بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 17 از مجموع 17

موضوع: تکرار تراژدي 2007؛ حسرت قهرماني ايران 39 ساله شد

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

منصور رشيدي:قسمت بود كه در اين مرحله حذف شويم

منصور رشيدي گفت: بد بازي نکرديم، اما قسمت بود که در اين مرحله حذف شويم.
    مربي دروازه‌بان‌هاي تيم ملي فوتبال در مورد حذف تيم ملي فوتبال از جام ملت‌هاي آسيا که با شکست مقابل کره جنوبي رقم خورد، اظهار کرد: به هر حال قسمت بود که ما در اين مرحله حذف شويم. علي‌رغم اينکه بد بازي نکرديم اما اين کره‌اي‌ها بودند که توانستند با يک گل بازي را از ما ببرند.

وي ادامه داد: ما در نيمه دوم بهتر از کره کار کرديم و موقعيت‌هاي زيادي داشتيم، اما از آن‌ها استفاده نکرديم و همين باعث شد که بازي را واگذار کنيم.
    زندگی تفسیر سه کلمه است : خندیدن .... بخشیدن .... و فراموش کردن

.... پس.... بخند .... ببخش .... و فراموش کن

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

پارك جي سونگ:ما برتر از ايران بوديم

پارک جي سونگ گفت: هدف کره در بازي برابر ايران پيروزي بود و در اين بازي خواست‌مان را ادا کرديم.
    کاپيتان تيم ملي فوتبال کره جنوبي پس از پيروزي يک بر صفر اين تيم برابر ايران در دور يک چهارم نهايي جام ملت‌هاي آسيا گفت: بازي بسيار سخت و فشرده‌اي بود. برابر ايران هميشه مسابقه‌ها اين گونه است. ما تيم برتر ميدان بوديم و هدف‌مان هم پيروزي بود. خوشحالم که توانستيم آنچه را مي‌خواستيم به دست بياوريم.

پارک ادامه داد: خوشحالم که ايران را شکست داديم آن هم با گلي در دقايق بسيار حساس.

بازيکن منچستريونايتد درباره بازي نيمه نهايي برابر تيم ملي ژاپن که يکصدمين رويارويي اين دو کشور به شمار مي‌رود گفت: اين که اين بازي يکصدمين بازي ما به شمار مي‌آيد، مهم نيست. ما براي قهرماني آمده‌ايم و مي‌خواهيم که جام قهرماني را از آن خود کنيم.

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

مجيد جلالي: فدراسيون بايد قطبي را نگه دارد

به نظر من افشين قطبي براي ديدار با کره جنوبي استراتژي خوبي را در نظر گرفته بود و فکر مي‌کنم بازيکنان ما در کارهاي دفاعي بسيار خوب عمل کردند.

در حالي که بسياري از کارشناسان فوتبال ايران از عملکرد تيم ملي و افشين قطبي انتقاد کرده‌اند، مجيد جلالي اما به حمايت از تيم ملي و قطبي پرداخته و در اظهاراتي جالب توجه اعلام کرد که عملکرد تيم ملي در جام ملت‌هاي آسيا فوق‌العاده بود.
    جلالي در مورد علمکرد تيم ملي در جام ملت‌هاي آسيا گفت:« قبل از اينکه اين مسابقات شروع شود خيلي‌ها بر اين عقيده بودند که ايران حتي از مرحله گروهي هم صعود نمي‌کند ولي تيم ما سه برد پياپي به دست آورد و در مرحله يک چهارم نهايي هم مقابل کره جنوبي بازي خوبي را به نمايش گذاشت.»
    جلالي ادامه داد:«‌به نظر من افشين قطبي براي ديدار با کره جنوبي استراتژي خوبي را در نظر گرفته بود و فکر مي‌کنم بازيکنان ما در کارهاي دفاعي بسيار خوب عمل کردند. البته من قبلا هم گفتم که فوتبال ما در بحث مالکيت توپ مشکل دارد و همه ديدند که کره‌اي‌ها اين فاکتور را به خوبي اجرا کردند. به نظر من وقتي مسعود شجاعي وارد زمين شد و خلعتبري به نوک خط حمله رفت دچار مشکل شديم. من معتقدم خلعتبري بايد در سمت چپ مي‌ماند چرا که هماهنگي خوبي با احسان حاج‌صفي داشت و شما ديديد که ما از جناح چپ گل خورديم.»
    جلالي در پايان حرف‌هايش تأکيد کرد:«‌ما در مرحله گروهي سه برد پياپي را به دست آورديم و مقابل کره هم خيلي خوب بازي کرديم. به نظر من عملکرد تيم ملي در اين 4 بازي فوق‌العاده بود و اگر من جاي مسئولان فدراسيون بودم قرارداد قطبي را تمديد مي‌کردم. من به عملکرد تيم ملي و قطبي از 20 نمره 18 را مي‌دهم.»

