بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: تداوم شکست‌ناپذیری در آزادی؛ 10 نفره هم کره را بردیم

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

filish تداوم شکست‌ناپذیری در آزادی؛ 10 نفره هم کره را بردیم

تیم ملی فوتبال ایران ۱۰ نفره برابر کره جنوبی به پیروزی رسید تا به صعود به جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل امیدوارتر شود.

فارس: تیم ملی ایران از ساعت 20 امشب در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود 100 هزار تماشاگر در چارچوب مسابقات مقدماتی جام جهانی 2014 به مصاف کره جنوبی رفت و یک بر صفر به برتری رسید.
    جواد نکونام در دقیقه 75 تک گل سه امتیازی ایران را به ثمر رساند.
    ایران در این دیدار با درخشش لژیونرهایی مثل قوچان‌نژاد، دژاگه و گلزنی نکونام توانست از سد تیم قدرتمند کره جنوبی بگذرد آن هم در حالی که از دقیقه 55 با اخراج مسعود شجاعی 10 نفره شد. تیم ملی با این پیروزی به صعود به جام جهانی امیدوار شد. ضمن اینکه طلسم شکست ناپذیری ایران در کشورمان برابر کره جنوبی حفظ شد.
    عبدالمالک بشیر داور سنگاپوری به پارک جونگ وو، پارک جو یونگ و بئموسئوک از کره و مهرداد پولادی از ایران کارت زرد نشان داد.
    شجاعی در دقیقه 55 با دریافت کارت زرد دوم از میدان اخراج شد. کارلوس کی‌‌روش هم در دقیقه 81 از روی نیمکت ایران اخراج شد.
    با این پیروزی تیم ایران مثل کره جنوبی 7 امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل کمتر در رده دوم جدول قرار گرفت. ازبکستان در این گروه با 5 امتیاز در رده سوم است و لبنان و قطر 4 امتیازی در رده‌های چهارم و پنجم هستند.

ترکیب تیم ملی ایران:
    سیدمهدی رحمتی، پژمان منتظری، سیدجلال حسینی، خسرو حیدری، جواد نکونام، اشکان دژاگه، آندرانیک تیموریان(از دقیقه 89 مازیار زارع)، محمد نوری(از دقیقه 65 پژمان نوری)، مسعود شجاعی، مهرداد پولادی و رضا قوچان‌نژاد(از دقیقه 71 محمدرضا خلعتبری)
    سرمربی: کارلوس کی‌‌روش

منبع:farsnews.com
    زندگی تفسیر سه کلمه است : خندیدن .... بخشیدن .... و فراموش کردن

.... پس.... بخند .... ببخش .... و فراموش کن

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

جشن و پايكوبی فوتبالدوستان در خیابان‌های تهران

فوتبالدوستان ايرانی در خیابان‌های پایتخت جشن و پایکوبی به راه انداختند.

جام نیوز: دقایقی پس از پیروزی 10 نفره تیم ملی ایران برابر کره جنوبی در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل فوتبالدوستان در خیابان‌های تهران جشن و پایکوبی به راه انداختند و برخی از مردم با به صدا درآوردن بوق‌های خودروهایشان در این جشن شرکت کردند.

25 مهر 1391 یک شب رویایی و خاطره انگیز برای فوتبالدوستان ایرانی شد شبی که کره جنوبی میزبان جام جهانی 2002 را در تهران و در حالیکه 40 دقیقه 10 نفره بودیم شکست بدهیم.

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

اظهارنظر بازيكنان تيم ملی پس از برد كره

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد گلی که به کره زد با سایر گل‌هایش تفاوت داشته است.

جام نیوز:
    نکونام: این گل با بقیه گل‌ها فرق داشت
    جواد نکونام در مورد خوشحالی فراوانش پس از گل و اینکه آیا قبلا این‌چنین خوشحالی کرده بود، گفت: «واقعا می‌گویم این گل، با بقیه گل‌ها فرق داشت و خیلی خوشحال بودم. بعد از گل برای خوشحالی پشت نیمکت تیم ملی آمدم و با توجه به اینکه 10 نفره بودیم برای اینکه مدتی از زمان بازی را تلف کنم و کره نتواند نظم بگیرد این کار را کردم.»

وی افزود: «با توجه به اینکه 10 نفره بردیم، این برد واقعا به ما چسبید. کار بزرگی کردیم، کره را 10 نفره بردن کار هر تیمی نیست اما بچه‌های ما این کار را انجام دادند. با حمایت و یک همیت ملی توانستیم این نتیجه را بگیریم. بدون حمایت مردم و رسانه‌ها این کار شدنی نبود. در گذشته وقتی همدلی وجود نداشت، نتوانستیم نتیجه بگیریم. همه ما همانند یک زنجیر به هم وصل هستیم.»

نکونام در مورد اینکه در این بازی زیاد با بازیکنان صحبت می‌کرد، تصریح کرد: «من همیشه با بازیکنان صحبت می‌کنم. با توجه به اینکه یک بازیکن هم کمتر داشتیم مجبور بودم با بچه‌ها صحبت کنم. کسانی که من را می‌شناسند می‌دانند در زمین با بازیکنان ارتباط کلامی دارم.»

کاپیتان تیم ملی در مورد مصدومیت چانه‌اش گفت:‌ «مشکل خاصی نیست و یک مصدومیت خیلی ساده است.»

* رحمتی: در خروج‌ها می‌ترسم
    سید مهدی رحمتی گفت: «کاری نکردیم و لطف و عنایت خدا بود که به پیروزی رسیدیم و شرمنده مردم نشدیم.»

وی در مورد اینکه قول دریافت پاداش به آنها داده شده عنوان کرد: «ما چیزی ندیدیم و فقط قول دادند پاداش ویژه به ما بدهند.»

دروازه‌بان تیم ملی در مورد اینکه آیا این برد باعث غرور نخواهد شد، اظهار داشت: «چنین چیزی وجود ندارد. قول می‌دهم بازیکنان با تمام وجود مقابل ازبکستان بازی کنند و تلاش می‌کنیم در آن مسابقه هم نتیجه بگیریم. تلاش خودمان را می‌کنیم و دیگر دست خداست که نتیجه بگیریم یا نه. در بازی با لبنان باید با اختلاف 2 گل پیروز می‌شدیم، اما توپ‌های ما گل نشد. متاسفانه بازی با لبنان پخش نشد و خیلی از صحنه‌های بازی را نتوانستید ببینید.»

رحمتی در مورد حمایت هواداران گفت: «هواداران واقعا سنگ تمام گذاشتند و جوّ استادیوم به ما کمک زیادی کرد. از هواداران تشکر می‌کنم و واقعا ممنونم، آنها به ما لطف و از تیم ملی حمایت کردند.»

دروازه‌بان تیم ملی در پاسخ به سؤالي در مورد این که آیا هنگام خروج‌ها کمی با ترس عمل نمی‌کند، تاکید کرد: «باید بگویم چرا، کمی می‌ترسم.»

* خلعتبری: حق شجاعی اخراج نبود
    محمدرضا خلعتبری اظهار داشت: «با نظر سرمربی در نیمه دوم به میدان آمدم و خوشحالم که پیروز شدیم. حق مسعود شجاعی اخراج نبود، در صحنه‌ای که او تکل زد مستحق دریافت کارت زرد دوم نبود. با این حال خدا را شکر می‌کنم که پیروز شدیم و از هواداران که تیم را حمایت کردند تشکر می‌کنم.»

وی در مورد اینکه از بازی خود راضی است یا نه، گفت: «مهم این است که مردم و کادر فنی از بازی‌ام راضی باشند و ان‌شاءالله که اینگونه است.»

خلعتبری در مورد دیدار با ازبکستان گفت: «یک بازی سخت برابر ازبکستان داریم و اگر در آن بازی پیروز شویم راه صعود ما به جام جهانی هموار می‌شود. از هواداران هم تشکر می‌کنم که برای تیم ملی سنگ تمام گذاشتند و این برد را به تمام مردم ایران تقدیم می‌کنیم.»

وی در مورد پایان تحریم رسانه‌ها گفت: «همه بازیکنان به خاطر مشکلاتی که بود چنین تصمیمی گرفتیم اما خدا را شکر این مشکلات هم برطرف شد.»

* پولادی:‌ ۱۰ نفره نمی‌شدیم به کره بیشتر گل می‌زدیم
    مهرداد پولادی اظهار داشت: «بازی خیلی خوبی انجام دادیم و از مردم تشکر می‌کنم که ما را تنها نگذاشتند و به ورزشگاه آمدند.»

وی افزود: «همه بازیکنان زحمت کشیدند و حاصل دست‌رنج خود را هم دیدند. این برد را به مردم تقدیم می‌کنیم. شاید اگر 10 نفره نمی‌شدیم می‌توانستیم گل‌‌های بیشتری به کره جنوبی بزنیم.»

* حیدری: نقاط ضعف و قوت کره‌جنوبی را می شناختیم
    خسرو حیدری گفت: «کره جنوبی را به خوبی آنالیز کرده بودیم و نقاط ضعف و قدرت آنها را می‌شناختیم بعد از 10 نفره شدن کمی به ما ترس وارد شد، اما خوشبختانه این اتفاق برای ما شوک مثبتی شد و توانستیم به پیروزی برسیم.»

وی افزود: «این 3 امتیاز ارزش زیادی داشت تازه در اول راه هستیم و باید تلاش خودمان را ادامه بدهیم. این برد را به تمامی مردم تبریک می‌گویم و آن را به تمام ایرانی‌ها تقدیم می‌کنم. امیدوارم روند رو به جلوی ما ادامه یابد و در بازی‌های بعد بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.»

برچسب برای این موضوع