بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 3 از 5 اولیناولین 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 از مجموع 47

موضوع: 55 سوال جالب و كاربردي و مختلف در مورد دانشگاه پيام نور

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

Icon140

نقل قول نوشته اصلی توسط فروغي نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشيد آيا در گرايش آموزش محور پايان نامه ارائه مي شود در صورت ارائه شدن زمان تعيين موضوع چه وقتي مي باشد؟
    با سلام
    اين موضوع بستگي به منابع ارايه شده تويط دانشگاه پيام نور دارد و ما هم در اين مورد زياد اطلاع نداريم

روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

tania آواتار ها
    • 4,900

عنوان کاربری
    مدیر بازنشسته بخش حقوق و گفتگوی آزاد
    راه های ارتباطی

سلام

می خواستم بدونم برنامه های کلاسی رو در سایت خاصی اعلام می کنند یا اینکه باید مستقیماً از دانشگاه دریافت کنیم.؟
    اگه در سایت اعلام می کنند لطفاً آنرا معرفی کنید.
    IU
    PNU

http://najvayemehrbani.blogfa.com/

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

Icon140

نقل قول نوشته اصلی توسط tania نمایش پست ها
    سلام

می خواستم بدونم برنامه های کلاسی رو در سایت خاصی اعلام می کنند یا اینکه باید مستقیماً از دانشگاه دریافت کنیم.؟
    اگه در سایت اعلام می کنند لطفاً آنرا معرفی کنید.

با سلام
    بطور كلي برنامه هالي كلاسي پيام نور اكثرا در سايت اينترنتي هر مركز ارايه مي شود و اگر اين طرو نبود بايد بطور مستقيم برويد انرا دريافت كنيد

موفق باشيد

روزگار خوش

برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

• 4

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام
    من ترم 12 هستم 5ترم هست که کلا نخوندم بدون مرخصی 80واحد پاس کردم
    این ترم میتونم 11 واحد و تابستان 6 واحد پاس کنم
    به نظر شما 2 ترم افزایش سنوات به من میدن تا تموم کنم؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنیین

geuomtel آواتار ها
    • 99

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام دوست عزیز
    من 3 ترمه انتخاب واحد نکردم یعنی اصلا به سراغ سیستم گلستان نرفتم
    آیا میتونم این ترم ادامه بدم

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط karnaval نمایش پست ها
    سلام
    من ترم 12 هستم 5ترم هست که کلا نخوندم بدون مرخصی 80واحد پاس کردم
    این ترم میتونم 11 واحد و تابستان 6 واحد پاس کنم
    به نظر شما 2 ترم افزایش سنوات به من میدن تا تموم کنم؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنیین
    با سلام
    به نظره من د می تونید ولی حتما برای مطمئن شده حتما با کارشناس رشتتون در مرکز آموزشی محل تحصیلی تون جویا شوید
    روزگار خوش

به ادرس زیر مراجعه کنید

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط geuomtel نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من 3 ترمه انتخاب واحد نکردم یعنی اصلا به سراغ سیستم گلستان نرفتم
    آیا میتونم این ترم ادامه بدم
    خیر.حتما می بایست در این مورد درخواست مرخصی می دادید
    الان هم حتما برای ادامهی تحصیل باید حضور به مرکز آموزشی محل تحصیلتون رو بروید و تکلیف شهریه بدهکاری و موارد دیگر رو مشخص کنید تا مجاز شوید به ادامه تحصیل باشید

موفق باشید

روزگار خوش

به ادرس زیر مراجعه کنید

• 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام

میخام امسال فراگیر ثبت نام کنم معدل کتبی دیپلم من 96/9 هستش میتونم شرکت کنم سال 79 دیپلم گرفتم سال82 هم پیش دانشگاهی گرفتم ؟ لطفا سریع جواب بدید

• 2

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

saeidking آواتار ها
    • 1,727
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    وجدان
    شغل , تخصص
    کارشناس امور کشاورزی
    رشته تحصیلی
    مهندسی آب و خاک
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط mm6267 نمایش پست ها
    سلام

میخام امسال فراگیر ثبت نام کنم معدل کتبی دیپلم من 96/9 هستش میتونم شرکت کنم سال 79 دیپلم گرفتم سال82 هم پیش دانشگاهی گرفتم ؟ لطفا سریع جواب بدید
    بله,ملاک داشتن پیش دانشگاهی هست
    اگر تنهاترين تنها شوم باز خدا هست او جانشين همه نداشتنهاست.(شریعتی)

http://up.pnu-club.com/images/70ud7bp0svld9vwyherq.jpg

برچسب برای این موضوع

فرق مدرک فراگیر و پیام نور, فرق چند بخشي, فراگير پيام نور تفاوت شيوه آموزش محور, كاربردي, من میتونم 24 واحد و4 واحد ترم تابستان پیامنور, مورد, مختلف, مدارک مورد نیاز فارف التحصیلی دانشگاه پیام نور, مدارک پیام نور مورد تایید دانشگاه های خارج از کشور, مدرك icdl مورد نپذيرش دانشگاه مجازي, مدرك پودماني با فراگير چه فرقي دارد, مدرک فراگیرمجازی, مدرک کاردانی پودمانی ارزش و اعتبار دارد, مدرک پیام نور فراگیر چند بخشی, مشکلات دو سال ترک تحصیل در پیام نور, معادل کردن.درپیام نور icdl., معادل سازی مدرک icdl, معدل رشته ودانشکده در پیام نوریعنی چه, نمره دروس تایید نشده در دانشگاه پیام نور یعنی چه, چند نوع قبولی درفراگیر ارشد پیام نور است, چند بخشی یعنی چه, چند بخشی در پیام نور یعنی چی, چندبخشي در پیام نور یعنی چه, نور, چگونگی استفاده از طرح تابان پیام نور, چگونگی تهیه رسید ارزش تحصیلی دانشگاه پیام نور, نتیجه مشروطی در دانشگاه بیام چیست, نحوه بدست اوردن معدل کل, نحوه تطبيق واحدهاي پيام نور, کیفیت ارشد پیام نور چگونه است؟, کدسوالات پیام نوریعنی چه, گرایش چند بخشی پیام نور یعنی چی, پیام نور فرق خودخوان با عادی, پیام نور در مورد پیش دانشگاهی, آموزش محور پیام نور چیست ؟, آيا مي توان بطور همزمان در دو دانشگاه درس خواند؟, آیا می شود 8 ترمه دانشگاه پیام نور را تمام کرد ؟, آیا پیام نور تهران دارای خوابگاه میباشد؟, آیا آموزش محوراعتبار دارد؟, آیا اخراجی دانشگاه پیا م نور امسال اجرا می شود, آیا بروی مدرک پیام نور عبارت فراگیر ثبت میشود, آیا برای مشروطی پیام نور کتبا اعلام میکنن, آیا دانشگاه پیام نور فراگیر خوابگاه میدن؟, آیا در مدرک پیام نور عبارت فراگیر آورده می شود ؟, آیا در مدرک دانشجویان پیام نور فراگیرذکر می شود, آیا عنوان پودمانی در مدرک ذکر می شود؟, ايا مي شود در كليد سوالات پيام نور اشكالي باشد, ایا میتوان در دو رشته مختلف در دانشگاه ادامه تحصیل کرد, ایا مدرک معادل کاردانی عمران ارزش دارد, ایا مدرک پیام نور با فراگیر, ایا نمرات نیمسال فراگیر هم درمدرک پیام نوردرج می شود, ایا واحدهای پیام نور تطبیق می شوند, ایا پیام نور فراگیر مجازی دارای مدرک icdl, ایا دانشگاههای پودمانی مهندسی عمران, ایا شیوه آموزش محور اعتبار دارد؟ pnu-club.com, ایا طتبیق نمره 10 میشه در پیام نور, ایاتحصیل درارشدپیام نورارزش دارد, ارزش مدرک فراگیر پیام نور چطور؟, استادان دارای دکتری دانشگاه پیام نوربجنورد, اطلاعیه تطبیق مدرک icdl, اعتبار مدارک فراگیر آموزش محور, ب دست آردن معدل لیسانس پیام نور, بخش نامه گزرداندن واحدicdlانشگاه پيام نور, بخش نامه تشویق مقالات پیام نور تهران, بخشنامه icdl و تطبیق واحد پیام نور, بخشنامه های آموزشی مربوط به دانشگاه پیام نور, بخشنامه پیام نور در مورد پیش دانشگاهی, بخشنامه پیام نور راهبری رایانه, بدست اوردن معدل÷پیام نور, توضیح در مورد تطبیق دروس در دانشگاه پیام نور, تاثیرمدرکicdlدر پیام نور, تخصصی الزامی در پیام نور یعنی چه, تطبيق مدرك icdl 1 2 با آزمايشگاه كامپيوتر پيام نور, تطبيق واحد icdl, تطبیق واحددرسی دانشگاه پیام نور icdl, تطبیق دروس ارشد با لیسانس پیام نور, تعداد واحد رشته مديريت دولتي چند بخشي پيامنور, ثبت نام طرح تابان پیام نور, جالب, حسابداري چندبخشي يهني چه, دانشگاههای ارایه دهنده دکترای پیام نور به جز تهران, دانشجوی اخراجی دانشگاه پیام نور, روانشناسي چندبخشي چيست, روش آموزش محور در دانشگاه پيام نورچيست, روش تطبیق واحددرفراگیر, رشته های چند بخشی یعنی چه, سلف دانشگاه پیام نور نیشابور, سوال, سوال معادل سازی تطبیق دروس دانشگاه پیام نور, سوال پیام نور پیش دانشگاهی, سوال در مورد دانشگاه پیام نور, سوال درمورد دانشگاه پیام نور, سوالات جالب مختلف, شیوه آموزش محور پیام نور چیست, شیوه آموزش محور دانشگاهپیام نور چیست, شرایت تتبیق مدرک icdlبا دروس پیام نور, شرایط انتقال پیام نوریعنی تعدادواحد, شرایط اخراجی دانشگاه پیام نور, طول مدت مجاز در کارشناسی ارشد ÷یام نور چند سال است, طول دوره مجاز تحصیل, طریقه بدست آوردن معدل کل در پیام نور, طرز انتقال مهمان به پیام نور تهران site:pnu-club.com

نمایش برچسب ها