بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 10 از 28 اولیناولین ... 8910111220 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 از مجموع 277

موضوع: جام ملت های آسیا

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

قطبي: قهرماني با ايران مهم‌تر از چهارمي با كره‌جنوبي در جام‌جهاني است

سرمربي تيم ملي فوتبال گفت: براي من قهرماني با ايران در آسيا لذت و اهميت بيشتري نسبت به کسب عنوان چهارمي با کره‌جنوبي در جام جهاني دارد.

افشين قطبي پس از تمرين صبح امروز تيم ملي فوتبال ايران، گفت: بازي خوبي مقابل عراق انجام داديم. عراق تيمي است که خصوصيات خاص خودش را دارد.
    وي ادامه داد: کمي احساس بازيکنان ما بر منطق فوتبالي‌شان غلبه کرده بود، از همين‌ نظر هم کمي دچار مشکل شده بوديم. فکر مي‌کنم در ديدارهاي آينده نسبت به بازي مقابل عراق عملکرد بهتري داشته باشيم و اميدوارم مقابل امارات و کره شمالي هم موفق به کسب هر 3 امتياز شويم.
    قطبي در خصوص اينکه قهرماني با ايران در جام ملت‌ها براي او مهم‌تر است يا کسب عنوان چهارمي با کره جنوبي در جام جهاني، تصريح کرد: بدون شک قهرماني با ايران لذت و اهميت بيشتري براي من دارد. چون خاطره خوش‌تري در ذهن من باقي مي‌گذارد. ايران کشور من است و هر کس آرزو دارد در تيم ملي کشورش موفق شود. اين مهم‌ترين آرزوي شخصي من در زندگي‌ام است.
    وي در پاسخ به اين سوال که پارک ‌جي ‌سونگ گفته بود قطبي بازي خواني خوبي دارد، عنوان کرد: با پارک 5 سال در جام ملت‌ها و در جام جهاني کار کردم و شناخت خوبي نسبت به يکديگر داريم.
    سرمربي تيم ملي گفت: براي ديدارهاي بعدي احتمال دارد تغييرات کوچکي در ترکيب اصلي دهيم تا بازي به بازي بهتر شويم و از بازيکنان بهتري براي پوشش نقاط ضعف‌مان استفاده کنيم. نمي‌توانم در بين 16 تيم حاضر تيم ضعيفي پيدا کنم. همه تيم‌ها با هدف هستند، اما مهم‌ترين هدفمان تمرکز روي پيروزي در مسابقات است.

وي در مورد ديدارهاي آينده تيم ملي در جام ملت‌ها، گفت: هر دو تيم ديگر گروه ما خوب هستند. به نظر من امارات در ديدار با کره شمالي بهتر بود. آنها از نظر بازي ترکيبي، به خصوص در خط حمله عملکرد بهتري داشتند و بازيکناني دارند که مي‌توانند براي ما دردسرساز شوند. با کره شمالي هم قبلا بازي کرديم، آنها در ساختار دفاعي منسجم هستند و موقعيت‌هاي کمي به مهاجمان حريف مي‌دهند و در ضدحملات نيز خطرناک ظاهر مي‌شوند.
    قطبي در مورد تعويض خلعتبري و اينکه با حضور او تيم ملي روان‌تر بازي کرد، گفت: 23 بازيکن در اختيار داريم که همه مي‌توانند براي تيم ملي موثر باشند. وقتي احساس مي‌کنيم يک بازيکن مي‌تواند موثرتر از بقيه باشد از وي در ترکيب اصلي استفاده خواهيم کرد.
    قطبي در پاسخ به اين سوال که آيا اصراري به استفاده از مسعود شجاعي در ترکيب تيم ملي داريد، عنوان کرد: اصرار به فرد خاصي نيست، اصرار من براي موفقيت تيم ملي ايران است.

