آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
پیشنهادات و نظرات بخش اقتصاد نظری - صفحه 2
لینک های مهم

سیستم گلستان پیام نور
صفحه 2 از 3 اولیناولین 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 31

موضوع: پیشنهادات و نظرات بخش اقتصاد نظری

1. Top | #1

شماره عضویت
    4714
    عنوان کاربر
    كنترل باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.50

پیش فرض پیشنهادات و نظرات بخش اقتصاد نظری

باسلام به همه ی کاربران گرامی مخصوصا عزیزانی که رشته ی اقتصاد می باشند.
    هدف از زدن این تایپیک اینست که شما عزیزان نظرات و پیشنهادات خود را برای هر چه پر محتوا شدن این تالار ارائه دهید. البته به غیر از درخواست مقاله و نمونه سوال که باید در قسمت مربوط به خودش ارسال شود .

وبا یکدیگر بیشتر اشنا شویم.
    با ارزوی موفقیت برای همه ی شما دوستان عزیز
    و با تشکر
    ویرایش توسط donya88 : 01-13-2010 در ساعت 05:40 PM

2. Top | #16

شماره عضویت
    4714
    عنوان کاربر
    كنترل باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.50

استاد زانیس
    نقل قول نوشته اصلی توسط sa.pezeshk نمایش پست ها
    سلام
    اين کتاب پرويز داوودي را کجا پيدا کنم. من اصفهانم. مرسي
    سلام
    از توجهتون ممنون
    در مورد كتاب اطلاعي ندارم . بهتره كه به دانشگاه پيام نور اصفهان واحد كهندژ مراجعه فرماييد.يا ميتونيد جهاد دانشگاهي دانشگاه اصفهان دروازه شيراز مراجعه كنيد.
    اطلا عاتم در همين حد است.
    با تشكر
    سرپرست تالار علوم اقتصادي 1
    Variety of opinion is an everyday fact of life

3. Top | #17

شماره عضویت
    33708
    عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.00
    محل تحصیل
    اصفهان
    شغل و حرفه
    کارشناس فروش
    رشته تحصیلی
    اقتصاد ارشد

سلام
    مطالب در مورد کارشناسي ارشد اقتصاد بسيار محدود است . اميدوارم در آينده مطالب بيشتري از شما ببينيم.

4. Top | #18

شماره عضویت
    4714
    عنوان کاربر
    كنترل باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.50

نقل قول نوشته اصلی توسط ا-دادخواه نمایش پست ها
    سلام
    مطالب در مورد کارشناسي ارشد اقتصاد بسيار محدود است . اميدوارم در آينده مطالب بيشتري از شما ببينيم.
    سلام و ممنون از توجه شما به تالار تخصصی خودتون
    مدتیه که درسام سنگین شده . اگه توجه بفرمایید بخشیو بنام خرد در سطح ارشد باز کردم ولی به دلیل نداشتن فرصت نتونستم مطلبی بذارم .
    شما هم میتونید با توجه به اینکه در مقطع ارشد اقتصاد هستید به کمک بنده بشتابید و اطلا عات خودتونو بذارید تا پر محتوا تر شه
    با تشکر

5. Top | #19

شماره عضویت
    56275
    عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.00

پیش فرض rotbt ghaboli

salam, akharin rotbe ghaboli dar arshade eghtesad chand bode?albate dar danshgah dolati.

6. Top | #20

شماره عضویت
    4714
    عنوان کاربر
    كنترل باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.50

نقل قول نوشته اصلی توسط farzane@ نمایش پست ها
    salam, akharin rotbe ghaboli dar arshade eghtesad chand bode?albate dar danshgah dolati.
    با سلام
    من اطلاع دقيقي در ارتباط با اخرين رتبه ي قبولي ندارم . اما ميتونم يه حدس بزنم شايد اطراف 600 يا اندكي بيشتر باشه مثلا 680. معمولا تا رتبه هاي 120 - 100 در دانشگا ههاي شريف - تهران - بهشتي - علامه - مدرس قبول ميشن البته بين خود اين دانشگا هها هم رتبه بندي ميشه حال مثلا اين بين شبانه ها هم هستن مثلا براي شبانه ي شريف تا حدود 70 يا 80 و براي بقيه شايد تا حدوداي 200 و يا اندكي بيشتر قبول شن . بازم گرايش مطرحه كه بين اين رتبه ها اول محضو ميزنن بعد هم توسعه و بعد بقيه را. بازم به غير از محض و توسعه بقيه ي گرايشها بستگي به مطلو بيت فرد داره شايد يك نفر با رتبه ي 140 ترجيح بده بره محض اصفهانو بخونه تا انرژي بهشتيو.
    از رتبه هاي 160 .. به بعد هم معمولا الزهراي تهران - شيراز - اصفهان- مشهد- تبريز- همدان ميرن. كه تا حدوداي 270 ادامه داره براي روزانه ي محضو توسعه شايدم 300 و از اين رتبه تا حدوداي 480 يا 500 شبانه هاي اين دانشگاهها ميرن. از حدوداي اين رتبه ها احتما لا از 470به بعدهم ميشه روزا نه هاي كرمان و اهواز و اروميه و زاهدان و شايد كرمانشاه را اورد البته تو كرمانشاه روزانشمحضشو شك دارم اما تو سعشو ميشه اورد . معمولا تا حدوداي 680 هم شبا نه هاشونو . اينا را بر اساس اطلا عاتي كه از كنكور 88 كه خودم شكت كرده بودم بدست اوردم .
    درمورد رتبه هاي غير انتفاعيو پيام نور هم متاسفانه اطلاعاتي ندارم.
    البته اينايي را كه گفتم بصورت تقريبيه و دقيق نيست . مثلا اينا را ميدونم كه رتبه ي 75 سال 88 محض علامه را او.رده و اخرين رتبه ي روزانه ي الزهراي تهران گرايش توسعه حدوداي 250 (البته اگه اشتباه نكنم و درست يادم مونده باشه ) اورده
    موفق باشيد

7. Top | #21

شماره عضویت
    81160
    عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.00
    محل تحصیل
    رینه-لاریجان
    شغل و حرفه
    مرغدار
    رشته تحصیلی
    اقتصاد-اقتصادنظری

Star

سلام.من همین امروز عضو این سایت شدم.رشته اقتصاد یکی از 3 رشته مهمی هست که کشور های پیشرفته صنعتی در این چند دهه توجه خودشون رومتمرکز کرده اند.(2 رشته دیگر:حقوق و مدیریت)سند این مطلب هم این که باز هم در این چند دهه امار نشان می دهد که 90٪از دانشجوبانی که در دانشگاه های کشور های صنعتی پذیرفته می شن رشته های صنعتی هستند اما 70٪ رشته هایی که خود دانشجویانه موقیم اون کشور در دانشگاه پذیرفته می شن و شروع به خوندن می کنن همون 3 رشته مهمی بود که در بالا گفتم(اقتصاد-حقوق-مدیریت).همه این رشته ها خوب هستند تنها چیزی که هست اینه که ما باید سعی و تلاش داشته باشیم تا در هر چیزی مخصوصا درس هایمان نهایت ان چیز باشیم.رشته اقتصاد هم به علت محبوبیتش در ایران و در دیگر کشور ه مسائل مربوط به خودش رو با سرعت بیشتری در حل ارزیابی و بازنگری هست.نهایت یه کاری بودن !این فرصت رو به ما می ده که در این سرعت از همه بیشتر پیشتاز باشیم.با تشکر از سایتتون.من هم به نوبه ی خودم امیدورم بتونم کاری برای این سایت و مخصوصا ارتقاء سطح این رشته به کمک شما دوستن داشته باشم.راستی می خواستم بگم که رشته اقتصاد در دانشگاه پیام نور نسبت به رشته هلی دیگر کمتر مورد توجه است به خطر همین کتاب های کمتری از پیام نور برای این رشته تالیف شده و ما دانشجویان رشته اقتصاد مجبوریم کتاب ها ی دنشگاه های دیگر را بخوانیم.مثل:علامه-بهشتی-تهران و ....خوب این هم به نوبه خودش مشکلات خودش رو داره.نبود راهنما برای این کتب.مثلا:نظریه و کاربرد اقتصاد خرد2........حرف بری گفتن زیاده.سرتون رو درد نیارم.ببخشید.بازم ممنون.mahmoud.abbasi67@yahoo.com

8. Top | #22

شماره عضویت
    127503
    عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.00

پیش فرض خرد 1

سلام هفته گذشته خرد 1 رو امتحان دادم.خیلی سخت بود نمونه سوالات 3 سال خیر رو نگاه کردم به این سختی ندیده بودم

