بالا
 تعرفه تبلیغات

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا شما موافقید که نمره ی ردی در معدل کل تاثیر داده شود

رأی دهندگان
71. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • شدیدا مخالفم

68 95.77%
  • مخالفم

3 4.23%
  • موافقم

0 0%
  • برایم مهم نیست

0 0%

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 47 از مجموع 47

موضوع: اعتراض ما دانشجویان به تاثیر دادن نمره ردی در معدل کل

• 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    فریمان
    راه های ارتباطی

چرا باید بین یک دانشجوی ورودی 87 با 86 فرق گذاشت در حالی که مدرک هممون مثل هم ارزش سنجی میشه، من وقتی هنوز تازه وارد دانشگاه شده بودم مسئولین بی اطلاعمون بهم گفتن که فقط نمره ی قبولی تاثیر داده میشه ولی حالا که دارم فارغ التحصیل یشم میبینم که باید قید اون معدلی که فک میکردمو بزنم.
    اگه امکانش هست توی مرکز خودتون یک شکواییه تنظیم کنین واز بچه ها امضا بگیرین واقدام کنید اگه این کارو کردید یه میل به من برنید تا ماهم توی مرکزمون همزمان این کارو بکنیم مرسی
    moriettod@gmail.com

• 3

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

گویا کار از این حرفها گذشته......

zangian آواتار ها
    • 13

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

تو رو خدا یکی کاری بکنید

من انقدر غصه خوردم دارم میمیرم همش 40 صدم میخوام تا معدلم به 14 برسه اگه این قضیه برای من بدبخت هم بود همه چی حل میشد

من ورودی 87 هستم ای خدااااااااااااااااااااااا ااااااا

• 14

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام من ورودی 87 رشته آی تی هستم و فقط یک درس تو کل دوران تحصیل افتادم آن هم که معدلمو محو کرد!

درسته منم موافق حذف نمرات رد شده هستم ولی این اعتراضا همش بیهودست و فایده ای نداره چون کسی به حرفه ماها گوش نمیده

همین ترم تو یه درس مثه الکترونیک دیجیتال که سوال 22 هر دو گزینه ب و دال یکی بود و یا تو درس منهدسی آی تی 2 سوال 20 که جوابش چه تو کتاب و چه تو نمونه سوالای قبلی ب بود و غلط زدن کلیدو و ماهم اعتراض کردیم احدی به حرفه ما تره هم خورد نمیکنه شما توقع دارین بیان همچین بخش نامه ای رو لغو کنن!!!!
    من که میگم غیره ممکنه!!!!!!!!

zangian آواتار ها
    • 13

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

بچه ها این متن یه نامه ای که یه نفر تنظیم کرده شما هم میتونید رونوشت بردارید و بدید به دانشگاهتون

((بسم الله الرحمن الرحیم))
    ریاست محترم دانشگاه پیام نور، جناب آقای دکتر زیاریسلام علیکم؛با درود و صلوات به روح بلند و ملکوتی شهدا و امام شهدا و آرزوی سلامتی و طول عمر برای رهبری اندیشمند و فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله) و توفیق روزافزون همه خدمتگزاران صدیق به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.ضمن عرض خسته نباشید محضر حضرتعالی به استحضار میرساند در پی مصوبه 97 شورای دانشگاه مبنی بر تأثیر دروس ردی بر معدل کل که برای فارغ التحصیلان ورودی 87 و بعداز آن قابل اجرا میباشد بسیاری از دانشجویان این دانشگاه با مشکلات عدیده ای مواجه شده و خواهند شدکه درد و دل بسیاری از این عزیزان بصورت کاملا شفاف و صمیمی در ادامه از نظرتان خواهد گذشت.از آنجا که در دانشگاه پیام نور حجم کتابهای معرفی شده جهت امتحانات بسیار بیشتر از سایر دانشگاههاست، عموما سطح نمرات دانشجویان نیز به مراتب پایین تر از دانشگاههای دیگر است لذا این مصوبه به شدت موجبات دلسردی دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه پیام نور را فراهم آورده و بعضا شاهد انصراف این عزیزان از ادامه تحصیل بوده ایم.با توجه به اینکه امروزه معدل دانشگاهی یکی از مولفه های آزمون های استخدامی و ادامه تحصیل به مدارج بالاتر بوده چرا با آینده ما دانشجویان به این راحتی بازی میشود؟ آیا واقعا به نظر شما این انصاف است که دانشجویان از لحاظ روحی و روانی همیشه در استرس و اظطراب بوده و دچار افسردگی و دیگر مشکلات عدیده گردند؟چرا این قانون باید آینده دانشجویی را که با همه کمی و کاستی ها و شرایط سخت تحصیل در دانشگاه پیام نور دست و پنجه نرم میکند تحت تاثیر خود قرار دهد؟اصلا از لحاظ روند سیستماتیک معدل گیری چه لزومی دارد که یک درس دوبار در روند معدل گیری محاسبه شود؟! مگر نمره قبولی ملاک عمل نیست؟ چرا نمره پایین تر را هم مجددا در معدل کل لحاظ میکنید؟ آیا این مسئله توجیه پذیر است؟؟؟تصویب چنین مصوبه ای در دولت عدالت محور خود بازگوکننده بی عدالتی نسبت به قشر عظیمی از دانشجویان و آینده سازان این مرز و بوم نیست؟چرا این مسئله برای دانشجویان قبل از ورودی 87 اعمال نمیشد و دروس ردی آنها در معدل کل محاسبه نمیشد؟مگر چندسالی که نمرات ردی در معدل محاسبه نمیشد چه اشکالی پیش آمد که تصمیم آقایان در شورای دانشگاه بر اعمال نمره ردی علاوه بر لحاظ نمره قبولی همان درس در معدل کل شد؟ که نتیجه اش جز کاهش معدل دانشجو و بی عدالتی چیز دیگری نیست.با توجه به اینکه بسیاری از دانشجویان ورودی 87 دانشگاه پیام نور و بعداز آن تازه در ابتدای فارغ التحصیلی از رشته های دانشگاهی خود هستند هنوز هم میتوان انتظار استمداد و لغو مصوبه مذکور از جانب شما مقام مسؤل و دیگر مسؤلین امر را داشت. لذا ما جمعی از دانشجویان پیام نور که در گذشته هم درخواست خود را بصورت مکرر اعلام داشتیم خواستار لغو هرچه سریعتر این مصوبه و بازگشت به حالت عادلانه و عاقلانه قبلی هستیم.(در خواست های مراکز و واحدهای سراسر کشور با امضای دانشجویان جهت لغو مصوبه 97 دانشگاه پیام نور، علاوه بر گذشته، فی الحال به پیوست و برخی در روزهای آتی ارسال میگردد)
    جمع کثیری از دانشجویان پیام نور

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط zangian نمایش پست ها
    بچه ها این متن یه نامه ای که یه نفر تنظیم کرده شما هم میتونید رونوشت بردارید و بدید به دانشگاهتون

((بسم الله الرحمن الرحیم))
    ریاست محترم دانشگاه پیام نور، جناب آقای دکتر زیاریسلام علیکم؛با درود و صلوات به روح بلند و ملکوتی شهدا و امام شهدا و آرزوی سلامتی و طول عمر برای رهبری اندیشمند و فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله) و توفیق روزافزون همه خدمتگزاران صدیق به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران.ضمن عرض خسته نباشید محضر حضرتعالی به استحضار میرساند در پی مصوبه 97 شورای دانشگاه مبنی بر تأثیر دروس ردی بر معدل کل که برای فارغ التحصیلان ورودی 87 و بعداز آن قابل اجرا میباشد بسیاری از دانشجویان این دانشگاه با مشکلات عدیده ای مواجه شده و خواهند شدکه درد و دل بسیاری از این عزیزان بصورت کاملا شفاف و صمیمی در ادامه از نظرتان خواهد گذشت.از آنجا که در دانشگاه پیام نور حجم کتابهای معرفی شده جهت امتحانات بسیار بیشتر از سایر دانشگاههاست، عموما سطح نمرات دانشجویان نیز به مراتب پایین تر از دانشگاههای دیگر است لذا این مصوبه به شدت موجبات دلسردی دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه پیام نور را فراهم آورده و بعضا شاهد انصراف این عزیزان از ادامه تحصیل بوده ایم.با توجه به اینکه امروزه معدل دانشگاهی یکی از مولفه های آزمون های استخدامی و ادامه تحصیل به مدارج بالاتر بوده چرا با آینده ما دانشجویان به این راحتی بازی میشود؟ آیا واقعا به نظر شما این انصاف است که دانشجویان از لحاظ روحی و روانی همیشه در استرس و اظطراب بوده و دچار افسردگی و دیگر مشکلات عدیده گردند؟چرا این قانون باید آینده دانشجویی را که با همه کمی و کاستی ها و شرایط سخت تحصیل در دانشگاه پیام نور دست و پنجه نرم میکند تحت تاثیر خود قرار دهد؟اصلا از لحاظ روند سیستماتیک معدل گیری چه لزومی دارد که یک درس دوبار در روند معدل گیری محاسبه شود؟! مگر نمره قبولی ملاک عمل نیست؟ چرا نمره پایین تر را هم مجددا در معدل کل لحاظ میکنید؟ آیا این مسئله توجیه پذیر است؟؟؟تصویب چنین مصوبه ای در دولت عدالت محور خود بازگوکننده بی عدالتی نسبت به قشر عظیمی از دانشجویان و آینده سازان این مرز و بوم نیست؟چرا این مسئله برای دانشجویان قبل از ورودی 87 اعمال نمیشد و دروس ردی آنها در معدل کل محاسبه نمیشد؟مگر چندسالی که نمرات ردی در معدل محاسبه نمیشد چه اشکالی پیش آمد که تصمیم آقایان در شورای دانشگاه بر اعمال نمره ردی علاوه بر لحاظ نمره قبولی همان درس در معدل کل شد؟ که نتیجه اش جز کاهش معدل دانشجو و بی عدالتی چیز دیگری نیست.با توجه به اینکه بسیاری از دانشجویان ورودی 87 دانشگاه پیام نور و بعداز آن تازه در ابتدای فارغ التحصیلی از رشته های دانشگاهی خود هستند هنوز هم میتوان انتظار استمداد و لغو مصوبه مذکور از جانب شما مقام مسؤل و دیگر مسؤلین امر را داشت. لذا ما جمعی از دانشجویان پیام نور که در گذشته هم درخواست خود را بصورت مکرر اعلام داشتیم خواستار لغو هرچه سریعتر این مصوبه و بازگشت به حالت عادلانه و عاقلانه قبلی هستیم.(در خواست های مراکز و واحدهای سراسر کشور با امضای دانشجویان جهت لغو مصوبه 97 دانشگاه پیام نور، علاوه بر گذشته، فی الحال به پیوست و برخی در روزهای آتی ارسال میگردد)
    جمع کثیری از دانشجویان پیام نور
    با سلام نامه خوبب و کاملی هست دوست گرامی ...ولی به کجا باید ارسال کنیم؟؟؟

روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

zangian آواتار ها
    • 13

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

خوب معلومه همه بچه های پیام نور هر مرکز زیرشو امضا کنن با اسمشون و بدن به آموزش همون مرکز یا اینکه یه نفر خودش به آدرس پیام نور مرکزی بفرسته

صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345

برچسب برای این موضوع