بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 54

موضوع: معرفی و گپ دوستانه ... لطفا توی این بحث شرکت کنید

pdfstore.ir آواتار ها
    • 512

عنوان کاربری
    مدیر کل فروشگاه آنلاین نمونه سوالات باشگاه
    محل تحصیل
    پيام نور
    شغل , تخصص
    پيام نوري
    رشته تحصیلی
    مهندسی فناوری اطلاعات
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda نمایش پست ها
    سلام.یلدا هستم.دانشجوی رشته علوم کامپیوتر.من میگم ادم ها تو زندگی میتونن موفق باشن یا شکست بخورن این برمیگرده به تفکر ادم.وقتی فهمیدم رشته کامپیوتر البته علوم کامپیوتر قبول شدم راستش اولش اصلا خوشحال نشدم چون بهم میگفتن کامپیوتر علومش بدرد نمیخوره .از همون اول ناامیدم کردن.همه میگفتن کامپیوتر فقط نرم افزار سخت افزارش کاربرد داره. ناامید شدم اما الان میخوام به همه اونهایی که میگن این رشته کاربردی نداره نشون بدم تو دنیای ما کامپیوتر همه چیزهاش مفیده و لازم .اگه لازم نبود نیازی نبود کامپیوتر رو 3 بخشش کنن

سلام یلدا جان
    خوشحال ام به این نتیجه رسیدی...
    فقط بدان علاوه بر طرز فکر حتما تلاش هم خیلی می تونه موثر باشه ...

shookh آواتار ها
    • 22

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    مشهد
    شغل , تخصص
    عاشقی
    رشته تحصیلی
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar نمایش پست ها
    من یاشار هستم دانشجوی سال دومی.
    ساکن اردبیلم ولی در یک شهرستان دیگه درس می خونم ،به رشته ام خیلی علاقه دارم و می خوام به درجه خیلی بالایی برسم(مثلا فوق دکترایit یا پر فسوری)!
    مسخره ام نکنید چون هم استعداد دارم هم علاقه.تنها مشکل امکانات که حتی توی شهرم یه کلاس درست حسابی هم وجود نداره. نزدیک 4 ماه پیش کلاس تردی مکس حرفه ای ثبت نام کرده بودم و تا همین حالا کلاس تشکیل نشده. و در ضمن هیچ کلاس تخصصی هم در زمینه it تو اردبیل پیدا نمیشه .فقط یک مشت بیسواد زیر زمین خونشون رو می کنن کلاس کامپیوتر و بعد هم ورد یاد میدن!
    با سلام
    دوست عزیز شبکه آموزش تری دی مکس و مایا و... آموزش میده
    نمیدونم این شبکه سراسری شده یا نه؟ اگه اونجا نمیتونید ببینید باید یه ماهواره جور کنید.

مو مهدی بیچه میشدوم. ریشتوم مودیریت بازیرگانیه

تا حدودی از کامپیوتر و بیشتر نرم افزار سر رشته دارم. البته من پیام نوری نیستم و غیرانتفاعی تو خود مشهد درس میخونم. ترم آخرم ولی بدلایلی ترم آخر رو مرخصی گرفتم.

گفتید انتقادی دارید بگید.انتقادم در مورد تاپیکهاست که مثلا مطالبی در مورد یه موضوع دامپزشکی بجای اینکه تو یه تاپیک گفته بشه برای هر مطلبش تاپیک زده میشه. و مطالب دیگر دوستان تنها 5 دقیقه در موضوع گردان نشون داده میشه. اگه این مشکل برطرف بشه شاید تو این سایت موندگار شدم

yalda آواتار ها
    • 126

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    بجنورد
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    کامپیوتر
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط pari نمایش پست ها
    سلام یلدا جان
    خوشحال ام به این نتیجه رسیدی...
    فقط بدان علاوه بر طرز فکر حتما تلاش هم خیلی می تونه موثر باشه ...
    سلام.ممنون.آره اولین و مهمترین قدم موفقیت تلاشه.ولی خوب پیدا میشن ادمهایی که با حرفهاشون حتی میتونن از زندگی هم بیزارت کنن اون موقه دیگه از همه چیز زده میشی. میخوام بگم اگه قرار باشه هر روز به حرف کسی گوش بدی که اره این رشته بده این خوبه از این حرفها. دیگه زندگیت مال خودت نیست پس بهتره به حرهفای دیگران زیاد اهمیت ندی...این که گفتم منظورم حرفهاشون و علایق خودشونه. به تجربه هاشون توجه کن و از اونا پند بگیر.

pdfstore.ir آواتار ها
    • 512

عنوان کاربری
    محل تحصیل
    پيام نور
    شغل , تخصص
    پيام نوري
    رشته تحصیلی
    مهندسی فناوری اطلاعات
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط shookh نمایش پست ها
    با سلام

گفتید انتقادی دارید بگید.انتقادم در مورد تاپیکهاست که مثلا مطالبی در مورد یه موضوع دامپزشکی بجای اینکه تو یه تاپیک گفته بشه برای هر مطلبش تاپیک زده میشه. و مطالب دیگر دوستان تنها 5 دقیقه در موضوع گردان نشون داده میشه. اگه این مشکل برطرف بشه شاید تو این سایت موندگار شدم

من متوجه منظورت نشدم ... توی این تالار و همچنین فناوری اطلاعات که توی بخش کامپیوتر وجود داره من سعی کردم تمامی تاپیکهای با یک موضوع را مرتب کنم از این بعد قراره این روش را ادامه دهیم تا از ایجاد تاپیکهای تکراری خود داری بشه

