بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 از مجموع 18

موضوع: هدفتان از انتخاب رشته ي اقتصاد چيست ؟ به نظر شما بازار كار اين رشته چگونه است

donya88 آواتار ها
    • 2,753
    كنترل باشگاه

عنوان کاربری
    كنترل باشگاه
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط sheipoorchi نمایش پست ها
    دوستان اقتصادی سلام.

گویا مدت زمانیست که این تاپیک متروک مونده و دیگه کسی توی بحث شرکت نکرده.
    اصولا همیشه همینطور بوده یه چیزی رو خوب شروع میکنیم و تا منتظر بخوایم بشیم که به نتیجه برسیم صاف میریم تو فاز سکوتو بی خیالی و این حرفا. بعد به هیچ نتیجه ای نمیرسیم.
    منم رشته ام اقفتصاده.
    هم در مقطع لیسانس و هم در مقطع ارشد.
    البته الان میخوام برم ترم دوم ارشد گرایش برنامه ریزی سیستمهای اقتصادی.
    هر چند که خیلی بیشتر دوست داشتم که در مقطع ارشد مفلهیمی که در لیسانس خوندیمو کاربردی و به صورت ملموس تری یادبگیرم ولی متاسفانه سیستم آموزشی طوریه هست که فقط باید فرمول بخونی و اثبات کنی.حالا این همه اثبات به کدوم درد جامعه میخوره الله اعلم!!

فقط میدونم که تا خودمون دست به کار نشیم کسی برای ما قدمی برنمیداره.

با جمله آخرتون موافقم . خودمون باید کاری کنیم. اما اینکه بخوایم این رشته را وارد صنعت کنیم خب باید مورد حمایت واقع بشیم که فعلا میسر نیست . دوست عزیز این فرمولا را که خوندی حداقلش اینه که میتونی تو مقاله به کارش ببری و ازشون استفاده کنی .بالاخره به درد خودت که می خوره . حالا بمانیم پیشنهاداتی که در انتهای مقاله میشه و گوش شنوایی برای آنها نیست ولیکن میتونی برای پیشرفت خودت ازشون استفاده کنی.
    O` Freedom !.... I hate oppression , I hate imprisonment , I hate the chains , I hate prisons , I hate Regimes (oppressors) , I hate orders and I hate whoever and anything that imprisons you ....

• 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام دوستان من 25 سالمه یه دوباری رشته دانشگاهیمو عوض کردم یه بار برق دانشگاه ازاد خوندم دو ترم الانم دارم ای تی پودمان می خونم اما این الان احساس می کنم این رشته ها ارضام نمی کنن من یه رشته ای می خوام بخونم که تو زندگی بم کمکم کنه به اهداف مالیم و خوشبختیم برسم بهم یاد بده چطور زندگی کنم قبلا فکر می کردم برق می تونه اما تو راهش تو دانشگاه فهمیدم اینطور نیست بعد اومدم طرف کامپیوتر گفتم دوس دارمش و می خوام ادامه بدم اما یهو فهمیدم اینم ارضام نمی کنه شاید بخاطر نوع تدریسیه که تو دانشگاههای ایران انجام می دن یعنی فقط بدنبال نظریاتن به ادم یاد نمیدن این نظریه هارو چطور بکار ببریم تا موفق بشیم الان یه چند روزیه به اقتصاد علاقمند شدم یعنی احساس می کنم رشته خوبیه می تونه بهم کمک کنه در مورد کار هم دوس ندارم تو شرکت ایرانی یا دستگاه دولتی باشم دلم می خواد خودم با علم و دانش و توان کاریم یه کار جدید تولیدی پر سود در حد خودم راه بندازم یا ترجیحا تو ایران نمونم حالا شما راهنماییم کنید خوبه که اقتصاد بخونم؟من ریاضیم زیاد خوب نیست اما اطمینان دارم که می تونم یاد بگیرمش کار با نرم افزار های کامپیوتری رو هم دوست دارم حالا اگه مرتبط با رشته ام باشه چه بهتر لطفا راهنماییم کنید شیقثس ادرس ایمیلم coldfire2200@yahoo.com هست اگه میشه هم اینجا تو یه تاپیک بم کمک کنید هم بم ایمیل بدید و در موضوع بنویسید اقتصاد براتون دعا دمی کنم

توی ارشد چه دروسی سخت هست برم ببینم چجوریاس.اگه خیلی سخته نیام

• 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    اورمیه
    شغل , تخصص
    حسابدار
    رشته تحصیلی
    اقتصاد
    راه های ارتباطی

سلام عزیزان اقتصادی باشگاه
    من تازه عضو باشگاه شدم
    و اینکه در مورد این موضوع باید بگم که با پرس و جو هایی که من کردم آینده شغلی این رشته روشن هستش و از دوستای خودم میخوام که نگران نباشن حد اقلش اینه که متصدی بانک رو شاخشه اینو بهتون قول میدم البته با مدرک کارشناسی.من پسر داییم دانشجوی دکترای اقتصاد تو تبریز و هم چنین استاد.برا همین با صحبت هایی که باهاش میکنم این اطمینانو بهم داده که نگران آینده نباشم فقط سعی کنم با معدل بالا کارشناسیو تموم کنم.
    به امید اینکه همگی با هم به نهایت اقتصاد برسیم

• 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

پیش فرض بازارکار

سلام...
    من ورودی 92 دانشگاه غیرانتفاعی رجا قزوین هستم رشته قبولی من اقتصاد پول و باکدداری علاقه ای ب این رشته ندارم و اینده ای براش نمیبینم من نوشته های شمارو خوندم ولی میخوام دقیق بدونم کسی ک کارشناس اقتصاد پول بانکداری کجاها استخدام میتونه بشه؟ایا بانک ها همه نیاز ب همچین کارشناسی دارن؟

• 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

پیش فرض سلام

سلام داداش.من کارشناسی اقتصادنظری میخونم..ودوسدارم..ادامه بدم..وامسال انشالله واسه ارشدبخونم..به نظرشماادامه تحصیل تواین رشته میتونه خوب هست یانه...

• 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام..میخواستم ازتون بپرسم..کدوم گرایش وسه ارشدادامه بدم..من خودم کارشناسی اقتصادنظری میخونم.آیاهمین خوبه یاسایرگرایش بهتره..ممنون میشم یه راهنمایی بکنید.

donya88 آواتار ها
    • 2,753
    كنترل باشگاه

عنوان کاربری
    كنترل باشگاه
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط amir681 نمایش پست ها
    سلام..میخواستم ازتون بپرسم..کدوم گرایش وسه ارشدادامه بدم..من خودم کارشناسی اقتصادنظری میخونم.آیاهمین خوبه یاسایرگرایش بهتره..ممنون میشم یه راهنمایی بکنید.
    سلام. خیلی عوامل می تونه دخالت داشته باشه و 95 درصدش به خودت بستگی داره. خود علوم اقتصادی که کلی هست بهتره.
    O` Freedom !.... I hate oppression , I hate imprisonment , I hate the chains , I hate prisons , I hate Regimes (oppressors) , I hate orders and I hate whoever and anything that imprisons you ....

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

برچسب برای این موضوع