آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری
من نمی‌فهمم چرا هیچ کس نمینویسد از مردهــا - وبلاگ ها - باشگاه دانشجویان پیام نور
لینک های مهم

سیستم گلستان پیام نور
خروجی آر اس اس

cute-baby

من نمی‌فهمم چرا هیچ کس نمینویسد از مردهــا

دادن امتیاز به پست
من نمی‌فهمم چرا هیچ کس نمینویسد از مردهــا

از چشم‌ها و شــانه‌ها و دستهایشــان
... ... از آغوششان
از عطر تنشـان،
از صدایشــان...
پررو می‌شوند؟
خب بشوند....

مگر خود ما با هر دوستت دارمی تا آسمـان نرفته‌ایم؟
مگر ما به اتکــاء همین دست‌ها
همین نگاه‌ها
همین آغوشهـا، در بزنگاههای زندگی
سرِپا نمانده‌ایم؟...

من بلد نیستم در سـایه، دوست داشته باشم
من می‌خواهم خواستنم گوش فلک را کر کند.

من می‌خواهم
مَردَم بداند دوستش دارم....

نام: 536353_223426344433199_216041658505001_378097_2060067844_n.jpg نمایش: 43 اندازه: 19.8 کیلو بایت

ثبت "من نمی‌فهمم چرا هیچ کس نمینویسد از مردهــا" در Digg ثبت "من نمی‌فهمم چرا هیچ کس نمینویسد از مردهــا" در del.icio.us ثبت "من نمی‌فهمم چرا هیچ کس نمینویسد از مردهــا" در StumbleUpon ثبت "من نمی‌فهمم چرا هیچ کس نمینویسد از مردهــا" در Google

برچسب ها: هیچ یک ویرایش برچسب ها
دسته ها
عشق و دلدادگی

نظرات

1. محدیس آواتار ها
  2. سونیا** آواتار ها
  3. roya 90 آواتار ها
    خیلی قشنگه
    مرسی
آخرین اخبار دانشگاه پیام نور"فراگیر پیام نور"برنامه امتحانات پیام نور" تستی یا تشریحی پیام نور"سیستم گلستان پیام نور " reg.pnu.ac.ir "خبر های جنجالی پیام نور" نمونه سوال پیام نور"دکترا پیام نور "ارشد پیام نور "لیست منابع پیام نور"انتخاب واحد پیام نور"اخبار مراکز و واحد ها پیام نور"عکس های پیام نوری