بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 از مجموع 15

موضوع: پاتــوق دانشجويـان دانشگاه پيام نور ۩ تالش ۩

• 3

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    شغل , تخصص
    وکالت
    رشته تحصیلی
    حقوق
    راه های ارتباطی

سلام.خوبین؟

• 3

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    محل تحصیل
    گیلان.تالش
    شغل , تخصص
    دانشجو
    رشته تحصیلی
    حقوق
    راه های ارتباطی

سلام من دانشجوی حقوق این دانشگاه هستم.ورودی سال90-91اگه کسی باهام هم رشته ای هست بهم پیام بدم

• 3

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

سلام حال شما اگه سوالی بود من در خدمتم با کوله بار تجربه

• 3

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

فارق التحصیل رشته زمین شناسی کاربردی مخلص بچه های محض هم هستیم.یاد دوستان خوبم ابراهیم کاظمی وحید صالحی و ..... که از مهندسای خوب دانشگاه بودن و عرض خسته نباشید به دکتر قلی زاده و همه بچه های خوبی که تو این مدت با همشون اشنا شدم.در خدمت شما هستم

• 3

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

Graduated

.....طنز دانشگاه پیام نور.....
    * اگه خونه تون دزد اومد و چماق نداشتید نگران نباشید ! یکی از کتابهای پیام نور رو بگیرید دستتون!
    * اگه خواستید فندق و گردو و …بشکنید و سنگ دور و برتون نبود میتونید از کتابهای پیام نور استفاده کنید!
    *اگه خواستید میخی رو به دیوار بکوبید به جای چکش میتونید از کتابهای پیام نور استفاده کنید!
    *برای سرمایه گذاری هم می توانید روی کتابهای پیام نور حساب ویژه ای باز کنید!!! دیگه چه دلیلی داره نیم سکه و ربع سکه بخرید؟! کتابهای پیام نور که هست!نرخ رشد قیمتش هم خیلی بیشتر از نرخ رشد قیمت سکه ست.مقایسه کنید

خداییش این امتحانات میان ترم دانشگاه پیام نور هم حال و هوای خاص خودش و داره هــــــــا
    این روزها ارادت آقایون به خانوم ها خیلی خیلی زیاده اونایی که تا دیروز حتی اسمتو نمی
    دونستن همچین سلام و احوالپرسی می کنن که خودت هم شک می کنی که طرف همون
    آدم دیروزی باشه، همه با اینکه می دونن کسی چیزی نخونده باز هم دنبال یکی می گردن که از
    روش کپی کنن،اونایی که کتابو تقسیم می کنن بین خودشون ، که کی کدوم فصل رو بخونه
    استاد میاد و جابجشان میکنه و میمونن تو خماری.واسه ما که اینطوری شد کلی خندیدیم.
    .لیلی مجنون های دانشگاه هم که قربونشون برن روی میزها جا نذاشتن از بس واسه همدیگه
    لاو می ترکونن بابا یه ذره انصاف داشته باش شاید یکی بخواد یه چیزایی رو یادداشت کنه که
    وسط امتحان به دردش بخوره

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

برچسب برای این موضوع