آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
سوال در مورد Appendix 1,2
لینک های مهم

سیستم گلستان پیام نور
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: سوال در مورد Appendix 1,2

1. Top | #1

شماره عضویت
    19262
    عنوان کاربر
    کاربر باشگاه
    میانگین پست در روز
    0.00

Icon57 سوال در مورد Appendix 1,2

استاد زانیس
    یه سوال دارم.
    من این ترم زبان تخصصی را برداشتم و می خواستم ببینم که قسمت appendix 1 , 2 تو امتحان میاد؟؟؟

2. Top | #2

شماره عضویت
    337
    عنوان کاربر
    مدير كل تالاركامپيوتر و اينترنت و فناوري , برنامه نویسی و طراحی صفحات وب
    میانگین پست در روز
    1.64
    محل تحصیل
    PNU-CLUB
    شغل و حرفه
    PNU-CLUB
    رشته تحصیلی
    PNU-CLUB
    پست های وبلاگ
    1

Icon10

نقل قول نوشته اصلی توسط lousack11 نمایش پست ها
    یه سوال دارم.
    من این ترم زبان تخصصی را برداشتم و می خواستم ببینم که قسمت appendix 1 , 2 تو امتحان میاد؟؟؟
    سلام دوست عزيز
    به نظره من كليه بخش هاي كتاب هاي پيام نور رو بايد براي امتحان خوند .من يادمه توي چند نورد سوالي از پانويس و زير نويس كتاب امد.بنابراين كل كتاب رو با دقت بخونيد مخصوصا متن درس و لغت ها رو.
    موفق باشيد

موضوعات مشابه

1. درخواست نمونه سوالات نمونه سوالات گرایش حسابداری مقطع کارشناسی ارشد پیام نور توسط كاربران
    ارسال شده توسط sunyboy در تالار نمونه سوالات گرایش حسابداری (کارشناسی ارشد)
    پاسخ ها: 18
    آخرين ارسال: 03-28-2013, 01:21 PM
  2. درخواست نمونه سوالات نمونه سوالات گرایش زبان انگلیسی مقطع کارشناسی ارشد پیام نور توسط كاربران
    ارسال شده توسط sunyboy در تالار نمونه سوالات گرایش زبان انگلیسی (کارشناسی ارشد)
    پاسخ ها: 17
    آخرين ارسال: 03-25-2013, 08:26 PM
  3. درخواست نمونه سوالات نمونه سوالات گرایش مدیریت مقطع کارشناسی ارشد پیام نور توسط كاربران
    ارسال شده توسط sunyboy در تالار نمونه سوالات گرایش مدیریت (کارشناسی ارشد)
    پاسخ ها: 22
    آخرين ارسال: 03-05-2013, 12:47 AM
  4. درخواست نمونه سوالات نمونه سوالات گرایش اقتصاد مقطع کارشناسی ارشد پیام نور توسط كاربران
    ارسال شده توسط sunyboy در تالار نمونه سوالات گرایش اقتصاد (کارشناسی ارشد)
    پاسخ ها: 19
    آخرين ارسال: 01-05-2013, 02:08 PM
  5. درخواست نمونه سوالات نمونه سوالات گرایش تربیت بدنی مقطع کارشناسی ارشد پیام نور توسط كاربران
    ارسال شده توسط sunyboy در تالار نمونه سوالات گرایش تربیت بدنی (کارشناسی ارشد)
    پاسخ ها: 16
    آخرين ارسال: 12-08-2012, 07:44 PM

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها