آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
Sms ... ๑۩۞۩๑ هاى عاشقانه و عارفانه فقط در این تاپیک ... ๑۩۞۩๑ - صفحه 3
لینک های مهم

سیستم گلستان پیام نور
صفحه 3 از 30 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 448

موضوع: Sms ... ๑۩۞۩๑ هاى عاشقانه و عارفانه فقط در این تاپیک ... ๑۩۞۩๑

1. Top | #1

شماره عضویت
    1
    عنوان کاربر
    مدیریت کـــــــــل باشگاه
    میانگین پست در روز
    22.77
    محل تحصیل
    دنیای علوم و فناوری
    شغل و حرفه
    برنامه نویس - متخصص طراحی وب - سئو و بهینه سازی سایتها
    رشته تحصیلی
    مهندسی نرم افزار
    پست های وبلاگ
    84

new12 اس ام اس هاي عاشقانه

باید فراموشت کنم
    چندیست تمرین می کنم
    من می توانم ! می شود !
    آرام تلقین می کنم
    حالم ، نه ، اصلا خوب نیست ....
    تا بعد، بهتر می شود ....
    فکری برای این دلِ آرام غمگین می کنم
    من می پذیرم رفته ای
    و بر نمی گردی همین !
    خود را برای درک این ، صد بار تحسین می کنم
    کم کم ز یادم می روی
    این روزگار و رسم اوست !
    این جمله را با تلخی اش ، صد بار تضمین میکنم
    ویرایش توسط مژگان : 03-13-2012 در ساعت 12:45 PM

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

http://pnu-club.com/pnu.1239.html

2. Top | #31

شماره عضویت
    25
    عنوان کاربر
    مدير بازنشسته تالار زبان و ادبیات فارسی
    میانگین پست در روز
    0.40
    شغل و حرفه
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    فناوری اطلاعات
    پست های وبلاگ
    2

استاد زانیس
    ممنون اقا نیما

وقتی داری برای بدست اوردن کسی می دوی اروم بدو شاید کسی هم دارد برای بدست اوردن تو می دود!

مهم نیست که کی باشیم کجا باشیم چطور باشیم مهم اینه که هر جا که هستیم به یاد هم باشیم!

3. Top | #32

شماره عضویت
    808
    عنوان کاربر
    مدير بازنشسته
    میانگین پست در روز
    0.69
    محل تحصیل
    تهران
    شغل و حرفه
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    کشاورزی

عاشقانه: ( به افتخار ترگل خانم)

دوستت دارم چون زمانی که دفتر عشق را می گشایی و میخوانی با خواندن
    نوشته هایم اشک از چشمانت سرازیر می شود

----------------

چی میشد گر دل اشفته ی من به شهر چشمای تو عادت نمیکرد
    پرستوی نگاهت ناگهان از دل اشفته من هجرت نمیکرد

-------------------

ای کاش می شد لبهایم به لبهایت پیوند می خورد و هیچ وقت از آن ها جدا نمی شد
    ای کاش می شد به من بگویی عاشقت هستم

------------------------

کسی که گل سرخو دوست داره باید وقتی که خار اون تو دستش فرو میره، صبور باشه و گل رو پرت نکنه٬ درست مثله یه دوست خوب!

---------------------

سلام شکوفه یاس مهربانم…
    عطر شکوفه یاس فضای زیبای اینجا رو عطر آگین کرده
    آمدی و با خودت یه دنیا و صفا و صمیمیت آوردی
    خوش آمدی شکوفه یاس بهاران
    ویرایش توسط NIMA.N : 06-23-2009 در ساعت 11:11 AM

برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

4. Top | #33

شماره عضویت
    808
    عنوان کاربر
    مدير بازنشسته
    میانگین پست در روز
    0.69
    محل تحصیل
    تهران
    شغل و حرفه
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    کشاورزی

تقديم به همه ي بچه هاي گل باشگاه:

میگن اگه میخوای تو عشقت شکست نخوری فقط یکی رو دوست داشته باش و بهش بگو تو رو بیشتر از خودم و کمتر از خدا دوست دارم!

اگر همون قدر که ستاره در آسمون هست ماه بود، باز هم آسمون بدون تو سیاه بود!

عشق زائیده ی تنهایی است و تنهایی نیز زائیده ی عشق!

با یه قامت شکسته، با نگاهی مات و خسته، سرشو برده تو شونش، یه نفر تنها نشسته، توی تنهاییش یه درده، جای پای قلبی سرده، گل سرخی بوده اما، دیگه پژمرده و زرده، فارغ از دیروز و فرداش، غرقه تو دریای درداش، حسرتش یه عشق نابه، که وفا کنه به عهداش..

برای من که دلم چون غروب پاییز است، صدای گرم تو از دور هم دل انگیز است..

به ادرس زیر مراجعه کنید

5. Top | #34

شماره عضویت
    25
    عنوان کاربر
    مدير بازنشسته تالار زبان و ادبیات فارسی
    میانگین پست در روز
    0.40
    شغل و حرفه
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    فناوری اطلاعات
    پست های وبلاگ
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط nima-n21 نمایش پست ها
    عاشقانه: ( به افتخار ترگل خانم)

دوستت دارم چون زمانی که دفتر عشق را می گشایی و میخوانی با خواندن
    نوشته هایم اشک از چشمانت سرازیر می شود

----------------

چی میشد گر دل اشفته ی من به شهر چشمای تو عادت نمیکرد
    پرستوی نگاهت ناگهان از دل اشفته من هجرت نمیکرد

-------------------

ای کاش می شد لبهایم به لبهایت پیوند می خورد و هیچ وقت از آن ها جدا نمی شد
    ای کاش می شد به من بگویی عاشقت هستم

------------------------

کسی که گل سرخو دوست داره باید وقتی که خار اون تو دستش فرو میره، صبور باشه و گل رو پرت نکنه٬ درست مثله یه دوست خوب!

---------------------

سلام شکوفه یاس مهربانم…
    عطر شکوفه یاس فضای زیبای اینجا رو عطر آگین کرده
    آمدی و با خودت یه دنیا و صفا و صمیمیت آوردی
    خوش آمدی شکوفه یاس بهاران
    ممنونم از لطف و بزرگواریتون دوست مهربان
    امیدورام همیشه شاد باشید

6. Top | #35

شماره عضویت
    808
    عنوان کاربر
    مدير بازنشسته
    میانگین پست در روز
    0.69
    محل تحصیل
    تهران
    شغل و حرفه
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    کشاورزی

عاشقانه :

سعی کن مثل خورشید زیاد نور ندی ، چون همه از نورت استفاده می کنن ولی اصلا نگات نمی کنن ، سعی کن مثل ستاره کم نور بدی تا همه تو خلوت شباشون دنبالت بگردن .

----------------------------------

انسان بودن یعنی اینکه وقتی با کسی مشتاقانه کوهی رو بالا رفتی اما رو قله حس کردی که ازش بی نیاز شدی یادت نره که اون پایین چقدر بهش نیاز داشتی .

ای همه هستی من از دنیا و سرنوشت ، قد تموم هستی و سرنوشت های آدمای دنیا دوست دارم .

به ادرس زیر مراجعه کنید

7. Top | #36

شماره عضویت
    808
    عنوان کاربر
    مدير بازنشسته
    میانگین پست در روز
    0.69
    محل تحصیل
    تهران
    شغل و حرفه
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    کشاورزی

عاشقانه:

به سه چیز تکیه نکن ، غرور ، دروغ و عشق ، آدم با غرور می تازد ، با دروغ می بازد و با عشق می میرد . (دکتر علی شریعتی)

دو تراژدی دردناک در زندگی وجود دارد ، یکی اینکه در عشقت ناکام شوی و دیگر اینکه به وصال عشقت برسی .

سخت است هنگام وداع ، آنگاه که در می یابی چشمانی که در حال عبور است ، پاره ای از وجود تو را نیز با خود خواهد برد .

آدم ها در دو حالت همدیگر را ترک می کنند ، اول اینکه احساس کنند کسی دوستشون نداره و دوم اینکه احساس کنند یکی خیلی دوستشون داره .

اگر کسی را دوست داری ، به او بگو ، زیرا قلبها معمولا با کلماتی که ناگفته می مانند ، می شکنند . (جرج آلن)

به ادرس زیر مراجعه کنید

8. Top | #37

شماره عضویت
    808
    عنوان کاربر
    مدير بازنشسته
    میانگین پست در روز
    0.69
    محل تحصیل
    تهران
    شغل و حرفه
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    کشاورزی

اگر قادر نیستی خود را بالا ببری همانند سیب باش تا با افتادنت اندیشه ای را بالا ببری . (دکتر علی شریعتی)

زندگی را دور بزن و آنگاه که بر تارک بلندترین قله ها رسیدی ، لبخند خود را نثار تمام سنگریزه هایی کن که پایت را خراشیدند .

در خلوت تنهایی ام ، حضور مبهمت و تصویر گنگ نگاهت مرهمی است بر دردهای کهنه دلم ، بی تو ، شبهایم ، بدون شبگرد عشق ، مرگ بارترین شبهاست .

چنان کاری غمت با قلب من کرد ، که موج زلزله با ارگ بم کرد .

به دریایی گرفتارم که موجش عالمی دارد ، که من با دل و دریا و موجش عالمی دارم .

به ادرس زیر مراجعه کنید

9. Top | #38

شماره عضویت
    808
    عنوان کاربر
    مدير بازنشسته
    میانگین پست در روز
    0.69
    محل تحصیل
    تهران
    شغل و حرفه
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    کشاورزی

دریا هرچه دور شود ساحل باز هم کنار دریا می ماند ، ساحلتم دریای من .

به نام ستاره ی شب تاریکم ، یک شب خوب تو آسمون ، یک ستاره چشمک زنون ، خندید و گفت کنارتم تا آخرش تا پای جون ، ستاره ی قشنگی بود آروم و ناز و مهربون ، ستاره شد عشق منو منم شدم عاشق اون ، اما زیاد طول نکشید عشق منو ستاره جون ، ماهه اومد ستاره رو دزدید و برد نا مهربون ، ستاره رفت با رفتنش منم شدم بی هم زبون ، حالا شبا به یاد اون چشم میدوزم به آسمون .

اگر در زندگی ناگاه یکی از سیم های سازت پاره شد آهنگ زندگی را آنچنان ادامه بده که هیچ کس نداند بر تو چه گذشت .

همیشه تلخ ترین خاطرات زندگی را از کسی تجربه می کنیم که شیرین ترین خاطرات را با وی داشتیم .

خیلی سخته که روز تولدت همه بهت تبریک بگن ، جز اونی که فکر می کنی به خاطرش زنده

به ادرس زیر مراجعه کنید

10. Top | #39

شماره عضویت
    808
    عنوان کاربر
    مدير بازنشسته
    میانگین پست در روز
    0.69
    محل تحصیل
    تهران
    شغل و حرفه
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    کشاورزی

سعی کن مثل خورشید زیاد نور ندی ، چون همه از نورت استفاده می کنن ولی اصلا نگات نمی کنن ، سعی کن مثل ستاره کم نور بدی تا همه تو خلوت شباشون دنبالت بگردن .

انسان بودن یعنی اینکه وقتی با کسی مشتاقانه کوهی رو بالا رفتی اما رو قله حس کردی که ازش بی نیاز شدی یادت نره که اون پایین چقدر بهش نیاز داشتی .

ای همه هستی من از دنیا و سرنوشت ، قد تموم هستی و سرنوشت های آدمای دنیا دوست دارم .

اگرچه دوری ز اینجا ، تو یعنی اوج زیبایی ، کنارم هستی و هر شب به خوابم باز می آیی ، اگر هرگز نمی خوابند دو چشم سرخ و نمناکم ، اگر در فکر چشمانت شکسته قلب نمناکم ، ولی یادم نخواهد رفت ، که یاد تو هنوز اینجاست ، میان سایه روشن ها ، دل شیدایی من تنهاست ، نباید زود می رفتی و تنها کوچ می کردی .

نگاهت چشمه ساری است که مرا با خود به رویا می برد ، لبانم که از خستگی و سنگینی سکوت تکیه بر هم داده اند ، تا غروب مهربانی عشق تو را سجده می کنند .

به ادرس زیر مراجعه کنید

11. Top | #40

شماره عضویت
    808
    عنوان کاربر
    مدير بازنشسته
    میانگین پست در روز
    0.69
    محل تحصیل
    تهران
    شغل و حرفه
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    کشاورزی

تو چشمام نگاه کن ببين چه بيقرارم با هر نگاه هزاربار ميگم دوست دارم

************ **

شايد خدا خواسته است كه ابتدا بسياري افراد نامناسب را بشناسي و سپس شخص مناسب را . به اين ترتيب وقتي او را يافتي بهتر مي تواني شكرگزار باشي.