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

كفاشيان:استعفا نمي‌دهم/از فردا به فكر سرمربي جديد هستيم

اگرچه تيم ملي فوتبال ايران در اولين ديدار حذفي خود در پانزدهمين دوره جام ملتها برابر کره‌جنوبي شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت، اما رييس فدراسيون فوتبال ايران در نخستين سخنان خود پس از اين شکست اعلام کرد استعفا نخواهد داد و به کارش را در راس فوتبال ايران ادامه مي‌دهد.
    علي کفاشيان پس از حذف تيم ملي فوتبال ايران از جام ملتهاي آسيا، اظهار کرد: با وجود چنين نتيجه‌اي از سمت‌ام استعفا نمي‌دهم و تا يک سال ديگر در فوتبال ايران خواهم بود. فدراسيون فوتبال مجمع دارد و آنها در انتخابات‌شان تعيين مي‌کنند که چه کسي رئيس آينده فدراسيون خواهد بود.

کفاشيان با بيان اينکه افشين قطبي از وي و بازيکنان تيم ملي خداحافظي کرده است، گفت: قطبي ديگر با ما نيست، او پس از بازي با کره‌جنوبي با ما خداحافظي کرد. ما از فردا (يکشنبه) به دنبال سرمربي خارجي جديدي براي تيم ملي خواهيم بود تا بتوانيم به جام جهاني 2014 صعود کنيم.

رييس فدراسيون درباره عملکرد تيم ملي در بازي با کره‌جنوبي نيز اظهار کرد: تيم ايران بازي خوبي انجام داد. هر دو تيم فوتبال پاياپايي را مقابل يکديگر انجام دادند،‌ در دقايقي تيم ما بهتر از حريف بود و در دقايقي کره‌اي‌ها عملکرد بهتري داشتند در نهايت کره‌جنوبي پيروز شد و ما بايد از فردا به فکر آينده باشيم.

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

دربازي ايران در برابر کره جنوبي
    رائه‌لي دونده‌ترين بازيكن زمين شد

آندرانيک تيموريان با 14 کيلومتر و 658 متر دوندگي بعد از رائه‌لي قرار گرفت. جواد نکونام با 13 کيلومتر و 436 متر و محمدرضا خلعتبري با 13 کيلومتر و 82 متر نفرات سوم وچهارم بودند.

يونگ‌رائه‌لي،بازيکن کره جنوبي با 14 کليومتر و 685 متر دوندگي به عنوان دونده‌ترين بازيکن زمين در بازي در برابر ايران در مرحله يک چهارم نهايي جام ملت‌هاي آسيا انتخاب شد.
    آندرانيک تيموريان با 14 کيلومتر و 658 متر دوندگي بعد از رائه‌لي قرار گرفت.
    همچنين جواد نکونام با 13 کيلومتر و 436 متر و محمدرضا خلعتبري با 13 کيلومتر و 82 متر نفرات دوم و سوم بودند.
    تيم کره جنوبي در وقت‌هاي اضافه ايران را با نتيجه يک بر صفر شکست داد و در دور نيمه نهايي،حريف ژاپن شد.

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

ايران-کره‌جنوبي از نگاه کارشناسان
    پيرواني: مقابل كره براي باختن به ميدان رفته بوديم

سرمربي پيشين تيم فوتبال اميد گفت: به حق بايد گفت که ايران مقابل کره‌جنوبي مستحق پيروزي نبود و براي باختن به ميدان رفته بود.

غلامحسين پيرواني در مورد شرايط تيم ملي و شکست مقابل کره جنوبي اظهار داشت: کره جنوبي از ايران خيلي قوي تر و حقشان پيروزي بود. شايد دوستان از اين حرفم ناراحت شوند اما واقعيت اين است که ما نبايد مي برديم. مقابل امارات فوتبال خوبي انجام داديم اما کره جنوبي به ما اجازه نداد کار خودمان را انجام دهيم.
    وي افزود: مدام مي گويند مقابل امارات خوب بوديم يا در دو بازي اول نمايش خوبي داشتيم اما آيا بايد فوتبال عراق، کره شمالي و امارات را با کره جنوبي مقايسه کرد؟ هر بازي شرايط خودش را دارد. ما مقابل کره جنوبي به ميدان نرفته بوديم که ببريم اما آنها به فکر پيروزي بودند.
    پيرواني ادامه داد: خيلي دلم سوخت که تيم ملي باخت. به خصوص وقتي نشستن بازيکنان روي زمين را ديدم. چون خودم اين تجربه تلخ را در گوانگجو داشتم و خودم مربي هستم و نمي خواهم کسي را تخريب کنم اما ديروز رفته بوديم که ببازيم.

پيرواني در پاسخ به اين سوال که آيا قطبي روي فوتبال ايران تاثير گذاشت، گفت: ما بايد به مقصد برسيم و اين مي شود تاثير گذاري. به فوتبال خوب نمره نمي دهند ضمن اينکه ايران مقابل کره جنوبي خوب هم نبود. من در بازي هاي آسيايي گفتم از استراليا، کره جنوبي و ژاپن عقب هستيم. فدراسيون بايد مربي بياورد و سپس خوب خرج و برنامه ريزي کند. تيم هاي پايه خود را به امان خدا رها کرديم. اگر اين نسل فوتبالي بروند ديگر پشتوانه خوبي نداريم. من اصلا مي خواهم انتقادي داشته باشم که کسي تخريب شود اما اين ها واقعيت هاي فوتبال ما هستند.
    هيچ تيم ليگ برتري به غير از نفت آبادان در دفاع وسط از بازيکن اميد استفاده نمي کند. نسل بعدي اين فوتبال چه کساني خواهند بود؟
    سرمربي اسبق تيم اميد در پايان گفت: روزهايي که مي گفتم باشگاه ها با تيم اميد همکاري نمي کنند و شرايط خوب نيست کسي به حرف هايم گوش نمي کرد و همه از من ايراد مي گرفتند. همه تيم هاي ما در رده هاي مختلف ناکام شدند و تنها تيم اميد چهارم شد و بيشترين تخريب هم به ما وارد شد.

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

ايران-کره جنوبي از نگاه کارشناسان
    كربكندي: اين نتيجه واقعيت فوتبال ما است

سرمربي اسبق تيم راه‌آهن گفت: شکست مقابل کره‌جنوبي واقعيت فوتبال ايران است.

رسول کربکندي درباره بازي ايران و کره جنوبي تصريح کرد: در سه بازي مرحله اول مسابقات چهره خوبي از خود به نمايش گذاشتيم. البته عده اي از همان ابتدا نسبت به نتيجه گيري تيم ملي اميدي نداشتند و فکر مي کردند تيم ملي از گروه خود بالا نمي آيد. با اين حال تيم انگيزه خوبي از خود نشان داد ولي عيار اصلي ايران مقابل کره جنوبي نمايان شد.
    وي افزود: در اين بازي بود که بايد مي فهميديم پيشرفت کرديم يا در همان جايگاه قبلي مانده ايم. به خاطر سه بازي گذشته تيم ملي اميدواري هايي ايجاد شده بود اما در نيمه اول بازي با کره جنوبي اصلا خوب نبوديم. فوتبالي که تيم ملي انجام داد براي پيروزي نبود. ما شاهد يک بازي فرسايشي از تيم ملي بوديم.
    کربکندي با اشاره به استفاده از 3 هافبک دفاعي گفت: وقتي ترکيب تيم ملي مشخص شد معلوم بود که مي خواهيم دفاعي بازي کنيم. نيمه دوم تغييراتي داشتيم اما موقعيت آنچناني نداشتيم. گل هم موقعي دريافت کرديم که همه برنامه هاي ما بهم ريخته بود. کره هم در 15 دقيقه پاياني تيم قوي نبود اما ايران توان پيروزي و تغيير نتيجه را نداشت. به نظر من اين نتيجه واقعيت هاي فوتبال ايران است و کار از انتقاد گذشته است. انتقاد کردن چيزي را درست نمي کند. مطرح کردن اينکه اگر ايران موفق شود قطبي را حفظ مي کنيم در شرايطي که او قرارداد بسته اصلا حرفه اي نبود.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 12

برچسب برای این موضوع