آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
كف بينی خطوط مربوط به ازدواج
لینک های مهم

سیستم گلستان پیام نور
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: كف بينی خطوط مربوط به ازدواج

1. Top | #1

شماره عضویت
    7452
    عنوان کاربر
    مدير بازنشسته
    میانگین پست در روز
    2.65

Icon13 كف بينی خطوط مربوط به ازدواج

استاد زانیس

اگر به كف بينی علاقه داشته باشيد لابد خطوط مربوط به ازدواج را هم در كف دست می‌شناسيد. اين خطوط كه در تصوير به رنگ قرمز نمايش داده شده‌اند، خطوطی افقی هستند كه در مرز ميان كف و پشت دست، بين انگشت كوچك تا خط قلب (خط مشكی ممتدی كه در پايين خطوط قرمز و موازی با آنها می‌بينيد) قرار دارند.

تعداد اين خطوط قرمز، نمايشگر تعداد ماجراهای جدی مربوط به ازدواج شماست كه ازيك خواستگاری جدی اما ناكام مانده تا نامزدی به هم خورده و ازدواج‌ها را شامل می‌شود. اگر خط ازدواج در انتها (روی كف دست) به سمت پايين متمايل شود، به اين معنی است كه شما بيشتر ازهمسرتان عمر خواهيد كرد و اگر به بالا متمايل باشد يعنی هرگز ازدواج نخواهيد كرد!

pcparsi.com

من همچنان بی امضاء

2. Top | #2

شماره عضویت
    4919
    عنوان کاربر
    کاربر عادی
    میانگین پست در روز
    0.23
    محل تحصیل
    یادش بخیر ...!
    پست های وبلاگ
    2

من که نگرفتم چی شد قضیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
    ♥در ﺑﮯ کراﻧﮧ زندﮔﮯ،جاﮰ ﮐﮧمن هستم ، ﮬﻤﮧ چیز کامل، ﺑﮯ نقص و عاﻟﮯ است و با این ﮬﻤﮧ، زند ﮔﮯ همواره در تغییر است ♥

برچسب برای این موضوع

بوک مارک ها

بوک مارک ها