بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 22 از 23 اولیناولین ... 1220212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 از مجموع 226

موضوع: پاتــوق دانشجويـان دانشگاه پيام نور √ اراك √

reza karimi آواتار ها
    • 216

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    The End...
    شغل , تخصص
    فارغ و بیکار و پشت کنکور
    رشته تحصیلی
    ChemiStry Applied
    راه های ارتباطی

واي بر شما اراكي ها...

reza karimi آواتار ها
    • 216

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    The End...
    شغل , تخصص
    فارغ و بیکار و پشت کنکور
    رشته تحصیلی
    ChemiStry Applied
    راه های ارتباطی

من همين الان ب 1 نتيجه جالب رسيدم
    پاتوق 1 شهر يا 1 استان خلوت نيست بلكه پاتوق تمام استان ها وضع همينه
    يعني ب عبارتي دانشجويان پيام نور كل كشور تنبل تشريف دارن!!!

• 4

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام اراکی آ سایه شون همیشه همه جا هست لب تر کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

reza karimi آواتار ها
    • 216

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    The End...
    شغل , تخصص
    فارغ و بیکار و پشت کنکور
    رشته تحصیلی
    ChemiStry Applied
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط moj333p نمایش پست ها
    سلام اراکی آ سایه شون همیشه همه جا هست لب تر کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
    مطمئني؟؟؟!!!!

• 11,406
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    محل تحصیل
    pnu
    شغل , تخصص
    مربی
    رشته تحصیلی
    مدیریت بازرگانی
    راه های ارتباطی

سلام میشه به سوالام جواب بدین لطفا؟
    دانشگاه پیام نور اراک رشته های ارشدم داره اگه داره چه رشته هایی؟
    دانشگاه آزاد اراک میگن از نظر علمی سطح بالایی داره رشته مدیریت گرایش مالی هم داره؟
    البته لطف میکنین اگه جواب بدین

reza karimi آواتار ها
    • 216

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    The End...
    شغل , تخصص
    فارغ و بیکار و پشت کنکور
    رشته تحصیلی
    ChemiStry Applied
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط Isooda نمایش پست ها
    سلام میشه به سوالام جواب بدین لطفا؟
    دانشگاه پیام نور اراک رشته های ارشدم داره اگه داره چه رشته هایی؟
    دانشگاه آزاد اراک میگن از نظر علمی سطح بالایی داره رشته مدیریت گرایش مالی هم داره؟
    البته لطف میکنین اگه جواب بدین
    سلام آره ارشد هم داره ولی رشته هاش جالب نیستن،
    فلسفه و زبان و تاریخ و از این چرتو پرت ها داره!!!
    راجع ب دانشگاه آزاد اراک درست شنیدی،هرچی بیشتر پول بدی بیشتر آش میخوری،
    البته من اصلا ب دانشگاه آزاد اعتقادی ندارم...

reza karimi آواتار ها
    • 216

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    The End...
    شغل , تخصص
    فارغ و بیکار و پشت کنکور
    رشته تحصیلی
    ChemiStry Applied
    راه های ارتباطی

کجایند اراکی های بی بخاره همیشه در صحنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

reza karimi آواتار ها
    • 216

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    The End...
    شغل , تخصص
    فارغ و بیکار و پشت کنکور
    رشته تحصیلی
    ChemiStry Applied
    راه های ارتباطی

گریه بر مصیبت نمی کنیم،لکن...

کم ندیده ایم مداحان و سخنرانانی را که در ایام محرم سعی به گریاندن مردم را دارند،شاید دلیل اصلی اش روایات مختلفی باشد که در ثواب گریه بر امام حسین(ع) داریم.
    اما اگر عقل مسلکی بپرسد دلیل گریه بر مصیبت های یک شخص آن هم بعد از 1400 سال چیست؛چه پاسخ می دهیم؟
    شهید مطهری که خود از عقل مسلکان و راه یافتگان است این طور پاسخ میدهد:
    عاشورا دو صفحه دارد،یک صفحه سفید و یک صفحه سیاه.صفحه سیاهش از آن نظر تاریک و سیاه است که فقط جنایت است و مصیبت.واضح است وقتی حادثه را از جنبه جنایی نگاه کنیم،آن که می خورد قهرمان نیست،آن بیچاره و مظلوم است و قهرمان کسی دیگر است.
    اما آیا تاریخچه عاشورا فقط همین یک صفحه است؟فقط مصیبت است و چیز دیگری نیست؟چرا باید حادثه کربلا را همیشه از نظر صفحه سیاهش مطالعه کنیم؟ و چرا باید همیشه جنایت های کربلا گفته شود؟چرا شعارهایی که به نام حسین بن علی می دهیم و می نویسیم،از صفحه ی تاریک عاشورا گرفته شود؟
    من نمی گویم آن صفحه ی تاریک را نباید دید،بلکه باید دید و خواند،اما این مرثیه همیشه باید همراه با حماسه باشد.اینکه گفته اند رثای حسین بن علی باید همیشه زنده بماند حقیقتی است و از خود پیغمبر گرفته شده؛این رثا و مصیبت نباید فراموش بشود؛این یادآوری نباید فراموش بشود و باید همیشه اشک مردم را بگیرد،اما در رثای یک قهرمان.
    پس باید اول قهرمان بودنش برای شما مشخص بشود و بعد در رثای قهرمان بگریید،وگرنه رثای یک آدم نفله شده ی بیچاره ی بی دست و پای مظلوم که دیگر گریه ندارد،و گریه ملتی برای او معنی ندارد.
    در رثای قهرمان بگریید برای اینکه احساسات مخلوط قهرمانی پیدا کنید،برای اینکه پرتویی از روح قهرمان در روح شما پیدا بشود و شما هم تا اندازه ای نسبت به حق و حقیقت غیرت پیدا کنید،شما هم عدالتخواه بشوید،شما هم با ظلم و ظالم نبرد کنید،شما هم آزادیخواه باشید،شما هم سرتان بشود که عزت نفس یعنی چه،کرامت یعنی چه.
    اگر ما صفحه نورانی تاریخ حسینی را خواندیم،آن وقت از جنبه رثایی اش می توانیم استفاده کنیم وگرنه بیهوده است.
    خیال می کنیم حسین بن علی در آن دنیا منتظر است که مردم برایش دلسوزی کنند یا "العیاذ باا..." حضرت زهرا (س) بعد از هزار و سیصد سال آن هم در جوار رحمت الهی منتظر است که چهار تا آدم فکسنی برای او گریه کنند تا او تسلی خاطر پیدا کند؟؟

reza karimi آواتار ها
    • 216

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    The End...
    شغل , تخصص
    فارغ و بیکار و پشت کنکور
    رشته تحصیلی
    ChemiStry Applied
    راه های ارتباطی

قرآن !

من شرمنده توام اگر از تو آواز مرگی ساخته ام كه هر وقت در كوچه مان آوازت بلند میشود همه از هم میپرسند " چه كس مرده است؟ " چه غفلت بزرگی كه می پنداریم خدا تو را برای مردگان ما نازل كرده است . قرآن ! من شرمنده توام اگر ترا از یك نسخه عملی به یك افسانه موزه نشین مبدل كرده ام . یكی ذوق میكند كه ترا بر روی برنج نوشته،‌یكی ذوق میكند كه ترا فرش كرده ،‌یكی ذوق میكند كه ترا با طلا نوشته ،‌یكی به خود میبالد كه ترا در كوچك ترین قطع ممكن منتشر كرده و ... ! آیا واقعا خدا ترا فرستاده تا موزه سازی كنیم ؟ قرآن ! من شرمنده توام اگر حتی آنان كه ترا می خوانند و ترا می شنوند ،‌آنچنان به پایت می نشینند كه خلایق به پای موسیقی های روزمره می نشینند . اگر چند آیه از ترا به یك نفس بخوانند مستمعین فریاد میزنند " احسنت ...! " گویی مسابقه نفس است ... قرآن !‌ من شرمنده توام اگر به یك فستیوال مبدل شده ای؛حفظ كردن تو با شماره صفحه ،‌خواندن تو آز آخر به اول ،‌یك معرفت است یا یك ركورد گیری؟ ای كاش آنان كه ترا حفظ كرده اند ،‌حفظ كنی ، تا این چنین ترا اسباب مسابقات هوش نكنند . خوشا به حال هر كسی كه دلش رحلی است برای تو . آنانكه وقتی ترا می خوانند چنان حظ می كنند ،‌گویی كه قرآن همین الان به ایشان نازل شده است. آنچه ما با قرآن كرده ایم تنها بخشی از اسلام است كه به صلیب جهالت كشیدیم…

reza karimi آواتار ها
    • 216

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    The End...
    شغل , تخصص
    فارغ و بیکار و پشت کنکور
    رشته تحصیلی
    ChemiStry Applied
    راه های ارتباطی

جور دیگر باید دید :
    نیمه های شب بود که از اداره آتش نشانی به پسر ادیسون اطلاع دادند که آزمایشگاه پدرش در آتش می سوزد و تمام تلاش مأموران فقط برای جلوگیری از گسترش آتش به سایر ساختمان هاست.
    پسر ادیسون که می دانست این آزمایشگاه بزرگترین عشق پدر است،از ترس اینکه پدرش با شنیدن این خبر سکته کند از بیدار کردن او منصرف شد و خودش را به محل حادثه رساند اما با کمال تعجب دید که ادیسون در مقابل ساختمان آزمایشگاه روی یک صندلی نشسته و سوختن کارگاه را نظاره میکند .
    پسر جلو نرفت چون فکر میکرد پدرش در بدترین شرایط عمرش قرار دارد،ناگهان ادیسون سرش را برگرداند و او را دید و با صدای بلند و سرشار از شادی گفت:پسرم تو اینجایی؟رنگ آمیزی شعله ها را می بینی؟حیرت آور است.من فکر میکنم آن شعله های بنفش به علت سوختن گوگرد در کنار فسفر به وجود آمده است.وای خدای من،خیلی زیباست! کمتر کسی در طول عمرش امکان دیدن چنین منظره ای زیبا را خواهد داشت!
    پسر حیران و گیج جواب داد : پدر تمام زندگیت در آتش می سوزد و تو از زیبایی رنگ شعله ها صحبت میکنی؟پدر گفت : پسرم از دست من و تو که کاری بر نمی آید،مأمورین هم تلاششان را می کنند.در این لحظه بهترین کار لذت بردن از منظره ای است که دیگر تکرار نخواهد شد،در مورد آزمایشگاه و بازسازی آن فردا فکر می کنیم...

برچسب برای این موضوع