امیدوارم مشکل شما حل بشه و در این سایت ماندگار باشید و ما خوشحال خواهیم شد

pdfstore.ir آواتار ها
    • 512

عنوان کاربری
    محل تحصیل
    پيام نور
    شغل , تخصص
    پيام نوري
    رشته تحصیلی
    مهندسی فناوری اطلاعات
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط yalda نمایش پست ها
    سلام.ممنون.آره اولین و مهمترین قدم موفقیت تلاشه.ولی خوب پیدا میشن ادمهایی که با حرفهاشون حتی میتونن از زندگی هم بیزارت کنن اون موقه دیگه از همه چیز زده میشی. میخوام بگم اگه قرار باشه هر روز به حرف کسی گوش بدی که اره این رشته بده این خوبه از این حرفها. دیگه زندگیت مال خودت نیست پس بهتره به حرهفای دیگران زیاد اهمیت ندی...این که گفتم منظورم حرفهاشون و علایق خودشونه. به تجربه هاشون توجه کن و از اونا پند بگیر.

آفرین یلدا جان امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشی

yashar آواتار ها
    • 2,478

عنوان کاربری
    مدیر بازنشسته تالار تخصصی ( IT )
    محل تحصیل
    اردبیل
    شغل , تخصص
    مدیر شرکت پارسیان اردبیل
    رشته تحصیلی
    مهندسیIT
    راه های ارتباطی

خیلی ممنون از همه دوستان .
    من خودم هم معتقدم اگر آدم چیز رو بخواهد و مطمئن هم باشه که بهش میرسه پس حتما بهش میرسه.
    و منظورم از کلاس یک مثال برای روشن شدن وضعیت it اردبیل بود .

shookh آواتار ها
    • 22

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    مشهد
    شغل , تخصص
    عاشقی
    رشته تحصیلی
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar نمایش پست ها
    خیلی ممنون از همه دوستان .
    من خودم هم معتقدم اگر آدم چیز رو بخواهد و مطمئن هم باشه که بهش میرسه پس حتما بهش میرسه.
    و منظورم از کلاس یک مثال برای روشن شدن وضعیت it اردبیل بود .
    بعضی دانشگاهها دوره های مجازی مقطع کارشناسی و ارشد رو هم گذاشتند مثل دانشگاه شیراز که مقطع کارشناسی کامپیوتر و ارشدگرایش تجارت الکترونیک و آی تی و... رو داره. به آدرس زیر برید و خودتون از سر وتهش باخبر شید . در ضمن آزمونش رو هم خود دانشگاه میگیره و فقط برای بعضی کلاسها و آزمونهای پایان ترم لازمه دانشگاه برید

دانشگاه شیراز

البته دوره های مجازی در دانشگاههای تهران و شهرهای دیگر هم هست که فقط برای آزمون باید اونجا برید. بهتر است دوستان، سایتهای این دانشگاههای مجازی را در سایت برای معرفی بگذارند

pdfstore.ir آواتار ها
    • 512

عنوان کاربری
    محل تحصیل
    پيام نور
    شغل , تخصص
    پيام نوري
    رشته تحصیلی
    مهندسی فناوری اطلاعات
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط shookh نمایش پست ها
    بعضی دانشگاهها دوره های مجازی مقطع کارشناسی و ارشد رو هم گذاشتند مثل دانشگاه شیراز که مقطع کارشناسی کامپیوتر و ارشدگرایش تجارت الکترونیک و آی تی و... رو داره. به آدرس زیر برید و خودتون از سر وتهش باخبر شید . در ضمن آزمونش رو هم خود دانشگاه میگیره و فقط برای بعضی کلاسها و آزمونهای پایان ترم لازمه دانشگاه برید

دانشگاه شیراز

البته دوره های مجازی در دانشگاههای تهران و شهرهای دیگر هم هست که فقط برای آزمون باید اونجا برید. بهتر است دوستان، سایتهای این دانشگاههای مجازی را در سایت برای معرفی بگذارند

shookh عزیز من شنیدم که هزینه اش خیلی زیاده و حتی از دانشگاه آزاد هم بیشتر است

یک پیشنهاد یک تاپیک با موضوع دانشگاه مجازی تاسیس کن و هر اطلاعاتی که داری توش قرار بده و بحث و گفتگو در این مورد راه بیانداز فکر کنم بحث خوبی خواهد شد
    فروش آنلاین و سریع و راحت کلیه ی نمونه سوالات منتشر شده ی برای کلیه رشته های پیام نور در مقاطع مختلف تحصیلی (کارشناسی-ارشد- دکترا) و حتی کنکور های پیام نور و دولتی و دانشگاه آزاد و حتی نمونه سوالات آزمون های استخدامی قابل ارایه خواهدبود در pdfstore.ir

shookh آواتار ها
    • 22

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    مشهد
    شغل , تخصص
    عاشقی
    رشته تحصیلی
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط pari نمایش پست ها
    shookh عزیز من شنیدم که هزینه اش خیلی زیاده و حتی از دانشگاه آزاد هم بیشتر است.
    یک پیشنهاد یک تاپیک با موضوع دانشگاه مجازی تاسیس کن و هر اطلاعاتی که داری توش قرار بده و بحث و گفتگو در این مورد راه بیانداز فکر کنم بحث خوبی خواهد شد
    رشته شماست من براش تاپیک بزنم؟ فقط جهت اطلاع دوستان گفتم

• 7

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام

من امروز اینجا رو پیدا کردم و عضو شدم تو سایت های گفتمان زیادی فعالیت داشتم اما اینجا خیلی باحال و تخصصیه فکر کنم خیلی بشه استفاده کرد امیدوارم به هم کمک کنیم.

من منیره هستم ورودی 86 رشته فناوری اطلاعات از بچگی با کامپیوتر بودم و این رشته را برا دانشگاه انتخاب کردم.

صفحه 3 از 6 اولیناولین 12345 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع