آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
ازدواج عجیب دختر 30ساله وقتی شوهرمناسب پیدا نکرد
لینک های مهم

سیستم گلستان پیام نور
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: ازدواج عجیب دختر 30ساله وقتی شوهرمناسب پیدا نکرد

1. Top | #1

شماره عضویت
    92100
    عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.01
    محل تحصیل
    تهران
    شغل و حرفه
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    هنر

پیش فرض ازدواج عجیب دختر 30ساله وقتی شوهرمناسب پیدا نکرد

استاد زانیس

او که برای این جشن ازدواج عجیب خود در اینترنت تبلیغ کرده بود 1800 پیغام برایش فرستاده شده که خیلی از دختران ترشیده و شکست خورده هم کشوری اش با او ابراز همدردی کرده بودند./لازم به ذکر است که این جشن حدود 5675 دلار برای این دختر هزینه دارد.
    «چن وی یه» دختر 30 ساله تایوانی با برگزای مراسمی با شکوه و گرفتن عکس یادگاری و دعوت کردن حدود 30 نفر از دوستانش و اجاره تالار عروسی مراسم ازدواجش را جشن گرفت اما در این مراسم از داماد خبری نبود چون این دختر تایوانی تصمیم گرفته با خودش ازدواج کند!

به گزارش سایت بی باک چن وی گفته است: من فعلا علاقه ای به هیچ یک از مردهایی که در زندگیم با آنها آشنا شدم ندارم و احساس می کنم که ازدواج با آنها فشارهای روحی و اجتماعی زیادی بر من وارد می کند.

وی که کارمند می باشد بیان کرده که سن30 سالگی بهترین دوران زندگی من می باشد من در شغلم با تجربه هستم ولی تاکنون شریک زندگیم را پیدا نکرده ام، من چه کار باید می کردم؟

«چن وی یه» همچنین اظهار داشته است:من ضد ازدواج و مردها نیستم اما می خواستم اندیشه خود را به دیگران و این رسم تکراری و قدیمی برسانم!

او که برای این جشن ازدواج عجیب خود در اینترنت تبلیغ کرده بود 1800 پیغام برایش فرستاده شده که خیلی از دختران ترشیده و شکست خورده هم کشوری اش با او ابراز همدردی کرده بودند.

در تایوان به دلیل مشکلات اقتصادی سن ازدواج بالا رفته و این نوعی نگرانی برای دختران تایوانی می باشد چون برای ازدواج باید اول مشکلات مادی خود را حل کنند که این یعنی ازدواج در سنین بالا.

به گزارش روزنامه انگلیسی دیلی‌تلگراف، چن ویی که برای گذراندن ماه عسل به تنهایی به استرالیا سفر می کند گفت: مادرم اصرار کرد که من با یک مرد ازدواج کنم اما خودم به این فکر افتادم که با خودم ازدواج کنم!

اما او نمی تواند این ازدواج را به ثبت برساند پس باید مردی را برای این کار انتخاب کند و گفته که اگر مرد مناسب را بیابم حتما دوباره ازدواج خواهم کرد.

لازم به ذکر است که این جشن حدود 5675 دلار برای این دختر هزینه دارد.

عشق به خدا عشق به همه ی خوبی هاست

2. Top | #2

شماره عضویت
    67541
    عنوان کاربر
    سرپرست تالار اخبار ایران و جهان
    میانگین پست در روز
    0.49
    پست های وبلاگ
    10

چه کارا

3. Top | #3

شماره عضویت
    92100
    عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.01
    محل تحصیل
    تهران
    شغل و حرفه
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    هنر

کجاشُ دیدییییییییییییییییییی
    عشق به خدا عشق به همه ی خوبی هاست

4. Top | #4

شماره عضویت
    67541
    عنوان کاربر
    سرپرست تالار اخبار ایران و جهان
    میانگین پست در روز
    0.49
    پست های وبلاگ
    10

اینجوریشو دیگه ندیده بودیم

5. Top | #5

شماره عضویت
    66949
    عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.01
    محل تحصیل
    كشور جمهوري اسلامي ايران
    شغل و حرفه
    حسابدار
    رشته تحصیلی
    كارشناسي حسابداري

نقل قول نوشته اصلی توسط T@rane نمایش پست ها
    او که برای این جشن ازدواج عجیب خود در اینترنت تبلیغ کرده بود 1800 پیغام برایش فرستاده شده که خیلی از دختران ترشیده و شکست خورده هم کشوری اش با او ابراز همدردی کرده بودند./لازم به ذکر است که این جشن حدود 5675 دلار برای این دختر هزینه دارد.
    «چن وی یه» دختر 30 ساله تایوانی با برگزای مراسمی با شکوه و گرفتن عکس یادگاری و دعوت کردن حدود 30 نفر از دوستانش و اجاره تالار عروسی مراسم ازدواجش را جشن گرفت اما در این مراسم از داماد خبری نبود چون این دختر تایوانی تصمیم گرفته با خودش ازدواج کند!

به گزارش سایت بی باک چن وی گفته است: من فعلا علاقه ای به هیچ یک از مردهایی که در زندگیم با آنها آشنا شدم ندارم و احساس می کنم که ازدواج با آنها فشارهای روحی و اجتماعی زیادی بر من وارد می کند.

وی که کارمند می باشد بیان کرده که سن30 سالگی بهترین دوران زندگی من می باشد من در شغلم با تجربه هستم ولی تاکنون شریک زندگیم را پیدا نکرده ام، من چه کار باید می کردم؟

«چن وی یه» همچنین اظهار داشته است:من ضد ازدواج و مردها نیستم اما می خواستم اندیشه خود را به دیگران و این رسم تکراری و قدیمی برسانم!

او که برای این جشن ازدواج عجیب خود در اینترنت تبلیغ کرده بود 1800 پیغام برایش فرستاده شده که خیلی از دختران ترشیده و شکست خورده هم کشوری اش با او ابراز همدردی کرده بودند.

در تایوان به دلیل مشکلات اقتصادی سن ازدواج بالا رفته و این نوعی نگرانی برای دختران تایوانی می باشد چون برای ازدواج باید اول مشکلات مادی خود را حل کنند که این یعنی ازدواج در سنین بالا.

به گزارش روزنامه انگلیسی دیلی‌تلگراف، چن ویی که برای گذراندن ماه عسل به تنهایی به استرالیا سفر می کند گفت: مادرم اصرار کرد که من با یک مرد ازدواج کنم اما خودم به این فکر افتادم که با خودم ازدواج کنم!

اما او نمی تواند این ازدواج را به ثبت برساند پس باید مردی را برای این کار انتخاب کند و گفته که اگر مرد مناسب را بیابم حتما دوباره ازدواج خواهم کرد.

لازم به ذکر است که این جشن حدود 5675 دلار برای این دختر هزینه دارد.

اينم واسه توضيح بيشتر موضوع

6. Top | #6

شماره عضویت
    92100
    عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.01
    محل تحصیل
    تهران
    شغل و حرفه
    دانشجو