بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: گلایه برخی دانشجویان دانشگاه پیام نور گلستان

javad jan آواتار ها
    • 19,067
    مدیر بخش

عنوان کاربری
    مدیر کل تالار فنی و مهندسی
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    کارشناس کنترل پروژه
    رشته تحصیلی
    مدیریت اجرایی
    راه های ارتباطی

توجه گلایه برخی دانشجویان دانشگاه پیام نور گلستان

جمعی از دانشجویان رشته های فراگیر دانشگاه پیام نور گلستان از روند برگزاری امتحانات و سختگیری بیش از حد این دانشگاه نسبت به دانشجویان گلایمند هستند.به گزارش خبرنگار مهر، بیش از هشت هزار دانشجو در دانشگاههای پیام نور گلستان مشغول تحصیل هستند و دو هزار نفر امسال از طریق آزمون فراگیر ثبت نام کرده اند.به گفته برخی از دانشجویان، حجم بالای کتب دانشگاهی، سختگیری در آزمون میان ترم و پایان ترم سبب شده تا برخی دانشجویان نسبت به حذف دروس و واحدهای متعدد اقدام کنند.حسینی دانشجوی پیام نور گنبدکاووس در این زمینه می گوید: از اینکه سطح علمی دانشگاه پیام نور بالاست شکی نیست و ما نیز به این روند رضایت می دهیم اما سختگیری بیش از حد در امتحانات مشکلاتی را برای دانشجو ایجاد می کند.دیلم دانشجوی دیگر پام نور علی آبادکتول گفت: بسیاری از دانشجویان پیام نور از سختگیریهای اعمال شده در امتحانات ناراضی هستند و برخی نیز انصراف داده و در دانشگاه دیگری مشغول تحصیل شدند.محمدی دانشجوی دیگر با بیان اینکه اکنون شیوه ارزشیابی در دانشگاهها تغییر یافته است بیان داشت: بخاطر چند صدم در دسها مشروط شده و حق هیچگونه اعتراضی نیز ندارند.یکی دیگر از دانشجویان که در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل می کند بیان داشت: برای یک درس سه سال است درحال گذارندن ترم هستم و فارغ التحصیلی ام به تعویق افتاده است.وی عنوان کرد: دانشگاه پیام نور با آنکه دولتی به شمار می رود خدمات ناچیزی به رغم دریافت شهریه بالا ارائه می دهد.

اطلسATLAS ( از القاب حضرت عباس به معنی بسیار شجاع )

mohsen100 آواتار ها
    • 224

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

امتحانات واقعا سخت شده.

javad jan آواتار ها
    • 19,067
    مدیر بخش

عنوان کاربری
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    کارشناس کنترل پروژه
    رشته تحصیلی
    مدیریت اجرایی
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen100 نمایش پست ها
    امتحانات واقعا سخت شده.
    با پشت کار ایشالا درست میشه دوست خوبم

• 108

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

من دوره کارشناسی را پیام نور بودم و به امید خدا ارشد را هم با پیام نور شروع کردم
    دانشگاه پیام نور نسبت به دولتی این امکان را بهت میده که بتوانی همزمان با تحصیل شاغل باشی یا به فعالیتهای بیشتری بپردازی
    دانشگاه پیام نور نسبت به دانشگاه آزاد این مزیت را داراست که شهریه نسبتا پایین خوبی را دارد.
    و نسبت به دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی و علمی کاربردی این مزیت را دارد که کتاب و مطالب مرجعی را میخونید که برای آزمون ارشد به اون نیاز دارید.
    اما من تنها در مورد حجم بالای کتابها گلایه دارم که این باعث میشه تا یادگیری عمیق دروس پایین بیاید.البته خدمات جنبی و امکانات اموزشی در حد دولتی نیست.
    اما در مورد آزمون میانترم و پایان ترم به نظرم هیچ سخت گیری وجود ندارد کافی شما کتاب و نمونه سوالات را کار کنید و نیاز به هیچ منبع اضافی برای مطالعه ندارید. به نظرتان کمی تنبلی از خودمان نیست؟
    کوشا و بلند همت باشی

javad jan آواتار ها
    • 19,067
    مدیر بخش

عنوان کاربری
    محل تحصیل
    تهران
    شغل , تخصص
    کارشناس کنترل پروژه
    رشته تحصیلی
    مدیریت اجرایی
    راه های ارتباطی

نقل قول نوشته اصلی توسط elya tarlan نمایش پست ها
    من دوره کارشناسی را پیام نور بودم و به امید خدا ارشد را هم با پیام نور شروع کردم
    دانشگاه پیام نور نسبت به دولتی این امکان را بهت میده که بتوانی همزمان با تحصیل شاغل باشی یا به فعالیتهای بیشتری بپردازی
    دانشگاه پیام نور نسبت به دانشگاه آزاد این مزیت را داراست که شهریه نسبتا پایین خوبی را دارد.
    و نسبت به دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی و علمی کاربردی این مزیت را دارد که کتاب و مطالب مرجعی را میخونید که برای آزمون ارشد به اون نیاز دارید.
    اما من تنها در مورد حجم بالای کتابها گلایه دارم که این باعث میشه تا یادگیری عمیق دروس پایین بیاید.البته خدمات جنبی و امکانات اموزشی در حد دولتی نیست.
    اما در مورد آزمون میانترم و پایان ترم به نظرم هیچ سخت گیری وجود ندارد کافی شما کتاب و نمونه سوالات را کار کنید و نیاز به هیچ منبع اضافی برای مطالعه ندارید. به نظرتان کمی تنبلی از خودمان نیست؟
    کوشا و بلند همت باشی

کاملا باهات موافقم آبجی اهل ادب خودم

برچسب برای این موضوع