سرمربي تيم ملي در پاسخ به اين سوال که کفاشيان گفته بود اگر قطبي عملکرد خوبي در جام ملت‌ها داشته باشد قراردادمان را با وي تمديد مي‌کنيم، گفت: بهتر است در اين شرايط حرفي از قرارداد نزنيم و تمرکز اصلي ما روي جام ملت‌ها باشد. چون مهم‌ترين چيز همين است و بايد براي موفقيت تيم ملي تلاش کرد. من و بازيکنان مهم نيستيم؛ چيزي که مهم است ايران است.
    وي در خصوص اينکه آيا پيروزي مقابل عراق شيرين‌ترين برد کارنامه افشين قطبي در تيم ملي ايران است، گفت: فکر کنم برد مهمي بود و حساس‌ترين مسابقه ما در مرحله گروهي محسوب مي‌شد، اما من اين‌طور قضاوت نمي‌کنم چون مهم‌ترين چيز براي موفقيت، کسب 3 امتياز بود که به آن رسيديم. در ديدارهاي آينده نيز همين هدف را دنبال خواهيم کرد.

زندگی تفسیر سه کلمه است : خندیدن .... بخشیدن .... و فراموش کردن

.... پس.... بخند .... ببخش .... و فراموش کن

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

تماشاگران تمام مسابقات دور اول جام ملت ها به اندازه يك دربي

دور اول مرحله گروهي جام ملت‌هاي آسيا در حالي به پايان رسيد که بيش از هر چيزي سکوهاي خالي ورزشگاه‌ها توي ذوق مي‌زد.

بيشترين تعداد تماشاگر در دور اول به همان ديدار افتتاحيه قطر و ازبکستان برمي‌گردد که حدود 37 هزار تماشاگر در ورزشگاه 50 هزار نفري خليفه دوحه حضور پيدا کردند. شايد علت اصلي اين موضوع هم برگزاري مراسم افتتاحيه و حضور بسياري از ميهمانان خارجي در اين مراسم بوده است.
    بعد از اين ديدار بيشترين تعداد تماشاگر به بازي تيم‌هاي عربستان و سوريه با حدود 16 هزار نفر در ورزشگاه 25 هزار نفري احمدبن علي الريان مربوط مي‌شود.

سومين مسابقه پرتماشاگر هم ديدار تيم‌هاي استراليا و هند با حدود 11 هزار نفر در ورزشگاه 16 هزار نفري جاسم بن‌حمد السد بود. ديدار شب گذشته ايران و عراق نيز چهارمين مسابقه پرتماشگر اين رقابت‌ها با حدود 10 هزار نفر لقب گرفت.
    مسابقه تيم‌هاي کره شمالي و امارات از گروه چهارم نيز با حدود 3 هزار نفر کم‌تماشاگرترين ديدار دور اول مرحله گروهي بود.

در مجموع از 8 ديدار دور نخست مرحله گروهي جام‌ ملت‌هاي آسيا 101 هزار و 899 نفر ديدن کردند که با نفراتي که براي تماشاي دربي استقلال و پرسپوليس در يک بازي به ورزشگاه مي‌آيند برابري مي‌کرد.
    تعداد و ظرفيت تماشاگران حاضر در ورزشگاه‌ها به تفکيک بازي‌ها:
    * قطر - ازبکستان (37143 نفر - ورزشگاه 50 هزار نفري خليفه)
    * کويت - چين (7423 نفر - ورزشگاه 25 هزار نفري بن جاسم الغرافه)
    * ژاپن - اردن (8236 نفر - ورزشگاه 15 هزار نفري سهيم‌بن‌حمد دوحه)
    * عربستان - سوريه (16562 نفر - ورزشگاه 25 هزار نفري احمدبن علي الريان)
    * استراليا - هند (11749 نفر - ورزشگاه 16 هزار نفري جاسم‌بن حمد السد)
    * کره جنوبي - بحرين (6669 نفر - ورزشگاه 25 هزار نفري بن جاسم الغرافه)
    * کره شمالي - امارات (3639 نفر - ورزشگاه 15 هزار نفري سهيم‌بن‌حمد دوحه)
    * ايران - عراق (10478 نفر - ورزشگاه 25 هزار نفري احمدبن علي الريان)

البته با توجه به اينکه تيم ملي فوتبال قطر، ميزبان مسابقات، در ديدار اول خود در حد انتظار ظاهر نشد و نتوانست طرفدارن فوتبال را در اين کشور براي حضور در ورزشگاه‌ها ترغيب کند، بايد انتظار داشت که در مسابقات بعدي و حتي با حذف ميزبان شاهد حضور کم‌رنگ‌تر تماشاگران در اين مسابقات باشيم.

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

جام ملت‌هاي آسيا 2011
    سوزوكي: كميته انضباطي درخصوص عراق، قطر و كره‌شمالي تصميم مي‌گيرد

مدير اجرايي جام ملت‌هاي آسيا 2011 قطر گفت: کميته انضباطي کنفدراسيون فوتبال آسيا درخصوص تخطي عراق، قطر و کره‌شمالي از قوانين جام ملت‌ها تصميم‌گيري خواهد کرد.

توکواکي سوزوکي اعلام کرد: کميته انضياطي کنفدراسيون فوتبال آسيا درخصوص تيم‌هاي قطر، عراق و کره‌شمالي به دليل نفرستادن بازيکن به کنفرانس مطبوعاتي پيش از بازي تصميم‌گيري خواهد کرد و توضيحات آنها را خواهد شنيد.
    اين 3 تيم از قانون اين تورنمنت تخطي کردند و بازيکنان خود را به کنفرانس خبري پيش از بازي نفرستادند.
    سوزوکي در مرکز اصلي رسانه‌ها اظهار داشت: روال طبيعي ما اين است که از آنها توضيح بخواهيم؛ شايد دليلي براي اين کار داشته باشند. پس از آن با گزارش‌هاي مسئول رسانه‌اي، نماينده مسابقه و ديگران اين مسئله را بررسي مي‌کنيم و سپس در کميته انضباطي در خصوص آن تصميم‌گيري خواهيم کرد.
    وي ادامه داد: کميته انضباطي AFC تصميم خود را 14 يا 15 ژانويه (24 يا 25 دي‌ماه) اعلام خواهد کرد.
    سوزوکي با بيان اهميت کنفرانس مطبوعاتي پيش از بازي گفت: ما قبل از بازي‌ها دستور تعامل رسانه‌ها که يکي از دست‌اندرکاران اين تورنمنت هستند را با تيم‌ها صادر کرديم و در کارگاه‌هاي زيادي اهميت تعامل با رسانه‌ها را به تيم‌ها توضيح داديم. تيم‌ها بايد خود را با قوانين تورنمنت هماهنگ کنند.
    سوزوکي همچنين تأييد کرد که در قوانين اين مسابقات چيزي بر عليه تحريم يا شرکت بازيکنان در شبکه‌هاي رسانه‌اي اجتماعي وجود ندارد.
    رئيس اجرايي تورنمنت با اشاره به چالش‌هاي دور اول مسابقات مرحله گروهي گفت: نکات مثبت بسيار زيادي وجود دارد که روز به روز استاندارد رقابت‌ها را افزايش مي‌دهد و کيفيت بازي‌ها را بالا مي‌برد. نکات منفي هم وجود دارد اما به صورت جدي روي تورنمنت تأثير نگذاشته است.

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

مايلي کهن: مقابل کره و امارات کارمان سخت‌تر است

سرمربي پيشين تيم ملي فوتبال کشورمان با تاکيد بر اينکه "نبايد در باد پيروزي مقابل عراق بخوابيم" ، گفت: دو بازي آينده مقابل کره شمالي و امارات به مراتب دشوارتر و حساس‌ترند و مي طلبد کادر فني براي اين دو بازي هوشيارانه و آگاهانه‌تر عمل کند.

محمد مایلی کهن ضمن بیان این مطلب افزود: تیم ملی هنوز در ابتدای راه است و هر چند سه امتیاز دیدار با عراق به دلیل حساسیت‌های جانبی و اهمیت امتیازی نخستین دیدار تورنمنت جام ملت‌ها بسیار با ارزش بود اما این پیروزی نباید ما را از دیدارهای سختی که پیش رو داریم، غافل کند.
    مایلی کهن تصریح کرد: پیروزی مقابل عراق از نظر روحی و روانی تیم ما را در بهترین شرایط قرار می دهد و باید از این روحیه تیمی برای حضور قدرتمند در دو بازی آینده مقابل کره شمالی و امارات که اعتقاد دارم دیدارهای ساده‌ای نخواهند بود نهایت استفاده را ببریم.
    سرمربی سایپا با بیان اینکه پیروزی مقابل عراق هیچ تضمینی برای صعود نیست، اظهار داشت: خیلی از تیم‌ها با وجود پیروزی در بازی اول مقابل حریفان بعدی خود ناکام ماندند و برعکس برخی تیم‌ها شکست در روز اول باعث برانگیختگی آنها شده و حتی تا پای فینال پیش رفته‌اند. بنابراین ضمن اینکه از این برد روحیه می گیریم باید مراقب باشیم تا در دو بازی آینده غافلگیر نشویم. کادر فنی تیم ملی در این زمینه مسئولیت سنگینی در آگاه کردن بازیکنان دارد.
    وی در خصوص ارزیابی خود از دیدار برابر عراق اظهار داشت: فشار روحی و روانی سنگینی به دلیل حساسیت‌های این مسابقه بر روی هر دو تیم وجود داشت و این مسئله کیفیت بازی دو تیم را تحت تاثیر قرار داده بود. در ابتدای بازی عراق توانست این فضا را به نفع خودش تغییر دهد و به گل برسد اما خوشبختانه تیم ما توانست انسجام تیمی خود را حفظ کند و به دو گل تاکتیکی دست یابد.
    مایلی کهن تصریح کرد: گل دوم تیم ما روی ضربات ایستگاهی به ثمر رسید که نشان داد می توانیم از این ضربات به خوبی برای بازکردن دروازه حریفان استفاده کنیم. علاوه بر این حضور ایمان مبعلی در ترکیب اصلی تیم ملی بود که کسی انتظارش را نداشت اما کادر فنی به دلیل اینکه با بازیکنان نزدیک‌تر هستند و از شرایط آمادگی و روحی آنها اطلاع دارند به خوبی از وجود این بازیکن در ترکیب اصلی استفاده کرد و در نهایت هم روی ضربه این بازیکن به گل پیروزی دست یافتیم .

سرمربی پیشین تیم ملی یادآور شد: در دیدار مقابل عراق کادر فنی بیشتر از بازیکنان فیزیکی در ترکیب تیم ملی استفاده کرد که قدرت درگیری و نبردهای نفر به نفر را داشته باشند. به همین دلیل کمتر از بازی خلاقی از تیم ملی شاهد بودیم ولی ما بازیکنانی را در اختیار داریم که می توانند از کناره‌ها با حرکات تاکتیکی و یا در عمق دفاع شیرازه حریفان را برهم بزنند.
    وی با تمجید از عملکرد خط دفاعی تیم ملی در دیدار مقابل عراق اظهار داشت: با وجود اینکه عراق از مهاجمان خوب و فرصت طلبی نظیر عماد رضا، یونس محمود و حوار ملامحمد سود می برد اما در این مسابقه شانس گلزنی چندانی بدست نیاورد و تسلط مدافعان ما به ویژه روی بازی هوایی به آنها فرصت عرض اندام نداد. همچنین تکنیک و قدرت بازیسازی مدافعان ما بسیار چشمگیر بود و من اعتقاد دارم بهترین بازیکنان را در دفاع و دروازه تیم ملی در اختیار داریم.
    مایلی کهن در خصوص استفاده از پرتاب‌های بلند حاج صفی و اینکه آیا این شیوه می تواند راه مناسبی برای گلزنی باشد، اظهار داشت: به هرحال هر پرتاب بلند اوت از کناره‌های زمین ارزش یک ضربه کرنر را دارد و با توجه به اضافه شدن هادی عقیلی و سید جلال حسینی به خط حمله این شیوه بسیار کارساز و راهی برای رسیدن به دروازه حریفان است.
    سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره حریفان آینده تیم ملی یادآور شد: باید در دو مسابقه آینده هوشیارتر و آگاهانه‌تر مقابل کره شمالی و امارات بازی کنیم و بدانیم که مقابل آنها بازی‌های آسانی پیش رو نداریم. تساوی کره و امارات باعث می شود این دو تیم در دو مسابقه آینده با هدف کسب امتیاز بازی کنند و آنها هم به دنبال شانس صعود باشند. بنابراین باید با اتخاذ یک استراتژی مناسب ضمن کسب امتیاز لازم برای صعود توان بازیکنان را برای حضور در مراحل بالاتر نیز حفظ کنیم.
    وی یادآور شد: به اعتقاد من کادر فنی باید با بازبینی فیلم بازی با عراق بازیکنان که کمتر در تیم موثر بودند را تعویض کنند هرچند تعداد این بازیکنان مقابل عراق زیاد نبود. البته با اینکه به ترکیب تیم برنده دست نمی زنند ولی تصور می کنم با یکی دو تغییر می توان از قابلیت‌های بازیکنانی نظیر خلعتبری، خسرو حیدری، رضا نوروزی و ... هم استفاده کرد و فراموش نکنیم که در چنین تورنمنت‌هایی باید توان بازیکنان را برای پنج مسابقه سنگین و پرفشار تقسیم کنیم .
    مایلی کهن با تاکید بر اینکه هر مسابقه شرایط خاص خود را دارد و به صرف اینکه کره شمالی و امارات در مسابقه اول خود فوتبال ضعیفی ارائه کردند برابر ما هم همین شرایط را خواهند داشت، قضاوت سطحی است در حالیکه قطعا کره و امارات مقابل ما فوتبالی کاملا متفاوت را ارائه خواهند کرد و توان اصلی خود را به نمایش خواهند گذاشت .
    سرمربی سایپا اضافه کرد: با انجام مسابقه اول تیم‌ها شناخت نسبی از یکدیگر بدست آوردند و با آمادگی بهتری به میدان خواهند آمد و کادر فنی باید بازیکنان را با دشواری های بازیهای آینده آگاه کنند تا برای صعود با مشکل روبه‌رو نشویم چرا که حتی در صورت صعود باز هم حریفانی نظیر کره جنوبی و استرالیا انتظار ما را می کشند که عبور از آنها به سادگی ممکن نیست.

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

جام ملت‌هاي آسيا
    اميرحسين پيرواني: انگيزه و دوندگي بازيكنان بسيار بالا بود

اميرحسين پيرواني گفت: مهمترين مشخصه بازيکنان ايران در بازي مقابل عراق،‌ ميل به خواستن و انگيزه بالا بود.

کارشناس فوتبال در مورد پيروزي تيم ملي فوتبال ايران در نخستين ديدار خود در جام ملتهاي آسيا مقابل عراق اظهار کرد: بازي خوبي را از بازيکنان ايران شاهد بوديم. هميشه بازيهاي اول در اين تورنمنت‌ها سخت است. مخصوصا اينکه بازيهاي اين گروه را نمي‌شد از قبل پيش‌بيني کرد.

پيرواني ادامه داد: عراق که هميشه يک فوتبال حاشيه‌اي را ارائه مي‌داد، در 15 دقيقه اول سعي داشت تمرکز بازيکنان ايران را به هم بريزد، اما ملي‌پوشان اسير اين حرکت عراقي‌ها نشدند و بازي را در دستان خود گرفتند. در عين حال برخلاف جريان بازي ما گل اول را از عراق دريافت کرديم اگرچه اين بهترين زماني بود که ما مي‌توانستيم گل بخوريم چرا که پس از آن بازيکنان ما به خود آمدند.

وي با بيان اينکه سيستم تيم ملي 3-3-4 بود اما در هنگام دفاع به 1-5-4 تبديل مي‌شد، ادامه داد: عراقي‌ها نيز هنگامي که ما هافبک‌هاي خود را به پنج نفر افزايش مي‌داديم، سيستم خود را تغيير مي‌دادند تا ميانه ميدان را از دست ندهند. در نيمه دوم نيز با ورود خلعتبري به زمين، ايران نبض بازي را در دست گرفت و بازي بازيکنان جان بيشتري گرفت.

پيرواني با اشاره به اينکه مهمترين ويژگي بازيکنان در بازي مقابل عراق،‌ ميل به خواستن و انگيزه بالاي آنها بود،‌گفت: درست است که ما اين بازي را با پيروزي پشت سر گذاشتيم، اما نبايد ضعف‌هايمان را فراموش کنيم و بايد براي بازي بعد روي آنها کار کنيم. يکي از نقاط قوت تيم ملي ارسال از جناحين است که به دليل وجود سانترکننده‌هاي خوبي است که در تيم ملي داريم و مي‌توانيم اين شيوه را در بازيهاي آينده نيز پياده کنيم.

اميرحسين پيرواني در پايان گفت: با اين برد احتمال صعود ما خيلي بالا رفت. من دوندگي زياد بازيکنان را مي‌ستايم ضمن اينکه در مورد بازي بعد که در مقابل کره‌شمالي خواهد بود فکر مي‌کنم ما در مقابل تيم‌هاي سرعتي مشکل داريم اما در بازي‌اي که من از کره شمالي در مقابل امارات ديدم زياد اين تيم را قدرتمند نديدم و به کسب نتيجه از اين ديدار هم اميدوارم.

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

گزارش تمرين امروز ملي پوشان

ملي‌پوشان فوتبال ايران خوشحال از پيروزي مقابل عراق، تمرين سبکي را پشت سر گذاشتند.

تمرين از ساعت 11:30 به وقت ايران در زمين شماره 2 ورزشگاه الغرافه در فضايي شاد و در حالي که بازيکنان با يکديگر بگو و بخند مي‌کردند آغاز شد.
    در تمرين سبک امروز که بيشتر به ريکاوري اختصاص داشت، بازيکناني که شب گذشته به ميدان نرفته بودند به صورت فشرده تمرين کردند، اما بازيکنان اصلي، تنيس فوتبال بازي کردند.

*از نکات جالب تمرين امروز حضور علي کفاشيان، رئيس فدراسيون فوتبال با لباس ورزشي بود. وي با لباس ورزشي سر تمرين حاضر شده و به تمرينات ملي‌پوشان نظارت کرد.
    *مسعود شجاعي، هافبک تيم ملي که شب گذشته در جريان بازي تعويضش با حرف و حديث‌هايي همراه شد با دستور کادر پزشکي امروز به استراحت پرداخت. شجاعي در کنار زمين نشسته و تمرين ملي‌پوشان را از نزديک تماشا ‌کرد.
    سيد جلال حسيني نيز که با سرماخوردگي مواجه شده است در کنار شجاعي نشسته و تمرين همبازيانش را نظاره‌گر شد.

*کريم باقري بازيکنان ذخيره را تمرين داد.
    *تمرين با شوتزني ملي‌پوشان به پايان رسيد.
    * تمرين امروز پشت درهاي بسته نبود و تا آخرين لحظه با حضور خبرنگاران برگزار شد.

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

ناصر الجوهر: رهبري تيم ملي عربستان ريسک نيست

ناصر الجوهر در نخستين روز پس از مکلف شدنش به رهبري تيم ملي عربستان تاکيد کرد که اين نخستين باري نيست که به اين شيوه تيم ملي کشورش را هدايت مي کند.

او گفت:» تاکنون دو تجربه را در این زمینه از سرگذرانده است که اولین بار آن در مقدماتی جام جهانی بود که سبزپوشان عربستان با تفاوت چهار امتیاز از دیگر تیم ها عقب بودند اما توانستم این تیم را به جام جهانی ببرم و دومین بار در بازیهای جام ملت های آسیا در دوحه بود که باز تیم ملی را به نیمه نهایی فرستادم.»
    جانشین پسیرو در ادامه با ابراز اطمینان از توانایی های بازیکنان عربستانی در محقق کردن دستاوردهای بزرگ در این رقابت ها ، گفت: «بازیکنان کنونی تیم ملی از بهترین بازیکنان در لیگ عربستان بوده و هر چند برخی از بازیکنان به علت مصدومیت به تیم فراخوانده نشدند اما این تیم می تواند جایگاه خود را در این بازیها بازیابد.»
    او با رد هرگونه احتمال دسیسه چینی برای کنار زدن پسیرو، تاکید کرد که پیسرو نتوانست آنچنانکه باید و شاید تیم را رهبری کند هر چند که در بازیهای جام خلیج فارس موفقیت هایی کسب کرده بود و این به معنای دفاع از پسیرو نیست بلکه این سنت متداول در فوتبال است.
    الجوهر با اشاره به اینکه به عنوان مشاور فنی در تیم ملی عربستان فعالیت می کند، گفت:« هیچ کس را به شکست متهم نمی کنم چرا که گاه عواملی خارج از اراده سرمربی باعث شکست و ناموفقیتی اش می شوند.»
    او در پاسخ به سئوالی درباره اینکه فدراسیون فوتبال عربستان با تعیین مربی احتیاطی سنتی جدید در دنیای فوتبال وضع کرده است، گفت: «این امر پیش از این سابقه نداشته و عربستان از سر ناچاری این اقدام را صورت داده است.»
    الجوهر در پایان با اشاره به اینکه به دست گرفتن رهبری سبزپوشان عربستانی ریسک کردن نیست، گفت: «من از تونایی های بازیکنان اطمینان کامل دارم و بی تردید تیم تمام تلاش خود را خواهد کرد تا فرصتی را از دست ندهد.»

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

باقري: هنوز صعودمان قطعي نشده است

مشاور سرمربي تيم ملي با اشاره به پيروزي برابر عراق گفت: نبايد فراموش کنيم که هنوز 2 ديدار ديگر باقي مانده و صعودمان قطعي نشده است.

کريم باقري پس از تمرين امروز تيم ملي اظهار داشت: بازي حساسي برابر عراق داشتيم و توانستيم 3 امتياز مهم اين ديدار را کسب کنيم و براي صعود از اين مرحله اميدوار شويم.
    وي ادامه داد: اين پيروزي شانس ما را براي صعود بيشتر کرد، اما نبايد فراموش کنيم که هنوز 2 ديدار ديگر باقي مانده و صعودمان قطعي نشده است. بايد در برابر امارات و کره‌شمالي نيز به برتري دست يابيم.
    باقري افزود: کره‌شمالي تيم سرسختي است و بازي دشواري برابر آنها خواهيم داشت اما اميدوارم برابر اين تيم نيز بتوانيم به برتري دست يابيم.
    مشاور سرمربي تيم ملي خاطرنشان کرد: وضعيت بازيکنان بسيار خوب است و با برنامه‌ريزي و تمرکز مي‌توانيم در برابر تيم کره‌شمالي هم پيروز شويم تا راه صعود به مرحله حذفي جام ملت‌هاي آسيا هموار شود.
    وي با اشاره به تماشاي ديدار امارات و کره‌شمالي يادآور شد: امارات در ديدار روز گذشته بهتر بازي کرد، اما همان‌طور که گفتم ما در برابر کره‌شمالي ديدار سختي خواهيم داشت و فکر کنم روز شنبه بازي حساسي را خواهيم داشت.

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

شجاعي: كدام قهر؛ اين حرف ها شايعه است

هافبک تيم ملي گفت: در پايان بازي برابر عراق قهر نکردم و با هماهنگي کادر فني به رختکن رفتم.

مسعود شجاعي در خصوص پيروزي 2 بر يک ايران برابر عراق و شايعه قهرش پس از تعويض اظهار داشت: قهر نکردم و اين موضوع شايعه است. پيش از تعويض ضربه‌اي به من وارد شد که تب و لرز گرفتم و طاقت نشستن روي نيمکت تيم ملي را نداشتم. رفتنم به رختکن با هماهنگي کادر فني بود و پس از پايان بازي بلافاصله به هتل رفتم و سرم زدم.
    وي با بيان اينکه پيروزي برابر عراق برايم بسيار شيرين بود و آن را به خانواده جان‌باختگان سانحه هوايي تهران - اروميه تقديم مي‌کنم.

هافبک تيم ملي فوتبال ايران تاکيد کرد: براي صعود به دور دوم بايد کره‌شمالي را شکست دهيم. برخلاف صحبت‌هايي که انجام شده بازيکنان از اين پيروزي مغرور نشده، بلکه روحيه مضاعف گرفته‌اند، چون پيروزي در بازي نخست آن هم برابر مدافع عنوان قهرماني بسيار شيرين است.
    شجاعي افزود: بازي اول بسيار مهم بود و با اين پيروزي روحيه گرفتيم و حريفان بايد براي پيروزي برابر ما به ميدان بياين که اين موضوع باعث مي‌شود ما هم راحت‌تر بازي کنيم.
    وي با بيان اينکه از بازي خودم در اين مسابقه راضي نيستم، گفت: به بازي آينده مي‌رسم و امروز هم استراحت کردم، اما بازهم تاکيد مي‌کنم که قهر نکردم و مسخره است که چنين حرف‌هايي مطرح مي‌شود.

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

مياچ: ايران پتانسيل قهرماني در آسيا را دارد

مربي پرسپوليس گفت: تيم ملي فوتبال ايران پتانسيل قهرماني در آسيا را دارد.

ژلکو مياچ درباره پيروزي تيم ملي فوتبال ايران برابر عراق اظهار داشت: ايران بازي قابل قبولي برابر عراق باتجربه انجام داد. عراق داراي بازيکنان خوب و با کيفيتي است و اين شکست براي آنها بسيار تلخ بود.
    وي افزود: تيم ايران در اين بازي بسيار خوب کار کرد و فوتبال منطقي و با دانشي را به نمايش گذاشت. تيم اگر دقت مي‌کرد شايد گل‌هاي بعدي را هم مي‌توانست به ثمر برساند.
    مياچ ادامه داد:‌ اگر تيم ملي ايران همين طور ادامه دهد پتانسيل قهرماني در آسيا را دارد. البته تيم‌هاي ديگر مانند ژاپن،‌کره جنوبي، ‌استراليا و چين هستند که بايد براي رقابت سخت با آنها ايراني‌ها آماده باشند.

وي که زماني به عنوان دستيار ايويچ در تيم ملي ايران حضور داشت خاطرنشان کرد: ايران در نيمه اول کمي ناهماهنگ بود اما مرور زمان باعث شد بازيکنان باکيفيت شما به خود بيايند و فوتبالي رو به جلو را بازي کنند. در اين بازي غلامرضا رضايي بازيکن پرسپوليس بازي فوق‌العاده‌اي را به نمايش گذاشت و من هم به ايشان و هم به تيم ملي ايران تبريک مي‌گويم.

صفحه 10 از 28 اولیناولین ... 8910111220 ... آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع