بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: له کردن یک جوان فلسطینی توسط یک صهیونیست با ماشین+عکس

tania آواتار ها
    • 4,900

عنوان کاربری
    مدیر بازنشسته بخش حقوق و گفتگوی آزاد
    راه های ارتباطی

Icon423 له کردن یک جوان فلسطینی توسط یک صهیونیست با ماشین+عکس

با انتشار و پخش تصاویر زیر گرفتن و له کردن جوان فلسطینی توسط شهرک‌نشین صهیونیستی، جدیدترین جنایت وحشیانه صهیونیست‌ها در تاریخ رقم خورد.
    گفتنی است تصاویر منتشر شده به حادثه‌ای مربوط می‌شود که چند روز پیش در شهرک "کریات" در شهر الخلیل در کرانه باختری رود اردن رخ داد. در این تصاویر مشاهده می‌شود که یک شهرک‌نشین صهیونیست، با خودروی خود بر روی بدن یک جوان فلسطینی زخمی که روی زمین افتاده، می‌رود و با چندین بار عقب و جلو کردن خودرو، او را به طور کامل له می‌کند.
    ناگفته نماند، پیش از زیر گرفتن این جوان فلسطینی که "وسیم مسوده" نام دارد، سربازان صهیونیستی به طرف جوان فلسطینی شلیک کرده و شش گوله به وی زده بودند از همین رو او زخمی شده و بر روی زمین افتاده بود.

راننده یکبار از روی این فرد زخمی عبور می‌کند
    اما بازهم دنده عقب می‌گیرد و از این روی مجروح عبور می‌کند!

در همین راستا "أسامه مسوده" پدر این جوان فلسطینی در گفتگوی تلویزیونی با شبکه خبری الجزیره قطر، پس از انتقاد شدید از این رفتار وحشیانه و حیوانی صهیونیست‌ها، گفت: متأسفانه این جنایتکار صهیونیست پس از ارتکاب این جنایت، به هیچ وجه بازداشت نشده بلکه فقط به مدت چند دقیقه توسط نیروهای پلیس صهیونیستی مورد پرسجو و بازجویی قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: البته پس از اعتراض بسیار زیاد فلسطینیانی که صحنه را دیده بودند، نیروهای پلیس صهیونیستی به شهرک جنایتکار دستور دادند که چند سال از خانه بیرون نیاید و در واقع با ممنوع الخروج کردن وی از خانه، خواستند او را مجازات کنند!
    پدر این جوان فلسطینی بی‌گناه در پایان گفت: این تنها یک جنایت از هزاران هزار جنایتی است که شهرک نشینان صهیونیستی بر سر فلسطینیان آورده‌اند، از همین رو بنده به هیچ وجه کوتاه نخواهم آمد و برای مجازات این شهرک‌نشین جنایتکار هر کاری که لازم باشد می‌کنم و به هر دادگاهی در سراسر جهان که نیاز باشد، سر خواهم زد تا علیه وی شکایت کنم.

IU
    PNU

http://najvayemehrbani.blogfa.com/

مژگان آواتار ها
    • 14,355

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

واقعا متاسفم حالا فلسطینی واسرائیلی نداره همه انسانند واین رفتار از یه انسان در مقابل انسان دیگه واقعا غیر اخلاقی وحیوان صفتیه

من همچنان بی امضاء

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

واقعا اينا ادم نيستند ... از حيوان هم پستر هستند اين اسراييلي ها ظالم

روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

R@ha 69 آواتار ها
    • 1,085

عنوان کاربری
    مدیر بازنشسته باشگاه
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    مهندسی کامپیوتر
    راه های ارتباطی

پیش فرض .....

واقعا این یهودیها خدا نشناسن....امیدوارم امام زمان هرچه زودتر ظهور کنن و عدالت برقرار بشه.
    الهی آمین
    دوستان واقعی جواهراتی هستندگرانبها که به دست آوردنشان سخت است و نگه داشتنشان سخت تر.
    لطفا" در حفظ و نگه داری من کوشا باشید

NEGAHEFARDA آواتار ها
    • 605

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته بخش تخصصی ( IT )
    راه های ارتباطی

همین یهودی ها هستن که از همون اول : کشتن پیامبر و از بین بردن اسلام و ایین خدا رو در سر کار داشتن و اینها یاران و بچههای شیطان هستند !!!!!
    وحالا همین بچه شیطان ها هستند که متفکران آمریکای هستند !!!! و این دولت رو مدیریت می کنند !!!
    پس بدونید همه باهم متحد باشیم : بدونیم که یارانه و ...... هر کاری که داره میشه سخته من هم قبول دارم ولی نباید دین و شهدا رو تنها گذاشت !!! نباید ارزش ها رو رها کرد : چرا که بالاتر از مگ و مردن چیزی نیست پس اگه می خواهیم روزی بمیریم : برای دین و وطن خودمون بمیرم : واین جهاد اکبر است !!!!
    یا علی .

برچسب برای این موضوع