PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : می خواهم بهتر از جهانی قزاقستان باشم/ حمله به رکوردها در آمریکا

sunyboy
04-06-2015, 02:50 PM
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، رستمی که آبان ماه سال گذشته و در مسابقات جهانی قزاقستان، با حدنصاب مجموع ۳۹۱ کیلوگرم، برای دومین بار در دسته ۸۵  روی سکوی قهرمانی دنیا ایستاد، بعد از چهار ماه و نیم به کمپ تیم های ملی بازگشت تا قبل از آغاز رسمی اردوی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان در کنار بهداد سلیمی تمرینات خود را زیر نظر حسین توکلی از سر بگیرد.
رستمی که به گفته خودش در این مدت هرگز قدم به سالن وزنه برداری نگذاشته بود، درباره انگیزه هایش برای شروع دوباره تمرینات گفت: برخی بی‎توجهی‌ها باعث شده بود که دلسرد شوم و حتی تصمیم به کنار گذاشتن وزنه برداری بگیرم، اما لطف مردم انگیزه ها را در من زنده کرد. به همین خاطر هم تصمیم گرفتن قبل از شروع دور جدید تمرینات تیم ملی وزنه برداری به کمپ تیم های ملی بیایم.
رستمی با ابراز خوشحالی از شروع دوباره تمریناتش، درباره اهداف و برنامه‌هایش در سال جدید گفت: بدون شک تمام تمرکز من روی مسابقات جهانی آمریکا خواهد بود. من در مسابقات جهانی قزاقستان با شکستن رکورد ایران قهرمان شدم اما در آمریکا می‌خواهم برای دفاع از این عنوان به رکوردهای دنیا حمله کنم. من این توانایی را در خود می‎بینم و با این انگیزه هم تمرینات خودم را آغاز کرده ام. امیدوارم مسئولان هم توجه بیشتری به ما ورزشکاران داشته باشند تا با کمترین دغدغه فکری خودمان را برای افتخارآفرینی‎های بیشتر در عرصه بین‌المللی آماده کنیم.

http://pnu-club.com/imported/2015/02/30.gif