************ **

سيل دريا ديده هرگز بر نمي گردد به جوي
    نيست ممکن هرکه عاشق شد دگر عاقل شود

************ **

خيال مي کردي قلب من تاب شکستن نداره منتظري بازم دلم پيش دلت کم بياره مرام من تو عاشقي يکدلي و صداقته وقتي ميگم نوکرتم اين آخر رفاقته

به ادرس زیر مراجعه کنید

12. Top | #41

شماره عضویت
    808
    عنوان کاربر
    مدير بازنشسته
    میانگین پست در روز
    0.69
    محل تحصیل
    تهران
    شغل و حرفه
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    کشاورزی

پیش فرض Sms ... ๑۩۞۩๑ هاى عاشقانه و عارفانه فقط در این تاپیک ... ๑۩۞۩๑

شمع داني به دم مرگ به پروانه چه گفت؟ گفت اي عاشق بيچاره فراموش شوي... سوخت پروانه ولي خوب جوابش را داد گفت طولي نکشد نيز تو خاموش شوي
    .................................................. .......
    سعي كن تنها باشي زيرا تنها بدنيا امدي و تنها از دنيا خواهي رفت.بگذار عظمت عشق را درك نكني.زيرا انقدر عظيم است كه تورا نابود خواهد كرد
    اگر روزي دشمن پيدا كردي، بدان در رسيدن به هدفت موفق بودي! اگر روزي تهديدت كردند، بدان در برابرت ناتوانند! اگر روزي خيانت ديدي، بدان قيمتت بالاست! اگر روزي تركت كردند، بدان با تو بودن لياقت مي خواهد
    عشقي که تو را نثار ره کردم در سينه ي ديگري نخواهي يافت ... زان بوسه که بر لبانت افشاندم سوزنده تر آذري نخواهي يافت
    هرگز هيچ حسرتي در دنيا اين چنين يک جا جمع نمي شود که در اين سه واژه کوتاه : او ـ دوستم ـ ندارد
    هر کی با زمزمه عشـق دو سه روزی عـاشقـم شـد عشـق اون باعـث زجـر همـه دقایقـم شـد اون که عاشق بود و عمری از جدا شدن می ترسید همه هراس و ترسش به دروغش نمی ارزید

به ادرس زیر مراجعه کنید

13. Top | #42

شماره عضویت
    808
    عنوان کاربر
    مدير بازنشسته
    میانگین پست در روز
    0.69
    محل تحصیل
    تهران
    شغل و حرفه
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    کشاورزی

هيچ چيز ويرانگرتر ازاين نيست كه متوجه شويم كسي كه به آن اعتماد داشته ايم عمري فريبمان داده است يکي باش براي يک نفر ...نه تصويري مبهم در خاطره ها

زندگي کتابي است پرماجرا ، هيچگاه آنرا به خاطر يک ورقش دور مينداز

سعي نكنيم بهتر يا بدتر از ديگران باشيم ، بكوشيم نسبت به خودمان بهترين باشيم - ماركوس گداوير

حكايت جالبي ست كه فراموش شدگان هرگز فراموش كنندگان را فراموش نميكنند

به ادرس زیر مراجعه کنید

14. Top | #43

شماره عضویت
    808
    عنوان کاربر
    مدير بازنشسته
    میانگین پست در روز
    0.69
    محل تحصیل
    تهران
    شغل و حرفه
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    کشاورزی

آنگاه که زندگي همچون ترانه اي جاري مي گردد شاد بودن آسان است اما ارزش انسان زماني آشکار مي گردد که در شرايط آشفته نيز لبخند به لب دارد

ظاهر و باطن شما بايد با هم همساز باشند, هدفهايتان بايد به بلنداي قامتتان و صبر و بردباريتان به وسعت تمام وجودتان باشد. براي اينکه درون و بيرونتان يکسان پرشکوه و متعالي شود بايد براي خود فلسفه زندگي داشته باشي

عشق يک جوشش کور است و پيوندي از سر نابينايي . اما دوست داشتن پيوندي است خود آگاه و از روي بصيرت روشن و زلال .عشق بيشتر از غريزه آب مي خورد و هر چه از غريزه سر زند بي ارزش است و دوست داشتن از روح طلوع مي کند و تا هر جا که يک روح ارتفاع دارد ، دوست داشتن نيز همگام با آن اوج مي يابد .

زندگي 2 چيز به من آموخت: آرزوي مرگ و مرگ آرزو

عجيبه که تا مريض نشي کسي برات گل نمي ياره تا گريه نکني کسي نوازشت نمي کنه تا فرياد نکشي کسي به طرفت بر نمي گرده تا قصد رفتن نکني کسي به ديدنت نمي ياد و تا وقتي نميري کسي تورو نمي بخشه.

هنگامي که محبت به شما اشاره مي کند، به دنبالش برويد، اگر چه داراي راههاي دشوار و پر فراز و نشيب بوده باشد

قوانين شاد زيستن : 1- اگر شما چيزي را دوست داريد از آن لذت ببريد . 2 - اگر شما چيزي را دوست نداريد از آن دوري جوئيد. 3 - اگر شما چيزي را دوست نداريد و نمي توانيد از ان دوري کنيد آن را تغيير دهيد. 4 - اگر شما چيزي را دوست نداريد و نمي توانيد از آن دوري کنيد و نمي توانيد آن را تغيير دهيد آن را بپذيريد. 5 - با تغيير نگرشتان نسبت به چيزهايي که انها را دوست نمي داريد انها را بپذيريد

بگير اين گل از من ياد بودي که تنها لايق اين گل تو بودي فراوان آمدند اين گل بگيرند ندادم چون عزيز من تو بود

مرد آمد و دردي به دل عالم شد از روز ازل قسمت زن ها غم شد در دفتر خاطرات حوا خواندم جانم به لبم رسيد تا آدم شد

هميشه حرفي رو بزن که بتوني بنويسيش چيزي رو بنويس که بتوني پاش امضا کني چيزي رو امضا کن که بتوني پاش بايستي

به دنبال کسي باش که تو را به خاطر زيبايي هاي وجودت زيبا خطاب کند نه به خاطر جذابيتهاي ظاهريت

به ادرس زیر مراجعه کنید

15. Top | #44

شماره عضویت
    808
    عنوان کاربر
    مدير بازنشسته
    میانگین پست در روز
    0.69
    محل تحصیل
    تهران
    شغل و حرفه
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    کشاورزی

هيچوقت از دوست داشتن انصراف نده..حتي اگه کسي بهت دروغ گفت بازم بهش فرصت بده...
    ---------------------
    همه مي گويند عاشقي يک شب است و هزار شب پشيماني.اکنون هزار شب پشيمانم که چرا يک شب عاشق نبودم.
    -----------------------
    مرداب براي به دست آوردن نيلوفر سالها ميخوابه تا آرامش نيلوفر بهم نخوره.پس اگه کسي رو دوست داري براي داشتنش سالها صبر کن.
    ---------------------------

ويليام شکسپير ميگه: اون وقتي که فک مي کني کسي نيست که حرف دلت رو بفهمه ، کسي هست که واسه ديدنت روز شماري مي کنه

-------------------------
    هر قطره اشک نشانه دل شکسته گيست، هر سکوت نشانه تنهايي است هر لبخند نشانه مهرباني است و هر اس ام اس نشانه دل تنگي من براي تو ست

به ادرس زیر مراجعه کنید

16. Top | #45

شماره عضویت
    808
    عنوان کاربر
    مدير بازنشسته
    میانگین پست در روز
    0.69
    محل تحصیل
    تهران
    شغل و حرفه
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    کشاورزی

در زندگي چنان مشغول كار باش كه حتي فرصت پيدا نكني كه بينديشي در دنيا چيزي به نام نا اميدي وجود دارد

--------------------
    اينو بدون که اگه کسي وارد زندگيت شد و گذاشتو رفت علاوه بر اينکه يه خاطره به جا مي ذاره مي تونه يه تجربه هم به جا بذاره پس سعي کن خاطره هاي خوب و تجربه هاي مفيد رو به خاطر بسپاري.....دوست داشته باش تا دوستت داشته باشند
    ---------------------
    آنکس که مي گفت دوستم دارد، عاشقي نبود که به شوق من آمده باشدرهگذري بود که روي برگهاي خشک پاييزي راه مي رفت صداي خش خش برگها همان آوازي بود که من گمان مي کردم ميگويد: دوستت دارم
    -----------------------
    اين دوتا هم از دوست خوبم سودا گر مرگ :
    هر كه از يار تحمل نكند يار مگويش،و آنكه در عشق ملامت نكشد مرد نخوانش
    بيهوده متاز ، مقصد خاك است

به ادرس زیر مراجعه کنید

صفحه 3 از 30 اولیناولین 1234513 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها