آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
انتقادات و پيشنهادات بخش نمونه سوالات گرایش کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد پیام نور
لینک های مهم

سیستم گلستان پیام نور
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7

موضوع: انتقادات و پيشنهادات بخش نمونه سوالات گرایش کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد پیام نور

1. Top | #1

شماره عضویت
    1
    عنوان کاربر
    مدیریت کـــــــــل باشگاه
    میانگین پست در روز
    22.73
    محل تحصیل
    دنیای علوم و فناوری
    شغل و حرفه
    برنامه نویس - متخصص طراحی وب - سئو و بهینه سازی سایتها
    رشته تحصیلی
    مهندسی نرم افزار
    پست های وبلاگ
    84

Icon140 انتقادات و پيشنهادات بخش نمونه سوالات گرایش کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد پیام نور

استاد زانیس
    با سلام خدمت دوستان عزيز

اميدوارم هرجا هستيد خوش و سلامت باشيد.

در اين تاپيك شما كاربران عزيز مي توانيد هر گونه انتقاد و پيشنهادت و ايده و نظره خاصي در مورد مسايل مختلف بخش نمونه سوالات بخش گرایش کامپیوتر در مقطع کارشناسی ارشد پیام نور داريد مي توانيد بصورت عادلانه و با رعايت ادب و نزاكت آنرا مطرح كنيد.

مطمئنا در اسرع وقت به انتقادات و پيشنهادات و ايدها ي و نظرات شما عزيزان رسيدگي و در صورت امكان اجرا مي شود.

ما كادر مديرتي باشگاه هميشه منتظر به انتقادات و پيشنهادات و ايدها ي و نظرات مفيد و اثر بخش و سازنده ي شما عزيزان گرامي هستيم.و خواهيم بود.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

http://pnu-club.com/pnu.1239.html

2. Top | #2

شماره عضویت
    20340
    عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.02

با درود به شما نیکان
    در قسمت ليست كليه ي مجموعه نمونه سوالات گرایش کامپیوتر مقطع کارشناسی ارشد پیام نور ما که لیستی ندیدم!!

پس از کجا باید این لیست ببینم؟
    با سپاس از تلاشتان

3. Top | #3

شماره عضویت
    175114
    عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.00

سلام
    خسته نباشید،ازتون خواهش می کنم به درخواست بچه های علوم سیاسی هم توجه کنید و نمونه سوالات رشته مارو هم روی سایتتون قار بدین آخه ما همیشه برای نمونه سوالات هر ترممون دربه در هستیم و هیچ جا نمی تونیم نمونه سوالات و پاسخنامه هاشون رو پیدا کنیم حتی توی سایت شما هم نمونه سوالات همه رشته ها پیدا میشه غیر از ما البته جالبه نمونه سوالات ارشد رشته ی ما رو هست ولی برای بچه های کارشناسی علوم سیاسی سوالی قرار ندادین ازتون خاضعانه می خوام که سوالات رشته کارشناسی علوم سیاسی رو هم روی سایتتون بگذارید
    باتشکر
    بچه های علوم سیاسی

4. Top | #4

شماره عضویت
    336
    عنوان کاربر
    معاونت باشگاه
    میانگین پست در روز
    9.77
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل و حرفه
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب - مدیریت کل وب سایت و انجمن
    رشته تحصیلی
    ابر رشته ی مهندسي كامپيوتر + نرم افزار
    پست های وبلاگ
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط elya tarlan نمایش پست ها
    با درود به شما نیکان
    در قسمت ليست كليه ي مجموعه نمونه سوالات گرایش کامپیوتر مقطع کارشناسی ارشد پیام نور ما که لیستی ندیدم!!

پس از کجا باید این لیست ببینم؟
    با سپاس از تلاشتان
    با سلام

دوست گرامی حق با شماست ولی هنوز لیست در حال اماده سازی هست هر موقع درج شد اطلاع رسانی می شود
    موفق باشید

روزگار خوش

برای دانلود رایگان و نامحدود نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات پیام نور کارشناسی و کاردانی -نمونه سوالات پیام نور کارشناسی ارشد - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

========================

وب سايت تخصصي مهندسي كامپيوتر
    WWW.Computer-Eng.IR
    ========================
    هميشه خودت باش نه كسي ديگر
    !

5. Top | #5

شماره عضویت
    336
    عنوان کاربر
    معاونت باشگاه
    میانگین پست در روز
    9.77
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل و حرفه
    رشته تحصیلی
    پست های وبلاگ
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط ameeamee نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید،ازتون خواهش می کنم به درخواست بچه های علوم سیاسی هم توجه کنید و نمونه سوالات رشته مارو هم روی سایتتون قار بدین آخه ما همیشه برای نمونه سوالات هر ترممون دربه در هستیم و هیچ جا نمی تونیم نمونه سوالات و پاسخنامه هاشون رو پیدا کنیم حتی توی سایت شما هم نمونه سوالات همه رشته ها پیدا میشه غیر از ما البته جالبه نمونه سوالات ارشد رشته ی ما رو هست ولی برای بچه های کارشناسی علوم سیاسی سوالی قرار ندادین ازتون خاضعانه می خوام که سوالات رشته کارشناسی علوم سیاسی رو هم روی سایتتون بگذارید
    باتشکر
    بچه های علوم سیاسی
    با سلام

دوست گرامی به علت نایاب بودن نمونه سوالات مورد نظر شما خیلی ما تلاش خودمان را کردیم که بتونیم فراهم کنیم و حتما همین طور بوده و خواهد بود و اگر فراهم سازی شد حتما درج و اطلاع رسانی می شود.

متشکر از ارایه نظرتون و پیگیر هستیم همیشه
    موفق باشید

روزگار خوش

برای دانلود رایگان و نامحدود نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات پیام نور کارشناسی و کاردانی -نمونه سوالات پیام نور کارشناسی ارشد - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

========================

WWW.Computer-Eng.IR
    ========================
    !

6. Top | #6

شماره عضویت
    234976
    عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.00

سلام.من دنبال نمونه سوال معماری کامپیوتر پیشرفته نیمسال دوم 91-90 هستم.تو سایت نیست اگر هم هست پیدا نمیشه.سایتتون خیلی دنگ و فنگ داره!چرا نمیذارید تا دانشجوها راحت دانلود کنن!من خودم نمونه سوال دارم.اگه بخواین میفرستم.فقط خواهش میکنم اگه معماری رو دارید برام بفرستید . ایمیلم:
    javad_k31@yahoo.com

7. Top | #7

شماره عضویت
    336
    عنوان کاربر
    معاونت باشگاه
    میانگین پست در روز
    9.77
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل و حرفه
    رشته تحصیلی
    پست های وبلاگ
    29

نقل قول نوشته اصلی توسط javadhaha نمایش پست ها
    سلام.من دنبال نمونه سوال معماری کامپیوتر پیشرفته نیمسال دوم 91-90 هستم.تو سایت نیست اگر هم هست پیدا نمیشه.سایتتون خیلی دنگ و فنگ داره!چرا نمیذارید تا دانشجوها راحت دانلود کنن!من خودم نمونه سوال دارم.اگه بخواین میفرستم.فقط خواهش میکنم اگه معماری رو دارید برام بفرستید . ایمیلم:
    javad_k31@yahoo.com
    با سلام
    ممنون دوستان گرامی از لطفتان و ارایه نظرات وپیشنهادتان

در مورد سایت هم به نظره من در اشتباه هستید و سایت باشگاه و بخش نمونه سوالات در مقاطع مختلف و حتی در شته هاییش و حتی بخش تالار رشته ی درسی هم کاملا واضح و مشخص هست و اگر کاربر اندکی صبر و تامل داشته باشد خیلی راحت می تواند نمونه سوالات مدنظرش را پیدا و دریافت کند... ولی مشکل اینجا هست که بیشتر کاربران دوست دارن بدون زحمت و سریع به ان چیزی که مدنظرشون هست برسوند و در غیر این صورت اگر چیزی را می می خواهند بدست نیاورند همه چیز سایت را زیر سوال می برند در صورتی که این موارد ناشی از عدم توانایی و.... سایر موارد کاربران نشات می گیرد.

همانطور قبلا بارها گفته شده فراهم سازی و درح نمونه سوالات در مقاطع مختلف کار بسیار وقت و دشواری هست و همیشه سعی ما در درج همه نمونه سوالات فراهم شده می باشد و قطعا همین طور هست.. بنابراین نمونه سوالات درج شده تا به همین مقدار بوده که ما فراهم و اماده سازی و درج کمردیم و بازم هم دنبال فراهم سازی نمونه سوالات جدید و بیشتر هستیم و بازم حتما درج و اطلاع رسانی می شود در باشگاه و بخش مربوطه اش

روزگار خوش

به ادرس زیر مراجعه کنید

========================

WWW.Computer-Eng.IR
    ========================
    !