حوادث : يک نوزاد در آرژانتين پس از دوازده ساعت که از اعلام فوت وي مي گذشت زنده شد.
به گزارش مونيتورينگ اخبار خارجي واحد مرکزي خبر،مسئولان بيمارستان به والدين اين نوزاد دخترکه سه ماه زودتر از موعد مقرر به دنيا آمد اعلام کردند که وي فوت کرده است اما وقتي که آنها براي تحويل جسد مراجعه کردند دريافتند که نوزادشان نفس مي کشد و زنده است.
آناليا بوثر مادر اين نوزاد گفت:زماني که نوزاد به دنيا آمد من چيزي را به خاطر نمي آورم زيرا بيهوش بودم و مسئولان بيمارستان حتي او را به من نشان ندادند.
فابيان وارون پدر اين نوزاد هم گفت:مسئولان بيمارستان اعلام کردند که نوزادم پس از تولد به علت نارس بودن درگذشته است و وقتي براي تحويل جسد وي براي خاکسپاري به بيمارستان مراجعه کردم آنها وي را درون يک سبد کوچک قرار داده و به من تحويل دادند و همسر من براي نخستين بار به نوزادمان در داخل سبد نگاه کرد و گريه مي کرد و او پارچه روي نوزادمان را برداشت و دست کوچک او را لمس کرد اما در اين هنگام ناگهان صداي گريه او ما را بهت زده کرد .
وي افزود:من يکبار ديگر به چهره نوزادمان نگاه کردم و ديدم که او حرکت مي کند و نمرده است و پارچه را از صورت او کنار زدم تا مانع تنفسش نشود و انگار او از خواب بيدار شده بود و ما به سرعت او را به بخش مراقبت از نوزادان نارس منتقل کرديم .
گفتني است به دنبال اين حادثه مقامات پليس تحقيقات را از کارکنان بيمارستان آغاز کرده اند.