بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 23 از مجموع 23

موضوع: پاتــوق دانشجويـان دانشگاه پيام نور ≈ بهشهر ≈

Borna66 آواتار ها
    • 55,397
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    خيام-سهراب
    شغل , تخصص
    طراح و تحلیل گر حرفه ای وب
    رشته تحصیلی
    مهندسي نرم افزار
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط dpr123 نمایش پست ها
    با سلام . خيلي ممنون مي شم اگر من رو راهنمايي و كمك كنيد . عارضم كه بنده پارسال در فراگير رشته ارشد فقه و حقوق دانشگاه بهشهر قبول شدم . راستش برام مشكلي پيش اومد كه تا به همين الان موفق نشدم درس هام رو مطالعه كنم . بنده شاغل هستم و خيلي هم مشغله دارم . از طرفي بسيار علاقمندم تا ادامه تحصيل بدم . خيلي سئوال تو ذهنم هست كه ممنون مي شم اگر كسي راهنمائيم كنه .
    اول اينكه آيا مي تونم در شهر خودم يعني تهران امتحاناتم رو ارائه بدم؟
    آيا نمونه سئوالات ترمهاي قبلي رشته خودم رو مي تونم مثلا در مركز نشر و چاپ دانشكده بهشهر پيدا كنم؟
    آيا اين روال هست كه هم دانشجويي هاي خودم رو تو مراجعه حضوري پيدا كنم و ازشون نمونه سوال يا احيانا جزوات كلاسها رو بگيرم؟
    اصلا مي شه كمكم كنيد و بفرمائيد كه من چطور بايد درس بخونم تا قبول بشم؟
    ممنونم از لطفتون منتظر مي مونم.

با سلام

دوست گرامی اینجا کسی هست ولی این جور سوالات را اگر در جای مناسب مطرح کنید قطعا بهتر می تونید به جواب برسید مثل این جا
    پرسش و پاسخ پیام نوری

امیدوارم از این به بعد این موارد را رعایت کنید

اما پاسخ شما

دوست گرامی شما با توجه به این که شاغل هستید با گذراندن یک ترم می توانید در تهران درخواست انتقالی بصورت میهمان یا دایم بدهید و حتما باید یک ترم تحصیلی در دانشگاه مبدا گذارنده باشید و در مورد نمونه سوالات هم اگر شما با شگاه همراه باشید

خوده باشگاه تمامی نمونه سوالات رشته ی شما هم در زمان مناسب در اختیار همه قرار می دهد و ضمنا شما هم حتما باید از منابع و جزوات معرفی شده پیام برای امتحانات پیام نور استفاده کنید که در سایت اصلی پیام نور pnu.ac.ir ارایه شده هست و خواندن منابع هم کاری ندارد برای حداقل قبولی یک دور روزنامه وار بخونید به نظره من کافی هست برای قبولی البته استفاده از نمونه سوالات دوره های قبل هم تاثیر مثبتی دارد که باشگاه در زمینه ی ارایه نمونه سوالات بانک جامع و کاملی هست و نمونه سوالات رشته های مختلف در نیمسال های گوناکون در مقاطع مختلف را بصورت رایگان در بخش زیر ارایه می دهد

نمونه سوالات پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد

و بخش نمونه سوالات حقوق

و از همه مهمتر خوده باشگاه یک بخش تخصصی در مورد رشته حقوق دارد که حاوی مطالب علمی و درسی فوف العاده عالی و کوشایی بوده و مدیر بسیار فعال دارد که خانم tania می باشد

حقوق

حتما به این بخش سر بزنید و از مطالب ان بهره مند شوید

موفق باشید

روزگار خوش

فروشگاه نمونه سوالات پیام نور با پاسخنامه تستی و تشریحی

دانلود رایگان نمونه سوالات دانشگاه پیام نور

http://up.pnu-club.com/images/00ld7yux3ay3itvspd7n.png
    برای دانلود رایگان نمونه سوالات پیام نور با جوابهای تستی و تشریحی در مقطع نمونه سوالات کارشناسی ارشد پیام نور - نمونه سوالات پیام نور کارشناسی - نمونه سوالات پیام نور دکترا- نمونه سوالات آزمونهای فراگیر پیام نور( دانشپذیری)

به ادرس زیر مراجعه کنید

نمونه سوالات رایگان پیام نور

• 4

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

با عرض سلام و قبولي طاعات . عذرخواهي مي كنم كه مزاحم مي شم . ممنون مي شم اگر كمكم كنيد . بنده دانشجوي ترم دوم ارشد فقه و حقوق پيام نور واحد بهشهر هستم . متاسفانه ترم پيش درس زبان رو بدليل عدم اطلاع از خودخوان نبودن و حاضر نشدن سر كلاس استاد قلي زاده با نممره 11.33 افتادم و مشروط شدم . بدليل ماهيت شغلي كه دارم قادر به حضور در كلاسها نيستم و از طرفي هم قبول شدن بصورت خودخوان و بدون نمره ميان ترم بسيار سخت و براي من با توجه به مشغله هاي بيسار زياد ممكن نيست . حال سئوالي كه از حضرتعالي دارم اينه كه : با توجه به اينكه شما شناخت كافي از اساتيد گروههاي آموزشي داريد ، آيا ممكنه اسامي چند تن از اساتيد رو كه به بنده كار تحقيقي و يا پژوهشي بدن و در ازاء اون كار 6 نمره كلاسي رو به بنده بدن تو گروه الهيات و معارف مي شناسيد ؟ اصلا آيا همچنين اساتيدي وجود دارند ؟ ممنون مي شم اگر راهنمايي كنيد . خيلي برام مهمه. منتظر پاسخ شما هستم .

محدیث 1373 آواتار ها
    • 3

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    بهشهر
    شغل , تخصص
    مندلیف
    رشته تحصیلی
    شیمی
    راه های ارتباطی

سلام اینجا کسی شیمی نمیخونه؟ورودی جدید چی نداریم؟

صفحه 3 از 3 اولیناولین 123

برچسب برای این موضوع