بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 49 از مجموع 49

موضوع: شما به آواتار Borna66 چه نمره ای می دهید؟!!

مژگان آواتار ها
    • 14,355

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

من بدون تقلب می نویسم .یعنی متاسفانه نظر هستی خانوم ونخوندم که این همه تعریف وتمجید شده از ایشون .به نظرم ممممم یعنی کارام درسته شما برید ( منظور خودمم هاااااا ) جلو بوق بزنید

من همچنان بی امضاء

yashar آواتار ها
    • 2,478

عنوان کاربری
    مدیر بازنشسته تالار تخصصی ( IT )
    محل تحصیل
    اردبیل
    شغل , تخصص
    مدیر شرکت پارسیان اردبیل
    رشته تحصیلی
    مهندسیIT
    راه های ارتباطی

بعضی ها فکر کردن من اومدن کپی کاری کردم نمی دونم واقعا چی بگم بیا این همه خلاقیت رو کن آخرشم ببین چطوری حق آدمو می زارن کف دستش .باشه نمی خواین چاپگرمو بدین خوب ندین .دیگه چرا بدو بیراه می نویسین. خب حالا شاید یک چند کلمش با نوشته هستی خانوم یکی باشه خب اینکه دلیل نمیشه اینطوری با آدم برخورد کنین!

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

Icon14

نقل قول نوشته اصلی توسط فرناز نمایش پست ها
    به نظر من اين آواتور كاملا مناسب آقا طه است چون ايشون درباره تمام موضوعات يه مطلبي دارن و اطلاعات عموميشون خيلي خوبه!
    اين عكس هم كه به نظر من آدمي رو نشون مي ده كه با تمام دقت داره به دنيا نگاه مي كنه عكس مناسبي براي شخصيت آقا طه است
    پس حتي نمره 10 هم دور از انتظار نيست
    البته اين نظر شخصي منه شايد خود آقا طه هم اين نظر رو قبول نداشته باشن!
    ممنون فرناز خانوم عزيز
    لطف داريد.قطعا تفسير شما هم مورد قبول همه هست و ممنون كه نظره قشتگتون رو در مورد آواتورم داديد.

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar نمایش پست ها
    خوب اینم نظر من
    سلام ، امیدوارم همه شما حالتون خوب باشه
    طبق روانشناسی شخصیت انسان ها دو دسته اند یک دسته درون گرا و دیگری برون گرا
    هر عکس یا حرف یا حرکتی که ما انجام می دیدیم بر می گرده به همون خصلت درون گرایی با برون گرایی خودمون
    توی آواتور آقا برنا هم همین کاملا مشخصه برای همین برای بعضی از ما قابل درک و قابل توجیه و برای بعضی دیگه زیاد معنای خاصی نداره
    توی باشگاه یا اینترنت آواتور هر عکس نشان دهنده خود اون فرد هستش به طور کلی به جای اون فرد تجزیه و تحلیل می شه پس من و شما سعي مي کنيم اون چيزي که ذهنيت ماست و بيشتر ما به اون شبيه هستيم يعني اون درون گرايي که ما داريم و چيزي که توی ذهن ماست توی اون عکس بیشتر جلوه گر بشه و برای همین در بیشتر مواقع آواتور یک فرد توی جاهای مختلف و قسمت های مختلف یکی هستش و فرد او رو عوض نمی کنه
    به نظر من معنای آواتور ایشون این می تونه باشه که
    توي آواتورایشون عکس اون مرد يا آقا يا همون اسمي که آقا هشام مي گه
    نشانه خود ایشون هست و اون چيزي که خودشون توی ذهنشون برای خودشون ساختند
    بعدش کره زمين هست ، ما از کره زمین و فضا بیشتر اون چیزی رو می دونیم که برای ما گفته اند و در کل هر کس در خیال و ذهن خودش یه معنی و مفهومی تعریف کرده و بودن کره زمین توی عکس ایشون به خاطر رشته اي هست که درس مي خونند نرم افزار . چون اين رشته مثل بقيه رشته ها قابل لمس و دیدن نيست و فقط اون چیزی هستش که ما توی ذهن خودمون برای اون تعریف کردیم و برای خودمون توجیحش کردیم (اون هم برمیگرده به اندیشه های هر کس که اون رو چطوری توجیح کنه)
    و اون نوری که توی عکس از چشم اون شخص روی زمین متمرکز شده
    به خاطر تمرکز ایشون روی رشته خودشون هست و تأثیرگذاری روی دیگران البته تأثیرگذاری مثبت و این رو هم میشه از تعداد پستی که توی باشگاه گذاشتند و فعالیتی که توی باشگاه دارند فهمید که سعی در تأثیرگذاری مثبت روی دیگران دارند (اون هم در حیطه رشته ی خودشون)
    این بود معنای آواتورآقا برنا برای من و من به خاطر توجیح خودم و معنایی که این عکس برای خودم داره نمره آقا برنا رو 10 می دم
    با تشکر : یاشار
    فکر نکنین کپی ها!همش تراوشات مغزی خودمه!!
    آدرسمو بعدا برات می فرستم جایزمو برام بفرستی.
    در ضمن جایزه پرینتر می خوام.
    کی برام میفرستین؟
    اگه نظر سنجی یا همچین چیز جایزه دار دیگه ای هم باشه ما رو اول خبر کنین تا با نواوری جواب بدم و جایزه رو بگیرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar نمایش پست ها
    بعضی ها فکر کردن من اومدن کپی کاری کردم نمی دونم واقعا چی بگم بیا این همه خلاقیت رو کن آخرشم ببین چطوری حق آدمو می زارن کف دستش .باشه نمی خواین چاپگرمو بدین خوب ندین .دیگه چرا بدو بیراه می نویسین. خب حالا شاید یک چند کلمش با نوشته هستی خانوم یکی باشه خب اینکه دلیل نمیشه اینطوری با آدم برخورد کنین!
    نه عزيزم.تفسير شما هم مطمئنا زايده ي تفكر خودتون هست و ازتون هم متشكرم بابت اين تفسير قشتگتون در مورد اواتورم

فقط شرمنده يكم دير گفتيد و جايزه رو كسي ديگر برنده شدهالان هم جايزه ها تموم شده ديگه.

نقل قول نوشته اصلی توسط مژگان نمایش پست ها
    من بدون تقلب می نویسم .یعنی متاسفانه نظر هستی خانوم ونخوندم که این همه تعریف وتمجید شده از ایشون .به نظرم ممممم یعنی کارام درسته شما برید ( منظور خودمم هاااااا ) جلو بوق بزنید
    افرين مژگان خانوم.كاره شما جاي تشويق هم داره

روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

alamatesoall آواتار ها
    • 7,384

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    روانشناسی
    راه های ارتباطی

میشه بگی منظورت از اون مرد سبز که رو به رو کره زمین ایستاده چیه من که خوشم نیومد
    البته اگه منظور آواتارت رو دقیقا برسونی اون موقع بهش نمره میدم

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

اوم مرد سبر زنگ نمايد يك فرد مدرن و تلنولوژيك كه فقط بسوي علم حركت مثبت قدم برمي دارد نه كارهاي بي هوده ي و عبس ديگر...

روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

alamatesoall آواتار ها
    • 7,384

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    روانشناسی
    راه های ارتباطی

حالا شد , چون من عاشق پیشرفت علمی هستم به آواتارت 20 میدم

sevenstar آواتار ها
    • 972

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    حسابدار
    رشته تحصیلی
    حسابداری
    راه های ارتباطی

اول اینو بگم نمره ایکه من میخوام بدم هیچ ربطی به دلیلم نداره به علاقم ربط داره چون من از این اواتار بدم میاد نمره 0 رو میدم ولی اگر بخوام به علاقم نگاه نکنم و منطقی نگاه کنم و نمره بدم نمره 18 رو میدم
    دلیل: معمولاً هرکسی که یه عکسی رو به عنوان اواتارش یا بک گراند گوشی یا صفحه مانیتورش انتخاب میکنه یا حتی رینگ تن های گوشی همه و همه بیانگر شخصیت و حس درونی انسانهاست
    به نظر من اواتار معاون بیانگر این میتونه باشه که دنیا رو خارج از چیزی که هست میبینه و با یک دید دیگه بهش نگاه میکنه و روش متمرکز میشه

fatemeh2011 آواتار ها
    • 2,472

عنوان کاربری
    مدیر بازنشسته تالار اخبار ایران و جهان
    راه های ارتباطی

5

nerisious آواتار ها
    • 168

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    مشهد
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    علوم کامپیوتر
    راه های ارتباطی

به نظر من با شخصیتتون و رشتتون جوره دیدتون وسیع وعاشق یه جور رفاه الکترونیکی برای زندگی اسان هستین بهتون نمره19رو میدم چون زندگی فقط تو رفاه الکترونیکی و بیت های صفر و یک و دیجیتال و ... خلاصه نمیشه

صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345

برچسب برای این موضوع