PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده می باشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمی کنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفاً راهنماییم کنید! پاک کردن مونیتور کامپیوتر!!!

tania
05-18-2011, 05:40 PM
سلام
مونیتور کامپیوترم صفحه تخت و پلاسمایی است. بنابراین همیشه برای پاک کردن آن از دستمال نمناک استفاده می کنم. اما از آنجاییکه بعضی لکه های چرب و چسبناک روی آن قرار دارد که نه با دستمال نمناک برطرف می شود و نه می توان از مواد شیمیایی مثل شیشه شور استفاده کرد. می خواستم بدونم برای برطرف کردن لکه های مونیتورهای پلاسمایی پاک کننده های ویژه ای وجود دارد؟:164:

مژگان
05-18-2011, 08:02 PM
سلام
مونیتور کامپیوترم صفحه تخت و پلاسمایی است. بنابراین همیشه برای پاک کردن آن از دستمال نمناک استفاده می کنم. اما از آنجاییکه بعضی لکه های چرب و چسبناک روی آن قرار دارد که نه با دستمال نمناک برطرف می شود و نه می توان از مواد شیمیایی مثل شیشه شور استفاده کرد. می خواستم بدونم برای برطرف کردن لکه های مونیتورهای پلاسمایی پاک کننده های ویژه ای وجود دارد؟:164:

آره عزیزم .البته من اسمش رو نمیدونم چون متاسفانه جلد دستمال ها نیست که بخوام از روش بخونم ولی دستمال مخصوص گرفتم هم برای لپ تاپم هم تی وی مون .شوشو معتقده به هیچ عنوان از دستمال معمولی استفاده نکنم !اینجا از خیابان سعدی گرفتم که منبع فروش لوازم صوتی ه فک کنم راحت پیدا می شه

k1ll3revil
05-25-2011, 02:09 AM
تمامی کسایی که لوازم الکترونیکی می فروشن مثل خازن و دی یود و اینها دارن
من چیزی که دارم اسمش هست
screen clean max
مال شرکت مکس به این ادرس max.co.ir
البته الان امتحان کردم سایتش بالا نیومد

saeidking
05-28-2011, 01:29 PM
من که هیچ وقت مانیتورم رو تمیز نمیکنم,برای این که بهتر ببینم به مرور زمان نورش رو بیشتر می کنم:39: