بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 17

موضوع: گل محمدی: من و دايی جيك و پوك همديگر را می دانيم ؛ برنامه 90 بهترين برنامه تلويزيون و عادل مردمی ترين چهره است

javad jan آواتار ها
    • 19,067
    مدیر بخش

عنوان کاربری
    مدیر کل تالار فنی و مهندسی
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    کارشناس کنترل پروژه
    رشته تحصیلی
    مدیریت اجرایی
    راه های ارتباطی

توجه گل محمدی: من و دايی جيك و پوك همديگر را می دانيم ؛ برنامه 90 بهترين برنامه تلويزيون و عادل مردمی ترين چهره است

سرمربی تيم فوتبال پرسپوليس در گفتگويی خاطرات تلخ و شیرین فوتبالش را مرور می کند: «قبل از بازی در کنار روی کین ایستاده بودم و روی کین تا شانه های من بود. پیش خودم گفتم روی کین روی کین که می گویند این است؟!»

اطلسATLAS ( از القاب حضرت عباس به معنی بسیار شجاع )

javad jan آواتار ها
    • 19,067
    مدیر بخش

عنوان کاربری
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    کارشناس کنترل پروژه
    رشته تحصیلی
    مدیریت اجرایی
    راه های ارتباطی

خبرآنلاین:یحیی گل محمدی بازیکن محجوب و دوست داشتنی دهه های 70 و 80 که حالا بزرگترین چالش فوتبالش را آغاز کرده است. مربیگری در پرسپولیس. او از زمانی که آمده به پرسپولیس سامان داده اما مشکل از روزی شروع شده که تصمیم گرفته تا پرسپولیس را پالایش کند. جوانگرایی او با کنار گذاشتن مهدی مهدوی کیا به جنجال کشیده شد اما هم مهدی و هم او این قدر اهل تعامل هستند که کاری کنند تا پرسپولیس بعد از چند سال اقلا به فینال جام حذفی برسد و هوادارانش آسوده خاطر باشند از بدست آوردن سهمیه آسیایی.

javad jan آواتار ها
    • 19,067
    مدیر بخش

عنوان کاربری
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    کارشناس کنترل پروژه
    رشته تحصیلی
    مدیریت اجرایی
    راه های ارتباطی

علی دایی، این بازی رفت با راه آهن است. من سال قبلش در این تیم بودم و خاطرات خوبی داشتم و با دایی هم همکار بودیم. بازی را دو بر صفر بردیم. خاطرات سال های گذشته با دیدن این عکس برای من زنده شد. خیلی روزهای خوبی داشتم.علی دایی هم که نیازی به تعریف کردن ندارد. ما در بیشتر اردوهای تیم ملی با هم بودیم از همه چیز هم خبر داشتیم.

javad jan آواتار ها
    • 19,067
    مدیر بخش

عنوان کاربری
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    کارشناس کنترل پروژه
    رشته تحصیلی
    مدیریت اجرایی
    راه های ارتباطی

سال 75 است فکر می کنم. زمان استانکو.دومین قهرمانی من با پرسپولیس اما باور کنید یادم نمی آید که چطور سرم شکست و بانداژ شد. از این تیم الان بزیک با من کار می کند و مهدی هم که بازی می کند. عجب تیم خوبی داشتیم. ما خیلی راحت آن سال ها قهرمان می شدیم.

javad jan آواتار ها
    • 19,067
    مدیر بخش

عنوان کاربری
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    کارشناس کنترل پروژه
    رشته تحصیلی
    مدیریت اجرایی
    راه های ارتباطی

نساجی یکی از تیم های پر طرفدار کشور است. طرفدارهای تیفوسی عجیبی دارد. من در این تیم خاطرات خوبی داشتم. تیم خوبی هم در اختیارم بود اما به خاطر عدم امکانات نتوانستیم نتیجه بگیریم. در آن فصل چهارم شدیم و نتوانستیم از گروه خود بالا بیاییم. من تماشاچیان این تیم را دوست داشتم. آنها خیلی تیفوسی هستند و البته من را دوست دارند.

javad jan آواتار ها
    • 19,067
    مدیر بخش

عنوان کاربری
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    کارشناس کنترل پروژه
    رشته تحصیلی
    مدیریت اجرایی
    راه های ارتباطی

بلاژ. می توانم بگویم موقعی که داشت می رفت به پشتم زد و گفت از تو ممنونم. خیلی کمکم کردی. بعد از بازی با ایرلند رفتیم هتل بستان و دور هم جمع بودیم. از من راضی بود. مردی دوست داشتنی بود. من این را قبول ندارم که می گویند بلاژ یحیی را احیا کرد. من از فولاد خوزستان احیا شدم و بیشتر مدیون فولاد هستم. البته در سطح ملی خیلی پای من ایستاد و کمک زیادی به من کرد. من دو ماه مصدوم بودم ولی بلاژ پای من ایستاد و کمک کرد.

javad jan آواتار ها
    • 19,067
    مدیر بخش

عنوان کاربری
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    کارشناس کنترل پروژه
    رشته تحصیلی
    مدیریت اجرایی
    راه های ارتباطی

فکر می کنم جام اکو باشد در تهران. اصلا یادم نمی آید. من حافظه بلند مدتم زیاد خوب کار نمی کند. اینجا اولین بازی ملی ام را مقابل پاکستان انجام دادم. سال 71. در آن سال قهرمان جام اکو شدیم. این بازی ها شروع کار من در تیم ملی است. البته من حافظه بلند مدتم خیلی خوب کار نمی کند. باورتان نمی شود اما اصلا ذهنیت درستی درباره این عکس ندارم. امیدوارم جام را اشتباه نگفته باشم.

javad jan آواتار ها
    • 19,067
    مدیر بخش

عنوان کاربری
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    کارشناس کنترل پروژه
    رشته تحصیلی
    مدیریت اجرایی
    راه های ارتباطی

خیلی ها هنوز فراموش نکرده اند این صحنه ها را.هنوز هم مردم می پرسند. ما آن سال زحمات زیادی کشیدیم تا به جام جهانی برویم و می توانم بگویم که یکی از بهترین تیم های ملی بود. بعد از بازی احساس کردم همه چیز دارد روی سرم خراب می شود. توقع مردم چیز دیگری بود. ناخودآگاه گریه کردم. من تلخ ترین گل تاریخ ایران را زدم. ایرلندی ها 40 بازی بود که نباخته بودند. در بازی رفت دو تا علی کریمی نزد و یکی هم کریم باقری. بلاژ ایرلند را برای ما بزرگ کرده بود. قبل از بازی در کنار روی کین ایستاده بودم و روی کین تا شانه های من بود. پیش خودم گفتم روی کین روی کین که می گویند این است؟!

javad jan آواتار ها
    • 19,067
    مدیر بخش

عنوان کاربری
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    کارشناس کنترل پروژه
    رشته تحصیلی
    مدیریت اجرایی
    راه های ارتباطی

من اصلا بیلسا را ندیدم که این طور بنشیند. من کمر درد دارم و اذیت می شوم. نمی توانم 90 دقیقه سر پا بایستم. من کمر دردم زیاد است. ولی خداییش این قدر شلوغش می کنید اما من در تمام طول 90 دقیقه، دو دقیقه هم این طوری نمی ایستم. تازه می گویید هیتلر دو ساعت ایستاده سخنرانی می کرده. حتما من کمر دردم طوری است که نمی توانم مثل هیتلر دو ساعت سر پا بایستم.

javad jan آواتار ها
    • 19,067
    مدیر بخش

عنوان کاربری
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    کارشناس کنترل پروژه
    رشته تحصیلی
    مدیریت اجرایی
    راه های ارتباطی

از لحاظ شخصیتی آدم خوبی بود. گاهی اوقات دلم برایش تنگ می شود. فکر می کنم او شناخت خوبی از فوتبال ما نداشت. او دو هفته قبل از آغاز بازی های لیگ به ایران آمد از لحاظ فنی نتوانست کمکی کند اما از لحاظ شخصیتی آدم خوبی بود. در بحث تمرین دادن و مسائل فنی نمی توانست کمکی کند. امیدوارم هر کجا که هست موفق باشد. من فقط می خواستم به او کمک کنم اما فرصت اجازه نداد تا ژوزه در پرسپولیس بماند.

این صحبت ها قدیمی شده است. خود پروین هم همین حرف را زد و گفت اگر مربی باشم نمی گذارم کسی در کارم دخالت کند. این شرایط حرفه ای است و مربی باید اختیار تام داشته باشد. اگر یک مربی این اختیار را نداشته باشد نمی تواند در تیمش کار کند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع