بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4

موضوع: ترفند کاهش هزینه های اس ام اس انگلیسی

مژگان آواتار ها
    • 14,355

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

Icon13 ترفند کاهش هزینه های اس ام اس انگلیسی

ترفند جدید برای کم کردن هزینه اس ام اس های انگلیسی در موبایل که هم اکنون می توانید این ترفند کاربردی و جالب را یاد بگیرید و استفاده کنید
    حتما اخبار گران شدن نرخ اس ام اس های فینگلیش ( مثلا : salam ) رو شنیدید ؟ طبق نرخ های جدید مخابرات , اس ام اس انگلیسی ( فینگلیش ) 24 تومن و اس ام اس فارسی 8 تومن می باشد .
    ظاهرا این کار برای حمایت از رسم الخط فارسی هست اما همه می دونیم که اس ام اس فارسی تقریبا 2 تا محسوب می شه برای یک متن کوتاه چون محدودیت 70 کاراکتر رو داره ! اما اس ام اس فینگلیش محدودیت 160 رو داره !!
    حال این سوال پیش می آید که مخابرات از کجا می فهمه اس ام اس فارسی هست و از کجا می فهمه اس ام اس انگلیسی یا همون فینگلیش !!؟؟
    ما در اینجا روش تشخیص اس ام اس فارسی از اس ام اس انگلیسی را در مخابرات و روش استفاده از ترفندی که مخابرات اس ام اس انگلیسی شما رو فارسی تشخیص بده بیان می کنیم !
    سیستم تشخیص اس ام اس های فارسی از انگلیسی مخابرات بسیار ضعیف عمل میکند . این سیستم به اول هر اس ام اس توجه می کند و اگر حرف اول اس ام اس فارسی باشد آن اس ام اس رو فارسی تشخیص می ده !!
    حالا شما برای فریب مخابرات کافیه یک کاراکتر فارسی در ابتدای اس ام اس خودتون بنویسید !! در ادامه متن فینگلیش اس ام اس را تایپ کنید به این شکل کل اس ام اس شما از طرف مخابرات به عنوان اس ام اس فارسی محسوب می شود و با هزینه نصف ارسال می گردد !
    نکته : فقط در این زمینه شما دارای محدودیت 70 کاراکتر می شوید ...
    توجه : اگر شما نمی توانید فارسی تایپ کنید می توانید کاراکتر فارسی را از اس ام اس های رسیده Copy و Paste کنید.

Silence آواتار ها
    • 498

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    شهرری
    شغل , تخصص
    درس خوندن
    رشته تحصیلی
    روانشناسی عمومی
    راه های ارتباطی

گوشی یکی از دوستانم فارسی نمیخونه و من مجبورم از این ترفند استفاده کنم
    ولی اگه بخوای به ایرانسل بفرستی باید قبل اعلام 20 کاراکتر حرفتو تموم کنی وگرنه نمیرسه !
    یعنی برای من این اتفاق میفته ! باید سه بار بفرستم که در اون صورت دو تاش میرسه ! دو بار بفرستم هیچ کدوم نمیرسه !

l3_rang آواتار ها
    • 179

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    مشهد
    شغل , تخصص
    بعدا مي گم
    رشته تحصیلی
    مهندسي كامپيوتر
    راه های ارتباطی

معمولا اسمس از همراه اول به ايرانسل نميشه به آسوني فرستاد مخصوصا با كاراكترهاي فارسي!

مژگان آواتار ها
    • 14,355

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

تا جایی که اطلاع دارم این خبر بیشتر برای همراه اول می تونه باشه.

من همچنان بی امضاء

برچسب برای این موضوع