بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: مسلمان شدن مسی بازیکن فوتبال

بارون بهاری آواتار ها
    • 416

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

filish مسلمان شدن مسی بازیکن فوتبال

مسلمان شدن مسی بازیکن فوتبال

دیروز یک سایت فرانسوی به نقل از الشرق الاوسط یکی از روزنامه های مطرح خاورمیانه خبر داد که لیونل مسی ستاره فوتبال جهان و بازیکن بارسا مسلمان شده است.

فان مهر : الشرق الاوسط نوشت: «به نظر می رسد این خبر ۹۹ درصد صحت داشته باشد چرا که مسی در جایی گفته، اسلام دین صلح و عشق است و مسلمان بودن خیلی خوب است چرا که یک نوع هماهنگی بین اسلام و طبیعت انسان وجود دارد و هر فردی آزاد است دین خود را انتخاب کند.»

الشرق الاوسط آورده، «مسی برای انتخاب دین اسلام تحت تأثیر جریانی قرار نگرفته و امیدوار است دیگران هم در این راه با او برخورد منطقی داشته باشند.»
    پیش از این هم ادعای مسلمانیت مسی مطرح شده بود اما نه تأیید شد و نه تکذیب.

کریستیانو رونالدو مسلمان شدن مسی شایه ای بیش نیست و او با حیله گری می خواهد حقایق را بپوشاند

لیونل آندریاس (آندرس) مسی ، تنها بازیکن ریاکار این دوره و زمان نیست.بازیکنی که از سفرهایش به کشور رژیم اشغال گر قدس گرفته تا خوابیدن در هتل و نرفتن به بیمارستان بچه ها ! اعلام این خبر که "من مسلمان شده ام"فراتر از خیال پردازی است.او می داند که آن قدر ها که بازیکنان دیگر در بین مسلمانان محبوب هستند حتی ذره ای از آن نیست.به راستی چرا او این خبر خیالی را اعلام کرد؟آیا فوتبالدوستان استیو مکلارن را یادشان رفته است که چه کار های ضد اسلامی را انجام داد و اعلام کرد من مسلمان شده ام؟آیا فوتبالدوستان مارکز بازیکن همین تیم بارسلونا را یادشان رفته است که به خاطر قضیه اعلام مسلمان شدنش رسوا شد؟آیا فوتبالدوستان دنیس برکمپ ستاره سابق جهان فوتبال را یادشان رفته است که پس از اعلام این قضیه عذرخواهی کرد و فیفا 2 میلیون دلار آن را جریمه کرد؟

این اخبار کاملا دروغی که از سوی لیونل مسی انتشار شده است هدفی جز محبوب شدن و پوشاندن چهره "دومش" ندارد.آیا لیونل مسی می تواند به این سوالات پاسخ بدهد؟تنها جهان فوتبال می تواند برای این خبر مقیاس افتضاحی را قائل باشد.

وین رونی مهاجم تیم منچستر یونایتد پس از اعلام این خبر پس از 10 دقیقه در صفحه مای اسپیس خودش نوشت :

"من نمی توانم باور کنم که مسی مسلمان شده است چرا که شرایط اسلام کاملا با آیین ما تفاوت دارد.مسی برای خوش گذرانی به همراه گواردیولا به اورشلیم (پایتخت اسرائیل) سفر کرده است و این چیزی است که مسلمانان آن را نقض می دانند."او ادامه میدهد :"بهتر است که خود مسی این شایعه ای را که خودش ساخته است را رد کند."

جالب این است که وین رونی یکی از طرفداران مسی است و حتی قبلا از او برای رسیدن به توپ طلا حمایت کرده است و لگد کردن غیر عمد دست مسی توسط په په (دوست صمیمی خود) را وحشیانه خوانده بود.
    به هر حال این خبر هدفی جز فریب دادن مسلمانان ندارد ، چون لیونل مسی با کارهای ضد اسلامی که قبلا انجام داده است نمی تواند خودش را مسلمان و محبوب بین آنان بداند.مسی بین مسلمانان آنقدر ها که بازیکنان دیگر محبوبند ، محبوب نیست.کافی است فیلم هایی که مسی ، بازیکن "با اخلاق" بارسلونا در آن کارهای زشتی انجام داده است را ببینید ، آن وقت می فهمید که قضیه از چه قرار است.

بارون بهاری آواتار ها
    • 416

عنوان کاربری
    کاربر باشگاه
    راه های ارتباطی

به نظر من گذشته ی بد یه نفر نباید مانع برگشت اون به سمت خوبی ها بشه، و مامسلمان ها هم نباید از مسلمان شدن یه نفر دیگه خیلی خوشحال بشیم ،شاید اون برای رسیدن به مقاصد دیگه ای و و شاید اصلا برای ضربه زدن به اسلام به ظاهرمسلمان شده باشه ،مثل قضیه ی یهودی های صدر اسلام

به هر حال اگه مسی دروغ گفته باشه فکرکنم دیگه فوتبال های خارجی هم مثل لیگ ایران به من حال نده

برچسب برای این موضوع

فردی, قبلا, قدر, قدس, قرار, قضیه, لیونل, لگد, مقیاس, منچستر, منطقی, مهاجم, مهر, میلیون, میدهد, مای, مارکز, محبوب, مسلمان, مسلمانان, مسی, مطرح, نقض, نمی, چهره, چون, نوشت, نوشت:, نوع, چیزی, نگرفته, ندارد, نرفتن, چرا, نظر, نظرات, همین, هماهنگی, همراه, های, هایی, هتل, هدفی, هستند, وقت, وین, وجود, وحشیانه, یونایتد, یک, یکی, یادشان, کنم, کند, کاملا, کارهای, کشور, گواردیولا, گری, پردازی, پس, آنقدر, آندریاس, آندرس, آیین, آزاد, افتضاحی, انتخاب, انتشار, انجام, انسان, اورشلیم, اخلاق, اخبار, ادامه, از, اسلام, اسلامی, اسرائیل, اشغال, اعلام, بچه, به, بهتر, بود., بودن, بیمارستان, بین, باور, بارسلونا, بارسا, بازیکن, بازیکنی, بازیکنان, باشند, باشد, ببینید, بداند, برای, برخورد, تفاوت, تنها, توسط, تیم, تکذیب, تأیید, تأثیر, تحت, جالب, جایی, جریمه, جز, حقایق, حمایت, حیله, حال, حتی, خبر, دقیقه, دلار, داشته, درصد, دست, ذره, رونی, رونالدو, روزنامه, راه, رسوا, رسیدن, رسد, زمان, زیر, زشتی, سوالات, سایت, سابق, ساخته, ستاره, شایعه, شدنش, شده, شرایط, صفحه, صلح, صمیمی, صحت, ضد, طلا, طبیعت, طرفداران

نمایش برچسب ها