9. Top | #23

شماره عضویت
    4714
    عنوان کاربر
    كنترل باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.50

نقل قول نوشته اصلی توسط arbabmostafa نمایش پست ها
    سلام هفته گذشته خرد 1 رو امتحان دادم.خیلی سخت بود نمونه سوالات 3 سال خیر رو نگاه کردم به این سختی ندیده بودم
    خسته نباشی . بالاخره باید توسعه پیدا کنه

10. Top | #24

شماره عضویت
    149823
    عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.00
    شغل و حرفه
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    اقتصاد نظری

سلام دوستان من خیلی جدیدم
    سال 2 ترم 3 رو با هر بدبختیی که شده پشت سر گذاشتم خیلی سخت بود کلان 1 رو هم افتادم ولی با معدل 13.11 مشروط نشدم
    در رفتم عجیب
    یه چیزه دیگه دوستان من بعده این مدتی که درس اقتصاد نظری رو خوندم هنوز نمیدونم اصلا چه جوری باید پایان نامه بدیم در چه موضوعی اصلا چه جوری خیلی واسم غریبه یعنی هیچی نمیدونم در موردش کمکم کنین
    ممنون و موفق باشید :)

11. Top | #25

شماره عضویت
    4714
    عنوان کاربر
    كنترل باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.50

نقل قول نوشته اصلی توسط poria125 نمایش پست ها
    سلام دوستان من خیلی جدیدم
    سال 2 ترم 3 رو با هر بدبختیی که شده پشت سر گذاشتم خیلی سخت بود کلان 1 رو هم افتادم ولی با معدل 13.11 مشروط نشدم
    در رفتم عجیب
    یه چیزه دیگه دوستان من بعده این مدتی که درس اقتصاد نظری رو خوندم هنوز نمیدونم اصلا چه جوری باید پایان نامه بدیم در چه موضوعی اصلا چه جوری خیلی واسم غریبه یعنی هیچی نمیدونم در موردش کمکم کنین
    ممنون و موفق باشید :)
    سلام. خوش اومدی
    منظورت از پایان نامه چیه؟ مگه کارشناسی نیستی؟

12. Top | #26

شماره عضویت
    132832
    عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.00
    محل تحصیل
    منجیل

فک کنم منظورشون اون 3 واحد پروژه هست...
    راستی من ورودی 87 هستم اون سال که سیلابلس رو گرفتم(همون جدولی که خودشون پیشنهادی تو 9 ترم واحد ارائه کردن) تعداد کل واحد ها رو شمردم 135 واحد بود...چند روز پیش که جدیدش رو گرفتم 131 واحد بود...دو درس دوواحدی عمومی معارف از ترم آخر برداشته شده بود!!!
    الان یعنی من باید 131 واحد پاس کنم؟

13. Top | #27

شماره عضویت
    4714
    عنوان کاربر
    كنترل باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.50

نقل قول نوشته اصلی توسط reza-nima نمایش پست ها
    فک کنم منظورشون اون 3 واحد پروژه هست...
    راستی من ورودی 87 هستم اون سال که سیلابلس رو گرفتم(همون جدولی که خودشون پیشنهادی تو 9 ترم واحد ارائه کردن) تعداد کل واحد ها رو شمردم 135 واحد بود...چند روز پیش که جدیدش رو گرفتم 131 واحد بود...دو درس دوواحدی عمومی معارف از ترم آخر برداشته شده بود!!!
    الان یعنی من باید 131 واحد پاس کنم؟
    سلام
    سوالتون را اینجا بپرسید سریع جواب می گیرید

سوالات مرتبط با پيام نور(پرسش و پاسخ)
    موفق باشید

14. Top | #28

شماره عضویت
    150595
    عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.00
    محل تحصیل
    واحد مهاباد

سلام دوستان
    من دانشجوی کارشناسی اقتصادم و این ترم ترم آخرمه.سوال داشتید خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم.
    ممنون از همتون...

15. Top | #29

شماره عضویت
    194327
    عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.00

كم كم داريم فعال مي شيم من درسته تازه اشنا شدم با سايت اما به همه قول مي دم فعاليت انقدري زياد باشه كه همه لذت ببرن

16. Top | #30

شماره عضویت
    246229
    عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.00
    محل تحصیل
    سامان
    شغل و حرفه
    ازاد
    رشته تحصیلی