بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 39 از مجموع 39

موضوع: مراحل انجام پذیرش غیر حضوری پذیرفته شدگان فراگیر ۹۱ کلیه مقاطع ورودی نیمسال دوم ۹۲-۹۱ پیام نور

Nimak2012 آواتار ها
    • 88

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    Payam Noor University of Tehran
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    English Language and Literature
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط sudi_65 نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستان من مشکلی داره میگه مدارک را ارسال کردم اما ظاهرا ازش تاییدیه تحصیلی پستی میخواد

این جریانش چیه؟

الان باید چیکار کنه؟

جريان بعبارتي همون رسيد تاييد تحصيلي هستش كه شما تشريف ميبرين پست منطقتون و يك كپي از گواي موقت اتمام تحصيلات پيش دانشگاهي رو همراهتون مي برين اونجا 2 تا پاكت بهتون مي دن و و يه 100 تومن كه بايد بذارين تو پاكت و ارسال كنين مراحل رو طبق عكسي كه توي هر اداره پستي هست انجام بدين و 8000 تومان هم بپردازين يه رسيد به شما مي ده پست اون رسيد همين رسيديه كه بايد آپلود كنين

موفق باشين

Nimak2012 آواتار ها
    • 88

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    Payam Noor University of Tehran
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    English Language and Literature
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط emotionalgir نمایش پست ها
    سلام.کلا امید داشته باشیم به پیام نور؟ شما میدونید کی باید واسه ثبت نام بریم دانشگا؟ صب زنگ زدم آموزش جوابگو نبودند:(
    زمانبندي ثبت نام و تشكيل پرونده حضوري به طور كلي از 16 فروردين 92 هستش تا 31 ارديبهشت 92 اما در جزء بايد سايت دانشگاه مركز/واحدتون برين تا مطابق با جدول زمان بندي اي كه بر اساس حرف اول نام خانوادگي پذيرفته شدگان اعلام ميشه اقدام بفرمايين

• 108

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

با سلام شما بایستی به صورت اینترتی از طریق سایت سیستم جامع گلستان اقدام به ثبت نام کنید و در شهریور ماه با توجه به تاریخ مشخص شده در مرکز قبولی برای انتخاب واحد و تکمیل پرونده ثبت نامی اقدام کنید.

• 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

با سلام خدمت کاربران محترم من کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی قبول شدم همه کارها رو هم بردم کافی نت نزدیک دانشگاه برام انجام داد حتی ثبت نام حضوری هم در دانشگاه انجام دادم و مهمتر از همه انتخاب واحدم انجام دادم شما هم همین کارو بکنید به یک کافی نت مراجعه کنید مطمئن تره. امیدوارم همهتون موفق باشید.

• 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    شغل , تخصص
    طراح
    رشته تحصیلی
    آی تی
    راه های ارتباطی

والا منم موندم چطوریه که بعد از گذشت 72 ساعت هنوز هم نمی تونم با شماره دانشجویی و شماره شناسنامه و کد ملی وارد بشم و هنوز باید با همون یوزر u912 , ... وارد بشم !!

تمام اطلاعات هم کامله و رسید ارزش تحصیلی و ... هم اسکن شده گذاشته شده !!

خیلی جالبه که این سیستم گلستان یه گزینه توش وجود نداره که نشون بده اصلا این اطلاعات تایید شده یا نه !!‌!

من تعجب میکنم از دوستانی که در سال 2013 که مادربزرگ ها هم کار با اینترنت رو بلدن هی اصرار میکنن که به کافی نت ها بریم و مرورگر عوض کنیم !!! و متاسفم از اینکه چنین سیستم پر از نقصی قبل از برطرف شدنه باگ هاش تایید شده و مورده استفاده اونم در ثبت نام اولیه قرار گرفته !!!

اینطور که پیداست در نهایت باید ثبت نام حضوری انجام بدیم و این اینترنت و غیرحضوری و رسید ارزش تحصیلی 8000 تومنی همش کشک بود حداقل برای ما !!

• 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام - من امسال ارشد اموزش محيط زيست قبول شدم . ورودي مهر 92 . اينطور كه فهميدم بايد تا 14 شهريور صبر كنيم و 14 - 18 شهريور ثبت نام كنيم . ضمنا شماره داوطلبي من فقط 6 شماره س در حالي كه انگار بايد 7 شماره باشه . نمي دونم چطور بايد وارد سيستم بشم :(

• 3

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام
    برای ورود به سیستم گلستان نیاز به (شناسه كاربري: شماره داوطلبيu912 ) هست که ما اصلا شماره داوطلبی نداریم.باید چیکار کرد. از امروز ثبت نام قبول شده های بدون آزمون شروع شده ولی سایت گلستان برای ورودش راه اشتباهی پیشنهاد داده.

• 3

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezaz نمایش پست ها
    سلام
    برای ورود به سیستم گلستان نیاز به (شناسه كاربري: شماره داوطلبيu912 ) هست که ما اصلا شماره داوطلبی نداریم.باید چیکار کرد. از امروز ثبت نام قبول شده های بدون آزمون شروع شده ولی سایت گلستان برای ورودش راه اشتباهی پیشنهاد داده.

الان سایت گلستان اطلاعیه زد که متعاقبا اعلام خواهد شد.

• 3

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidrezaz نمایش پست ها
    الان سایت گلستان اطلاعیه زد که متعاقبا اعلام خواهد شد.

روش رو اعلام کرد شماره ملیb912 واسه شناسه و کد ملی هم واسه گذر واژه ولی باز هم خطا میده . خدایا کمک کن

صفحه 4 از 4 اولیناولین ... 234

برچسب برای این موضوع