آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
جام ملت های آسیا - صفحه 13
لینک های مهم

سیستم گلستان پیام نور
صفحه 13 از 19 اولیناولین ... 31112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 195 از مجموع 277

موضوع: جام ملت های آسیا

1. Top | #1

شماره عضویت
    3
    عنوان کاربر
    مدیر بازنشسته باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.93
    محل تحصیل
    تهران
    شغل و حرفه
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    مهندسی فناوری اطلاعات
    پست های وبلاگ
    15

filish جام ملت های آسیا

کاپ جام ملتهاي آسيا 13 دي وارد قطر مي شود

کاپ قهرماني جام ملتهاي آسيا در تاريخ 13 دي 89 وارد قطر مي شود. اين کاپ با پرواز ek841 امارات در ساعت 9 به وقت محلي وارد قطر مي شود.
    محمد بن همام رئيس کنفدراسيون فوتبال آسيا و رئيس فدراسيون فوتبال قطر ،شيخ حمد بن خليفه بن احمد الثاني براي دريافت کاپ در فرودگاه خواهند بود و کنفرانس مطبوعاتي کوتاهي در آن محل تشکيل مي شود و سپس کاپ قهرماني وارد اتوبوس رو بازي خواهد شد و در شهر گردش خواهد کرد تا مورد تماشاي عموم قرار گيرد.
    اين کاپ سپس وارد منطقه اي مي شود که ساعت شمارش معکوس آغاز جام ملتهاي آسيا در ‌آن قرار دارد و در آن جا از هيات همراه با اجراهاي محلي استقبال مي شود.بعد از يک ساعت توقف، کاپ ابتدا به فروشگاه مرکز شهر و سپس به فروشگاه ويلاگيو انتقال مي يابد. مقصد نهايي اين کاپ موزه اي خواهد بود که قبل از اينکه به afc تحويل داده شود در آن جا قرار داده مي شود.

ویرایش توسط moongirl : 03-30-2011 در ساعت 01:45 PM

با تشکر. سارا

2. Top | #181

شماره عضویت
    66453
    عنوان کاربر
    کنترل باشگاه و سرپرست ارشد تالار ورزش و علم وهنر و زبان انگلیسی
    میانگین پست در روز
    2.17
    محل تحصیل
    کرج
    شغل و حرفه
    Head Security
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    پست های وبلاگ
    170

استاد زانیس
    جام ملت‌هاي آسيا 2011- قطر
    شكارچي ليگ‌هاي اروپايي به دنبال بازيكنان ازبك

بازيکنان تيم ملي فوتبال ازبکستان توجه استعدادياب‌هاي ليگ‌هاي اروپايي را در جام ملت‌هاي آسيا به خود جلب کرده‌اند.

مسابقات قهرماني در قاره پهناور، نمايشگاه استعدادها است و ستاره‌هاي بالقوه زيادي مي‌درخشند که جام ملت‌هاي آسيا 2011 قطر نيز از اين قاعده مستثني نيست.
    استعداد‌ياب‌هاي باشگاهي سراسر جهان در قطر حاضر شده‌اند تا در ميان 16 تيم شرکت‌کننده در اين مسابقات، به کشف ستاره‌هاي جوان بپردازند.
    يکي از اين "شکارچيان " اندرو فدوروف، مدافع سابق تيم ملي فوتبال ازبکستان و باشگاه نفتچي است که در حال حاضر به دنبال کشف استعدادهاي نهفته براي ليگ‌هاي اروپايي است.
    وي اظهار داشت: هدف اصلي من يافتن بازيکنان بااستعداد است. همه مي‌دانند که فوتبال آسيا در 2 يا 3 سال گذشته به سرعت در حال پيشرفت بوده است.
    فدروروف ادامه داد: هدف نهايي من يافتن بازيکنان آسيايي بيشتر براي اروپا و به خصوص باشگاه‌هاي روسي است.
    فدوروف به عنوان يکي از مردم ازبکستان، طبيعتاً به تيم ملي کشور خودش نگاه ويژه‌اي دارد. ازبکستان با صدرنشيني در گروه اول مسابقات با 2 پيروزي و يک تساوي به مرحله يک‌چهارم نهايي جام ملت‌ها راه يافت.
    در ميان بازيکناني که توجه فدوروف را به خود جلب کرده‌اند اسامي اوديل احمدف و باخودير ناسيموف ديده مي‌شود.
    وي در اين باره گفت: ازبکستان تيم خوبي است. من هيچ خطاي جدي در سازماندهي آنها نديدم. به من گفته شده که دفاع مشکلاتي دارد، اما هافبک‌ها نزديک به مدافعان بازي کردند و به تيم کمک کردند. هر بازيکني وظيفه‌اش را به خوبي انجام مي‌دهد. آنها در کارهاي فردي و تيمي عالي کار کردند.
    وي با اشاره به گل زيباي احمدوف از فاصله دور درون دروازه قطر، گفت: او 23 ساله است. اين سني است توانايي يک بازيکن شروع به درخشش مي‌کند. وي اثر خوبي از خود به جا گذاشت.

