آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
نتایج جستجو - باشگاه دانشجویان پیام نور
لینک های مهم

سیستم گلستان پیام نور

جستجو:

برچسب: دن

جستجو: جستجو در 0.00 ثانیه انجام گرفته است.

1. زمان و نحوه انصراف از یه رشته

ارسال شده توسط apadana34, 02-07-2013 11:10 AM
    فراگیر, قانون, قبلی, قبول, من, مهلت, موقع, نمی, نام, نحوه, هم, همزمان, واحد, یه, یا, که, کی, اما, امسال, انتخاب, انصراف, اول, اینکه, بهمن, بهت, بخاطر, بشه, توی, تاریخ, ثبت, ثبت نام, جواب, جدید, خوام, دن, دوتا, دوش, دیگر, دیر, دانید, دادی, دارم, درد, درست, رشته, زمان, سوال, سر, شدم, طبق
    • پاسخ ها: 2
    • نمایش ها: 83
    آخرين ارسال: 02-08-2013 09:34 PM
    بوسیله apadana34  برو به آخرین پست
  2. یه سوال مهم و حیاتی در خصوص اجازه تح

ارسال شده توسط matin136, 01-10-2013 11:55 AM
    فراگیر, قم, من, منفی, مهم, مورد, می, نمره, چون, نور, نداشتن, نظر, هست, واحد, وجود, یه, کنم, کارشناسی, کردم, پیام, پیام نور, امسال, انتخاب, ای, ایا, اگه, اگر, اجازه, ازمون, استان, بهم, بیار, باید, باشه, تهران, ت, تحصیل, جواب, حیاتی, خودم, خودش, خصوص, دن, داره, داشتم, دراستان, راهی, رشته, زندگی, سوال
    • پاسخ ها: 7
    • نمایش ها: 229
    آخرين ارسال: 01-31-2013 12:36 AM
    بوسیله saeidking  برو به آخرین پست
  3. اگه زندگی سخت شده...

ارسال شده توسط یکی مثل خودت, 07-27-2012 01:28 AM
    00, 000, 5, bonus, ce, center, club, color, company, er, extra, hard, hat, hours, http, hx, images, jpg, life, pnu, stress, url, قسط, میتونی, نمی, نداری, نداری..., هات, که, کاری, پاداش, work, افتاده, امنيت, انجام, اینه, اگه, اضافه, بهترین, بدی, حقوق, خورده, دن, ديگه, زندگی, سخت, شده, شرکت, شغلي, عقب
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 183
    آخرين ارسال: 09-30-2012 12:28 AM
    بوسیله farzin hp  برو به آخرین پست

باشگاه:
    طنز و لطیفه

• پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 187
    آخرين ارسال: 12-08-2010 02:34 AM
    بوسیله Lorenzo  برو به آخرین پست
  4. دن مشكلات پیش‌پا‌افتاده‌ی كامپیوتر

ارسال شده توسط Borna66, 03-21-2009 10:13 PM
    كامپیوتر, مشكلات, دن
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 111
    آخرين ارسال: 03-21-2009 10:13 PM
    بوسیله Borna66  برو به آخرین پست
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری