بالا
 تعرفه تبلیغات

دانلود نمونه سوالات نیمسال دوم 93-94 پیام نور

دانلود نمونه سوالات آزمونهای مختلف فراگیر پیام نور

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 15

موضوع: علي کريمي به شالکه آلمان پيوست

Hybrid View

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

filish علي کريمي به شالکه آلمان پيوست

علي کريمي با قرارداي پنج ماهه به شالکه آلمان پيوست

علي کريمي به تيم فوتبال شالکه آلمان پيوست.

علي کريمي که چند روز پيش از تيم فوتبال استيل آذين جدا شده بود و نمي‌توانست به عنوان بازيکن ليگ برتري در يکي از تيم‌هاي ليگ بازي کند امروز با عقد قرارداد 5 ماهه به شالکه 04 آلمان پيوست.
    اين در حالي بود که در روزهاي گذشته زمزمه‌هايي مبني بر پيوستن علي کريمي به تيم فوتبال پرسپوليس به گوش مي‌رسيد و حتي علي دايي نيز موافقت خود را با حضور او در اين تيم اعلام کرده بود.
    تيم شالکه در حال حاضر تيم يازدهم جدول رده‌بندي بوندسليگا است و در فصل نقل و انتقالات تابستاني بازيکنان سرشناسي همچون رائول و هونتلار به اين تيم پيوستند.
    علي کريمي امشب به آلمان خواهد رفت.

زندگی تفسیر سه کلمه است : خندیدن .... بخشیدن .... و فراموش کردن

.... پس.... بخند .... ببخش .... و فراموش کن

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

كيكر: جذب كريمي، اقدام شگفت‌انگيز ماگات

نشريه تخصصي فوتبال آلمان نوشت: شالکه با جذب کريمي باعث شگفتي شد.

نشريه کيکر در سايت اينترنتي خود عنوان کرد: فليکس ماگات، مربي اسبق علي کريمي در بايرن‌ مونيخ و مسئول فني و نقل و انتقالات شالکه، قصد دارد در اندک ساعات باقيمانده از موعد نقل و انتقالات ميان فصل، ستاره قديمي ايران را جذب کرده و باعث شگفتي شود.
    اين نشريه افزود: هافبک تهاجمي و باتجربه در سال‌هاي 2005 الي 2007 نزد ماگات در بايرن بازي کرد. کريمي آن هنگام در 42 بازي رسمي براي مونيخي‌ها، 4 گل زد و 4 پاس گل داد.
    کيکر ادامه داد: کريمي به خاطر کمبود‌هايي در زمينه دوندگي و دفاعي بيشتر از اين نتوانست نزد باواريي‌ها بازي کند. او پيش‌تر سابقه بازي در الاهلي امارات، نادي‌الاسپرت قطر و پرسپوليس را داشته و در فصل جاري بازيکن تيم استيل آذين بوده است.

با توجه اين که فصل نقل و انتقالات زمستاني اروپا امشب به پايان مي‌رسد و مدير برنامه‌هاي علي کريمي هم اکنون در آلمان پيگير کار اين بازيکن است و قرار است قرارداد کريمي با تيم آبي‌پوش شالکه در غياب اين بازيکن بسته شود و کريمي امشب به آلمان برود. اين در حالي است که در چند روز اخير اخباري مبني بر پيوستن وي به پرسپوليس و ابراز تمايل طرفين منتشر شده بود.

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

شماره 10 شالکه به کريمي رسيد

علي کريمي بر خلاف عادت قبلي که شماره 8 مي پوشيد، در شالکه شماره 10 را مي پوشد
    سایت رسمی باشگاه شالکه آلمان خبر پیوستن علی کریمی را به این تیم اعلام کرد تا شایعات در مورد این انتقال که از صبح امروز نقل محافل خبری شده بود، رنگ واقعیت به خود گیرد. سایت باشگاه شالکه اعلام کرد علی کریمی تا پایان فصل جاری با شالکه قرارداد امضا کرده است و نکته جالب اینکه شماره 10 این تیم به کریمی رسید! علی کریمی که در تیم های قبلی و همچنین تیم ملی شماره 8 می پوشید، در شالکه با شماره 10 به میدان می آید. شماره 8 شالکه را بازیکن چینی این تیم، هائو جانمین می پوشد.

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

پس از انتقال به شالکه
    يوفا: كريمي و ماگات دوباره به هم رسيدند

سايت خبري يوفا در گزارشي از آخرين نقل و انتقالات زمستاني با اشاره به خريد اخير باشگاه شالکه نوشت: علي کريمي و فليکس ماگات بار ديگر به هم رسيدند.

علي کريمي روز گذشته و در آخرين روز فصل نقل و انتقالات زمستاني راهي شالکه 04 آلمان شد.
    در گزارش سايت خبري يوفا آمده است: علي کريمي از باشگاه استيل آذين تهران راهي شالکه 04 آلمان شد و اين بار در لباسي ديگر زير نظر ماگات فوتبال حرفه‌اي در اروپا را تجربه مي کند.
    باشگاه شالکه در آخرين روز نقل و انتقالات زمستاني 3 خريد داشت که طي آن، علي کريمي از استيل آذين تهران، آنجلوس چاريستئاس (بازيکن آزاد) و آنتوني عنان از روزنبرگ آبي پوش شدند.

علي کريمي و چاريستئاس مي‌توانند در ليگ قهرمانان اروپا به کمک شالکه بيايند اما عنان در ليگ اروپا با لباس روزنبرگ بازي کرده و شالکه براي استفاده از او در ليگ قهرمانان اروپا بايد رضايت مقامات يوفا را جلب کند.
    در گزارش يوفا همچنين آمده است: علي کريمي در سال‌هاي 2005 تا 2007 براي بايرن مونيخ بازي کرد و در 33 بازي 3 گل به ثمر رساند اما به پاس‌هاي طلايي به خصوص در ذهن ماگات مشهور است.
    کريمي پيش از اين در بايرن مونيخ زير نظر ماگات کار کرده بود.

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

كريمي امروز اولين تمرين خود را با شالكه انجام مي‌دهد

علي کريمي بعدازظهر امروز اولين تمرين خود را با تيم شالکه برگزار مي‌کند.

علي کريمي بامداد امروز راهي آلمان شد تا مقدمات حضور خود در تيم شالکه آلمان را فراهم کند.
    اين بازيکن که به صورت غيابي و با فکس کردن قرارداد خود و از طريق مدير برنامه هايش با شالکه قرارداد رسمي امضا کرده، صبح امروز ابتدا براي گرفتن اقامت 6 ماهه خود در آلمان اقدامات لازم را انجام مي دهد و سپس راهي باشگاه شالکه مي شود.
    وي که قرار است شماره 10 تيم شالکه را برتن کند امروز بعد از ظهر اولين جلسه تمريني خود را برگزار مي کند.

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

رفتن شيث به نفع من، پرسپوليس و خودش است
    دايي: هر بازيكني جاي كريمي بود به شالكه مي‌رفت

سرمربي پرسپوليس گفت: هر بازيکني جاي علي کريمي بود، اين موقعيت را از دست نمي‌داد و به شالکه مي‌رفت.

علي دايي در خصوص شرايط پرسپوليس تصريح کرد: شرايط تيم ما بسيار خوب است و در اين بين تنها عليرضا محمد که دچار مصدوميت است را در اختيار نداريم ولي وحيد هاشميان به تمرينات ما رسيده و با ساير بازيکنان کار مي‌کند.
    وي در خصوص تصميم علي کريمي مبني بر حضور در تيم شالکه آلمان و اينکه آيا اين بازيکن با او درباره رفتن به فوتبال آلمان صحبت کرده يا خير، ‌گفت: روز گذشته کريمي با من تماس گرفت و با هم صحبت کرديم. ايشان به من گفت که شانس به او رو کرده و قصد دارد راهي شالکه شود. حتي براي عدم حضورش در پرسپوليس از من خيلي عذرخواهي کرد و من هم براي او آرزوي موفقيت کردم.