زندگی تفسیر سه کلمه است خندیدن بخشیدن و فراموش کردن پس بخند ببخش و فراموش کن

3. Top | #182

شماره عضویت
    66453
    عنوان کاربر
    میانگین پست در روز
    2.17
    محل تحصیل
    کرج
    شغل و حرفه
    Head Security
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    پست های وبلاگ
    170

خلعتبري: شانس پيروزي ايران برابر کره جنوبي 90 درصد است

مهاجم تيم ملي فوتبال کشورمان گفت: به نظر من تيم ملي ايران شرايط به مراتب بهتري نسبت به کره جنوبي دارد و شانس پيروزي ما 90 درصد است.

محمدرضا خلعتبری ضمن بیان این مطلب افزود: ما بارها با کره ایها بازی کرده ایم و شناخت خوبی از هم دارند. در بازیهای اخیر هم که دو تیم با هم بازی کرده اند پیروزی با تیم ملی فوتبال ایران بوده و از این حیث ما شرایط بسیار بهتری داریم.
    وی ادامه داد: با وجود اینکه قبول دارم تیم ملی کره جنوبی شرایط خوبی دارد و یکی از تیم های خوب آسیا در این دوره از مسابقات است اما فکر می کنم شرایط تیم ما بسیار بهتر از آنهاست. البته بازی های ایران و کره جنوبی همیشه نزدیک به هم بوده و تصور می کنم این بار هم نتیجه ای نزدیک رقم خواهد خورد.
    مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: وقتی ما صحبت از قهرمان شدن در این دوره از مسابقات می کنیم نباید از رویارویی با چنین حریفانی ترس و واهمه ای داشته باشیم. برای رسیدن به این مهم باید همه تیم ها را شکست دهیم و کره جنوبی هم هر چند که تیم مدعی است اما باید برابر این تیم به پیروزی برسیم.
    خلعتبری با بیان اینکه حیف است تیم هایی مثل ایران و کره جنوبی در این مرحله با یکدیگر روبرو شوند و یکی حذف شود گفت: به نظر من همین تیم ملی عراقی که برابر ایران شکست خورد از تیم های خوب این دوره از مسابقات است که از گروه دیگر به مراحل بالاتر خواهد رسید.
    وی در پایان گفت: به نظر من شانس پیروزی ایران برابر کره جنوبی 90 درصد است و کره فقط 10 درصد شانس قهرمانی دارد. فکر می کنم بعد از تیم ملی ایران تیم های ژاپن و عراق هم شانس قهرمانی داشته باشند. ما نگران رویارویی با هیچ حریفی نیستیم و برای رسیدن به قهرمانی تلاش می کنیم.
    تیم ملی فوتبال فوتبال کشورمان در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا ساعت 19:25 دقیقه روز دوم بهمن ماه در ورزشگاه قطر اسپورت به مصاف تیم ملی کره جنوبی خواهد رفت.

4. Top | #183

شماره عضویت
    66453
    عنوان کاربر
    میانگین پست در روز
    2.17
    محل تحصیل
    کرج
    شغل و حرفه
    Head Security
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    پست های وبلاگ
    170

شريدا: برتر از استراليا بوديم اما تجربه نداشتيم

سرمربي تيم ملي فوتبال بحرين گفت: برتر از استراليا بوديم اما به دليل کم‌تجربگي نتيجه را واگذار کرديم.

سلمان شريدا پس از شکست يک بر صفر مقابل استراليا و حذف بحرين از جام ملت هاي 2011 آسيا گفت: بايد صعود استراليا را تبريک بگويم. ما بازي خوبي انجام داديم و برتر از استراليا بوديم، اما آنها از تک فرصت‌شان استفاده کردند و به برتري رسيدند.
    وي ادامه داد: در محوطه هجده قدم استراليا فرصت هاي زيادي براي گلزني داشتيم، اما به درستي از موقعيت ها استفاده نکرديم. مهره هاي جوان بحرين برابر بازيکنان با تجربه اي بازي کردند و همين تجريه عامل باخت ما شد تا از گردونه جام ملت ها کنار برويم.
    شريدا تصريح کرد: از عملکرد بازيکنان و کار تيمي بحرين رضايت دارم. بيشتر از 2 ماه نيست که اين تيم را تحويل گرفته ام و در همين مدت کوتاه تيم ما به هماهنگي خوبي رسيد و از کار تيم خشنود هستم.
    وي درباره احتمال تمديد قراردادش با فدراسيون فوتبال بحرين گفت: قراردادم تمام شده، اما در صورت تمديد قرارداد خيلي خوشحال خواهم شد. نشستن روي نيمکت بحرين افتخار بزرگي است و من هم دوست دارم همچنان سرمربي اين تيم باشم.

