بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: سرقت شارژ تلفن همراه با تقليد صداي زنانه

fatemeh2011 آواتار ها
    • 2,472

عنوان کاربری
    مدیر بازنشسته تالار اخبار ایران و جهان
    راه های ارتباطی

New 2 سرقت شارژ تلفن همراه با تقليد صداي زنانه

حوادث : به گزارش ايسنا، سرهنگ گل صباحي، رييس پليس آگاهي استان تهران و البرز در تشريح اين خبر گفت: با شكايت تعدادي از شهروندان مبني بر اين ‌كه فردي با دادن وعده ارتباط پنهاني و دوستي اقدام به كلاهبرداري از آنان كرده است، رسيدگي به موضوع در دستور كار ماموران پليس قرار گرفت.

وي افزود: با توجه به حساسيت موضوع و ادامه کلاهبرداري از اين طريق، گروهي از افسران مجرب پليس آگاهي با جمع‌آوري اطلاعات اوليه و انجام تحقيقات نامحسوس و با توجه به اظهارات مالباختگان محل سكونت اين كلاهبردار را شناسايي كردند.

گل صباحي گفت: پس از شناسايي محل اختفاي متهم مأموران پليس آگاهي با تعقيب و مراقبت پس از اطمينان از حضور متهم در منزلش با هماهنگي مقام قضايي، در يك عمليات غافلگيرانه وي را دستگير کردند.

وي اظهارداشت: متهم دستگير شده در بازجويي‌هاي ماموران به جرم خود اعتراف کرده و در خصوص نحوه کلاهبرداري ‌ها اذعان كرد که پس از خريد خطوط تلفن همراه با اسامي جعلي و با تقليد صداي زنانه تقريبا مدت 4 ماه است روزانه با بيش از 150 نفر ارتباط تلفني برقرار كرده و با دادن وعده ارتباط پنهاني و دوستي با آنان در قبال دريافت شارژ تلفن همراه تاکنون روزانه مبلغي در حدود 20 تا 150 هزار تومان به اين شيوه كلاهبرداري كرده است.

گل صباحي خاطرنشان كرد: متهم شارژهاي دريافت شده را از طريق همسرش به دوستان و آشنايان مي‌فروخته و در بازرسي از منزل وي 30 خط تلفن نيز كشف و ضبط شد.

و چقــــــدر دیر می فهمیم که زندگــــــی همین روزهاییست که منتظــــر گذشتنش هســتیم.

amir26arak آواتار ها
    • 650

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    شغل , تخصص
    ازاد
    رشته تحصیلی
    Phalsaphy
    راه های ارتباطی

دلم براش سوخت بنده خدا برا تامین مخارج زندگیش چه کار میکردهدندشون نرم میخواستن شارژ براش نفرستن
    مال باختگان
    حساسیت موضوع
    دلم برا اونا هم که شارژ می فرستادن میسوزه تو بد شرایطی بودن
    اینجور افراد تو چت روما یاهو زیادن
    طرف 2 تومان شارژ فرستاده 5 تومان پول تمبر شکایتشو داده به جز پول کرایه و اینجور چیزا
    امیدوارم تونسته باشه شارژشو پس بگیره

اقاقی آواتار ها
    • 1,257

عنوان کاربری
    مدیر بازنشسته
    محل تحصیل
    یادش بخیر ...!
    راه های ارتباطی

من که موندم چی جور روشون شده برن شکایت کنن...!!!!

این موضوع اصلا از اساس یه جورایی مشکلداره؟!
    ♥در ﺑﮯ کراﻧﮧ زندﮔﮯ،جاﮰ ﮐﮧمن هستم ، ﮬﻤﮧ چیز کامل، ﺑﮯ نقص و عاﻟﮯ است و با این ﮬﻤﮧ، زند ﮔﮯ همواره در تغییر است ♥

برچسب برای این موضوع