بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد حسابداری پیام نور واحد شهر ری

• 1

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    مشهد
    شغل , تخصص
    حسابرس
    رشته تحصیلی
    حسابداری
    راه های ارتباطی

پیش فرض تکمیل ظرفیت کنکور سراسری کارشناسی ارشد حسابداری پیام نور واحد شهر ری

سلام.بنده در کنکور ارشد سراسری امسال رتبه ام730 شد و تو غیر انتفاعی کار قزوین قبول شدم الان تو تکمیل ظرفیت, دانشگاه پیام نور مرکزتهران-واحد شهر ری تعداد 8 نفر دانشجو پذیرش میکنه وبه احتمال زیاد با این رتبه میشه قبول شد . من کارشناسیمو از دانشگاه فنی و حرفه ای تو تهران گرفتم و شغلم حسابرسی تو یکی از موسسات حسابرسی تهرانه و با شرایط دانشگاه های پیام نور و سطح کیفی انها آشنا نیستم .به نظر شما ارزششو داره که من قید غیر انتفاعی کار رو بزنم و بیام پیام نور شهر ری ,آیا دانشگاه پیام نور شهر ری سطحش خوبه ؟آیا برای رفتن به مقطع بالاتر مشکلی ایجاد نمیشه؟ایا مدرک دانشگاه پیام نور تهران-واحد شهر ری معتبره؟ به نظر شما مدرک غیر انتفاعی معتبر تره یا دانشگاه پیام نور تهران؟آیا میشه تو دانشگاه پیام نور تدریس کرد یا هیات علمی شد؟ آیا دانشگاه پیام نور تسهیلاتی مثل وام شهریه داره؟

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط 891011948 نمایش پست ها
    سلام.بنده در کنکور ارشد سراسری امسال رتبه ام730 شد و تو غیر انتفاعی کار قزوین قبول شدم الان تو تکمیل ظرفیت, دانشگاه پیام نور مرکزتهران-واحد شهر ری تعداد 8 نفر دانشجو پذیرش میکنه وبه احتمال زیاد با این رتبه میشه قبول شد . من کارشناسیمو از دانشگاه فنی و حرفه ای تو تهران گرفتم و شغلم حسابرسی تو یکی از موسسات حسابرسی تهرانه و با شرایط دانشگاه های پیام نور و سطح کیفی انها آشنا نیستم .به نظر شما ارزششو داره که من قید غیر انتفاعی کار رو بزنم و بیام پیام نور شهر ری ,آیا دانشگاه پیام نور شهر ری سطحش خوبه ؟آیا برای رفتن به مقطع بالاتر مشکلی ایجاد نمیشه؟ایا مدرک دانشگاه پیام نور تهران-واحد شهر ری معتبره؟ به نظر شما مدرک غیر انتفاعی معتبر تره یا دانشگاه پیام نور تهران؟آیا میشه تو دانشگاه پیام نور تدریس کرد یا هیات علمی شد؟ آیا دانشگاه پیام نور تسهیلاتی مثل وام شهریه داره؟

با سلام

به نظره من با توجه به سختی و مشکلات پیام نور و شغل شما ارزش ندارد بیایید به پیام نور و همون جایی که هستید و تحصیل می کند سفت بچسبید

موفق باشیذ
    روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

برچسب برای این موضوع