دايي تاکيد کرد: هر بازيکني جاي علي کريمي بود شالکه را انتخاب مي‌کرد و اين موقعيت را از دست نمي‌داد. خيلي‌ها آرزو دارند در چنين باشگاهي بازي کنند و اين نشان‌دهنده توانايي‌هاي کريمي است که در چنين باشگاهي حضور پيدا مي‌کند. وقتي کريمي با اين سن و سال و مشکلاتي که برايش به وجود آمده توانسته در بوندس ليگاي آلمان و در تيمي که قرار است در ليگ قهرمانان اروپا حضور پيدا کند، برود يک اتفاق مهم براي فوتبال ما رخ داده است چون مدت‌ها بود نماينده‌اي در آلمان نداشتيم. از صميم قلب براي اين بازيکن آرزوي موفقيت مي‌کنم و اميدوارم روزهاي خوبي را در اين کشور سپري کند.
    سرمربي پرسپوليس در پاسخ به سؤالی مبني بر اينکه فيروز کريمي قصد دارد براي بازگشت شيث رضايي به پرسپوليس وساطت کند و آيا شما اين وساطت را مي‌پذيريد، گفت: ما صحبت‌هايمان را انجام داده‌ايم و اين بازيکن در اختيار باشگاه است. صراحتا مي‌گويم ديگر نمي‌توانيم با هم کار کنيم. فيروز کريمي از من بزرگتر است و براي ايشان احترام خاصي قائل هستم اما اتفاقاتي افتاد که مجبورم صلاح تيمم را در نظر بگيرم. فکر مي‌کنم عدم همکاري رضايي با پرسپوليس به سود من، ‌باشگاه و خودش خواهد بود.

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

کريمي:تلاش مي‌كنم فرزند شايسته‌اي براي فوتبال ايران باشم

بامداد امروز علي کريمي از فرودگاه امام خميني (ره) به شهر فرانکفورت آلمان پرواز کرد. او به محض ورود، به اداره اقامت اتباع خارجي رفت و اقامتش را در گذرنامه اش به ثبت رساند.

تنها مشکل او صادر نشدن آي.تي.سي بود که با کمک علي کفاشيان اين مسئله هم حل شد.
    به گزارش ايسنا،کريمي ساعت16 امروز به وقت آلمان با پيراهن شماره 10 شالکه اولين تمرينش رابا اين تيم برگزار مي کند.
    او در ابتداي ورودش به آلمان ضمن قدرداني از تمام کساني که اين راه را براي او هموار کردند گفت: اميدوارم اگرعمري باقي باشد پاسخگوي محبت اين عزيزان باشم. من تمام تلاشم را بکار ميگيرم تا بتوانم فرزندي شايسته براي فوتبال ايران در بوندسليگا باشم.
    کريمي در پايان گفت: ظرف روزهاي آينده در گفتگويي با وب سايت شخصي ام از آخرين وضعيت خود در شالکه صحبت خواهم کرد و فقط مسئوليت حرفهايي که در سايت شخصي ام مي گويم را برعهده مي گيرم.

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

علي کريمي در تمرين شالکه(عکس)

علي کريمي اولين تمرين خود را بازيکنان شالکه انجام داد

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

ماگات: كريمي آتش رقابت ميانه‌ميدان شالكه را شعله‌ور مي‌كند

سرمربي تيم فوتبال شالکه در مقابل انتقادات رسانه‌ها و کارشناسان در مورد خريد‌‌هاي لحظه آخرش واکنش نشان داد.
    به نقل از بيلد، فليکس ماگات که روز دوشنبه در آخرين ساعات از فصل نقل وانتقالات زمستاني، اقدام به خريد علي کريمي از ايران و آنجلوس چاريستاس از يونان کرد، اظهار داشت: علي کريمي به عنوان هافبک باعث شعله‌ورشدن آتش جنگ رقابت در اين منطقه ميان بازيکنان مي‌شود. چاريستاس هم مي‌تواند در بازي‌ هوايي با ضربات سرش کمک کند.
    او ادامه داد: من بيشتراز آنکه دنبال جنس از کارافتاده باشم، دنبال معامله‌‌هاي سوددار هستم. از طريق فروش‌هاي انجام گرفته، حتي رقمي را نيز صرفه‌جويي کردم.
    اوکه تيمش با وجود خريدهاي بسيار در فصل جاري، ‌اکنون در مکان نازل يازدهمي جدول است، اميدوار به حضور در ليگ اروپاي فصل آينده است. البته در مرحله يک هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا بخاطر رويارويي با والنسيا تاحدودي اميدوار است ولي در جام حذفي بخاطر آنکه به قرعه بايرن‌ خورده،‌ تهديد به حذف شده است.
    اين مربي که از سال 2009 تاکنون زمام امور آبي‌پوشان گيلزن‌کرشني را برعهده دارد با خريد کريمي و چاريستاس،‌ شمار بازيکناني که در اين مدت دو سال براي تيمش خريداري کرده را به 40 رسانده است.
    با اين حال او اعتقاد دارد اين دو خريد لحظه آخر، واکنشي به نمايش ضعيف ستارگان گران‌قيمت تيمش همچون رائول گونزالس، هونتلار و... است.
    او ادامه داد: نمي‌توانستم با آن شرايط ادامه دهم. ناچار شدم اين دو خريد را انجام دهم تا حس رقابت‌ در تيم افزايش يابد.

O M I D آواتار ها
    • 15,114
    مدير بازنشسته

عنوان کاربری
    مدير بازنشسته
    راه های ارتباطی

انتقاد از ماگات پس از دو خريد ايراني و يوناني

برخي رسانه‌هاي آلماني از دو خريد ايراني و يوناني جديد تيم فوتبال شالکه از فليکس ماگات ايراد گرفتند.
    به نقل از سايت اخبار فوتبال جهان، رسانه‌هاي نوشتاري در کنار برخي از کارشناسان خريد علي کريمي و آنجلوس چاريستاس را خريدهاي کاملا مفيد به حال تيم شهر گيلزن‌کرشن ندانستند.
    در شرايطي که ماگات که علاوه بر امور فني، مسئوليت نقل و انتقالات بازيکنان را نيز زير نظر دارد، در ماه‌هاي اخير بخاطر کسب نتايج ضعيف مورد انتقاد رسانه‌ها بوده، به منظور بالابردن توان تيمش در ادامه فصل جاري،‌ دو خريد "لحظه آخر " در آخرين روز از فصل نقل و انتقالات زمستاني (دوشنبه) انجام داد که اين دو علي کريمي از ايران و آنجلوس چاريستاس از يونان بودند.
    در فاصله زماني که از ثبت اين دو قرارداد گذشته است، از سوي کارشناسان از مربي 57 ساله ايراد گرفته شده که چاريستاس بدون تيم بوده و قابليتي خاص براي آبي‌پوشان نخواهد داشت.
    همچنين در مورد کريمي نيز به ديده شک و ترديد نگريسته شده است.
    بررسي گزارش‌هاي تحليلي يکي، دو روز گذشته در مورد خريدهاي ماگات نشان مي‌دهد که وي حتي نسبت به گذشته بيشتر تحت فشار است و تنها با کسب نتايج مطلوب و درخشش احتمالي تازه‌واردين از شدت انتقادات عليه وي کاسته خواهد شد.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب برای این موضوع