سلامت خدمت همه بازدیدکنندگان و کاربران گرامی

این بخش سوالات مرتبط با پيام نور(پرسش و پاسخ) مخصوص پاسخگویی مناسب و سریع و در حد توان به سوالات مطرح شده توسط کاربران در موضوعات و مقاطع مختلف دانشگاه پیام نور هست که بیشتر توسط مدیران باشگاه و حتی کاربران باتجربه جهت اطلاع رسانی به شما بازدیدکنندگان گرامی ارسال می شود.

هم اگر دقت کنید می بینید که در این حالت هم بازهم به نفع سوال کننده هست که ارایه جزییات و اطلاعات بیشتر مرتبط با موضع سوالات مطرح شده بهرین پاسخ ها و راهنمایی ها را نسبت به سوالات مطرح شده توسط مدیران یا کابران باتجربه در سریع ترین زمان دریافت کند.

کاربران جهت مطرح کردن سوالات مختلف پیام نوری در باشگاه دانشجویان پیام نور 3 قانون اصلی وجود دارد دراین زمینه که رعایت ان الزامی و ضروری می باشد برای همه کاربران و خواهشمند یکبار این قوانین ساده را با دقت مطالعه و بررسی کتید هم اگر دقت کنید متوجه می شود که در این حالت هم بازهم به نفع شما کاربر گرامی سوال کننده در موضوعات مختلف پیام نوری هست چون با رعایت این قوانین ساده و کاربردی توسط کاربران نسب سوالات مطرح شده بهرین پاسخ ها و راهنمایی ها را توسط مدیران یا کابران باتجربه در سریع ترین زمان دریافت کند.

بنابراین وجود نظم و ترتیب و انظباط در همه بخش لازمه تسریع انجام کار و موفیت در ان می باشد. در صورت عدم رعایت این قوانین مطرح شده در این بخش، به درخواست ها و سوالات مطرح شده تریتب رسیدگی و پیگیری داده نمی شود.

در مورد هر قانون و نکته هایش توضیحات مفصلی در ادامه ارایه می شود تا کاملتر منظورما مورر درک و فهم شما قرار گیرید و شما کاربران هم بتوانیم با اعمال و بکار گیری این قوانین کار و مشکلات خودتون را سریعتر بهتر حل کنید.


برای مشاهده این قوانین و مقررات خیلی مهم و نکات الزامی به ادرس های زیر حتما و لطفا مراجعه کنید

معرفی و قوانین و مقررات خیلی مهم و اصلی بخش پرسش و پاسخ پیام نوری باشگاه پیام نور
آموزش کامل چگونگی و طرز مطرح کردن سوالات مختلف در مورد پیام نور توسط کاربران در بخش پرسش و پاسخ پیام نوریآموزش کامل چگونگی پاسخ داده به سوالات مختلف در مورد پیام نور توسط مدیران و کاربران با تجربه در بخش پرسش و پاسخ پیام نوریتاپیک اطلاع رسانی در مورد سوالات مطرح شده توسط کاربران در بخش پرسش و پاسخ پیام نوریتاپیک نطرات و پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد بخش پرسش و پاسخ پیام نوری باشگاه

و

معرفی قوانین مهمی که درصورت عدم رعایت آنها به سوالات مطرح شده توسط کاربران در این بخش به هیچ عنوان پاسخ داده نمی شود!!!

باتشکر.گروه مدیریت کل باشگاه

روزگار خوش