!
    یعنی اینکه درس پس از فشردن کلید "اعمال تغییرات" حذف میشه؟اگه اینجوریه پس چرا وقتی "بررسی تفییرات" رو کلیک میکنیم ئرسایی که اضافه کردیم با لیبل "بی اثر" اضافه میشه اما درسایی که قراره حذف کنیم رو از لیست حذف نمیکنه؟؟
    و اینکه "پایان ثبت نام" چیه؟اونم کلید مخصوص داره؟یعنی بعد از "اعمال تغییرات" باید "پایان ثبت نام" رو کلیک کنیم که حذف و اضافه تایید بشه؟یا فقط با فشردن "اعمال تغییرات" حذف و اضافه تایید میشه؟
    امیدوارم متوجه شده باشین.
    بازم تشکر میکنم.

demah آواتار ها
    • 1,243

عنوان کاربری
    مدیر بخش اقتصاد, مدیریت و حسابداری و پرسش و پاسخ
    محل تحصیل
    -
    شغل , تخصص
    -
    رشته تحصیلی
    حسابداری
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط nimа نمایش پست ها
    سلام.
    من میخوام یه درس رو حذف و درس دیگه ای رو تو سیستم گلستان اضافه کنم.اما الان افتادم تو شک.میترسم ثبت کنم و درسم حذف نشه.
    حالا چرا؟
    برای اینکه وقتی از تب کناری حذف رو برای درس مورد نظر انتخاب می کنم و از لیست دروس که پایین هست درسامو اضافه میکنم،بعد از فشردن بررسی تغییرات اون درسایی که اضافه کردم تو لیست میاد اما درسی که باید حذف بشه هنوز تو لیست هست و کنارش نوشته حذف!
    یعنی اینکه درس پس از فشردن کلید "اعمال تغییرات" حذف میشه؟اگه اینجوریه پس چرا وقتی "بررسی تفییرات" رو کلیک میکنیم ئرسایی که اضافه کردیم با لیبل "بی اثر" اضافه میشه اما درسایی که قراره حذف کنیم رو از لیست حذف نمیکنه؟؟
    و اینکه "پایان ثبت نام" چیه؟اونم کلید مخصوص داره؟یعنی بعد از "اعمال تغییرات" باید "پایان ثبت نام" رو کلیک کنیم که حذف و اضافه تایید بشه؟یا فقط با فشردن "اعمال تغییرات" حذف و اضافه تایید میشه؟
    امیدوارم متوجه شده باشین.
    اینم عکس:

بازم تشکر میکنم.
    با سلام و عرض ادب
    ضمن تبریک عید سعید قربان به شما کاربر گرامی
    شما در سمت راست منوی کشویی رو پایین کشیده و حذف رو انتخاب کرده و از جدول پایینی درس مربوط رو انتخاب و بعد از بررسی تغییرات اعمال تغییرات رو بزنید مشکل حل میشه . بازم سوالی بود در خدمتم.
    موفق باشید.

• 5

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

تشکر میکنم.
    ممنون.عید شما هم مبارک باشه.
    من همین کار رو کردم.از عکسی که گذاشتم اگه ببینید من از قسمت درخواست حذف رو انتخاب کردم.ولی وقتی "بررسی تغییرات" رو کلیک میکنم درسایی که باید اضافه بشن،اضافه میشن ولی درسی که باید حذف بشه،از لیست حذف نمیشه.
    یعنی با فشردن کلید "اعمال تغییرات" درس که الان جلوش نوشته حذف(تو قسمت درخواست ها)، حذف میشه؟
    و ایا بعد از کلیک اعمال تغییرات باز هم میشه ویرایش و تصحیح کرد حذف و اضافه رو؟
    ممنون میشم جواب بدین.

demah آواتار ها
    • 1,243

عنوان کاربری
    محل تحصیل
    -
    شغل , تخصص
    -
    رشته تحصیلی
    حسابداری
    راه های ارتباطی

تشکر میکنم.
    ممنون.عید شما هم مبارک باشه.
    من همین کار رو کردم.از عکسی که گذاشتم اگه ببینید من از قسمت درخواست حذف رو انتخاب کردم.ولی وقتی "بررسی تغییرات" رو کلیک میکنم درسایی که باید اضافه بشن،اضافه میشن ولی درسی که باید حذف بشه،از لیست حذف نمیشه.
    یعنی با فشردن کلید "اعمال تغییرات" درس که الان جلوش نوشته حذف(تو قسمت درخواست ها)، حذف میشه؟
    و ایا بعد از کلیک اعمال تغییرات باز هم میشه ویرایش و تصحیح کرد حذف و اضافه رو؟
    ممنون میشم جواب بدین.
    اره باید اعمال تغییرات رو بزنی تا تغییرات ثبت بشه دوست من .اره تا اتمام حذف و اضافه میتونی تغییرش بدی.

• 5

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سپاس مدیر گرامی.
    خدا حفظتون کنه.

demah آواتار ها
    • 1,243

عنوان کاربری
    محل تحصیل
    -
    شغل , تخصص
    -
    رشته تحصیلی
    حسابداری
    راه های ارتباطی

سپاس مدیر گرامی.
    خدا حفظتون کنه.
    ممنون متشکر درست شد؟؟؟؟؟

• 5

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

الان میرم امتحان کنم
    اگه بعدش بشه انتخاب واحد رو باز تغییر داد که اشکال نداره،مشکلی پیش بیاد باز تصحیحش میکنم

• 5

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

حل شد.
    سپاس فراوان.