5. Top | #184

شماره عضویت
    66453
    عنوان کاربر
    میانگین پست در روز
    2.17
    محل تحصیل
    کرج
    شغل و حرفه
    Head Security
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    پست های وبلاگ
    170

جام ملت‌هاي آسيا 2011 - قطر
    رائه: ايران تهديدي براي ما نيست؛ از آنها نمي‌ترسيم

سرمربي تيم ملي فوتبال کره‌جنوبي گفت: ايران نمي‌تواند تهديدي جدي براي ما باشد و شاگردانم ترسي از آنها ندارند.

چو کوانگ رائه، سرمربي تيم ملي کره‌جنوبي، معتقد است با وجود اين که آنها از 2 بازي دوستانه مقابل ايران يکي را شکست خورده و ديگري را مساوي کرده‌اند، اما اين تيم نمي‌تواند تهديدي جدي براي کره باشد و شاگردانش ترسي از ايران ندارند: من بازي‌هاي گروه چهارم را تماشا کردم. از بابت بازي با آنها خيالم راحت است، ما در يک بازي دوستانه برابر ايران 2 بر 2 مساوي کرديم و اگر توجه کنيد متوجه مي‌شويد که نسبت به آن موقع خيلي پيشرفت کرده‌ايم.
    کره جنوبي موفق شد به راحتي هند را در ورزشگاه الغرافه شکست دهد. اگرچه آنها موقعيت‌هاي بسيار زيادي را از دست دادند و 2 بار توپ را به تير دروازه کوبيدند و بيشتر از 5 موقعيت را هدر دادند. کره با اين پيروزي به خاطر تنها يک گل خورده بيشتر از استراليا با تفاضل گل کمتر در مکان دوم جاي گرفت و در مرحله حذفي حريف ايران شد.
    اگر کره مي‌توانست به عنوان تيم اول صعود کند، ممکن بود با تيم راحت‌تري برخورد داشته باشد، اما مربي آنها معتقد است که در راه قهرماني بايد بهترين تيم مسابقات را از پيش رو برداشت: من خيلي درباره موقعيت‌هايي که از دست داديم، ناراحت نيستم. به اين دليل که با ايران، يکي از قوي‌ترين تيم‌هاي آسيا بازي داريم و دوست داريم در راه قهرماني آن‌ها را شکست دهيم.

وي عنوان کرد: تنها نگراني من از بابت 3 بازيکن کره است که کارت زرد دارند. من مخصوصا لي جونگ سو را به زمين نفرستادم، همچنين با بازي دادن به چا دو ري و کي سونگ يئونگ در يک نيمه، آنها را براي بازي با ايران حفظ کردم. در مرحله يک چهارم نهايي هيچ تيم ضعيفي وجود ندارد و ما بايد به خوبي خودمان را آماده کنيم.
    کوانگ رائه تصريح کرد: از نتيجه بازي مقابل هند کاملا راضي هستم. ما موقعيت‌هاي زيادي داشتيم، اما از بازيکنانم به خاطر بازي خوبشان ممنونم. آنها خيلي جدي بازي کردند و همه تلاش‌شان را به کار گرفتند. يک پنالتي به حريف داديم که مي‌توانستيم اين کار را نکنيم، اما بازيکن ما بي‌دقتي کرد و مي‌توانست بهتر عمل کند.
    سرمربي کره‌جنوبي افزود: همه خوب بازي کردند و سازمان يافته بودند. موقعيت‌هاي زيادي براي خودمان ايجاد کرديم. ما هر روز بهتر مي‌شويم و از نحوه بازي در اين تورنمنت راضي هستم. اگر به همين ترتيب بازي کنيم، حتما در يک چهارم نهايي عملکرد خوبي را به نمايش مي‌گذاريم.
    رائه معتقد است که اگر مي‌خواهند سومين قهرماني‌شان را در جام ملت‌هاي آسيا تجربه کنند، بايد شاگردان افشين قطبي را در مرحله يک چهارم نهايي شکست دهند.
    ديدار ايران و کره‌جنوبي شنبه شب آينده برگزار مي‌شود.

6. Top | #185

شماره عضویت
    66453
    عنوان کاربر
    میانگین پست در روز
    2.17
    محل تحصیل
    کرج
    شغل و حرفه
    Head Security
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    پست های وبلاگ
    170

جام ملت‌هاي آسيا 2011 - قطر
    هافتون: تيم‌هايي كه شروعي خوب ندارند قهرمان مي‌شوند

سرمربي تيم ملي فوتبال هند گفت: نکته عجيب در اين‌گونه تورنمنت‌ها اين است که اغلب اوقات تيم‌هايي که شروعي خوب ندارند، در پايان قهرمان مي‌شوند.

باب هافتون سرمربي تيم ملي هند بعد از شکست 4 بر يک مقابل کره‌جنوبي در ورزشگاه الغرافه معتقد است که کره را بايد مدعي قدرتمند قهرماني جام ملت‌هاي آسيا دانست.
    اين مسابقه فاصله بين اين دو تيم را نشان داد و هافتون اعتقاد دارد حالا کره شانس بسيار بالايي براي فتح اين جام معتبر دارد: فکر نمي‌کنم کسي بتواند غير از اين بگويد که کره يکي از مدعيان اصلي قهرماني در اين تورنمنت است. آنها خيلي خوب به نظر مي‌‌‌رسند، اما نکته عجيب در اينگونه تورنمنت‌ها اين است که اغلب اوقات تيم‌هايي که شروعي خوب ندارند، در پايان قهرمان مي‌شوند.
    وي ادامه داد: ژاپن ناگهان برخاست و قطر با استفاده درست از امتياز ميزباني صعود کرد، استراليا هم بسيار خوب است بنابراين گفتن اينکه کدام تيم قهرمان مي‌شود سخت است، اما من تحت تاثير عملکرد کره قرار گرفتم. آنها بسيار خوب بودند.

هند براي اولين بار در 47 سال گذشته در اين تورنمنت حضور يافت و با وجودي که اين جام پاياني نااميد کننده براي اين تيم به همراه داشت، اما مربي انگليسي اين تيم به عملکرد تيمش در دوحه افتخار مي‌کند: اين سومين بازي سخت ما در 8 روز بود. براي تيم ما، اين بازي‌ها يک آزمون بزرگ بود که آن را پشت سرگذاشتيم و حالا بسيار باتجربه‌تر هستيم، پسران هند در اين جام درس‌هاي زيادي آموختند. حالا آنها مي‌خواهند که 4 سال ديگر هم به اين جام در استراليا برگردند و آنچه در اينجا فرا گرفتند، آن موقع خيلي به کارشان خواهد آمد.
    هافتون تصريح کرد:‌ اميدوارم اين مسابقات باعث رونق بيشتر فوتبال در هند شود. با وجودي که در هر 3 بازي باختيم، اما هرگز نبايد سرمان را پايين بگيريم. بازيکنان من هرگز تسليم نشدند. در هر 3 بازي ما در نيمه اول عقب افتاديم، اما در نيمه دوم تلاش کرديم اختلاف گل‌ها را کمتر کنيم. آنها تا آخرين نفس جنگيدند. وقتي قرعه کشي انجام شد خيلي‌ها مي‌ترسيدند بدترين نتايج ممکن براي هند رقم بخورد، اما به نظرم پسرها اعتبار خود را ثابت کردند.

7. Top | #186

شماره عضویت
    66453
    عنوان کاربر
    میانگین پست در روز
    2.17
    محل تحصیل
    کرج
    شغل و حرفه
    Head Security
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    پست های وبلاگ
    170

روزنامه اماراتي: تيم امارات به اميد شانس به مصاف ايران مي رود

روزنامه امارات اليوم چاپ امارات متحده عربي روز چهارشنبه با اشاره به بازي بعداز ظهر امروز تيم امارات و ايران نوشت: امارت به اميد شانس و اتفاقات غير منتظره به مصاف ايران مي رود.

امارات اليوم در مطلبي با عنوان '' چيزي که ما از ايران مي خواهيم '' افزود: در مصاف با تيم ايران، فرصت کم و حساسي برايمان باقي مانده است.
    به نوشته اين روزنامه، موضوع اکنون فراتر و مهم تر از اشتباه يک بازيکن و در نتيجه از دست رفتن فرصت صعود به مرحله بعد يا اختلاف با بازيکن ديگر و يا ضعف خط حمله تيم امارات است بلکه بايد براي بازيکنان تمرکز لازم را فراهم کرد تا بتوانند با تمام توان در مقابل ايران که از قدرت بدني بالا و روحيه خوبي برخوردارند، بازي کنند.
    اين روزنامه اماراتي با اشاره به اينکه امارات اميدوار است در بازي امروز پيروز شود افزود: تيم امارات تا کنون بدشانسي آورده و اکنون سرنوشت صعود آن به مرحله بعد در دست ساير بازي هاست و فقط شانس و يا اتفاق غير منتظره است که مي تواند به آن کمک کند.

8. Top | #187

شماره عضویت
    66453
    عنوان کاربر
    میانگین پست در روز
    2.17
    محل تحصیل
    کرج
    شغل و حرفه
    Head Security
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    پست های وبلاگ
    170

نواف بن فيصل:حقوق بالاي بازيکنان عربستاني عامل اصلي افت فوتبال ماست

اقدامات جديدي به منظور بازخواست بازيکنان و انجام اصل پاداش و مجازات اتخاذ خواهد شد به طوري که به بازيکنان موفق و برجسته پاداش هايي اعطا خواهد شد و در مقابل بازيکنان کم کار نيز تنبيه خواهند شد.

در پی شکست سنگین پنج بر صفر عربستان در مقابل ژاپن در مرحله نخست رقابت های جام ملت های آسیا، عربستان دو کادر فنی و اداری تیم را منحل کرد.
    و به نوشته روزنامه الرایه قطر، امیر نواف بن فیصل وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد که تماس هایی با مربیان جهانی به منظور به دست گرفتن این مسئولیت برقرار کرده ایم.
    وی با اشاره به پذیرش استعای فهد المصیبیح مدیر تیم ملی عربستان افزود: المصیبیح از سه ماه پیش خواستار کناره گیری شده بود اما ما از او خواستیم تا پایان بازیها، این مسئولیت را به دست داشته باشد.
    نواف بن فیصل هم با اشاره به ناصر الجوهر گفت: الجوهر هم به کشور خدمت کرد و در پذیرش این مسئولیت موقت کوتاهی نکرد.
    این مسئول عربستانی تاکید کرد: به زودی کنفرانسی برای مسئولان باشگاه ها، رسانه ها و سرمربیان در کشوربرگزار خواهد شد تا از ایده و افکار و پیشنهادهایشان استفاده شود و بسیاری از مسائل و چالش های فوتبال عربستان در جریان آن به بحث و بررسی گذاشته خواهد شد.
    وی افزود: اقدامات جدیدی به منظور بازخواست بازیکنان و انجام اصل پاداش و مجازات اتخاذ خواهد شد به طوری که به بازیکنان موفق و برجسته پاداش هایی اعطا خواهد شد و در مقابل بازیکنان کم کار نیز تنبیه خواهند شد.
    بن فیصل با فراخواندن باشگاه ها به بازنگری در مبالغ پرداختی به بازیکنان تصریح کرد: در عین احترام به بازیکنان عربستانی باید بگویم که حقوق آنها بسیار بالاست و از این رو باشگاه ها می باید ضمن بازنگری در قیمت قراردادها متناسب با توانایی های بازیکنان، دیگر مبالغ را برای نوجوانان هزینه کنند. وی در پاسخ به پرسشی درباره امکان کاهش قراردادهای بازیکنان گفت: نمی خواهم دراین باره در حال حاضر اظهارنظری کنم تا زمانی که در کنفرانسی که طی روزهای آینده برگزار خواهد شد تکلیف این موضوع مشخص خواهد شد و در این کنفرانس چارچوبی واضح و شفاف برای فوتبال عربستان تعریف خواهد شد.
    بن فیصل همچنین در پاسخ به سئوال دیگری درباره دفاعش از ماندن پسیرو در منصب سرمربیگری عربستان گفت: در بازیهای قبلی و در زمانی که مسئولیت هیأتها را به دست داشتم، اعلام می کردم که مسئولیت کامل این امر را می پذیرم اما بگذارید اکنون زیاد درباره گذشته صحبت نکنیم و امروز پسیرو رفته و می باید تمام تمرکز بر مرحله آینده باشد.

9. Top | #188

شماره عضویت
    66453
    عنوان کاربر
    میانگین پست در روز
    2.17
    محل تحصیل
    کرج
    شغل و حرفه
    Head Security
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    پست های وبلاگ
    170

نصرتي: براي قهرماني بايد همه تيم‌ها را شکست دهيم

مدافع تيم ملي فوتبال کشورمان گفت: کره جنوبي با اينکه يکي از تيم هاي خوب آسياست اما ترسي از بازي با اين تيم نداريم و با تمام وجود به ميدان خواهيم رفت.

محمد نصرتی پس از قطعی شدن دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان برابر کره جنوبی در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا ضمن بیان این مطلب افزود: قبول دارم که کره جنوبی تیم خوب و قدرتمندی است اما برای ما که می خواهیم قهرمان آسیا شویم فرقی نمی کند با کره جنوبی بازی کنیم یا هر تیم دیگری.
    وی ادامه داد: برای تیمی که هدفش قهرمان شدن در آسیاست نباید نام حریفان فرق کند. بالاخره ما اگر در این مرحله با این تیم ها روبرو نشویم در مراحل بعد باید به مصاف آنها می رفتیم. بنابراین دیدار با کره جنوبی هم برای ما مثل سایر دیدارهاست و تمام تلاشمان را می کنیم که به پیروزی برسیم.
    مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: من بازی کره جنوبی برابر هند را دیدم. بازی یکطرفه ای بود که هندیها به دنبال استفاده از ضد حملات بودند. با این حال اعتقاد دارم که کیفیت بازی کره جنوبی و استرالیا قابل قیاس نیست و به نظرم کره جنوبی خیلی بهتر از استرالیاست.
    محمد نصرتی در مورد فضایی که پس از مشخص شدن حریف تیم ملی در بین بازیکنان وجود داشت گفت: بازی با کره جنوبی برای ما مثل بقیه بازیهاست و هیچ مشکلی برای این دیدار نخواهیم داشت. امیدوارم با همت و تلاش بازیکنان بتوانیم در این بازی به پیروزی برسیم و راه قهرمانی مان را هموار کنیم.
    دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی در مرحله یک چهارم نهایی پانزدهمین دوره رقابتهای فوتبال جام ملت های آسیا ساعت 19:25 دقیقه روز دوم بهمن ماه در ورزشگاه قطر اسپورت دوحه برگزار خواهد شد.

10. Top | #189

شماره عضویت
    66453
    عنوان کاربر
    میانگین پست در روز
    2.17
    محل تحصیل
    کرج
    شغل و حرفه
    Head Security
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    پست های وبلاگ
    170

قطبي: مي خواهيم تنها صعود کننده 9 امتيازي باشيم

سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت: در بازي با امارات براي پيروزي به ميدان مي رويم.

افشین قطبی بااشاره به اینکه نمی‌خواهد از بازیکنان اخطاری استفاده کند افزود: ما 23 بازیکن داریم و از بهترین‌ها در ترکیب استفاده می‌کنیم، ما برای این مسابقات زحمات زیادی کشیده و تیم را آماده کرده ایم.
    وی درباره رویارویی با کره گفت: کره جنوبی تیم خوبی است و من این تیم را خوب می‌شناسم و شخصیتش را دوست دارم،‌ اما برای من مهمتر از کره تمرکز روی تیم خودم است که آمادگی مسابقه با هر تیمی را دارد.
    سرمربی تیم ملی تأکید کرد: مهمترین عامل پیروزی اتحاد و همدلی است و خوشبختانه این روحیه میان بازیکنان تیم ملی هست و امیدوارم تا قهرمانی هم ادامه داشته باشد.
    قطبی دربخش دیگری ازصحبتهایش اضافه کرد: ایرانی‌ها باهوشند ویکی از دلایل صعودمان به مرحله بعدی همین موضوع است که بازیکنان می‌دانند چه زمانی دفاع و چه زمانی حمله کنند.
    وی همچنین گفت: شرایط روحی و روانی خوبی داریم و امیدوارم باپیروزی دربازی مقابل امارات تنها تیمی هم باشیم که با 9 امتیاز به مرحله بعدی صعود می کنیم.

11. Top | #190

شماره عضویت
    66453
    عنوان کاربر
    میانگین پست در روز
    2.17
    محل تحصیل
    کرج
    شغل و حرفه
    Head Security
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    پست های وبلاگ
    170

ترميم فوري زمين مسابقه و ناراحتي هواداران اماراتي

در بين دو نيمه ديدار تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و امارات برخي از کارگران قسمت‌هاي آسيب ديده زمين را ترميم کردند.

در بين دو نيمه ديدار تيم‌هاي ملي ايران و امارات به دليل مرطوب بودن زمين که قسمت‌هايي از چمن آسيب ديده بود به وسيله کارگران ترميم شد. اين ترميم فوري به صورتي بود که آنها در دست سبدهايي داشته که چمن در آن بود و قسمت‌هاي آسيب ديده را بازسازي مي‌کردند.
    *بازيکنان ذخيره امارات بين دو نيمه به رختکن نرفتند و خودشان را در زمين گرم کردند.
    * محمدرضا خلعتبري، بازيکن نيمکت‌نشين ايران در ديدار برابر امارات در پايان نيمه نخست و هنگام ورود بازيکنان به رختکن به سوي بازيکناني که در ميدان بودند رفت و به آنها روحيه داد.
    * بين دو نيمه بازي تيم‌هاي ايران و امارات نتيجه ديدار تيم‌هاي عراق و کره‌شمالي در ورشگاه قطر اسپورت اعلام شد و هواداران اماراتي که اميد کمي براي صعود دارند با شنيدن اين خبر بسيار ناراحت شدند.

12. Top | #191

شماره عضویت
    66453
    عنوان کاربر
    میانگین پست در روز
    2.17
    محل تحصیل
    کرج
    شغل و حرفه
    Head Security
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    پست های وبلاگ
    170

سعيدلو جمعه عازم قطر مي شود/ تقويت روحي ملي پوشان براي ديدار با کره

رئيس سازمان تربيت بدني براي همراهي تيم ملي در ديدار حساس مرحله يک چهارم نهايي جام ملت‌هاي 2011 آسيا مقابل کره جنوبي روز جمعه عازم دوحه قطر خواهد شد.

علی سعیدلو به منظور تقویت روحی ملی پوشان و حمایت معنوی از تیم ملی یک روز پیش از دیدار با کره جنوبی راهی قطر خواهد شد. قرار است رئیس سازمان تربیت بدنی پیش از دیدار با کره جنوبی در جمع ملی پوشان حاضر شود و با بازیکنان و مربیان تیم ملی فوتبال کشورمان گفتگو کند.
    سعیدلو پیش از این در اردوی آماده سازی تیم ملی در قطر نیز در نشستی ویژه و صمیمانه بازیکنان این تیم را برای حضور قدرتمند در مسابقات جام ملت‌های آسیا شارژ روحی کرد و از پرداخت پاداش 150 سکه‌ای به شاگردان قطبی در صورت قهرمانی در جام ملت‌های 2011 آسیا خبر داد.
    دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی در مرحله یک چهارم نهایی پانزدهمین دوره رقابت‌های جام ملت‌های آسیا ساعت 20:05 روز شنبه دوم بهمن ماه در ورزشگاه قطر اسپورت شهر دوحه برگزار خواهد شد.

13. Top | #192

شماره عضویت
    66453
    عنوان کاربر
    میانگین پست در روز
    2.17
    محل تحصیل
    کرج
    شغل و حرفه
    Head Security
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    پست های وبلاگ
    170

پروين: ايران استحقاق برتري برابر كره جنوبي را دارد

رئيس سازمان فوتبال باشگاه استيل آذين گفت: بازيکنان ايران برابر کره جنوبي استحقاق برد را دارند.

علي پروين درباره اردوي ترکيه استيل آذين اظهار داشت: با توجه به گزارش عملکرد کادرفني و سرپرستي و همچنين صحبت‌هايي که پس از اردوي ترکيه با بازيکنان داشتم به اين نتيجه رسيدم که اردوي بسيار خوبي را برگزار کرده‌اند و خدا را شکر از لحاظ بدني به خواسته‌هاي خودم و آقاي خاکپور رسيده‌ايم اما هنوز تا شروع نيم فصل چند روزي باقي مانده و بايد روند صعودي‌مان در تمرينات را ادامه دهيم.
    وي افزود: از وضعيت بچه‌ها و تلاش و جديت‌شان در تمرينات متوجه شدم که واقعا همه دوست دارند تا شرايط تيم بهتر شود و جايگاه استيل آذين در جدول بهبود يابد. انشاالله اين بچه‌ها غيرت کنند تا نتيجه تلاش خود را در نيم فصل دوم ببينند.
    پروين همچنين درباره بازي تيم ملي ايران برابر کره جنوبي که روز شنبه برگزار مي‌شود نيز گفت: بازي سختي است اما بچه‌ها استحقاق پيروزي در بازي برابر کره جنوبي را دارند، فقط بايد تلاش خود را بيشتر کنند. عيار اصلي تيم ما در بازي برابر کره مشخص خواهد شد که انشاالله بچه‌ها با يک نمايش غيرتمندانه پيروز مي‌شوند.
    وي همچنين درباره عملکرد غلامي مهاجم ملي‌پوش استيل آذين گفت: وي هميشه تمام تلاش خود را در بازي‌هايي که به ميدان مي‌رود انجام مي‌دهد و مهاجم خوبي است. انشاالله با اعتماد کادر فني تيم ملي در بازي‌هاي آينده بيشتر موفق باشد.

14. Top | #193

شماره عضویت
    66453
    عنوان کاربر
    میانگین پست در روز
    2.17
    محل تحصیل
    کرج
    شغل و حرفه
    Head Security
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    پست های وبلاگ
    170

عذرخواهي قطبي به سبك كره‌اي‌ها و زمين خوردن بازيكنان ايران

در صحنه‌اي که داور به قطبي تذکر داد، وي به سبک کره‌اي از اعتراض خود ابراز پيشماني کرد.

قطبي روي يک صحنه به حرکت خشن بازيکنان امارات روي حدادي‌فرد اعتراض کرد که پس از توضيحات کمک داور اول قطبي به سبک کره‌اي و با حرکت خاص آنها از وي عذرخواهي کرد.
    * خبرنگاران اماراتي حاضر در جايگاه خبرنگاران آرام و قرار ندارند و جايگاه را روي سر خود گذاشته‌اند و در هر حمله تيم کشور خود فرياد مي‌کشند.
    * بازيکنان و هواداران ايراني به حرکت اسماعيل مطر روي شهاب گردان اعتراض کردند. وي هنگام شروع بازي از پشت به گردان ضربه زد.
    * در جريان بازي و در اواسط نيمه نخست افشين قطبي خطاب به محمد نوري و آندرانيک تيموريان از آنها خواست روي زمين و تک ضرب بازي کنند.
    * بسياري از بازيکنان تيم ملي در جريان بازي زمين خوردند که دليل آن هم لغزنده بودن زمين بازي و چمن ورزشگاه است. همين موضوع خبرنگاران و هواداران ايراني را نگران کرده است.

15. Top | #194

شماره عضویت
    66453
    عنوان کاربر
    میانگین پست در روز
    2.17
    محل تحصیل
    کرج
    شغل و حرفه
    Head Security
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    پست های وبلاگ
    170

تعجب خبرنگاران از غيبت نكونام و حضور مربي و آناليزورهاي كره‌اي

خبرنگاران اماراتي حاضر در ورزشگاه از غيبت هافبک تيم ملي ايران در بازي برابر امارات تعجب کردند.

پيش از آغاز ديدار تيم‌هاي ملي فوتبال ايران و امارات خبرنگاران اماراتي حاضر در ورزشگاه قطر اسپورت جوياي اين موضوع بودند که چند نفر از بازيکنان اصلي در اين مسابقه به ميدان خواهند رفت و غيبت جواد نکونام موجب تعجب خبرنگاران اماراتي شد.
    نام جواد نکونام، کاپيتان تيم ملي فوتبال ايران در اين مسابقه در فهرست 18 نفره هم حضور ندارد که دليل اين موضوع سرماخوردگي وي است.

* نکونام همراه با ساير ملي‌پوشان ايران به ورزشگاه آمده تا شايعه اختلاف وي با قطبي تکذيب شود.
    * آناليزورهاي تيم ملي فوتبال کره جنوبي که حريف ايران در دور دوم مسابقات جام ملت‌هاي هستند با حضور در ورزشگاه قطر اسپورت قصد آناليز بازي ملي‌پوشان را دارند.
    * مربي تيم ملي کره‌جنوبي هم در ورزشگاه حاضر است تا از نزديک بازي ملي‌پوشان ايران را ببيند.

16. Top | #195

شماره عضویت
    66453
    عنوان کاربر
    میانگین پست در روز
    2.17
    محل تحصیل
    کرج
    شغل و حرفه
    Head Security
    رشته تحصیلی
    مترجمی زبان انگلیسی
    پست های وبلاگ
    170

انصاري فرد: جام را به ايران بازمي گردانيم

تمامي تيم ها را بسيار قوي مي دانيم و براي راهيابي به بازي فينال و برگرداندن جام به ايران و شاد کردن ملت ايران مي بايد تمامي حريفان مان را شکست دهيم.
    کریم انصاری در گفت و گو با روزنامه قطری الشرق ''گفت: باید به طور منطقی به رویدادهای این رقابتها نگاه کنیم و نباید از این واقعیت غافل شد که تمامی قوی هستند و پس از هر بازی، بازی بعدی دشوارتر می شود.
    ستاره فوتبال ایران در ادامه با اشاره به اینکه هدف ما قهرمانی دراین دور از رقابت هاست، تاکید کرد: برای تحقق این هدف باید تمرکز و اشتیاق و جدیت بیشتری برای ادامه حضورمان داشته باشیم و بازیکنان تیم ملی بزرگی مسئولیت را درک می کنند.
    وی با تاکید بر ضرورت تمایز قایل شدن میان تیم های استرالیا، بحرین، ژاپن و امارات گفت: تمامی تیم ها را بسیار قوی می دانیم و برای راهیابی به بازی فینال و برگرداندن جام به ایران و شاد کردن ملت ایران می باید تمامی حریفان مان را شکست دهیم.
    کریم انصاری در پاسخ به سئوالی درباره گل خود به کره شمالی گفت: بسیار خوشحالم که توانستم تلاش های هم تیمی هایم را به نتیجه برسانم، بی تردید همگی در این گل سهیم هستند اما این گل از آن رو بسیار خوشحالم کرد که من جوان ترین بازیکنی هستم که برای ایران گل می زند و این امر انگیزه مرا برای زدن گل های بیشتر بیشتر کرده است.

صفحه 13 از 19 اولیناولین ... 31112131415 ... آخرینآخرین