بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: پاسخ فردوسی پور به اتهامات قلعه نويی؛ مردم می فهمند چه كسی مافيا دارد

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

filish پاسخ فردوسی پور به اتهامات قلعه نويی؛ مردم می فهمند چه كسی مافيا دارد

تهیه کننده و مجری برنامه 90 گفت: «عملکرد چهارده ساله برنامه 90 کاملا مشخص است و این مردم هستند که به این برنامه جایگاه داده‌اند نه اشخاص.»

جام نیوز:امیر قلعه نویی پس از اتفاقاتی که پیرامون تیمش رخ داد در کنفرانس خبری دیدار با راه آهن به شدت علیه عادل فردوسی پور جبهه گرفت و به دنبال انتقادات تند او، هواداران استقلال هم در روز دیدار با راه آهن علیه این مجری پرطرفدار شعارهای تندی دادند و وی را متهم به دلالی کردند.

پس از این اتفاقات عادل فردوسی پور در برنامه دوشنبه شب 90 این اظهارات و شعارهای هواداران را به تصویر کشید و پس از آن گفت: «این اتفاقات سرشار از تهمت و افتراست. تا دیروز اجنبی پرست بودیم و حالا خیانتکار و دلال و .. هم شدیم. برنامه 90، 14 سال است که روی آنتن می رود و مردم بهترین قاضی برای این برنامه هستند.»

عادل فردوسی پور ادامه داد: «اگر برنامه 90 این جایگاه را دارد به خاطر این است که مردم این جایگاه را به آن داده اند نه اشخاص. این آقایان هم نمی توانند با این حاشیه سازی ها و تهمت زدن ها برنامه ما را از مسیرش خارج کنند. کسانی که فکر می کنند با این کارها می توانند برنامه 90 را از مسیرش خارج کنند سخت در اشتباه هستند.»

فردوسی پور خاطرنشان کرد: «این تهمت ها و افتراها هیچ تاثیری در روند برنامه ما نخواهد داشت و مردم مطئن باشند تا زمانی که هستیم اتفاقات را بازتاب خواهیم داد. من نه آدم کسی هستم و نه کسی آدم من است. برنامه 90 مستقل است و کارش را با همین روند ادامه خواهد داد. مطمئنا پخش حقایق به ضرر اینهاست و به همین خاطر این مسائل را مطرح می کنند.»

تهیه کننده و مجری برنامه 90 در پایان با تاکید بر اینکه مردم بهترین قاضی هستند و آنها به 90 جایگاه خواهند داد گفت: «آقایان به جای توهین کردن و تهمت زدن صورت مسئله را پاک نکنند و اجازه بدهند مردم در مورد برنامه 90 قضاوت کنند.»

منبع:jamnews.ir

زندگی تفسیر سه کلمه است : خندیدن .... بخشیدن .... و فراموش کردن

.... پس.... بخند .... ببخش .... و فراموش کن

یکی مثل خودت
    • n/a

ببین اگه پرسوپولیس یها هم درباره عادل اینجوری حرف زده بودن بازم مطلبش رو سند میکردی؟
    نه خدایی؟

ولی من بعنوان یه استقلالی باید بگم درست نبود قلعه نویی اونجوری حرف بزنه
    یه جورایی ضایع بود باید خیلی با شخصیت میومد از کارش دفاع میکرد و دلایلش رو میگفت اما باید توجه کرد که مربیان لیگ برتری واقعا تحت فشار و استرس بالایی قرار دارن بخصوص مربیان تیمهای بزرگی مثل استقلال و پرسپولیس و بعضی وقتها این خبرنگارهای روزنامه های زرد هم از این وضعیتها سوء استفاده میکنن و دنبال جنجال و حاشیه هستن که بفروش بنویسن بخاطر همین سوالاها رو تو جایگاه خودش نمیپرسن و یک سری از این دست اتفاقات رو دامن میزنن خلاصه اینکه هیزم بیار معرکه میشن

saharnaz_71 آواتار ها
    • 735

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

دلم سوخت برای عادله بیچاره چقدر مظلومو ناراحتو دپرس شده بود دیشب

قلعه نویی ما استقلالی هارو برد زیره سوال

لیدر میخره واه واه واه

اشکال ندره بهش میگم حواسشو جمع کنه و اخرین بارش باشه!!!!!!!!

برچسب برای این موضوع