بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 5 از 5 اولیناولین ... 345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 45 از مجموع 45

موضوع: جملات زيبا و جادویی روانشناسی

hasti-m آواتار ها
    • 473

عنوان کاربری
    مدیر سابق بخش معماری
    محل تحصیل
    نیشابور
    راه های ارتباطی

Star 10 راز بزرگ

10 راز برزگ از وین دایر

۱-شما رهبر ارکستر سمفونیک افکار و احساسات خویشید.اگر مسئولیت کامل این ارکستر را میپذیرید نباید قدمهای خود را با صدای طبل و شیپور دیگران میزان کنید.بلکه باید گوش به ساز و نوای ارکستر باطنی خود بسپارید:به صدای وجدانتان به آوای کودک درون و به تمام نواهایی که از باطن شما بر میخیزند و شما افتخار رهبری و هدایت آنها را دارید.

۲-گدایان خیابانهای دهلی نو قایقرانان مالزی اشرافزادگان قصر باکینگهام کارگران کارخانه های دیترویت و شما -هرکه میخواهید باشید-سلولهای همانند و جداناپذیر تن واحد بشریت هستید.
    ۳-زندگی شما را با اندوخته هایتان نمیسنجند بلکه ملاک سنجش بخشایش و ایثار شماست.
    ۴-وقتی تعطیلات را آغاز میکنید در برابر آینه بایستید و به خود بگویید :کسی حق ندارد این روزهای خوش را بر من حرام کند حتی جنابعالی!
    ۵-شما میتوانید به عبادتگاهی با شکوه بروید و ساعتها به نیایش و دعا بپردازید و بهترین پاکیها و قداستها را برای خود آرزو کنید.اما اگر پیش از آن در قلب خود عبادتگاهی نساخته باشید با هیچ نیایشی حضور قلب خود را در آن عبادتگاه احساس نخواهید کرد.
    ۶-رمز و راز دستیابی و به ثروت و نعمت آن است که ذهن را بر آنچه ندارید متمرکز نکنید و از هر مجالی برای شکرگزاری و قدردانی از نعمتهایی که دارید بهره گیرید.
    ۷-برای دستیابی به کسب و کار مورد علاقه و داشتن درآمد کلان محدودیتی وجود ندارد.آنچه کمیاب است عزم راسخ برای رسیدن به آنهاست.
    ۸-بسیاری از مردم برای کامجویی از زندگی کنونی خویش گذشته را رها کرده و میگویند:امروز انگار نخستین روز از عمر من است.اما من ترجیح میدهم که بگویم امروز آخرین روز از زندگی من است و میخواهم هر لحظه آن را به بهترین زیباترین و رضایت بخش ترین لحظه قابل تصور زندگی بدل کنم چنان که پنداری فردایی در کار نیست.
    ۹-آسانسوری که بتواند شما را به بالاترین طبقه موفقیت برساند از کار افتاده است و شما ناگزیرید که راهروی موفقیت را پله پله بالا بروید.
    ۱۰-همه ما در طول زندگی خود به کارهایی دست میزنیم که دقیقا از آن سر رشته داریم و با اوضاع و شرایط ما منطبق است.

hasti-m آواتار ها
    • 473

عنوان کاربری
    مدیر سابق بخش معماری
    محل تحصیل
    نیشابور
    راه های ارتباطی

Star مرد ثروتمند

روزی مردی فقیر در راه می رفت که مردی ثروتمند به او رسید و به او یک شمش طلا داد و گفت بیا ای برادر تو نیز بوسیله این شمش ثروتمند می شوی.

مرد فقیر نیز به خانه خود رفت و با اعتمادی که از داشتن آن شمش بدست آورده بود شروع به کار کرد و در اندک زمانی خود به فردی ثروتمند تبدیل شد و با خود گفت : بهتر است من نیز به شکرانه ثروتمندی خویش این شمش را به فقیر دیگری بدهم .
    لذا وی نیز روزی در راه خویش به فقیری رسید و به او گفت : بیا برادر این شمش طلا را بگیر و با آن برای خود ثرتی فراهم کن تا از فقر برهی .
    فقیر به شمش نگاه کرد و گفت : این که طلا نیست این برنج است....!!!!

"چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

hasti-m آواتار ها
    • 473

عنوان کاربری
    مدیر سابق بخش معماری
    محل تحصیل
    نیشابور
    راه های ارتباطی

Star

شمش طلا

رفیق می بینم که فقیری !
    بیا این طلا را بگیر و بفروش تا سراسر عمرت غرق ثروت باشی!
    فقیر از این خوش اقبالی به وجد آمد و شمش را گرفت و به خانه رفت!
    بی درنگ کاری یافت و چنان ثروتمند شد که هرگز طلا را نفروخت .سالها گذشت و او که مردی منمول شده بود روزی در راهی به مردی فقیر برخورد و گفت :
    بیا رفیق من این طلا را به تو می دهم تا سراسر عمر غرق ثروت باشی.
    مرد مسکین طلا را گرفت و نگاهی به آن انداخت و گفت : اما این که برنجی بیش نیست !

مرد با احساس دولتمندی و با این اندیشه که آن قطعه فلز طلا است غنی شد.

موهبتی که خداوند به شما می دهد را قدر بدانید ......
    نترسید و به خدا ایمان داشته باشید ........ .
    طلای درون خود را پیدا بکنید ..... .
    فلورانس اسکاول شین

• 3

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    حسابدار
    رشته تحصیلی
    حسابداری چندبخشی
    راه های ارتباطی