بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 از مجموع 15

موضوع: من هر روز از اينجا رد ميشم (عكس - مشهد مقدس سه شنبه06/07/89) شما جاي من باشين چي ميگين ؟؟

محمد گل آواتار ها
    • 9

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام اميدجان - من از وقتي فهميدم كه در مشهد زندگي مي كني بهت غبطه خوردم حالا ميخواهي مشهدي باشي يا نباشي اين عكسي هم كه فرستادي بيشتر جيگر منو آتيش زدي و دلتنگ آقا شدم .
    همينقدر كه امام هشتم (ع) طلبيدنت و به هر صورت در مشهد زندگي مي كني خدارو شاكر باش ..
    اميد هر وقت رفتي حرم منو از ياد نبر يعني براي همه دعا كن منجمله من گنه كار
    در ضمن اين اخراجي يعني چي ؟

اميد 14* آواتار ها
    • 47

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    كشور جمهوري اسلامي ايران
    شغل , تخصص
    accountant assets
    رشته تحصیلی
    انشاءالله ارشد حسابداري يا مديريت...
    راه های ارتباطی

سلام محمد جان - عزيز دلمي - خيلي بزرگواري با تمام احترامات (os)

محمد جان يادت باشه از كسي دفاع نكني و بذاري هر كسي هر كاري ميخواد بكنه بكنه ؛؛ و اگه ديدي دارن هر گويش و لهجه ايو به سخره ميگيرن و به مردم يه شهر بي حرمتي ميكنن اصلاً دفاع نكني تا به سرنوشت اميد 14 گرفتار نشي ......(اخراج)
    بنده خدا از گل كمتر تو باشگاه به كسي نگفته بود
    اگه اميد به كسي بي احترامي كرده و هر كسي ازش ناراحت ِ بياد بگه من بهش ميگم....
    بگذريم .................
    محمد گلم (واقعاً گل ) ميدوني من مشهدي نيستم و واسه دانشگام و از همه مهمتر شغلي كه از صدقه سري آقا امام هشتم (ع) دارم ؛ مدتيه در اين شهر هستم وكل رفاهيات و همه چيزمو مديون آقا امام هشتم (ع) و آقا جواد الائمه (ع) و حضرت ابالفضل العباس (ع) هستم .
    دوستان خوبم ؛؛ سعادت نصيبم شد و روز شهادت آقا امام جعفر صادق (ع) رفتم حرم مطهر امام هشتم (ع)
    براي همه دوستاني كه التماس دعا داشتن ( من روسيام )حتي ساكنين مشهد عرض سلام و تسليت و برآورده شدن حاجاتشونو داشتم منجمله : تانيا - اعظم - يه دوست - sevenstar - assal66 - ياشار - ياسر و .....و كل بروبچ باشگاه
    محمد تو مسابقات كاراته دانشجوئي منتظرتم .......
    با احترام فراوان حضور تمامي دوستان باشگاه پيام نور os
    بيان اين كلمه اُس در ورزش كاراته احترام به حاضرين - داور - استاد - حريف و .... است .

• 7

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

ما خانه به دوشان غم سیلاب نداریم...

السلام علیک یا علی ابن موسی الرضا

مژگان آواتار ها
    • 14,355

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط asssal66 نمایش پست ها
    خب به ما چه ؟؟؟؟

من همچنان بی امضاء

مژگان آواتار ها
    • 14,355

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط اميد 14* نمایش پست ها
    سلام محمد جان - عزيز دلمي - خيلي بزرگواري با تمام احترامات (os)

محمد جان يادت باشه از كسي دفاع نكني و بذاري هر كسي هر كاري ميخواد بكنه بكنه ؛؛ و اگه ديدي دارن هر گويش و لهجه ايو به سخره ميگيرن و به مردم يه شهر بي حرمتي ميكنن اصلاً دفاع نكني تا به سرنوشت اميد 14 گرفتار نشي ......(اخراج)
    بنده خدا از گل كمتر تو باشگاه به كسي نگفته بود
    اگه اميد به كسي بي احترامي كرده و هر كسي ازش ناراحت ِ بياد بگه من بهش ميگم....
    بگذريم .................
    محمد گلم (واقعاً گل ) ميدوني من مشهدي نيستم و واسه دانشگام و از همه مهمتر شغلي كه از صدقه سري آقا امام هشتم (ع) دارم ؛ مدتيه در اين شهر هستم وكل رفاهيات و همه چيزمو مديون آقا امام هشتم (ع) و آقا جواد الائمه (ع) و حضرت ابالفضل العباس (ع) هستم .
    دوستان خوبم ؛؛ سعادت نصيبم شد و روز شهادت آقا امام جعفر صادق (ع) رفتم حرم مطهر امام هشتم (ع)
    براي همه دوستاني كه التماس دعا داشتن ( من روسيام )حتي ساكنين مشهد عرض سلام و تسليت و برآورده شدن حاجاتشونو داشتم منجمله : تانيا - اعظم - يه دوست - sevenstar - assal66 - ياشار - ياسر و .....و كل بروبچ باشگاه
    محمد تو مسابقات كاراته دانشجوئي منتظرتم .......
    با احترام فراوان حضور تمامي دوستان باشگاه پيام نور os
    بيان اين كلمه اُس در ورزش كاراته احترام به حاضرين - داور - استاد - حريف و .... است .
    شاید فکر می کنه از گل کمتر به کسی نگفته .برای من که مدام پیغام می فرستاد خدا وکیلی نمی بخشمت هر چی هم می گفت من اون پیغام هایی که باعث اذییتون شد رو پاک کردم مثل اینکه به خرجش نمی رفت بعد هم که به معاون بی احترامی کرده بود هنوز میگی از گل نازک تر نگفته...در هر صورت که فعلا جاش شخص دیگه ای هست !!!

من همچنان بی امضاء

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

برچسب برای این موضوع